Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:33

LOGOUT.hu

Üdv a trollok között!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) koshmar válasza Bjørgersson (#16700) üzenetére


koshmar
őstag

Azért sem szeretem a Challengert, mert Mopar. Ezen a képen hány filter van, geci? :DDD :D
Mindenesetre értékelem a fáradtságot. :O :R :F dafak

Szóval azóta se jött meg? Én már panaszt tennék a Polgár Jenő hivatalba.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16702) Bjørgersson válasza koshmar (#16701) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Meg is baszhatod. :O

De, ~14:00 körül futott be a futár, lusta vagyok most leírni mi volt a gond, de a lényeg, hogy végül csak megérkezett. Épp most próbálom, eddig baromi jó, kezdek nedvesedni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16703) koshmar válasza Bjørgersson (#16702) üzenetére


koshmar
őstag

Na akko' ööm é' bódottá :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16704) Bjørgersson válasza koshmar (#16703) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azám! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16705) koshmar válasza Bjørgersson (#16704) üzenetére


koshmar
őstag

A kajás topikban savazzák az Olit, és tehetetlen vagyok. :O :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16706) koshmar


koshmar
őstag

My W7 is going places.. :W :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16707) Bjørgersson válasza koshmar (#16706) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mióta használsz angol rendszert? :D Amúgy meg megszokhattad volna már, pár naponta mindig jön ilyen frissítés a Windows Defenderhez. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16708) koshmar válasza Bjørgersson (#16707) üzenetére


koshmar
őstag

Már egy jó ideje (2,5 éves volt a gép, mikor újratelepítettem, talán akkor tettem fel angolt). Azóta ha újratelepítek, kizárólag csak angolt rakok fel, most már így tetszik.

Újratelepítés után 2. dolgom az, hogy a Windows Update-et kikapcsoljam, mert ha nem, akkor ok nélkül 100%-on terheli a processzort, mert nagyon szeretne valami frissítéssel játszani. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16709) EmberXY


EmberXY
addikt

Ivott már valaki alma-szilva-fahéj ízesítésű Adrenalint? Ma láttam először, kipróbáltam, szerintem nagyon jóra sikerült, ráadásul csak 15 mg/100 ml koffein van benne...

Up the Irons!

(#16710) Bjørgersson válasza koshmar (#16708) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szüleim miatt én kénytelen vagyok magyar rendszert használni, egyébként már én is angolt használnék mindenből már vagy két éve. Ettől a kikapcsolom a frissítést dologtól meg facepalmot szoktam nyomni. Be lehet úgyis állítani, hogy "Frissítések keresése, de én döntöm el, hogy letöltöm és telepítem-e azokat". :D

(#16709) EmberXY: Még nem láttam sehol, de már egy ideje fáj rá a fogam. Hol találkoztál vele?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16711) koshmar válasza EmberXY (#16709) üzenetére


koshmar
őstag

Nem, de máris jól hangzik. :D
Ma voltam egy városi CBA-ban, volt kibaszott sokféle energiaital, gyorsan vettem is két Summer Cool Hellt. :D

kovy29: "Frissítések keresése, de én döntöm el, hogy letöltöm és telepítem-e azokat"
Igen, és nekem pontosan így van beállítva. :D
Én nem írtam le elég alaposan, tudom..

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16712) Bjørgersson válasza koshmar (#16711) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor viszont érdekes, bár szerintem akkor sem az a megoldás, hogy kikapcsolom a 'cibe. :D Csak hogy baszogassalak már egy kicsit. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16713) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

(nemtudni – USA)

Ma bevásárlás közben megállított egy nő, hogy megkérdezze, milyen szájfényt használok, mert fantasztikusan néznek ki az ajkaim. El kellett magyaráznom neki, hogy csak kolbászzsír csillog rajtam. BAZZEG

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16714) EmberXY válasza Bjørgersson (#16710) üzenetére


EmberXY
addikt

A kisboltban, ahová járok, még elég sok volt belőle, biztos nemrég rakhatták ki. Ugyanaz az ára, mint a simának, 155 Orbán korona, egész olcsó, és nagyon jó. Valahogy az arányokat is eltalálták, én az almából kevesebbet raktam volna, vagy egyáltalán nem, de a szilva, fahéj kombó az lefosatja a bokámat. Nem érezni a szokásos műanyag ízt se, vagy csak én nem éreztem, a lényeg, hogy durva jó. A doboz színét is majdnem eltalálták, viszont "limited edition", úgyhogy hajrá... :D

Up the Irons!

(#16715) Bjørgersson válasza EmberXY (#16714) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ó, azt hittem már, valami Real vagy Coop vagy mittudomén. :D

@Tibiikilencvenegy:

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16716) EmberXY válasza Bjørgersson (#16715) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez egy "sima" kisbolt, a családnak, aki üzemelteti, van kb 5-6 ilyen boltjuk, még non-stop is van közte. Lehet coop-os cuccokat is kapni, de nem kifejezetten coop a bolt, ez nem tudom, mennyire függ össze az adrenalinnal, annak szerintem saját elosztója van, aztán van aki rendel, van aki nem...

Up the Irons!

(#16717) koshmar válasza Bjørgersson (#16715) üzenetére


koshmar
őstag

Ehüm, a Mustangokat se szeretem.. de elismerem, hogy a fastback nagyon szép! :P

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16718) Bjørgersson válasza koshmar (#16717) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Baszd meg, soha többet nem állok veled szóba. :D

(#16716) EmberXY: Egyet hozhatnál nekem. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16719) koshmar válasza Bjørgersson (#16718) üzenetére


koshmar
őstag

Célzás: linkelj a GM-től bármit ebből a korból, lesz like. :D

Nem mintha eddig szóbaálltunk volna élőben. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16720) #33253120


#33253120
törölt tag

Jó lesz ez... :)
Tegnap "Szia Bécs"-eztünk egyet. Cimbora lerángatott az Incognitos Zakar Jazz Band koncertről a Felezőbe, mert hogy ott Kotor(?) van, az meg performance... Nekem nem jött be...
De a sör fogyott. :)
Nem otthon aludtam, állítottam ébresztőt, kelek 7 előtt kicsivel, ágy mellett pohár, benne lórúgás adag vodka, mellette egy doboz sör, meg papír, hogy "Pálinkás jó reggelt" Kedves rokon megoldotta a másnapomat. :) Semmi bajom nem volt addig, de miért ne.

A buszig alig bírtam kimenni. :D Vennem kellett útközben egy vizet, annyira hányingerközeli állapotba kerültem. :)
De az így Józsa magasságára el is múlt.... Most megint ihatnék vagyok... :D Pedig lenne jobb dolgom is ma... :)

(#16721) #33253120 válasza koshmar (#16706) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ezzel mi a baj? Az a jó ha a defender mindig friss. :) A hazai gépek 70%-án van valami károkozó. Ne ezen párszáz kilobájton múljon már a géped biztonsága... :)

(#16722) koshmar válasza #33253120 (#16721) üzenetére


koshmar
őstag

Semmi gond, ma hagyom neki, hadd telepítse fel a dolgait. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16723) #33253120 válasza koshmar (#16722) üzenetére


#33253120
törölt tag

De akkor miért volt a kép?

(#16724) koshmar válasza #33253120 (#16723) üzenetére


koshmar
őstag

A képen gyakorlatilag csak annyi volt, hogy talált egy frissítést, ami fél mb sincs és arra várt, hogy én engedélyezzem a feltelepítést.
Csak azért furcsa, mert újratelepítés után 500-700 megás frissítéséket szokott telepítgetni zsinórban.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16725) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

15/1 Mbps... Derecske > all.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16726) #33253120 válasza koshmar (#16724) üzenetére


#33253120
törölt tag

A többi vagy majd jön, vagy már fertőzött a géped.... :)

(#16727) EmberXY válasza Bjørgersson (#16725) üzenetére


EmberXY
addikt

Örülj, hogy még ez is van... Ha a király úgy akarja, ez se lesz. :)

(Most belinkeljem a mobilnetem speedtest-jét? Szerintem az oldalt se tudná betölteni, te meg ilyen giganettel elégedetlen vagy... :DDD)

23 ms a ping? Nálam 23 sec, bakker... :W

;]

Up the Irons!

(#16728) koshmar válasza EmberXY (#16727) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem néha 19 :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16729) EmberXY válasza koshmar (#16728) üzenetére


EmberXY
addikt

Nyugodj meg, az is retek lassú. :DDD

Up the Irons!

(#16730) koshmar válasza EmberXY (#16729) üzenetére


koshmar
őstag

Mennyi az ideális (tehát a tied?) :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16731) EmberXY válasza koshmar (#16730) üzenetére


EmberXY
addikt

Minél kisebb, annál jobb. Tehát ha a tiednél még lehetséges kisebbet találni, addig a tied szar.
Az enyém az már nem is internet, így nem tudom, hogy mi a pingem. A speedtest-hez flash kell, ha valaki mutat olyat, ahova nem kell, akkor megmondom a poén kedvéért. :D

Up the Irons!

(#16732) koshmar válasza EmberXY (#16731) üzenetére


koshmar
őstag

Nyilván, láttam már 1-et is, kb. 900 Mbit letöltésse párosítve. Japán :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16733) Bjørgersson válasza EmberXY (#16727) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért ha 15/1-re fizetünk elő, akkor 15/1-et kapjunk már... teccikérteni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16734) EmberXY válasza koshmar (#16732) üzenetére


EmberXY
addikt

Na, az már alakul... :DDD

kovy: Ha más szervert választasz, akkor is annyi? Ahogy nézem, korán reggel nézted, akkor pedig nincs akkora forgalom...

Lehet, hogy át lettetek b***va...

Up the Irons!

(#16735) Bjørgersson válasza EmberXY (#16734) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Délután néztem ilyen auto tesztet, amikor magának választ szervert ping alapján. Lenyomtam egymásután vagy hármat, 11,3 Mbps volt a legjobb eredmény.
Már hetedik éve ennél a szolgáltatónál vagyunk, itt Derecskén csak ez van, az utóbb egy-két hétben vettem észre a lassulást. Jövőhéten szerintem felhívom őket, hogy HELÓ!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16736) EmberXY válasza Bjørgersson (#16735) üzenetére


EmberXY
addikt

Nincs valami ÁSZF változás, amiről nem tudtok esetleg? Nem lenne szabad ilyennek előfordulni, reklamálj, hátha kapsz valami kedvezményt vezeklésül (vagy kijön 3 TEK-es, aztán rábeszélnek, hogy nem tapasztaltál semmilyen lassulást)
;]

Up the Irons!

(#16737) Micsurin


Micsurin
nagyúr

De jó rá találni eme topikra :C most már ugy nézz ki meg is van a kedvenc törzshelyem ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16738) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#16725) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyre jobb... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16739) EmberXY válasza Bjørgersson (#16738) üzenetére


EmberXY
addikt

Legalább javul a ping... :DDD
Amúgy ha minden nap a felére csökken a sebesség, nem sokáig lesz ott internet. ;]

Up the Irons!

(#16740) koshmar válasza Bjørgersson (#16738) üzenetére


koshmar
őstag

Hát na :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16741) Bjørgersson válasza EmberXY (#16739) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt azért nem várom meg, holnap délelőtt megyek szólni nekik. :D

(#16740) Tibii91: Pasztmek. :D

Ilyenkor (is) sajnálom, hogy nem Debrecenben lakunk. Olyan jó lenne így hétvégén ebéd után fogni a kutyát, aztán kimenni a Nagyerdőre, sétálni vagy két-három órát a friss levegőn. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16742) koshmar válasza Bjørgersson (#16741) üzenetére


koshmar
őstag

Én kilépek az ajtónkon, és elmegyek bárhova, itt olyan friss levegő van, amilyen ugye csak falun lehet.

A mi kutyánk egy óriási rakás fostömlő, ez nem érdemli meg a sétáltatást. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16743) EmberXY válasza koshmar (#16742) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha kinti a kutya, akkor eleve minek kellene sétáltatni? :)
Nálam is őrzik a házat keményen, ma reggel 9-kor vittem nekik kaját, az egyik a macskákkal játszott, a másik meg horkolt a házában. Engem is hirtelen olyan érzés fogott el, hogy rohadnának meg inkább a semmirekellők.. :DDD

kovy: Holnapra már net se lesz, ez a bünti, amiért rossz helyre szavaztatok. :P

Up the Irons!

(#16744) koshmar válasza EmberXY (#16743) üzenetére


koshmar
őstag

Felőlem rohadhatna láncon élete végéig, az se érdekelne. :D

Egy nevelhetetlen korcs szittya geci.. de hát ez van most. :D
Az előző egy kaukázusi volt, igazi minta kutya.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16745) EmberXY válasza koshmar (#16744) üzenetére


EmberXY
addikt

Az enyémek ugatnak szerencsére, csak lusták, mint a disznó.

Up the Irons!

(#16746) EmberXY


EmberXY
addikt

Ma megtudtam a boltostól, hogy miért olcsóbb az Adrenalin, és miért van különpakolva...
Hivatalosan csak üdítőitalnak számít, nem energiaitalnak, ezért más a besorolása. Hurrá! :D

Up the Irons!

(#16747) Bjørgersson válasza EmberXY (#16746) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 15mg koffein miatt. Az egyik debreceni Reálban is külön polcon vannak, és ki van írva nagy betűkkel, hogy a 15mg-os koffeintartalom miatt nem számítanak energiaitalnak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16748) EmberXY válasza Bjørgersson (#16747) üzenetére


EmberXY
addikt

Gondoltam, hogy emiatt, de konkrétan nem tudtam. Az viszont feltűnt, hogy a simában is csak 15 a koffein. Régen mintha ugyanaz lett volna, mint a többié, nem? A 0,5-ös kiszerelésűnél is, nem? Vagy régen is ilyen lájtos volt?

Up the Irons!

(#16749) koshmar válasza Bjørgersson (#16747) üzenetére


koshmar
őstag

Mától csak 1,5 literes Kobrát iszok!! :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16750) #33253120 válasza koshmar (#16749) üzenetére


#33253120
törölt tag

Miért? Büntiben vagy? :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.