Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Üdv mindenki!

Elcsesztem a téma címét :DD Nem tudok ilyen helyet, a kérdés, hogy ti tudtok-e?

Szóval kedvesemnek szeretnék Clinique Simply parfümöt! Tudtok valami helyet, ahol korrekt áron adják ezeket a löttyöket? Mert elég nagy árkülönbségek vannak a parfümériák között! Melyikben érdemes szétnézni szerintetek?

Előre is köszi!

[Szerkesztve]

Get Moded!

(#2) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Én esetleg tudok olcsón szerezni neked, de nem tuti hogy van. Laura biagotti, Boss, Armani ilyenek 100% hogy van, majd körülnézek. Ha esetleg elfelejtkeznék a topicról, pénteken este küldj egy mailt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) DM-Fan válasza kraftxld (#2) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Köszi szépen, igazából csak ez a konkrét parfüm érdekel, ugyanis ebbe bolondult bele az asszony, meg nekem is tetszik rajta! :)
Azért kösz, hogy megnézed!

Get Moded!

(#4) Digital


Digital
addikt

Ha határ mentén laksz (főleg keleti testvéreinkhez közel ) akkor ugorj be egy duty free shop-ba! Én páromnak egy kenzo-t vettem a román határon 5 ruppóval olcsóbban mint itt Szegeden

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5) kraftxld válasza Digital (#4) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kollega? :D :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) Digital válasza kraftxld (#5) üzenetére


Digital
addikt

Úgy fest:C Hordtad a cigót?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) Relisys válasza DM-Fan (#1) üzenetére


Relisys
senior tag

Clinique Simply Eau de toiltette
30 ml 6000ft
1000ml 11000ft
Bővebben: link



[Szerkesztve]

(#8) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Naccerű,ez a topic kell nekem!:) Szóval bnőm egyik kedvence vmi Lolitta nevű parfüm amit állítólag csak pesten lehet kapni,hallott róla már vki és ha igen hol lehet kapni? Köcce

(#9) Relisys válasza Tütüm (#8) üzenetére


Relisys
senior tag

Rendelés:
Telefonon : 0620-550-8323

e-mailben: parfumonline@c2.hu

Ha olyan parfümre lenne szükséged, amit nem találsz meg az oldalon, nyugodtan írj, szinte biztos hogy lesz !!!



Személyes találkozás Budapesten :

Előtte e-mail, vagy telefonos egyeztetés szükséges.

Postai utánvétel:

A csomagolási + postaköltség minden esetben 700 Ft.
Bővebben: link

(#10) Cardinella válasza DM-Fan (#1) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Nem mosolyogni; de a Fáy utcai kínai piacon bármit megtalálsz...(az, hogy némileg érdekes úton kerülhet az országba, legyen az eladó baja; én még nem csalódtam bennük, nem házilag kevert cuccokat árulnak...)

(#11) tr00p3r válasza Cardinella (#10) üzenetére


tr00p3r
őstag

ez lett volna az én tippem is. nem is értem,h miért nem egyből ott próbálkozik a topiknyitó kollega

(#12) Relisys válasza Cardinella (#10) üzenetére


Relisys
senior tag

ennyi erővel jodzson is megtudja venni:D

(#13) Gergeli


Gergeli
tag

A balhánál van egy bolt, ahol szerintem tök jó áron vannak cumók. Címet nem tudok, de a körúton a mekdobálsz oldalán a Rákóczi - Körút kereszteződés felé. Talána Hot-Pot mellett :F

Keresek régi processzorokat

(#14) szucsi válasza Gergeli (#13) üzenetére


szucsi
őstag

eegen... én is ott shoppingolok karácsony előtt... :)

(#15) L3zl13 válasza Relisys (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha egy litért adnak 11k-ért akkor én is veszek. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#16) Tütüm válasza Relisys (#9) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Sajnos itt se találtam a listában,de azért köszi! Majd megnézem pontosan mi a neve,csak ez ragadt meg benne:D Aztán hátha tudnak...
Úgy meg mégse rendelhetek hogy izéé...valami Lolitta nevűt:D

[Szerkesztve]

(#17) L3zl13 válasza Tütüm (#16) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hát lehet, hogy nem azt kapnád amit vársz, ha odamész a Fáy piacon az árushoz, és kérsz egy Lolittát... :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#18) Tütüm válasza L3zl13 (#17) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Ja,hozzámvágna egy ferdeszeműt:D

(#19) Cardinella válasza L3zl13 (#17) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Az sem lenne nagy tragédia, legfeljebb a b.nője helyett Tütüm járna jobban...:)

(#20) Tütüm válasza Cardinella (#19) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Na...na...nem hinném hogy van olyan nő akivel jobban járnék mint Vele...:) A ferdeszemű nők meg amúgyse tetszenek,ha nem lenne a bnőm akkor se kellene :)

(#21) console


console
aktív tag

Találtam egy parfümös oldalt, és valami kompetenst szeretnék megkérni, ellenorizze le az árakat, mennyire jók (nem igazán tudom, boltban mennyiért megy, amik ott vannak, de szorgalmasan kutatok)
Bővebben: link

[Szerkesztve]

.

(#22) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Nekem meg közben sikerült találni,persze boltban sehol...na hol találtam...na hol...Fáy utca!:DD

(#23) nRu3


nRu3
addikt

Tudtok valami jó helyet ahol lehet kapni újabakat is és elfogadható áron?

mert a pár soral lejebb belinkelt helyen ami nekem kell az ott nem szerepel.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#24) kew válasza nRu3 (#23) üzenetére


kew
senior tag

Fricónál nézted már? Én nála szoktam vásárolni :)
[link]

(#25) nRu3 válasza kew (#24) üzenetére


nRu3
addikt

még nem kösz, na ami nekem kell az persze alapba drága, kiváncsi vagyok az üzletekben menyi összehasonlitás képpen :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#26) kew válasza nRu3 (#25) üzenetére


kew
senior tag

hát nemtom, igazából fricónál tesztereket érdemes venni, azok jóval olcsóbbak a bolti szép csomagolásúaknál. ugyan az, csak kartondobozba vannak :)
de bemész egy douglas-ba aztán megnézed mennyi :)

(#27) tildy válasza kew (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt néztem, hogy csak tesztert érdemes szint evneni nála. Pl puma flowing női 20ml boltban 2900-3200 ft, nála 4 körül?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) nRu3 válasza kew (#26) üzenetére


nRu3
addikt

lista szerint abbol épp nincs teszter

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#29) kew válasza nRu3 (#28) üzenetére


kew
senior tag

érdemes azért rá is kérdezni, volt már, hogy listán nem volt, közbe nagykerből tudott hozni. Így ugyanannyi volt egy 50ml-es teszter mint egy 20ml-es dobozos.

(#30) nRu3 válasza nRu3 (#25) üzenetére


nRu3
addikt

2-4e ft különbség van a bolti és a nála lévő árakal ami engem érdekel. :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#31) nRu3 válasza kew (#29) üzenetére


nRu3
addikt

minden esetre vettem tőle ami engem érdekelt, kösz a linket :R

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#32) Dotte


Dotte
újonc

Sziasztok! GT márkájú parfümöt keresnék, de nem tudok, hogy álljak neki, ugyanis ennél többet nem tudok róla. A férjem használta régen, és most szeretném meglepni vele, de nem tudom, hol kezdjem. Tud valaki segíteni?

(#33) nRu3


nRu3
addikt

Találtam egy jó helyet ahonan másoknak is tudok hozni :)

[link]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#34) LOTR


LOTR
addikt

ez itt a reklám helye

One Ring to rule them all

(#35) bigblade


bigblade
csendes tag

[link]
Minőségi parfümök elérhető áron!
Az oldal magáért beszél, ismerd meg te is az FM parfümök világát!

[ Szerkesztve ]

(#36) pista2 válasza DM-Fan (#1) üzenetére


pista2
újonc

Én tudok egy jo parfümös helyet a cim www.parfumkiraly.hu

(#37) runner 125


runner 125
nagyúr

Biztos sok olcsó parfümös nepper van, de kérdés mennyire eredetiek..
Nehéz kiszűrni, legalábbis nekem. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#38) Fricó


Fricó
aktív tag

A legolcsóbb parfümök nálam vannak! :DD
http://parfum.uni.hu/ [link]

(#39) macikos


macikos
addikt

Innen rendelt már valaki: http://www.beautyencounter.com ?

Sok parfüm ritkaság kapható.

(#41) sztikac válasza #57889024 (#40) üzenetére


sztikac
őstag

Szerintem az elmúlt 5 év alatt sikerült találnia olcsó beszerzési helyet :DDD

(#42) RedWing


RedWing
aktív tag

Páran már említették a Blahánál lévő helyet. Én is ajánlanám!
Meki oldalán, a Rákóczi út sarkánál, pontosan a 4-6 vili megállójának zebrájánál (valami kifőzde mellett). Minden ami drogéria és nagyon olcsó!
Évek óta csak ott veszek parfümöket. Minden eredeti és mindig van 1-2- tucat, ami még jobban le van akciózva!
Pontos árat most hirtelen csak egyet tudok: Best of Chevignon 100ml 5.000,- u.e. 50ml asszem 4.000,-. Hatalmas választék, mind női, mind férfi vonalon!

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#43) Vandit. válasza RedWing (#42) üzenetére


Vandit.
addikt

Én inkábbb rendelem, jobb ha házhoz jön. :K Kb. 30%-al olcsóbb, mint a dögleszben például.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#44) localhost válasza Vandit. (#43) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Két éve "mindenféle" parfümwebshopokkal jó beszoptam, nem azt és nem annyiért akartak szállítani többen sem, amit rendeltem a weboldalukról, meg aztán felhívtak, hogy ja rendelt, de olyan nincs!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#45) RedWing válasza Vandit. (#43) üzenetére


RedWing
aktív tag

Én már többször megszívtam rendelést... Azóta csak személyesen!

De oda nem csak parfüm miatt érdemes menni. Minden háztartási tisztítószert ott veszek.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#46) Vandit. válasza localhost (#44) üzenetére


Vandit.
addikt

Számtalanszor rendeltem és soha semmilyen gondom nem volt egyikkel sem. Persze ettől még neketek simán lehetett. :) Olyan is volt, h felhívtak, h az éppen nincs és akkor most mi legyen és volt amelyik szombaton is kihozta.
Honnan rendeltetek?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#47) localhost válasza Vandit. (#46) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te tényleg azt gondolod, hogy (a) én két év távlaából emlékszem? (b) hogy azokat az emaileket őrizgetem?
LOOOOL

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#48) Vandit. válasza localhost (#47) üzenetére


Vandit.
addikt

Én nem hiszek semmit. Pusztán feltételeztem, h ha valahonnan rendel az ember bármit is az megmarad az emlékeiben, pláne, ha kellemetlen élményekkel párosul. Tévedtem. :)
Én rendeltem már a parfum.hu-ról, a parfumcentertől, a parfummax-tól és egyikkel sem volt bajom.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#49) localhost válasza Vandit. (#48) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Persze, hogy nem emlékszem, mert egyszeri eset volt a vásárlás (kb 5-8 mellékutcába tévedéssel) és akkor rájöttem, hogy az ilyen himi-humi parfümáruházak (most nevetek!) általában egy lakótelepi mosókonyhában létező gyesen levő anyuka mellékjövedelmei, ultrawebes, extrás weboldalakkal, annak minden átkával.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#50) Vandit. válasza localhost (#49) üzenetére


Vandit.
addikt

Értem.
Akor itt van egy pár himi-humi, hogy a te szavaiddal éljek. :)
http://www.parfumcenter.hu/
http://www.parfum.hu/
http://www.parfummania.hu/
Mindháromtól rendeltem már és semmi gondom nem volt egyikkel sem. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.