Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Ricardo válasza mercenaryntx (#350) üzenetére


Ricardo
félisten

Azt ne felejtsd el hogy ez elég rétegzene.

(#352) mercenaryntx válasza Ricardo (#351) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

nekem mondod, pestinek...? :D ennek ellenére régebben pörgött itt a téma, legalábbis a mostaninál lényegesebb nagyobb élet volt. tudom, most nyár van, nincs buli, zeneileg is nulla a felhozatal, majd ősszel beindulunk. akkor lesz miről beszélni. remélem. teszek majd róla, hogy legyen...! :D

(#353) qdak válasza mercenaryntx (#352) üzenetére


qdak
addikt

reméljuk, sajna tényleg kevesen hallgatják :( vagy csak nincs mit mondani :(
hc toplistám:

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#354) mercenaryntx válasza qdak (#353) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

mondani mindig van mit. ha napi 2 - jobbara tartalmas - entryre futja a blogomon, akkor az azt jelenti, hogy lehet mirol irni, egy forumon beszelgetni meg plane, mivel ott olyan temak is lemehetnek, ami blogra annyira nem valo.

(#355) qdak válasza mercenaryntx (#354) üzenetére


qdak
addikt

most ép terrordromet hallgattam [link] elég beteg zene de nekem bejön, én amuyg igazábol megvagyok a thunder I -> XXII meg pár gyüjtö albummal sajna a cimeket még nem birom megjegyezni sokszor van h eszembe jut 1 dallam de nem tom mi az :S :(
azt nem tudod/tudjátok zene szövegek vannak vhol ? pl masochist od annak nagyon örülnék :$

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#356) mercenaryntx válasza qdak (#355) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

Mister Cook (Yes?)
You have a son named Robert
Robert Cook, age seventeen (Yes)
I`m sorry, Mister Cook
You better come down
To the station house
Your son is dead (Dead? How?)
He died of an overdose-overdose-overdose (oh, God)

Overdose-overdose-overdose-overdose...

Yeah, Sir, do you have any drums in your house?

gugli elso talalat erre a kereso kifejezesre: "masochist od lyrics" :D

ujakat amugy nem hallgatsz? mindig csak a regieket?

(#357) mercenaryntx


mercenaryntx
csendes tag

(#358) qdak válasza mercenaryntx (#356) üzenetére


qdak
addikt

köszi a szöveget
ujjakat csak ugy ha rádiot hallgatok
majd csinálok képet h meikeket hallgatom de nagyrészt TD 1-24

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#359) mercenaryntx válasza qdak (#358) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

de ami az elmult 10 evben keszult zene, azt igy nem is hallgatod? csak az early cuccokat?

(#360) Khaal válasza mercenaryntx (#356) üzenetére


Khaal
őstag

Érdekes mindenhol mr Cookot írnak, pedig szerintem egy az egyben átvette a samplet és abban mr Kirk van, nem mintha nagyon számítana.
Ha érdekli valakit az "eredeti": 4 Hero

De ha már overdose , akkor mr Drokz:

Guten Tag.
Are you Mr Drokz?
Yeah!
Do you have a label named Cunt Records?
Hell Yeah!
I'm sorry Mr Drokz, but your label is dead.
Dead? How?
He died of an overdose.
Mr Drokz, Cunt Records is dead.
FUCK!

Masochistból nálam ez a kettő favorit:
No Newstyle
Noizemaker
Mindkettő igazi partizene.

Plusz egy finomság azoknak akiknek tetszett a My Style:
Új Hellfish: Ganga SX

Merc te gondolom tudod ki lesz a nagy meglepetés ősszel, csak nem árulhatod el?

[ Szerkesztve ]

(#361) qdak válasza mercenaryntx (#359) üzenetére


qdak
addikt

talán ez a legutolso amit hallgatok: Thunderdome Turntablized (2004) - Hardcore innen a
Prowler Vs. Nexes - Polographic Demons talán a legjobb a többit nem naon hallgatom 1-2 elvétett számot
nem is nagyon tudok ujj és ismert hc zenét Warmduscher Feat. Lamont Humphrey - Hardcore Will Never Die ez pl de sztem ez már nem oan mint a régi
Amit nagyon szeretk (uj) de nem ismert:
Hardcore - Italian Hardcore Complimation
3 zene a albumrol
Max E-Crew - The Fog nak van hoszab verzioja mert én ugy érzem mintha le lenne vágva a zene vége

most ez szól majd felrakom ezt is mert nem találom the prophet & dj delirium - the way you make me

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#362) mercenaryntx válasza Khaal (#360) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

Mármint a novemberi Explosion-re gondolsz? Hát ja, egyelőre titok. :) De nyugi, én is alig várom már, hogy elmondhassam. Jövő héten remélem már hirdethetjük.

(#363) mercenaryntx válasza qdak (#361) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

Az a Prowleres cucc pedig nagyon jó. Ha az tetszik, nem értem, hogy a többi present hardcore-ral mi a baj. A Warmduscherrel viszont leginkább az, hogy bár megtévesztő a címe, a hardcore-hoz nem sok köze van. Nem rossz zene, világ életemben imádtam a savas hardtrance-t, csak máig nem értem, hogy miért ez lett a címe. a 10 Kleine Bassdrums nagy zseni még tőle. Nagyon egykaptafa is mindkettő.

(#364) qdak válasza mercenaryntx (#363) üzenetére


qdak
addikt

nincs semi baj csak addig nem álok neki ujat hallgatni mikor sajna ugy vagyok h 1 ritmus bejön a fejembe és nem tudom meik az a szám majd ha már unom őket :) a listáim meg mindig elvesztek a rohadt winamp végedt árgh :S
a 10 kleine bassdrums is megtalálod a videoim közt
az olasz zenék nem tecettek? :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#365) mercenaryntx válasza qdak (#364) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

vegulis, ez is egy mondas. regebben en is tokre buszke voltam, hogy mindig mindennek tudom a cimet, de azota ez a dolog nyilvan reg tulnott rajtam, egyreszt en is folyamatosan felejtek, masreszt majdnem minden erdekel hardcore-on belul, es ezt a sok mindent (kozel 20 evnyi, tobb mint 20 fele hardcore-t) amugy is lehetetlen mind fejbentartani, szal lehet, hogy nem erdemes annyira ragyurni erre a skillre, plane amig nincs ilyen kerdes a milliomosban.

amugy az olasz zeneknek annyira nem vagyok elmebetege, az friss mainstyle-jaikat meghallgatom, de a newstyle-jaikkal egyenesen ki lehet uldozni a vilagbol.

(#366) qdak válasza mercenaryntx (#365) üzenetére


qdak
addikt

aham csak az a kár igy nem tudom mi a jó :(
pedig jo lenne 1 ien játék :D lehet h jó lennék :D
a stilusokat meg egyrejobban nem vágom td 1 24 közt is találok olyan számoit h 1 iknek köze sincs stilusra másikhoz
speedcore ? esteleg ?

lenne 1 kérdésem régen volt 1 rave kazim jo pár számmeglet azota rolla
most beugrott 1 olyan: kb a cime: thunder anthem thunderscene
v thunderscereme
nem tudom h kell irni vmi tipped van _?
nem tudom a dal cimébe asszem hiába irom XD
mod:
cimre ez jön le de nem rémlik ez a ritmus the dreamteam - the thundertheme ezt amugy nagyon imádom
ja és nem nosferatu hardcore anthem je

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#367) mercenaryntx válasza qdak (#366) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

a thunderscream az 1996-os dance or die-nak volt az anthemje es 3 steps ahead csinalta.

amugy erdekes, hogy aszondod, nem vagod a stilusokat egy viszonylag szuk, 5 eves intervallumon belul, mikor a thunderdome zenei palettaja alig nehany stilusra korlatozodott mindig is. magat az egesz korszakot manapsag az early rave / early hardcore kulcsszoval illetjuk (s nem oldschool-lal, ahogy sokan hiszik, mert az az 1993 elotti idoszak). ezen belul volt 1 olyan ev (1996), amikor elsosorban happy hardcore meg happy gabber volt teriteken. speedcore szerintem sose volt thunderdome-on, de lehet tevedek, a lemezek utolso trackjei mindig valami elborultsagok voltak, ez igaz, de rendszerint megalltak a terrornal. ruffneck es brigadja temerdek artcore szallitott az albumokra, illetve a td20-tol debutalt a newstyle, mint stilus, kurva kezdetleges volt, de valtani kellett, illetve remlik nekem, hogy a td21-re valamilyen veletlen folytan meg egy hardhouse is felkerult, ahogy maig nem ertem speedy j - panikk-ja is hogy keveredhetett oda. mindegy, idonkent voltak ilyen furcsasagok.

amugy a stilusok mindegyikerol irtam wikipedian, erdemes olvasgatni, hatha segit tisztazni 1-2 kerdest.

(#368) qdak válasza mercenaryntx (#367) üzenetére


qdak
addikt

segits: léci ez a kicsi rész van 1 mix böl és az istennek nem jut eszembe a zene i am .... és akor jön ez a dobolos lassu rész a zene közepén kb :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#369) qdak válasza mercenaryntx (#367) üzenetére


qdak
addikt

oksi olvasom wikit!
ez már majdnem speedcore: (djjappo&djlancinhouse) industrial_strength_''the_outro''

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#370) Ndruu válasza qdak (#368) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Cherry Moon Trax - The House Of House az eredeti.
Aztán volt egy Lady Tom - House Of House feldolgozás, majd mostanában született egy D&G - House of House feldolgozás is.

Harrrr!!!!

(#371) qdak válasza Ndruu (#370) üzenetére


qdak
addikt

hello köszi a house of god után van az az érdekes dob az is 1 részlet :U
az ami nekem kell és bocs én voltma hulye mert nem irtam le pontosan sorry

aszem igy van a zenében: I am vmi és utána jön az a dobolás az megy kb 1 percig a lassu részében (nem: excited)

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#372) Khaal válasza Ndruu (#370) üzenetére


Khaal
őstag

Nem rossz zene a Cherry Moon Trax és valóban felhasználja azt a samplet, de a dob és a szöveg alapján ez a részlet inkább a DHS - House Of God-ból származik.
Nagyon rövid a részlet, ebből elég nehéz kitalálni, ha esetleg felraknád az egész egy perces részt amire kiváncsi vagy, akkor biztos kitalálnánk.

[ Szerkesztve ]

(#373) qdak válasza Khaal (#372) üzenetére


qdak
addikt

ugyen ez a ritmus csak más a szöveg vki átdolgozta! amit 0:56 nál mond ebben az a szöveg az enyémben is [link] ja és ez 1 mixböl van! csak ennyi jaj csak tudja vki h ki mixelte ezt meg
annak a számnak az eleje vége pörgösebb csak a közepén van ez a rész! :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#374) mercenaryntx


mercenaryntx
csendes tag

Egy év után ismét visszatér Magyarország legnívósabb hardcore-techno partysorozata, a Hardcore Explosion!
November 29-én, a régi E-Klub helyén újjáépült Diesel Club falai közt ünnepli az NARG Entertainment fennállásának 14. évfordulóját, és a csapat ez alkalomból eddig még soha nem látott grandiózus lineupot ígér, két teremben összesen 20 fellepővel. A cél nem kevesebb, mint minden tekintetben felülmúlni az előző évi születésnapi bulit, ami őrületes hangulatával rendkívül pozitív visszhangra tett szert határainkon túl is.

Az est folyamán a nagyteremben 7 holland DJ és 1 MC fog gondoskodni a hardcore őshazájában honos autentikus hangulatról. Az általuk reprezentált színes zenei palettának a házigazdák, XT Noise és Mercenary közös industrial/darkcore szettje adja majd meg az egyedi magyaros ízt.

Első ízben látogat Magyarországra a jelenkori hardcore vitathatatlanul legnagyobb géniusza, Ophidian (Enzyme Records), aki fiatal kora ellenére is már hatalmas életművel rendelkezik, és többek között olyan slágerekkel szerzett elismerést a stílusnak és magának hírnevet, mint az Angel és a Butterfly VIP. Ez utóbbi egyébként a 2003-as megjelenése óta az egyik legnagyobb példányszámban eladott hardcore lemez. Az azóta már Zeneakadémiát végzett Conrad Hoyer első lemeze még középiskolás korában, 1999-ban jelent meg, akkor még Trypticon néven, az egyedi stílusáról híres Gangsta Audiovisuals kiadónál, majd az ezredforduló után maga mögött hagyva az artcore-t, felvette az Ophidian nevet, és egy újfajta, kísérleti hangzás kifejlesztésén munkálkodott, elsősorban az ennek leginkább táptalajt adó Enzyme X labelen. Ezzel párhuzamosan Cubist Boy néven többször is kipróbálta magát a drum&bass, illetve Meander néven az IDM világában is, továbbá két éve ugyancsak az Ophidian aliast használva több hardtechno/schranz lemez jelent meg tőle. 2005-ben pedig elindította saját labeljét, a Meta4-t, ahol azóta számos, kísérleti elektronikus zenét játszó producernek biztosított megjelenési lehetőséget. Látogatásával nem kevés hazai rajongó álma válik most valóra!

A est másik fő fellépője Darkvizion (Terror Traxx), a legendás rotterdami hangzás jeles képviselője lesz, aki ugyan már az ezredforduló óta jelen van a legnagyobb holland bulikon, de mivel az első kislemezének megjelenésére 2007-ig várni kellett, a neve a hazai közönség számára eleddig kevéssé volt ismert. A Rize végül egycsapásra meghozta számára a nemzetközi sikert, s népszerűsége azóta idehaza is folyamatosan nő, amit az első magyarországi fellépése valószínűleg csak még tovább fokoz majd.

Aki ott volt a tavaly novemberi Hardcore Explosion-ön, az jól emlékezhet arra a frenetikus hangulatra, ami holland barátaink, D-Tail, Mortis és X-Plosion szettje alatt volt jelen a nagyteremben, így biztosan sokan örülnek majd annak, hogy ismét mindhárman ellátogatnak hozzánk, ráadásul D-Tail és Mortis ezúttal egy közös b2b szettel készül majd, kifejezetten a magyar közönség tiszteletére.

Továbbá a szervezők azokra is gondoltak, kiknek szíve inkább a kilencvenes évek hardcore-jáért dobog, Nimus és Quin-t közös early rave és oldschool szettje a régmúlt legnagyobb slágereit hozza el nekik.

Hogy a sok hardcore mellett azonban a keményebb törtzenék szerelmesei se maradjanak talpalávaló nélkül, a kisteremben a hazai drum&bass élet számos prominens alakja fellép az este folyamán. A Black Hoe nevű magyar netlabel színeiben érkezik Numek, aki már számos külföldi bakelites megjelenéssel is bizonyított. Szintén a Black Hoe-tól érkezik Mystification, Volko és Migu. Továbbá ismét fellép a verselős drum&bass-ével elhíresült és az Explosion Festival 2006-os liveactjével hatalmas sikert aratott Xenophobe. A megfelelő bemelegítésről Forecast és a Bassism Records képviseletében Boc, illetve az Exile Soundzos srácok, Reza + C, a méltó befejezésről pedig a Deep Upstairs bulik házigazdái, Dtr + HUman fognak gondoskodni.

Mindemellett a bulin debütál az NARG 2009-es merchandise kollekciója is, mely minden eddiginél nagyobb választékkal kecsegtet: Férfi és női pólók, normál és galléros kivitelben, új baseball sapka és passtartó. További részletek ezzel kapcsolatban hamarosan elérhetőek lesznek weboldalukon, a www.explosion.hu-n!

Hardcore Explosion
2008. november 29.

Diesel Club
H-1101 Budapest, Népligeti út 2.
(A planetárium mellett a régi E-Klub helyén)

Area 1 - Hardcore:

OPHIDIAN (Enzyme Records, NL)
Darkvizion (Terror Traxx, NL)
XT Noise vs Mercenary (NARG Entertainment)
Mortis vs D-Tail (Beter kom je niet / Elusive Agency, NL)
X-Plosion (Veendiep Hardcore, NL)
Nimus vs Quin-T (NL)

Area 2 - Drum&Bass:

Numek (Mindsaw, Killing Sheep, Black Hoe, Self Dest, Electronic Orgasm)
Xenophobe LIVE (Neurotoxin)
Mystification (Intransigent, Black Hoe)
Volko (Black Hoe)
Migu (Black Hoe)
Reza vs C (Exile Soundz)
Dtr vs HUman (Deep Upstairs)
Boc (Forecast, Bassism Records)

Flyer: Front | Back

(#375) gabbandi


gabbandi
csendes tag

Azt hiszem egyetérthetünk abban, hogy ez mindenkinek KÖTELEZŐ aki egy kicsit is érdeklődik a hc iránt.

(#376) qdak


qdak
addikt

köszi a segitségeket!!!!!!!
megvan: Sonicdriver Vs. Wicked E - Exited

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#377) Khaal válasza mercenaryntx (#374) üzenetére


Khaal
őstag

Tavaly sajnos lemaradtunk róla, a Mortis, D-Tail, X-Plosion hármas milyen stílust képvisel?

(#378) gabbandi


gabbandi
csendes tag

Mainstylet nyomtak mind a hárman.

(#379) Vladi válasza qdak (#355) üzenetére


Vladi
nagyúr

terrordrome az büntet. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#380) qdak válasza Vladi (#379) üzenetére


qdak
addikt

aham, nem is kicsit :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#381) qdak


qdak
addikt

felraktam régi kedvencem :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#382) djyuri válasza mercenaryntx (#374) üzenetére


djyuri
őstag

OTT a helyem :R :Y :C

(#383) engineeeer válasza mercenaryntx (#374) üzenetére


engineeeer
tag

Grat a szervezőknek :R Ophidian live!Legutóbb Promo-nak örültem ennyire K2-ben :DD

(#384) Khaal válasza mercenaryntx (#374) üzenetére


Khaal
őstag

Már csak ötöt kell aludni :))

(#385) qdak


qdak
addikt

egy hc szám: step left (or? v and?) right & tougether asszem ez a szövege és nem találom :'(

Joel Trambel - Right Is Wrong nem ez az :(

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#386) qdak válasza qdak (#385) üzenetére


qdak
addikt

megvannnn: Sy & Unknown - Here Comes The Music

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#387) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

FearFM Hardstyle Top 40 December - a lágyabb zenét kedvelőknek
FearFM Hardcore Top 40 December - a durvább arcoknak

Mindkettőn fellelhető pár gyöngyszem. A stílus kedvelőinek csak ajánlani tudom...

01. Zany & Noisecontrollers - Delomelancum
02. Williams Syndrome - Thunder
03. Tatanka pres. J. Hiroshy - Showtime (Tatanka Remix)
04. Sylenth & Glitch - Music In You (Scope DJ Loves The Reverse Bass Remix)
05. Zushi - La La Song (Showtek Remix)
06. The Prophet - Chubby
07. Technoboy - Next Dimensional World (Extended Mix)
08. Tuneboy - Dirty (Wildstylez Remix)
09. Alpha² - Fragments
10. Hardstyle Masters feat. Max Enforcer - The Stage Is Our Home (Original Mix)
11. Zany feat. Harmonik - Evolution !!! !!! !!! !!! !!!
12. Showtek - Hold Us Back
13. Williams Syndrome - Limbo
14. Alphaverb pres. Gentalica - Thunderstyle
15. DJ Phil TY - Miami Belch
16. Beat Providers - Darkest Dreams
17. Donkey Rollers - Voice Of Conscience
18. Recount - Bring The Party To Life
19. A-lusion - Perfect It (Frontliner Remix)
20. Max Enforcer - Loudness
21. Alpha² - Interlude
22. The Viper & G-Town Madness - Here It Comes (D-Block & S-te-Fan Remix)
23. Rephex & Abw - Nuclear (Abw's Atomic Mix)
24. Freqs vs N3ck & Decepticon - Ta Reine
25. Tatanka -Borderline (Parto Mix)
26. Showtek - Apologize
27. Mike NRG - Lost In Dreams (Tat & Zat Remix)
28. D'stylerz -Just A Freak
29. Stephy - Air One
30. Beat Providers - The Solstice
31. The Prophet - Fuck-R
32. Brainkicker vs ZFR Project - Utopyc
33. Intractable One - Play The Games
34. Recount - Free Your Mind
35. Freqs vs N3ck & Decepticon - Hallucinating (Geck-O Remix)
36. Ivan Carsten - Amazing Combination (Original Mix)
37. The Hose - The Piano Song (Neroticz II Messilione Mash Up)
38. Insiderz - Hypnotise
39. Trance Generators - Wildstyle Generation (Audio Damage Remix)
40. Balistic & Zero Vision - Upgrade The Noize

1 The Viper & G-Town Madness - Let It Bump! !!! !!! !!! !!!
2 DJ Neophyte vs. Tha Playah - The Ultimate Project
3 DJ Mad Dog - Nasty
4 Nitrogenetics - Pledge Of Resistance
5 Tha Playah vs. Evil Activities - Imperial
6 Nosferatu & Endymion - Pass The Bottles
7 Day-Mar - Pole Position
8 Masters Of Ceremony - Dirt
9 DJ D - Punani 2008
10 Evil Activities - No Place To Hide
11 State Of Emergency - Shock From The Pain
12 Dione - Still Here Kickin' Ass
13 Kasparov - Time
14 Korsakoff - Focus
15 The Wishmaster - Back Forever
16 Nexes & Tha Playah - True To Tha Game
17 Promo - Battling Ignorance
18 Rotterdam Terror Corps & The Hitmen - Time To Kill Another One
19 Angerfist - Im A Million Years
20 Tha Playah vs. Evil Activities - Cold As Me
21 The Masochist - Timebomb
22 Dione - F The World
23 Nosferatu - Hit N' Run
24 Endymion - Power Of Knowledge
25 The Genesis Projection - Lock And Load
26 Kasparov ft. MC Raw - Dominate (Angerfist Refix)
27 Hurricane DJ - Rock A Party
28 Weapon X - Planet Rocker
29 Nitrogenetics - My Enemy
30 Tymon vs. Negative A - Methods Of Madness
31 DJ Mad Dog - Last Motherfucker
32 Triax - Plain And Raw
33 Menace II Society meets Catscan - Chronic Counter
34 Angerfist - Stainless Steel (Rehabbed By Predator)
35 Endymion - Bio
36 Art Of Figheters vs. DJ Mad Dog - Party Starter
37 Korsakoff - Birth
38 DJ Neophyte & Tha Playah - Still Nr. 1
39 Masters Of Ceremony - Rocking With The Best
40 Kasparov - Dissing

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#388) Ricardo


Ricardo
félisten

Ha jól emlékszem anno volt egy Thunderdome karácsonyi kiadás, kimondottan karácsonyi feldolgozásokkal. Azt nem lehet valahonnan leszedni?

szerk: lehet hogy megvan :U

[ Szerkesztve ]

(#389) Ricardo


Ricardo
félisten

Igen ez volt az. kicsit elszoktam ettől a hangzástól. :K

(#390) Khaal


Khaal
őstag

Hardcore és Karácsony, nekem erről mindig ez a zene jut eszembe: [link]

(#391) qdak válasza Khaal (#390) üzenetére


qdak
addikt

a hidegröl ink ez: The Vegetarians - Cold Turkey ho ho ho ... fucking cold :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#392) qdak


qdak
addikt

Neophyte - Braincracking
hc vki még vagy már csak én vok ph-n ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#393) drsiiin


drsiiin
újonc

Nekem megvan a Thunder 1-24 ig :D. De kéne az Earthquake sorozat is. Az nincs meg valakinek?

(#394) qdak válasza drsiiin (#393) üzenetére


qdak
addikt

UP a topiknak!
lasan a hsz ek fele az enyém a végén egyedül maradok aki HC-t hallgat :( :O

hát nehéz beszerezni! 2 album van meg csak az összesböl

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#395) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Pár, viszonylag friss kedvenc:

Angerfist - Anticipate

Nexes - My Music

Hellsystem - Set Me Up

Promo - My Beating Drum

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#396) R válasza Ndruu (#395) üzenetére


R
aktív tag

nem ismerem ezt a műfajt, de ezek a számok egész jók

(#397) Ndruu válasza R (#396) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Bizony ám, bár ez inkább a mainstream Hardcore irányzat, de így is olyan zene, hogy sokan nem bírják elviselni. Mi szeretjük, ez a lényeg...
G-Town Madness, ami Hardcore vonalon nálam még elmegy, őket szívesen meghallgatom bármikor.

Neophyte vs. Tha Playah - I'm In A Nightmare

Hardstyle-t is szoktam néha reklámozni, de itt megköveznek érte...:)

DJ Zany feat Harmonik - Evolution
Killer Clown - Tormented - (ebben van valami ami miatt végigfut rajtam a hideg valahányszor hallgatom, abszolút jó értelemben)
D-Block & S-Te-Fan - Music Made Addict

Mind sz@r minőségű, mivel Youtube-on vannak, de a lényeg hallható.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#398) qdak válasza Ndruu (#397) üzenetére


qdak
addikt

dehogy köveznek hisz már lassan csak én vagyok, aki életben tartja a topikot :D
én meg nem foglak megkövezni

top10: (winamp meghallgatások száma alapján)

Cixx - To The Bass
3 Steps Ahead - Gabbers Unite
Noizefucker - Distorted Freestyle örök szerelem ez az elmebeteg szám
The Horrorist - Flesh Is The Fever (Flamman & Abraxas Mix)
Disco Cunt - Evil
Korsakoff - Birth (Fast Version) mintha töled lenne XD
Planet Perfecto - Bullet In The Gun (Hixxy Remix)
Ku-Base - Hardcore Pumping alap zene telon is rajt van!
Dj Promo - Dancefloor Hardcore
Noize Creator - Nbk (Another Edit)
+1
Tony Salmonelli - Hey! (Buzzy's Ragga Mix)

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#399) Brian_RL válasza qdak (#398) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Végre rátaláltam a topicra Ndruu közreműködésével :D Ha nincs a "Hardstyle Shuffle (zenei stílus, tánc)" topic lehet soha nem találok ide. Kis UP, remélem jóttesz majd.

qdak: Nem vagy egyedül, én is odavagyok a HC-ért :U

(#400) qdak válasza Brian_RL (#399) üzenetére


qdak
addikt

láttam hogy fényezett engem :D hihi

nézd meg a top listám ;]

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.