Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#173201) Örni


Örni
senior tag

Juve mellé kéne valami 1,3-1,4-es odds, de egyelőre nem tetszik semmi. Valami ötlet?

Esetleg juve h + under 3,5 2-es oddsért

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173202) RacePrivat95 válasza Örni (#173201) üzenetére


RacePrivat95
lelkes újonc

Ha csak nem X-elős kedvében lesz a Juve ;]

(#173203) yogibear válasza Örni (#173201) üzenetére


yogibear
addikt

Plzen 2,22
Hamburger SV 1,70
Pescara 1,60
Besiktas 1,86
esetleg valamelyik...

Hambi az Unionnal megszenvedett otthon (néztem), de a Pborn védelme nem egy Unioné...

Plzen utóbbi időben nem szaggatta az istrángot, viszont a jövő heti BL még messze van... az oroszokkal 1/2-ztek zsíros 41-es oddsért 10 napja, otthon mennek majd a Roma ellen, akinek kb tökmindegy mert 2. helyezett lesz mindenképp, csak pontszámban érhetné be a Real-t, de tőle meg oda-vissza kikapott, ezért egy hazai győzelem is belefér mindkettőnek vagy egy kényelmes dönci, míg az oroszok a Bernabeuba mennek, és a Real csak nem kap ki, mint az odavágón... így a Plzen lehet 3. és EL-es... egymás elleniben az oroszokkal a csehek a jobbak (4 pont) pontegál esetén

Besiktáska otthon megy majd csütörtökön a Malmö ellen, ott egy pont elég neki a tavaszi EL-hez...

Pescarának meg elvben jönnie kéne, hacsak el nem adják, még akkor is, ha kicsit szottyos is az utóbbi hetekben, de azért komolyabb bandáktól kapott ki idegenben: Perugia, Palermo... meg Cittadella otthon...
Perugia ellen néztem őket, nem olyan rosszak azért...

Juve meg majd ugye svájcba megy szerdán, kb zsebben kell legyen a 3 pont, 1 nem elég, akkor egy esetleges ManU valenciai győzelem esetén (kétséges, látva muringyóékat, de ki tudja) csak 2. az olasz

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173204) Örni válasza yogibear (#173203) üzenetére


Örni
senior tag

Köszi! Végül női kézilabda overt raktam Juve mellé, már jött is.

Ma valahogy egyik foci se tetszett.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173205) #86564352 válasza Örni (#173204) üzenetére


#86564352
törölt tag

Keresgélek Juventus nem tetszik annyiért X is lehet. Besiktas se tetszett. Alkmaar mellé Bruges ment apróval. Angol meccsre GG? Muszájból nem kell tenni. Holnap jobb kínálat lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#173206) yogibear válasza Örni (#173204) üzenetére


yogibear
addikt

Plzen sima volt, Hambi kész, Besiktasi meg X, sajna... de hát ez benne van a pakliban

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173207) Örni válasza yogibear (#173206) üzenetére


Örni
senior tag

Pescara még hátra van. Nekem még Midtjylland tetszett, de azt se mertem megrakni.

Micsoda Inter kapufa volt.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173208) yogibear válasza Örni (#173207) üzenetére


yogibear
addikt

Pont írnám, hogy mekkora fostaliga ma ez a Juve, erre jön Super Mario 1:0 :C

Igazából ez volt a sorrend arra, hogy melyik esélyesebb, hogy bejön:
Juventus
Plzen
Hamburger SV
Pescara
Besiktas

A Plzenben szinte biztos voltam, a Juve/Hambiban bíztam, hogy nem cseszik el, a másik kettő volt opcionális volt

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173209) Örni válasza yogibear (#173208) üzenetére


Örni
senior tag

4-ből 3 jött, nem rossz! Jól válogatsz Yogi!

Még Werder GG tetszett. Juve h + under 3,5 meg simán jött 2-es oddsért.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173210) RacePrivat95


RacePrivat95
lelkes újonc

Magyar "kosárlabda".. Szolnok félidő 32 pont.. mondom OK, egy hónapban egyszer belefér egy jelentősebb tét... Szolnok pontszám 71,5+.. 3. Negyed, 27 pont :C Mondom ó már csak 13 pont, hát azt még félkézzel is... 4. Negyed 3. perc, Szolnok 66 pont :C :C Na mondom nem is nézem tovább, várok negyed órát, aztán ballagok lottózóba.. Aha, gondoltam Én.. mert kedves vendégcsapatunk úgy gondolta, hogy az elkövetkezendő 6 percben nulla AZAZ NULLA pontot dob. :W :W Maradt 2 perc, kell 6 pont, mondom azért csak nem megy el.. hát nem 71 lett a vége? A büdökuany@... :W :W :W

(#173211) pilóta válasza RacePrivat95 (#173210) üzenetére


pilóta
nagyúr

Kosárlabdában a harmadik negyed végén ha vezet valaki, akkor a negyedikben kevesebbet fog dobni, mert csak tartják a labdát, hogy teljen az idő...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#173212) pilóta válasza RacePrivat95 (#173210) üzenetére


pilóta
nagyúr

Például érdemes úgy fogadni, hogy amikor kb. 3 perc van hátra, akkor már csak a hendikepes tétek vannak fenn, és mondjuk vezet A csapat 10 ponttal, akkor lehet tenni B csapat győzelmére 10+ pontra, mert 10-ből 8-szor A csapat már csak alibizik és kopik az előnyből. Fontos, hogy legyen legalább 8-10 pont előny, mert ha kevesebb, akkor azért vigyáznak...

Filippínókon gondolkozok, hogy néha tenni kéne döntetlenre, mert nagyon szeretnek fogadni a fiúk. Sokszor olyan aranyos, ahogy első negyedben dobnak mondjuk 25-12-t, jól felmegy a döntetlen oddsa, majd a második negyedben 12-25, és a harmadik-negyedik negyedben kínosan ügyelnek, hogy 2-3 pontnál sose legyen nagyobb különbség, hogy könnyű legyen a döntetlen. Néha még csinálnak utolsó másodpercekben direkt támadó szabálytalanságot is, ha mondjuk 1 ponttal vezetnek, hogy az ellenfél ki tudjon egyenlíteni. Nem egyszer megfigyeltem...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#173213) #86564352


#86564352
törölt tag

Az eldurvult tüntetések miatt elhalasztják a francia meccseket.

(#173214) lord_m válasza #86564352 (#173213) üzenetére


lord_m
senior tag

Az összeset?

(#173215) #86564352 válasza lord_m (#173214) üzenetére


#86564352
törölt tag

A Rennes-Dijon és Guingamp-Amiens mellett nincs még elhalasztva felirat. Tegnap a Monaco-Nice maradt el. Holnap a Marseille meccs fog.

[ Szerkesztve ]

(#173216) yogibear válasza #86564352 (#173215) üzenetére


yogibear
addikt

Hatalmas tüntetésre készül Párizs szombaton

tuti a maradékot sem játsszák le, nehogy ott is balhé legyen... na meg tegnap a szokásos pénteki csigakettő forduló sem volt...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173217) yogibear


yogibear
addikt

szindiefcé jól adja V-re volt 8, 1-es hendi V-re 23... és egy félidő alatt 0:3....

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173218) lord_m válasza #86564352 (#173215) üzenetére


lord_m
senior tag

Köszi! Igazából pont a Rennes meccset nézegettem, úgyhogy a kérdés a "még"-en lenne. Majd meglátjuk.

(#173219) Dan-szan válasza yogibear (#173217) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Remélem nem állnak le,tettem a 4. góljukra is...

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#173220) Dan-szan válasza Dan-szan (#173219) üzenetére


Dan-szan
senior tag

És nem rúgtak többet,sőt még a kosár meccs is elment :W . Ezek a ferdeszeműek az utolsó negyedben dobták a legtöbbet,pedig nem volt szoros hogy küzdeni kelljen. Rosszul kezdődik a 7vége.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#173221) pilóta válasza Dan-szan (#173220) üzenetére


pilóta
nagyúr

Japókkal vigyázni kell, általában belehúznak a végén... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#173222) Örni


Örni
senior tag

Én ma bepróbálom City győzelmet: 1,98
Schalke - Dortmund GG: 1,6
Wolfsburg feléledni látszik mostanában, egy DNB-t megér a Hoffenheim ellen: 2,1

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173223) yogibear


yogibear
addikt

Ez a Rosztov gól kezd necces lenni... Szamaraknál piros az 1. fi végén, a második fi-ben a félvonalon sem mennek át, nyom a Rosztov, de kb eszetlenül. :F
11 lövésből a kaput sem találták még el... legalábbis a bet statja szerint, ami ordas nagy kamu átverés...
eredményeké áll közelebb a valósághoz...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173224) yogibear válasza yogibear (#173223) üzenetére


yogibear
addikt

Van itt minden mint a búcsúban... órás fetrengések (hazai természetesen) színészkedés (mindkettőnél) vendég kiállítás (természetesen), tömegbunyó és minden más ami nem futball... utóbbi kb max 15 perc...
rég be kellene vezetni a tiszta játékidő mérését, vagy legyen 2*60 perc egy meccs... mert ennek így semmi értelme... :(

Rosztovot nagyon nem bírja a sípos, 2 pirosat kiosztott hamarjában... ez is megér egy misét, mert a másik oldalon már ezen az alapon lehetne vagy 4... hiába tudnak a szovjetek. :P

Hazai nyomott egy olyan csípődobást, ami máshol minimum ippon, cserébe még egy rossz szó sem.

Hosszabbítás 5 perc... bakker ha nem állt a meccs 15 percig, akkor egyet sem... kabaré...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173225) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Winmaster másnál se müködik a befizetés.?

Sajnáljuk!. A Fizetési Szolgáltató megtagadta a tranzakció lebonyolítását. Kérjük használjon másik fizetési megoldást vagy keresse fel pénzügyi szolgáltatóját. Rendelés száma: ............. Tranzakció száma: EPS-........

a kártyán van megfelelö összeg .

(#173226) Dan-szan válasza pilóta (#173221) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Pedig pont fentebb írtad,hogy a harmadik után már nem dobnak annyit (innen az ötlet) meg is nyugodtam hiszen relatíve sok hiányzott,de megszórták a végét.
Nyugi nem akarom a nyakadba varrni :DDD

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#173227) RacePrivat95 válasza Dan-szan (#173226) üzenetére


RacePrivat95
lelkes újonc

Ha pl. utcahossznyival vezet X és Y nem igen hajtja meg a végét, hogy beérjék X-et, akkor X sem fog hajtani.. szerintem erre gondolt.

(#173228) pilóta válasza Dan-szan (#173226) üzenetére


pilóta
nagyúr

De azt nem a japánokra írtam... :D
Japánok meg főleg a kínaiak nagyon tudják szórni az utolsó 5 percben. De még rájuk is igaz, hogy ha vezet valamelyik sok ponttal, akkor már nem annyira szórják, mint amelyik le van maradva...

Mondjuk persze beleszólhat még az is, hogy számít-e az egymás elleni gólarány pl. rájátszásnál meg ilyenek. Mert akkor nem kegyelmeznek, nyomják az utolsó percig, dolgozik a szamurájvér bennük :D
Simán van olyan, hogy az első 3 negyedben 30 alatt dobnak, aztán az utolsóban 60 fölött.

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#173229) Dan-szan válasza pilóta (#173228) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Legközelebb tessék pontosan fogalmazni vagy megnevezni melyik nemzet/földrészről van szó :DD

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#173230) pilóta válasza Dan-szan (#173229) üzenetére


pilóta
nagyúr

Magyar kosárlabda posztra válaszoltam :P De kb. az összes európai csapatra igaz.

De hogy legyen egy tipp is, szerintem a Qingdao nem dob 90 fölött ma. Tettem is rá egy kis aprót.

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#173231) pilóta válasza pilóta (#173230) üzenetére


pilóta
nagyúr

Kár vót... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#173232) #86564352 válasza yogibear (#173216) üzenetére


#86564352
törölt tag

Francia2 tegnap azért nem volt, mert ma kupameccseket játszanak. Kedden játszották le a bajnokikat.

(#173233) yogibear


yogibear
addikt

Ennyire veszteséges a Red Bull, hogy a Lipcse 2-es hendis vereségére tettek zsetont, vagy ez csak a kari aji nekik? :F

Mondjuk a Fürth ma már megoldotta, 0:5-re kapott ki úgy odahaza, hogy 19-szer rezegtették meg a hálót... mármint a kapu mögöttit, mert a kaput nem akarózott nekik egyszer sem eltalálni... jó pénz hozott nekik érte a Jézuska...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173234) Örni


Örni
senior tag

Freiburg jól nyomja 4,5-ért :) Schalke meg gólt se fog lőni, ahogy elnézem.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173235) yogibear válasza Örni (#173234) üzenetére


yogibear
addikt

Lipcse sem. :P
A Schalke legalább szeretne, ellentétben a red bullosokkal...
Meg kéne kérdezni Gulácsit, mennyi lesz a leosztás a nyereményből. ;]

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173236) Örni válasza yogibear (#173235) üzenetére


Örni
senior tag

Na, 11-es!

GG pipa! :)

Most pedig lehet rakni Dortmund győzelmet!

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173237) yogibear válasza Örni (#173236) üzenetére


yogibear
addikt

Váratlanul jött, de mondom a Schalke legalább dolgozott érte...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173238) Örni válasza Örni (#173236) üzenetére


Örni
senior tag

Meg is van az 1-2

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173239) yogibear válasza Örni (#173238) üzenetére


yogibear
addikt

Lipcsén röhögök kínomban, annyira szánalmas ahogy előadják, hogy ma találkoztak először labdával. :P
Néha kiesnek a szerepből és bemutatnak egy-két trükköt, aztán gyorsan észbe kapnak és eladják a labdát,
Cserének meg a fülébe súgja a segédedző a vonalnál, ne feledje mit beszéltek meg... bejön, mintjárt hasraesik a labdában. :DDD

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173240) Örni válasza yogibear (#173239) üzenetére


Örni
senior tag

Raktad Lipcsét? :)

Arsenál mi a frászt csinál már?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173241) yogibear válasza Örni (#173240) üzenetére


yogibear
addikt

csak a góljukat...
ez van amikor hisz benne az ember, hogy tényleg próbálnak nyerni...
a Gladbach is meg a Schalke is kikapott Freiburgban, de mecsoda különbség... a Schalke egy szerencsétlen góllal, a Gladbach meg fi-ben 1:1 volt és a3-at már hosszabbítás hosszabbításában kaptál... mondjuk egyikre sem volt 4,5 odds, csak alig 3 körül...
Ugyanez a lipcse egy hónapja még agyonverte a Herthát idegenben...
ilyen ez a "szerencse"játék :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173242) Örni válasza yogibear (#173241) üzenetére


Örni
senior tag

Lazio és Barca GG-vel szépíthetsz!

Cagliari Roma 1X is jöhet most.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173243) yogibear válasza Örni (#173242) üzenetére


yogibear
addikt

Lehet inkább szüneteltetem kicsit... így kari előtt minden évben "csodák" teremnek szerte a focipályákon...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173244) Örni válasza yogibear (#173243) üzenetére


Örni
senior tag

Hol van az még...

Arsenál engem is felidegesített kissé :) Egy szelóm már jött, ha nyer Cici, akkor én sem erőltetem ma tovább.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173245) Örni válasza Örni (#173242) üzenetére


Örni
senior tag

És jött a Cagliari 1X :D

Cici meg beszopat...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173246) yogibear válasza Örni (#173245) üzenetére


yogibear
addikt

Ez a Cigó is mekkora egy foshalom... még ez az alultáplált Real is oda-vissza verte.
9 embertől kap gól. :DDD

Végre sikerült valamit el is találni... Mallorca GG 1,85-ön csak lejött... így is erős mínuszos az utóbbi 2 nap...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#173247) Örni válasza Örni (#173242) üzenetére


Örni
senior tag

Yesssss :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173248) Örni válasza Örni (#173247) üzenetére


Örni
senior tag

És visszavették Espanyol gólját :(

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#173249) ati888


ati888
senior tag

Annyiszor elmegy a tuti meccs néhány ligában (román, holland, olasz, török) hogy viccből megtettem egy 3/5-öt X-ekkel, amik elvileg tuti (1,4x) meccsek. A Villareal épp elment, a Chelsea simán elment, atöbbi jött:

Plusz egy szokásos:

Ezen kívül egy 7x mix még sikerült tegnap.

(#173250) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A panathinaikosz-t miért skálázták olyan magas oddsra? :)

2,5-es szorzó az OFI Kréta ellen? :U :F

Az egy dolog, hogy az utóbbi meccseiben volt 3 X és egy vereség, de az mind az élboly csapatai ellen.

(#173249) ati888,

Ez melyik oldal?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.