Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Total War: Rome II

Hozzászólások

(#1301) Csapoati válasza petymeg (#1300) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A székhelynél 6, a többi városnál 4 épület lehet, utána nem fejlődik tovább a provincia.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1302) malacka87


malacka87
senior tag

Macedónia 120kör után szépen alakul kaja 120 bevétel 15000. Grafikával nekem nincs bajom ultra és nem szaggat csak körváltásnál érezni.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1303) Kiki18 válasza malacka87 (#1302) üzenetére


Kiki18
őstag

Tudsz egy screenshotot készíteni a területeidről,meg diplomáciáról?
Kiváncsi vagyok,te hogy állsz Makedóniával. :D Ha hazaértem,én is dobok fel képet az enyémről! :R

(#1304) petymeg válasza malacka87 (#1302) üzenetére


petymeg
addikt

Ez a grafika dolog nagyon érdekes... ugyanolyan a vga-m... Mi a franc lehet nálam a baj, hogy very high-on szaggat?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1305) malacka87 válasza petymeg (#1304) üzenetére


malacka87
senior tag

Vga 1200-on jár sztem az is számít kicsit.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1306) csaba951 válasza petymeg (#1304) üzenetére


csaba951
veterán

Lehet, hogy más a küszöbszintetek. Multi fps játékokkal játszóknál nagyon alacsonyan van a küszöb, ők sokkal jobban érzékenyek bármilyen kis szaggattatásra.

[ Szerkesztve ]

(#1307) Csapoati válasza malacka87 (#1305) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Keresse meg a két kép között az egyetlen apró különbséget? :DDD (a fájlnevük)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1308) Kiki18


Kiki18
őstag

Én így állok:

Az uccsó képet azért raktam be,hogy látszódjon ki milyen diplomáciai kapcsolatban van velem. :K

(#1309) malacka87 válasza Csapoati (#1307) üzenetére


malacka87
senior tag

Ajj bakker diplomáciát akartam lol! :DD Bocsi melóban voltam most nézem! :W
+
Északi törzseket könnyen elkapálom a falanxal. 3000vs8000 is simán lement.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1310) Perzeusz


Perzeusz
tag

Nagy a csend. Csak nem mindenki a barbár rohamokat állja a hoplitákkal? :)
Felraktam a 4. patchet, és nem tudom elindítani a játékot. A 2. és a 3. patch felrakásánál semmi gondom nem volt. Most frissítettem a vga-drivert, de az sem segített. Nem tudok mit tenni, leszedem, azt' újrarakom az egészet.

2 db WD Red 2TB eladó

(#1311) Kiki18 válasza Perzeusz (#1310) üzenetére


Kiki18
őstag

Az elmúlt 4 napban aktívan dolgoztm,semmi időm nem volt. Most ugrom neki,itt a hétvége! :))

(#1312) Terrorista válasza Perzeusz (#1310) üzenetére


Terrorista
senior tag

Should you make a start a new campaign?

To reap the full benefits of every patch, it is recommended to start a new campaign. However, please try your old campaign and see if you benefit from anything advantageous. If not, start up a new campaign and compare the differences/similarities. Your answer should lie there.

Magyarán ha jót akarsz magadnak, akkor a 4. patch telepítése után új kampányt kezdesz, mert a javítások nagy része úgy biztosan érezhető lesz.

És ha már patch, akkor új info az 5. patchről, valamint az ingyenesen elérhető játszható Szeleukida frakcióról.

4. patch telepítése után kezdtem egy új kampányt és nagyon érezhető a javítás. A kör váltás olyan gyors, hogy nem tudom elolvasni a frakciók neveit. :D Több fps és hosszabb csaták, tényleg...

Kampány térképen van néha fps bug (főként unitok kiválasztásakor), de az is rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#1313) Terrorista válasza Terrorista (#1312) üzenetére


Terrorista
senior tag

Kicsúsztam az időből.

Szóval Patch 5, 600 Mega :Y

Na akkor most kezdünk egy új kampányt. :C

(#1314) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Ti láttok, találtok Beta patch t?
Mert nekem nincs egyetlen egy kiválasztható sem.:((

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1315) Terrorista válasza SSJmeszes (#1314) üzenetére


Terrorista
senior tag

Patch 4-nél volt utoljára béta patch. Az 5 .patch már rögtön live lett, megoldották házon belül a tesztelést.
Mostantól lassulni fog a tempó, nem jönnek olyan sűrűn a patchek. Próbálnak mélyebb javításokat is eszközölni, amik több időt vesznek igénybe, valamint a moddolhatóság támogatását is erősítenék.

(#1316) Kiki18 válasza Terrorista (#1315) üzenetére


Kiki18
őstag

Ezek nagyon jó hírek,köszi! :R

(#1317) dobost


dobost
senior tag

:DD Nekem is leáll dob egy exception-t a launcher a legújabb patch-el sajnos, de szerencsére tovább megy. :DD

(#1318) dobost válasza dobost (#1317) üzenetére


dobost
senior tag

Úgy látom még mindig nem sikerült leküzdeniük a vízen történő ostrom performance dropját. :O

(#1319) Perzeusz válasza Terrorista (#1312) üzenetére


Perzeusz
tag

Leszedtem az egész játékot, majd újra felraktam. Majd sorban mind a négy patchet, és láss csodát, most működik. Pedig mindent ugyanúgy csináltam. Mindegy, a lényeg, hogy megy.
Szerintem is jobb lett (vagy csak a placebó-hatás miatt :) Bár én még nem toltam olyan sokat. Ezért (is) döntöttem úgy, hogy új kampányt kezdek. Kipróbálom magam spártaiként.

2 db WD Red 2TB eladó

(#1320) anytime válasza Terrorista (#1313) üzenetére


anytime
őstag

Az 5.patch mar kint van?

(#1321) Terrorista válasza anytime (#1320) üzenetére


Terrorista
senior tag

Persze, de linkeltem is a hivatalos oldalt. Illetve ha steamen beállítod, hogy mindig legyen up-to-date a Rome 2, akkor magától letölti a patcheket. Az 5. most 600 MB lett és berakták a Szeleukida birodalmat játszható frakcióként.

(#1322) csaba951 válasza Perzeusz (#1319) üzenetére


csaba951
veterán

Megvásárolt példánynál a Steam kliens automaikusan mindig a legújabb verziót szedi le. Ha helyi backup példányból teszed fel, akkor meg az első csatlakozás után lefrissíti az aktuális verzióra.

Ha kézzel teszed fel egyenként a patcheket, akkor warez verzióval játszol! Fúj! ;]

(#1323) anytime válasza Terrorista (#1321) üzenetére


anytime
őstag

OK, koszi!
Akkor ma elinditom, este raneznek a Szeleukidak-ra:)

(#1324) anytime válasza anytime (#1323) üzenetére


anytime
őstag

Napra kesz a jatek :), uj kampanyt kezdek, de kivel is, ez itt a nagy kerdes?

Spartaval mikeppen lehet kereskedni? Csak akkor, ha elfoglalom Athent?

[ Szerkesztve ]

(#1325) csaba951 válasza anytime (#1324) üzenetére


csaba951
veterán

Ha nem Róma, akkor Spárta ha katonai győzelmet akarsz, Athén ha kulturális győzelemre vágysz. Vagy ha fel akarod szántani Rómát, akkor legyél Karthágóval. Vagy legyen Egyiptom, mert az olyan egzotikus.

(#1326) Perzeusz válasza csaba951 (#1322) üzenetére


Perzeusz
tag

If you like this game, BUY IT! :B Egyébként gondolkozom egy díszes-puccos kiadás megvásárlásában.

anytime: Mint írtam, elkezdtem Spártával. Eddig meghódítottam az Epirusz-frakciót, Apollóniában építettem egy trading portot, mégsem tudok kereskedni senkivel tengeri úton. Athénnal és Makedóniával kereskedem csak (szárazföldön). Ráadásul velük sem sokáig már... remélem :)
Ötlet?
Amúgy a spártai hopliták igen ütősek. Sokáig állják a sarat. De ha nem oldódik meg a kereskedelmi probléma, akkor más után kell néznem sajnos.

[ Szerkesztve ]

2 db WD Red 2TB eladó

(#1327) petymeg


petymeg
addikt

Én is újrakezdtem, ismét Rómával és megint eggyel nehezebb very hard fokozaton, mert hardon 160 kör után nem volt ellenfelem...
Eddig a patch után annyi változást láttam, hogy az egységek kártyáinál ha fogy a létszám besárgul, majd bepirosodik a csík.
Meg a diplomácia kicsit nehézkesebb, de lehet, hogy ez a nehezebb fokozatnak köszönhető.
Lenyomtam a 15. körre az etruszkokat meg Szirakúzát és egy-két semleges országtól eltekintve mindenki ellenséges, szóval mindenki bármilyen közeledésemet elutasítja... és szövetkeznek egymással a szomszédaim.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1328) Tenken válasza csaba951 (#1325) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem egzotikusnak leginkább a Párthusok nevezhetők. Nekem Spárta és Róma után egy teljesen új játékélményt jelentett a lovas harcmodor használata. :)

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1329) Ijk


Ijk
nagyúr

Egy Phenom x4 840 + HD 6790-es konfigon mit fejlesztenétek hogy jobban fusson a játék?
Még várok a patch-ekkel 1 hónapot, de úgytűnik nem lehet fejlesztés nélkül megúszni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1330) Tenken válasza Ijk (#1329) üzenetére


Tenken
őstag

Mivel Intel szponzorált játék, ezért a cpu eleve adja magát. De a vga-t sem ártana. :(

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1331) anytime válasza Perzeusz (#1326) üzenetére


anytime
őstag

Igen, a kereskedes szukossege engem is izgat, mert kell az a plusz minden korben.
Az icenekkel jatszva, a Foldkozi-tenger teljes tersege a parterem volt, ami bizony mar az elejen is tisztes hasznot hozott.
Lehet, hogy veluk kezdem ujra, az 5. patch-el ...., az elejen viszonylag egyszeru a menet, Britannia konnyen megvan, aztan irany a kontinens. Lassan haladtam, mert celom mindig az, hogy minel kisebb de jol felszerelt es sok tapasztalattal biro egysegekkel, minel nagyobb letszamu ellent daraljak be es ehhez kellenek a chosen spearman-ek es swordband-ek es bizony jol jonnek a nemesek is. Szerintem ok lesznek, de estig meg valtozhat :)

(#1332) malacka87


malacka87
senior tag

Egy kérdés ez a mod csak akkor fog működni ha új kampányt kezdek? Hoff unitx3

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1333) Ijk


Ijk
nagyúr

Nincs is annál csodálatosabb mint amikor egy 20 perces győztes csata után összeomlik a játék.

Ma felraktam a béta catalystot, kezd egész tűrhetően futni a játék, még a végén lemondok a konfig váltásról.

Most kezdtem egy macedón kampányt, eddig athént koptattam. Imádom a falanxokat, szimpla taktika hogy bemegyek az ellenség területére és bebarikádozom a sereget. Athénnal volt olyan csatám amiben 200 vs. 3600-as veszteséget produkáltam.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1334) petymeg


petymeg
addikt

Modokat próbálgatja vki?

A steamen is elérhető pár, meg a twcenteren is.
Engem egyenlőre a grafikai megjelenítést javító graphic enhancement mod érdekel...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1335) petymeg


petymeg
addikt

Az utolsó frissítés óta olyan mókákat csinál a játék, hogy eltünnek az ikonok... pl. diplomáciai térképen nincs semmi csa maga a térkép... nem tudok visszamenni a stratégiai térképre csak billentyűvel, de utána ott sincsenek ikonok....
Eddig ilyen nem volt. :W

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1336) Terrorista


Terrorista
senior tag

Újabb ingyenes DLC. :C

Nagyon-nagyon pedáloznak, hogy a kedvünkben járjanak. Mondjuk van is rá okuk, hogy ezt tegyék. :)

Steamen aktiváljátok a DLC-t és telepíti is azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#1337) Tenken válasza Terrorista (#1336) üzenetére


Tenken
őstag

Hűű ez nagyon süti!! Eddig keveselltem, hogy csak a párthusok vannak hasonló kaliberben. Az új patchel tuti neki ugrok valamelyiknek,

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1338) csaba951 válasza petymeg (#1335) üzenetére


csaba951
veterán

Korábban nekem is volt ilyen. Steam kliensben a helyi fájlok ellenőrzése megoldotta.

(#1339) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Srácok
Légy szíves valaki segítsen!

are you sure you want to end your turn?
The following concerns remain unaddressed:

you may still issue an edict in one of your entirely - controlled provices

Mit kell csinálnom, hogy ezt ne írogassa körváltás előtt?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1340) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ki kell adnod ediktumot egy olyan provinciában, ami teljesen a tiéd. Ha rámész erre a provinciára, bal lent van az edict menü, amire rákattintva felnyílnak az elérhető ediktumok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1341) SSJmeszes válasza Csapoati (#1340) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Köszi. Így más sikerült..

Áhh nem tudom én béna vagyok a játékokhoz már nagyon..
Most Egyiptommal kezdtem újat, és nekem nehéz... ez a játék egyszerűen..:((

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1342) Ijk


Ijk
nagyúr

Egyre jobban tetszik a játék, ma egyszer sem omlott össze.
Makedónok nagyon jók, már 4 seregem van, most nyomtam le teljesen a szeleukidákat.
A katonai épületeket csak a fő provinciámban építettem, itt történik minden új sereg képzése is. A többiből meg dől a pénz, végre sikerül megértenem a gazdasági részét is ennek az új TW-nak. Athénnal ugyanis az összes provinciám fellázadt korábban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1343) Kiki18 válasza Ijk (#1342) üzenetére


Kiki18
őstag

Tény,hogy idő kell neki,míg az ember megérti,ráérez az egészre...utána meg hujujj! :K :C

(#1344) #79621120 válasza Terrorista (#1336) üzenetére


#79621120
törölt tag

Mondjuk csökkenthetnék az árat .

(#1345) csaba951 válasza #79621120 (#1344) üzenetére


csaba951
veterán

Ha most még nem is, de Steam Holliday Saleben simán megkapja a -25%-ot, 2014 március körül a -50%-ot, Steam Summer Saleben meg a -75%-ot. Cserébe egész biztosan lesz hozzá egy kazal dlc.

[ Szerkesztve ]

(#1346) #79621120 válasza csaba951 (#1345) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#1347) malacka87


malacka87
senior tag

Rómával új kampány. 40kör Cornelia ház hardon.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1348) petymeg válasza malacka87 (#1347) üzenetére


petymeg
addikt

Én vh-n kezdtem újra, Julia házzal tegnap.
Ie. 220-ra amiket linkeltél azon felül enyém Africa teljes provincia, Illiria déli városa, meg Makedonia nyugati városa. Lenyomtam már Kartágót, Líbiát, most Ardiaei van folyamatban, utána Makedónia, hogy Athén és Spárta szövetségeseimet megvédjem. De lehet hagyom, hogy lenyomja őket Makedónia, aztán ugrok nekik, hogy enyém legyen Hellász, majd meglátom. Aztán irány észak, Cispalpina, Provincia, majd a hispán félsziget.
Sajnos gazdaságilag gyenge vagyok, körönként csak 3000 a bevételem és semmi megtakarításom nincs, mert most a hadseregre gyúrtam rá és nagyon viszi a pénzt.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1349) Xerxész


Xerxész
őstag

Valaki írja már meg, hogy ezeknek a nevezetességeknek (pl. Vezúv, piramisok, Rodoszi Kolosszus, stb.) van-e valami jelentőssége a játékban, ha birtokoljuk az adott területet? Vagy csak szimplán esztétikailag szépek? :D

(#1350) Csapoati válasza Xerxész (#1349) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogyne lenne. A provinciaknal bal lent latod a hatasokat (pl edicteket), ott lesznek a csodakei is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Total War: Rome II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.