Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- weiss: Autó költségek
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás – Bors
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Klaus Duran: Minden drágul. Vajon a fizetések 2026-ban követi minimálisan?
-
LOGOUT
Wise díjak [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
qqzs
őstag
válasz
Fortissimus
#9582
üzenetére
Szinte biztos hogy igazolnod kel az eredetét penzmosasi torveny miatt.
-
qqzs
őstag
Sziasztok. Lehet Ft wise szamlara Magyarorszagrol kp-t berakni? Vagy mi a legolcsobb mondja ennek?
-
qqzs
őstag
Hasznalja valaki ugy a wiseot hogy utalasokra kartyahasznalatra wise es beszedesre meg otp kartya nekul?
-
qqzs
őstag
Sziasztok. Beszedési megbízás mukodik wise számláról? Erdemes oteperol valtani?
-
qqzs
őstag
válasz
galaktikus
#4051
üzenetére
Kiderult, hogy nem a nullakkal van bajuk hanem azzal az egy account szammal. Ami egy magyar laptopwebshop szamlaszama, utannuk néztem radium.hu es nem talaltam ados vagy fekete listan oket. Szoval erdekes.
Nekunk 10 eve van wise ceges accountunk minden magyar penz ezen megy keresztul nincs veluk semmi gond. Mondjuk van mellette HSBC account is -
qqzs
őstag
válasz
gergely2019
#4049
üzenetére
hozzarak automatikusan a vegere nullakat
-
qqzs
őstag
Nem tudok utalni magyar bankszamlara cegnek ceges wiserol , HUF balancrol. Erre azt mondja a ugyfelszolgalat hogy azert mert 8 nullara vegzodik a recepient account number es ez a regulation. Kozbe meg van regi 4 db recepientem is akinek mar kuldtem regebben penzt nullas vegu account szammal. Valaki tudja mirol van itt szo?
-
qqzs
őstag
Valtozas van valami az utobbi idoben? Magyar lakcimmel igenyelt transferwise kartya megy fitbit payyel?
-
qqzs
őstag
mennyibe kerul automatabol pinzt kivenni tw kartyaval huf szamlarol?
-
qqzs
őstag
válasz
scott_free
#2097
üzenetére
kontaktolj veluk ilyenkor altalaban ellenorzik a penz forrasat nalam szamlakat kertek be
-
qqzs
őstag
10 perc alatt valaszoltak:
"I would also advise you to just in case check if you have the contactless payments enabled for your card.
You can do so on the app, by tapping on Account, Manage Card and See my limits and choose that your would like to enable contactless payments.
I have also reset your PIN trial for the card and that should solve any issues you may experience. Resetting the PIN trial does not change the PIN code.
You would now need to authenticate the card with the PIN code. You may for example check the balances in the ATM. And once that is done, the contactless should work nicely.
If you are still experiencing any issues, it might be worth ordering a new card since perhaps the current one is damaged." -
qqzs
őstag
Erre valaki? Most mar csak pinnel tudom hasznalni bedugva :(
"Regebben neha kerte a TW kartya, hogy erintsek az ora helyett, aztan elkezdte hogy nem eleg erinteni hanem pint ussek neha, most ott tartunk hogy minden egyes hasznalatkor par szaz forintnal is csak pinkoddal ok. Erintesnel semmit nem ir ki csak a pittyenesekbol lehet kovetkeztetni hogy nem jo valami." -
qqzs
őstag
Regebben neha kerte a TW kartya, hogy erintsek az ora helyett, aztan elkezdte hogy nem eleg erinteni hanem pint ussek neha, most ott tartunk hogy minden egyes hasznalatkor par szaz forintnal is csak pinkoddal ok. Erintesnel semmit nem ir ki csak a pittyenesekbol lehet kovetkeztetni hogy nem jo valami. Regebben legalabb kiirta, hogy jasznaljuk pinterminalt.
-
qqzs
őstag
válasz
UberMutant
#1663
üzenetére
A kerdes inkabb a koltsegekre vonatkozott. Tudom hogy valtasnal van de mi van tw-otp forint utalasnal
-
qqzs
őstag
Akkor mi van ha tw maganszamlan levo gbp-t huf-ra valtok majd a huf-ot utalom otp-be?
-
qqzs
őstag
Nalunk par naponta eljatsza hogy nem hagyja az erintost. bedugos vagy magneses jo csak. Azt irja biztonsag miatt. Es az uzenet az hogy: You needed to use chip and PIN for this transaction. For security reasons, we ask you to do this if you haven't used your PIN for a while.
-
qqzs
őstag
válasz
viktorhu
#1557
üzenetére
Magyarorszagon is van vagy volt ugynevezett deviza erkeztetesi koltseg. Regen meg tw elott hsbc ukbol ugy jott el font egy font szamlara hogy valami kozbenso bankozi ban hufra valtotta majd mikor megerkezett akkor meg vissza. Meg kuldeskor nyilatkozni kellett hogy vallalom evaz esetleges koltsegeket vagy terheljek a kedvezmenyezettre azaz vonjak le tole. Szerintem itt is hasonlo tortent.
-
qqzs
őstag
Erdekes, mar irni akartam hogy egy parszor tolem is kerdeztek pl olyat hogy mik a szamok a referenciaban ha megmondom utalhatok. Szamlasorszamok voltak es el kellett nekik kuldeni a szkennelt szamlakat.
Mindig ceges szamlarol ment cegesre? Mi tortent ami nem illeszkedett a megszokott mintazatba?
------------------------------
Ma ti is kaptatok emailt amiben felkernek a reklamfilmjukbe szereplesre? Azt irtak elutaznak a filmstabbal hozzank egesz napos forgatas, kapok amazon vouchert, nem mondtak mennyit, es a kovetkezo 25000 eur utalasa ingyenes lesz. Meg gondolkodok rajta
-
qqzs
őstag
Ukban letrehozott accountom van meg van kartyam is. Hogy a legegyszerubb harmadik feltol a szamlamra fogadni huf-ot akinek csak magyar otp szamlaja van?
-
qqzs
őstag
Egyebkent nem teljesen ugyanannyi, vegigzongoraztam gbp hufot es vannak anomaliak a dij se meg az atvaltas sem egyenes aranyban valtozik az egyik valoszinu kerekites miatt bar nem egyertelmu. de pl 10x100ezret kuldeni sokkal dragabb mint 1m-t
Az atvaltas fizeteskor HUF-GBP-dij
100 - 0.25 - 1 Ft
1000 - 2.53 - 4 Ft
10000 - 25.27 - 43 Ft
100 000 - 252.70 - 428 Ft ez viszont kuldve szamlara 252.73 - 664Ft
1 000 000 - 2526.68 - 4282 Ft kuldve 2527.69 - 4518 Ft -
qqzs
őstag
-
qqzs
őstag
Erre valaki?
"Usdet es hufot koltok gbp forrasbol tw kartyaval. A multkor mar mondtatok hogy ugyanugy valt kartyahasznalatnal mintha kezzel atraknam elotte egyik penznemrol a masikra. Akkor ha jol ertem nincs ertelme a rakosgatasnak, hagyom gbp-ben es ha neten dollarban fizeteket akkor arra valt, ha meg boltban forintot akkor arra. Jol ertem vagy figyelni kell meg valamire?"
meg egy kerdes a temahoz. Melyik az alapertelmezett szamlam azaz ha van az usd szamlamon is penz meg a gbp-n es hufot fizetek melyikrol szedi le a huf-ot? -
qqzs
őstag
válasz
merqree
#1371
üzenetére
Usdet es hufot koltok gbp forrasbol tw kartyaval. A multkor mar mondtatok hogy ugyanugy valt kartyahasznalatnal mintha kezzel atraknam elotte egyik penznemrol a masikra. Akkor ha jol ertem nincs ertelme a rakosgatasnak, hagyom gbp-ben es ha neten dollarban fizeteket akkor arra valt, ha meg boltban forintot akkor arra. Jol ertem vagy figyelni kell meg valamire?
-
qqzs
őstag
Most harom penznem van a kartyam. Gbp, huf, usd. Olyankor mi tortenik ha a egyenleg hufban van es usdben probalok fizetni? Ugyanaz mintha kezzel atraknek usdre fizetes elott csak automatikusan?
-
qqzs
őstag
TW magan kartyanal van olyan hogy appban aktivalas utan hogy kell eloszor hasznalni? pinnel automataban vagy ha online kinaban akkor ejnye be esetleg?
-
qqzs
őstag
válasz
- = Zk = -
#1241
üzenetére
Sikerult megoldani a Fitbit oras fizetest TW kartyaval

Most az a kerdes hogy mobillal fizetesre van e valami megoldas? -
qqzs
őstag
Sziasztok. Ceges es magan tw felhasznalo vagyok mar evek ota uk hu viszonylatban csak nemzetkozi utalasra. Most allitanam be fitbiten a walletet ahol csak tw es revolut kartya hasznalhato huban. Minden ismerosomnek huban revolut van. Mindennapi fizetesre az a jobb vagy a tw kartyaval is ugyanugy jarok kb? Uk accountom van nem tudom ez szamit e.
Új hozzászólás Aktív témák
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Gaming notebook topik
- Honda topik
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Vezetékes FEJhallgatók
- XPEnology
- Okos Otthon / Smart Home
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- KÉSZLETKISÖPRÉSI ULTRAAKCIÓ!!! SPACE BLACK MacBook Pro 14" M4 10C/10G 16GB 512GB Gar!
- DELL Precision 5540 Workstation i7-9850H Nvidia Quadro T2000 32GB 512GB 15.6" 1év garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B650M R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RX 7900 XTX 24GB Fractal Design Pop Air RGB 850W
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W with combo cable (3TR87AA)
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



