Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- VHS digitalizálás
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- potyautas: Levél gyermekemnek
- Szevam: ChatGPT: Bizonytalansági jelölés funkció bekapcsolása
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Aktív témák
-
Sipi
addikt
válasz
tototos
#2713
üzenetére
A BIOS-ban beálílthatod, hogy a rejtett rész mennyire látszódjon. A védelem állapota desabled, normal és secure szokott lenni. Alapban normal, vagyis az oprendszerek látják, de neézkes felülírni. Átállíthatod secure-ba, ilyenkor nem látszik, nem lehet felülírni. Viszont nem is tudod kiírni a recovery készletet, mert a Win nem fogja látni.
Telepítés előtt érdemes erre tenni, akár secure-on is hagyhatod. Ha kell róla valami, visszateszed normal-ba.Nem tudom megnézni, hol van ez a program. Nincs T61-em, sem Vista-m. Nem hiszem, hogy nálad ne lenne fent - nézd át az összes program között. Többféle menü is szokott lenni, a lényeg, hogy IBM vagy Think vagy ilyesmi szavak vannak benne. A weboldal szerint is itt kell lennie...
Addig ne szedd le a Vista-t, míg nincs recovery készleted!Ezen az oldalon beírhatod a géped sorozatszámát, vagy alatta egyesével kiválaszthatod, hgoy notebook, t61, a hátoldalról leolvasva kiválasztod a típusát és modellszámát, majd a kívánt oprendszert. (Jelen esetben XP-t akarsz feltenni, tehát azt.) Pár bejegyzést kapsz, a drivers and softwares olyan oldalra visz, ami a megfelelő cuccokat tartalmazza. A drivereket fel kell tenned, valamint:
- ha használsz bluetooth-t, az iszonyatos méretű Bluetooth Enhanced Data Rate software is jöhet
- ha van tapipadod, akkor az utranavos cuccokat is. (Elég a driver, a utility akkor kell, ha spéci beállításokat akarsz. De a sima driver telepítése után is sok mindent lehet állítgatni. A utility pedig feltesz pár háttérben futó marhaságot is.)
- Power Manager és Battery *** cuccok
- vannak olyanok, amelyek a nevükben Access Help, Help Center, stb-t tartalmaznak. Nem szükségesek, valamelyikük kell ahhoz, hogy az Access IBM gomb menjen Win alatt. De megint csak sok marhaságot felpakol.
- a Hotkey Utility jöhet
- EasyEject felesleges (és szar is)
- Keyboard Customizer felesleges
- a ThinkVantage programokból szerintem semmit se tegyél fel... Az Access Connections nem mindenkinek működik, otthoni felhasználásnál meg úgysem használod ki a képességeit. Ráadásul ez is beül a memóriába.
- Egyedül a fingerprint cuccosok mehetnek fel, ha használni akarod. Nem árt még a TPM modul sem.Bővebbet nem tudok, mert én csak általában a T61-esek oldalát nézem. Te ismered a pontos típust is, ha azt beírod, nem ajánl fel olyan drivert, ami nicns a gépben. (Nekem most 4-5 féle wireless drivert is mutat.)
Sipi
Aktív témák
- Okos Otthon / Smart Home
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Számos VGA kihalhat a memóriapánik miatt
- Battlefield 6
- Robotporszívók
- Google Pixel topik
- Hollow Knight és Silksong
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Macbook Pro 13" M1 A2338 16GB 2020 (2021 végi gyártás)
- MacBook Pro 13" (2022) M2 / 16 GB RAM / 512 GB SSD
- Macbook Pro 13" M1 A2338 8GB 2020 (2022 gyártás)
- 845 G11 14" FHD+ IPS Ryzen 5 PRO 8540U Radeon 740M 16GB 512GB NVMe magyar vibill ujjlolv gar
- AVACOM QuickTIP 150 W Univerzális laptop adapter + 8 konnektor
- Eladó Xiaomi Mi 11 Lite 5G 4/128GB / 12 hó jótállás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Magyarország piacvezető szoftver webáruháza
- Új monitor állvány- elegáns megoldás a dupla A/4-es papírcsomag helyett - csak össze lett szerelve
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3618,96% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Telepítés előtt érdemes erre tenni, akár secure-on is hagyhatod. Ha kell róla valami, visszateszed normal-ba.
