Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#161201) újratöltve


újratöltve
csendes tag

valaki tesz erre a malagara?
:F :U

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

(#161202) újratöltve válasza újratöltve (#161201) üzenetére


újratöltve
csendes tag

na mindegy, nekem ment még egy lazion és malagan 1,62 :U :F

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

(#161203) Sukta 95 válasza újratöltve (#161201) üzenetére


Sukta 95
tag

én tettem rájuk :) de lehet kár volt..

egész pontosan 0,5 góé fölé tettem a meccset

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#161204) újratöltve válasza Sukta 95 (#161203) üzenetére


újratöltve
csendes tag

gratulálok

nekem mégkéne a lazion de nem sokat csinálnak, inkább ki kéne vennem, amíg van értelme :U

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

(#161205) Sukta 95 válasza újratöltve (#161204) üzenetére


Sukta 95
tag

olaszokba sosem bízók gól témába, kivéve, ha juvéról van szó vagy a nápolyról. :D

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#161206) újratöltve válasza Sukta 95 (#161205) üzenetére


újratöltve
csendes tag

nekem azért jött :Y

nekem ma jó napom volt, nem úgy mint tegnap :K

[ Szerkesztve ]

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

(#161207) Sukta 95 válasza újratöltve (#161206) üzenetére


Sukta 95
tag

grat :)

kár, hogy nem lesz sudamericana éjszaka :D

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#161208) margithid


margithid
veterán

Sevilla oddsa kecsegtető mára, idei szezonjukat elnézve már lehet őket idegenben is rakni.
Nekik BL sincs ugye, igy tartalékolniuk sem kell, ráadásul harcban állnak a bajnoki címért, minden pontra szükségük van.
Alaves biztos középcsapat, olyan se íze se bűze. Kiesni nem fognak, de nagyon előrelépni se.

(#161209) zolynet válasza yogibear (#161177) üzenetére


zolynet
addikt

nem, ba***meg, kellett volna a dönci .... a freiburg meccsre is
monaci és 2.5over kárpotol (még a -2hendin is gondolkoztam 2.6odds volt rá)

Life is too short to stay stock!

(#161210) yogibear válasza zolynet (#161209) üzenetére


yogibear
addikt

[link]
Pedig tegnapra is találtam egy htft-t ami jött. :)) Rakhattad volna, mint a szombatiakat.
Nekem az mentette meg a napot, hogy félidőben a Belenensesre 7-es odds volt foschprón és azt fogtam...
a htft sajnos elment mert kombiban volt.... pedig már sokszor mondtam magamnak, hogy szólóban kellene rakni őket, de igazából annyira kamik...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#161211) yogibear válasza margithid (#161208) üzenetére


yogibear
addikt

Azokat én is kinéztem, bár hétfő van és nem szeretnek ilyenkor meccselni a cukifiúk...
Egy X-re a Sevilla mindenképp jó...
ráadásul harcban állnak a bajnoki címért, minden pontra szükségük van. - igen ezt mondtam tegnap a Feyenoordra is meg az Ajaxra is aztán látjuk mi sült ki. :DDD Vagy szombaton a Roma...

Chelsea-t is nézegettem... nem megy messzire csak a szomszéd kerületbe, a WH otthon pont 50%-os, míg í Chelsea idegenben a második legjobb a mutatója, 27 pont, 30 van az élen a ManCinak... utóbbinak 4 vereséggel, míg a Chelseanak csak 2 van és 3 dönci... A Chelsea mögötti 3 csapat nyert, így nekik sem ártana, akkor maradna a 10-11-14 pont előnye... ami 11 fordulóval a vége előtt nem lenne rossz...
Legutóbb a Burnley-vel is X-eltek idegenben, pedig annak messze jobb a hazai mérlege, mint a WHnak.

Esetleg párban apróval a két V vagy a két X2 elég jónak tűnik...

Antalyaspor - Galatasaray 2/1 v 1/2... vagy egyik sem. :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#161212) margithid válasza yogibear (#161211) üzenetére


margithid
veterán

Meglepetés mindig lesz, Lazio azért elég jó oddson volt a rém gyenge Bologna ellen.
Két holland meccs emglepi volt ez tény, nálam még nagyobb meglepi volt Basel.
Roma nem volt meglepetés, az tipikus 3 esélyes meccs volt, hiába az oddsok nem azt mutatták.
Sevilla most felnőtt a 3 nagy mellé, szerintem elég jó a keretük is, van kispad is, még a bajnoki cím is meglehet nekik.
West Ham-Chelsea nálam nem fogadható, eleve városi rangadó, prezstizsmeccs.
Ugyaniylen megfontolásból a Betis-Sevillat se fogadtam volna pár hete. Ilyenekkel mindig vigyázzni kell, felszívja magát a gyengébb iylenkor.

(#161213) yogibear válasza margithid (#161212) üzenetére


yogibear
addikt

Igen a Basel is, bár az kevésbé mint a hollandok, mert annyival vezet, hogy bőven belefért az X... olyan mint a Celtic, kb azt csinál a bajnokságában, amit akar.
A Sion is meglepi volt, hogy xart az EL-es helyezésre, inkább kikapott 7,5-ért...
A Roma igenis meglepi volt a veresége... ne feledd, otthon eddig 12 meccs 12 győzelme volt, 100%-os hazai mérleg... csak a BL-ben a Portótól, és most az EL-ben a Villarrealtól kapott ki, utóbbi meg nem számít mert az első, idegenbelit 4:0-ra nyerte, a visszavágót simán csak lexarta...
Napoli meg gyors egymásutánban két pofonba szalad bele idegenben: Juve kupa, előtte meg a Real a BLben...
Bajnokin is kikapott idegenben a Juvétól és az Atalantától is...
Szóval ha dönci lett volna, akkor egy szót sem szólok, de a fentiek fényében a gyakorlatilag sima vereség, igenis meglepetés... utoljára 2011-ben kapott ki otthon a Napolitól...
Chelseat majd meglátjuk... kikapni szvsz nem fog...
de mondom hétfőn még a csodák csodája is be szokott jönni. :))

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#161214) zolynet válasza yogibear (#161210) üzenetére


zolynet
addikt

Kayserispor - Kasimpasa 2/1 -> ezt raktam volna, imádnak ht/ft-ozni , bár most pont X/X lett
3ból jött megint egy, az azért elég jó arány .... és ugye a nagy oddsoknak köszönhetően bőven profitos, ügyes :K

Life is too short to stay stock!

(#161215) Jarod1


Jarod1
addikt

nem tudom volt e már de érdekes. ezért kell eltakarni a szelót:)
[link]

(#161216) djculture válasza Jarod1 (#161215) üzenetére


djculture
félisten

Itthon ez nehezen fordulhat elő, a kioszkba bekell dugni a papirt és csak a saját papírját huzza be és ellenőrzi rányomtatja hogy kifizetve ha igen. Más papírra hiába nyomtatja ki valaki és azzal próbálkozna. Esetleg egy lottózóban dolgozó tudná ezt megoldani, de lebukna úgyis mert kamera már előírás.

(#161217) L_YKing


L_YKing
addikt

Arsenal win 6K @3.10

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#161218) yogibear válasza djculture (#161216) üzenetére


yogibear
addikt

Nem olvastátok el figyelmesen:
Az elkövető a szelvény fotóján látható kód alapján a fogadóiroda weboldalán az interneten felvette a nyereményt, és saját profiljához kapcsolt számlára utaltatta.

Itthon ez eleve kizárt, mert a Prón nem lehet a papiros mix kódját megadni és átutaltatni a nyereményt.

Viszont a Balkánon vannak olyan irodák, ahol a netes szelvénynek saját kódja van és azt beütve megnézheted, hogy nyertél-e vagy sem. Elvben az is csak akkor működik, ha a saját accoddal előbb beléptél.
Itt gondolom kb nulla ilyesfajta védelem volt...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#161219) South Velen


South Velen
addikt

Sziasztok!

Valaki át tudna nekem skrillen lökni egy ezrest? Banki átutalással átutalnám az ellenértékét. Megbízhatóságom ellenőrizhető. Azért írok ide, mert gondolom sokan használtok skrillt.

Ha ez itt tilos, töröltessétek. :R ha nem, PM-ben keressetek.

[ Szerkesztve ]

(#161220) yogibear válasza zolynet (#161214) üzenetére


yogibear
addikt

Hát ja, most épp jött megint egy. :)
Törököket én is erősen vártam mert párban ment a portugállal és trióban a svájcival, sajna utóbbi kettő nem akarta az igazat. :DDD
De a Belenenses H félidőben legalább mentésnek jó volt, hogy a tegnapi erős minuszt pici pluszba váltsa át...

Igazából év elején nehezebb fogni ilyet, akkor még nem tudhatod épp melyik csapat lesz a befutó, aki erre vetemedik, az nem nagyon mérvadó, hogy előző épben ő volt a főszőrmekereskedő...
Később már ha 2-3 ilyet megoldott, akkor jó eséllyel várható még tőlük 1-2.
Vagy vannak csapatok, akik rendszeresen ebből élnek, hacsak nem jön valami szponzor...
Leeds, Derby évekig ezt csinálta.
Most a Nottingham, Bristol City, Bristol Rovers, Gillingham, Newport, Morecambe trió pl. meg évek óta hoz minden szezonban 3-4 ilyet és mindig jön újabb. idén a Hartlepool, Northampton, Wolves például...
Igazából a holland2 belga2 portugál2 ami tele van ilyen eredményekkel minden évben...
Tavaly olasz2 is tele volt, idén alig, tavaly angol L1-L2 idén inkább az L1 dominál...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#161221) adise válasza South Velen (#161219) üzenetére


adise
őstag

Miért nem küldöd magadnak? :U

(#161222) South Velen válasza adise (#161221) üzenetére


South Velen
addikt

Átutalással nem lehet, a kártyámat pedig nem tudom hozzárendelni és nem is akarom

(#161223) adise válasza South Velen (#161222) üzenetére


adise
őstag

Már hogyne lehetne utalni?
jahogy nem akarod értem :))

(#161224) Nati9311261 válasza adise (#161223) üzenetére


Nati9311261
újonc

Lehet skrillre be fizetni.

(#161225) expander válasza South Velen (#161222) üzenetére


expander
senior tag

ha jol emlekszem a raiffasen banknal van a skrillnek magyar szamlaja, 2 nap alatt ottvan atutalassal is

(#161226) Nati9311261 válasza expander (#161225) üzenetére


Nati9311261
újonc

Sajnos befizetéssel pár nap.de lényeg hogy lehet. :C

(#161227) Max_218


Max_218
tag

Rohad el a bet . 2szer beadta hogy gol van . Az egyik cseh u21.es meccsen , erre visszavontak es 0-0 maradt persze a tetemet nem vehettem vissza meg a nyeremenyt sem pedig ki volt pipalva. Van erre valami support a beten?

(#161228) zolynet válasza yogibear (#161220) üzenetére


zolynet
addikt

Lássuk a Galáék behúzzák-e ...
Antalyaspor - Galatasaray ht/ft @23 500jmf :U

Antalyaspor 5 meccse csinált egy ht/ft meccset , hátha most is meccs előtt összedumálnak

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#161229) South Velen válasza expander (#161225) üzenetére


South Velen
addikt

Köszi, már segítettek :R

Így volt a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#161230) szekra


szekra
őstag

Észak ír - Szloven női baratsagoson rugdossak a gólokat, lehet pakolni az overt :D

4-3 7,5 felett 1,3
8,5 felett 2,2x

[ Szerkesztve ]

(#161231) Genius007 válasza szekra (#161230) üzenetére


Genius007
őstag

Igen igen, en is eszrevettem azt a meccset, a 8. Gol utan meg is tettem 9.5 fole, mondom 2-őt csak rugnak még, plane hogy majdnem 40perc még hátra van, 200k ment is ra, erre 1 golt sem rugtak.. :U

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#161232) szekra válasza szekra (#161230) üzenetére


szekra
őstag

Ez így bukta.. :N

Genius: igen, tipikus.. nekem is -10k így.. Mondjuk 200-al megdobni.. baszki életbe nem mernék annyit tenni bármire is. :Y

[ Szerkesztve ]

(#161233) B-L-A-C-K válasza Genius007 (#161231) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Látom szart sem ért amit tegnap mondtam... :N

[ Szerkesztve ]

(#161234) Genius007 válasza szekra (#161232) üzenetére


Genius007
őstag

Ritkan teszek ennyit, masodik felidore nem is szoktam, meg akkor se ha az elsobe 4-5 gol le esik.
De most annyira erosen kezdtek a 2. felidot, plane 4gollal, hogy mondom vetek lenne kihagyni, tevedtem.

B

[ Szerkesztve ]

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#161235) szekra válasza Genius007 (#161234) üzenetére


szekra
őstag

Tudom, hogy téged nem, de engem legalább megnyugtat, hogy nem azért raktad mert én beírtam... Bár neked lehet arányaiban a 200k annyi, mint nekem 10k.

(#161236) Genius007 válasza B-L-A-C-K (#161233) üzenetére


Genius007
őstag

Okoa ember mas kárán, a hulye a sajatjan tanul. :B

[ Szerkesztve ]

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#161237) yogibear válasza zolynet (#161228) üzenetére


yogibear
addikt

2016.10.02 Galatasaray - Antalyaspor 2/1
csak mondom. :)

(#161236) Genius007
Okos ember más kárán, a hülye a sajátján tanul
Pontosabban: az okos más kárán, a buta a sajátján tanul, a hülye egyiken sem. :P

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#161238) sutyesz96 válasza yogibear (#161237) üzenetére


sutyesz96
őstag

Majd 45+5', illetve 90+6'-ban várjuk a gólokat. :K

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#161239) sutyesz96 válasza yogibear (#161237) üzenetére


sutyesz96
őstag

:(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#161240) yogibear válasza sutyesz96 (#161239) üzenetére


yogibear
addikt

nem minden papsajt :))
de a GG-t lehozták... még bármi is lehet, idén a Galata elég hektikus (ej, de finom szinonima ;] ), ahogy a helyezésükön, pontjaikon is látszik, ki tudja mikor mit játszanak...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#161241) zolynet válasza yogibear (#161237) üzenetére


zolynet
addikt

ellövöldözték a pustkaport az első félidőben .... akkor legalább maradjon így :)

Life is too short to stay stock!

(#161242) jpm


jpm
senior tag

Új célként megjelöltem hogy idén bekerülök a szerencsemixbe :DDD Hétfőnként megrakok 3 0-0-s meccset.
1. szelvény :D

[ Szerkesztve ]

(#161243) zolynet válasza jpm (#161242) üzenetére


zolynet
addikt

Az olasz nekem is kell, csak 2.5underre. :DDD
Tetszik az ötlet! :K

Life is too short to stay stock!

(#161244) yogibear válasza zolynet (#161241) üzenetére


yogibear
addikt

the show goes on :P
2:2

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#161245) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Besz.rok ha 2/1 lesz miután 1/2-t raktam. :W

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#161246) zolynet válasza yogibear (#161244) üzenetére


zolynet
addikt

elképzelhető, kellett volna az inverzét is rakni :K

Life is too short to stay stock!

(#161247) Max_218


Max_218
tag

Fürth Ii v SpVgg Bayreuth 0.5over szerintetek? 4-2es kapura lövés félidőig. mire beirtam gól .... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#161248) jpm válasza zolynet (#161243) üzenetére


jpm
senior tag

3 perc alatt buktam :DDD

(#161249) janos1988 válasza jpm (#161242) üzenetére


janos1988
addikt

Akkor többször húzasd le majd.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#161250) férfiállat


férfiállat
tag

Black? Mi a véleményed a lesz még 2 szöglet a 70 perc környékén taktikáról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.