Hirdetés
- [K2]: AnyDesk átverés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- VHS digitalizálás
- sziku69: Szólánc.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Lalikiraly: Astra kalandok @ Negyedik rész
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
TP-Link WDR3600 - N600 router
Új hozzászólás Aktív témák
-
suste
veterán
nem ismerem ezt a felületet és az eszközt+szoftvert, de talán meg lehet adni ezen a felületen a hálózatban elérhető tplink SMB-t is mint forrást (//192.168.1.1/"SMB-megosztásinév")
én úgy álltam volna neki, ahogy írtam, de nem tudom hogy az OMV ezt tudja-e:
1: felcsatolom a szinkronizáló eszközre a tplink SMB megosztást
2: a felcsatolt SMB-t már a saját rendszerében eléri, így onnan szinkronizálhat is -
vargalex
félisten
Szia!
Mivel a transmission csak 1 db alternatív sebességet tud, így leginkább cron-ból ütemezve oldható meg több limit a transmission-remote segítségével. RPC-n lehet mindenféle azonnal végrehajtandó parancsot adni a futó transmission-daemonnak.
Pl. le/feltöltés beállítása:
transmission-remote localhost:9091 --auth usernev:jelszo --downlimit 1024 --uplimit 100
Ezzel a letöltést 1024 KB/s-re, a feltöltést 100 KB/s-re korlátozod.
A folytatásról már többször kérdeztetek. Többen privátban is. Lesz folytatás, remélem legkésőbb karácsonyi ajándéknak (vagy bosszúságnak).

-
krealon
veterán
"A 1043-ason próbáltam olyat, hogy egy passzív USB hub-ra rakni egy hdd-t és egy pendrive-t, de a hdd már felpörögni sem tudott....."
Engedd meg, hogy felvilagositsalak!
A szabvanyos USB port altal szolgaltatott taparam 500mA. Hozzateve, hogy a tapfeszultseg 5V, adodik, hogy 2.5W teljesitmeny nyerheto ki egy USB csatlakozobol a szamitogepen (routeren, notebookon).
Egy mobil winchester a teljesitmenyszukseglete 2 - 2.5W, igy kozvetlenul a szamitogepbe dugva altalaban mukodik.Egy kulso tapegyseg nelkuli USB HUB az energiaszuksegletet az szamitogepbol szerzi, ugyanakkor a benne levo elekronika is fogyaszt valamennyit, igy a (tipikusan 4) kimeneti USB csatlakozonak lenyegesen kevesebb aram marad, mint amennyi bekerul a HUB-ba. Ezek utan nem csoda, ha szerencsetlen HDD az elegtelen talalas miatt nem tud elindulni. Ez nem a rendszer hibaja, hanem a felhasznaloje, aki passziv HUB-bal akar mobil winchestert hajtani.
-
tjsz
senior tag
Közben rájöttem, hogy az /etc/init.d könyvtárban a "./samba start" után elérhető lett Windows-ban az összes hdd-n található file. "./uhttpd_vargalex start" ill. "./uhhtpd start" után pedig elindult a Luci. FTP működik egy "./vsftpd start" után. De miért nem indulnak el ezek automatikusan? És a System led miért kacsingat továbbra is?

-
vargalex
félisten
Hi!
1. A vsftp-ben alapból tiltva van az sftp. Saját build-el beüzemelhető, vagy openssh-sftp-server csomag használata szükséges helyett.
2. Nem próbáltam, de elvileg villognia kellene (ugye itt hátul van 2 led)
3. Mi a /etc/config/system tartalma, illetve a logrotate config-od?
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy A56 5G 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy A26 5G 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R7 8700F 32GB DDR5 512GB SSD RX 6800 16GB Zalman Z1 Plus Cooler Master 750W
- Apple iPhone 14 Pro 512GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- P1 Gen5 27% 16" FHD+ IPS i7-12800H RTX A1000 32GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3677
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3920, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450 R5 5500 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1050Ti 4GB GameMax STORM ADATA 600W
- Vadiúj Dobozos Asus Lap! Kèszleten!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




