Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) neko18


neko18
senior tag

Üdv fórumtársak!
Jöttem én is rajongani, beszélgetni a sorozatról :B
Nekem a mostani rész nem annyira jött be :U
De azért ez bejön:

kdxsv

(#4202) tomiii. válasza neko18 (#4201) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Üdv. :))

Megnéztem én is az új részt, nekem tetszett, nyugis volt, ez tény, de kell ilyen is. Én is vártam végre valami "akciót", hiába :DDD . A végét nem értettem, hogy miért az éjszaka kellős közepén csinálják, mikor nyugis hely volt, de ők a szakértők.

[ Szerkesztve ]

(#4203) Tyler Durden válasza neko18 (#4201) üzenetére

Pár résszel ezelőtt majdnem összejött ;)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4204) neko18 válasza tomiii. (#4202) üzenetére


neko18
senior tag

Ezt én sem értem :) Megvárhatták volna a reggelt simán. Igazából azt hittem hogy a végére lesz smaci meg ilyesmi, mert nagyon úgy tűnt :C Jöhetne már valami pörgősebb rész, nem amikor csak vedelnek meg veszekednek :U

kdxsv

(#4205) Tyler Durden válasza neko18 (#4204) üzenetére

Mondjuk mikor minden percben veszélyben lehet az ember élete, akkor nemtom mennyire állnék neki vedelni. Véletlen sikerül lerészegedni, akkor hihető, hogy túlél az ember egy zombitámadást..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4206) #57919488 válasza Tyler Durden (#4205) üzenetére


#57919488
törölt tag

En tuti vedelnek (akkor is mivel most is azt csinalom :DDD ) hiszen barmelyik nap lehet az utolso is. Ha meg mar minden ismeros elment akkor meg lehet, hogy tul se akarna elni az ember ezt az egeszet ami a filmekben nagy tulelesnek nez ki hiszen mi ertelme lenne igy elni :F se wi-fi, se facebook... feneket :P

[ Szerkesztve ]

(#4207) Ace owner válasza #57919488 (#4206) üzenetére


Ace owner
addikt

Ja hat fenekeket sem tudsz nyalogatni.. :DDD ;]

Galaxy Fold 4

(#4208) Tyler Durden válasza #57919488 (#4206) üzenetére

Net lenne egy darabig max friss hírek nem (: amennyi túlélő van az üzemanyaggal se lenne gond.. Nem is értem mit gyalogolnak, egy ilyen zombiinvázió kellős közepén jól jön pl egy olyan katonai teherautó, amit az előző részben lőtt szét a DC-be tartó tudós.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4209) #57919488 válasza Tyler Durden (#4208) üzenetére


#57919488
törölt tag

A masik meg az, hogy a vadonban sok hely van ahova aztan a modern cuccok nelkul nehezen lehet eljutni. Egy zombi pl. nem hinnem, hogy annyira szivesen maszkalna dombnak/hegynek felfele.
Csak akkor meg ki nezne zombik nelkul a Walking Dead csak beszelgetos musort a hegyekben ahol elunk :DDD

(#4210) Tyler Durden válasza #57919488 (#4209) üzenetére

Hja pl, meg mondjuk olyan helyen is tutti biztonságban lennél ahol állandóan mínusz fokok vannak és/vagy nagy hó.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4211) L_YKing válasza Tyler Durden (#4210) üzenetére


L_YKing
addikt

Sziget? :F
Igaz unlamas lenne de nekem az lenne a logikus ha lenne egy zombi invázió (vafy mi a rosseb ez)...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#4212) MunezXBK válasza L_YKing (#4211) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Csoszogó invázió. :))

(#4213) L_YKing válasza MunezXBK (#4212) üzenetére


L_YKing
addikt

Az! :DDD
De most nem az lenne a logikus? :F :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#4214) neko18 válasza L_YKing (#4211) üzenetére


neko18
senior tag

A sziget a leglogikusabb nekem is, mivel volt már egy rész ahol nem tudtak úszni a zombik mert elvitte őket az ár. Ott már csak arra kell vigyázni nehogy valaki elhalálozzon mert akkor lesz bibi :))
Csak nem elég egy kisebb sziget, mert azért jó ha olyan sziget ahol gyakran esik az eső, jó a termőföld, vannak állatok, ehető növények :)

Azt én sem értem miért gyalogolnak sokszor...Okés hogy az autó az hangos, de gyors is. Mire észreveszik addigra rég eltűntél :)

Egyébként meg ha olyan nagy csapatban voltak mint az évad elején a böriben, akkor miért nem ástak egy jó nagy árkot a börtön köré? 30-40 emberrel egy hét alatt meglehetett volna csinálni simán és akkor emberek számára is nehezebb bevenni és a zombik is beleesnek :) Szöges fakerítést mindenhova az árok mögé és kész :)

A legnagyobb probléma az volt náluk a börtönben, hogy zsúfoltan voltak. Simán kibővíthették volna pár cellablokkal, vagy valami. A feladatokat kitűztem volna külön csapatokra (nem az hogy 10ember dolgozik hogy 50et ellát...) Lenne vízcsapat, ételcsapat, nyersanyagcsapat, gyögyszercsapat....stb
Az is vicces hogy nem nagyon láttam hogy rádiót használtak volna...Pedig azért szerintem nagyon hasznos főleg ilyen csapatok kommunikációinál :)

kdxsv

(#4215) feka007 válasza neko18 (#4214) üzenetére


feka007
nagyúr

Az árkot még 2. évadnál én is javasoltam :D

(#4216) Ace owner válasza neko18 (#4214) üzenetére


Ace owner
addikt

Ez a twd univerzum, ne varj logikus gondolkodast. Csoda hogy elkezdtek kerteszkedni a bortonben.. Nem is ertem hogy az irok hogy irhatjak ilyen segghulyere ezeket a dolgokat..Tenyleg olyan erzese van a nezonek hogy egy logikatlan, uninteligens idiota bagazs az egesz..

Galaxy Fold 4

(#4217) djculture válasza Ace owner (#4216) üzenetére


djculture
félisten

Megnézed a Zombi apokalipszis dvd-t és a walking deadben viselkedő emberekt halál okosnak fogod tartani :D Abban minden szereplő sík hülye, plusz még a forgatókönyv is televan egymásnak ellent mondó dolgokkal.....

[ Szerkesztve ]

(#4218) Ace owner válasza djculture (#4217) üzenetére


Ace owner
addikt

Amugy a sziget sem feltetlen megoldas, Holtak hajnalaban is lattuk mi lett... :DD

Galaxy Fold 4

(#4219) djculture válasza Ace owner (#4218) üzenetére


djculture
félisten

Ja :D

(#4220) Tyler Durden válasza neko18 (#4214) üzenetére

Autóval mind1 szerintem, hogy milyen hangos. Üzemanyag végtelen van, elkötsz egy katonai dzsipet vagy ha tudsz vezetni,akkor egy kamiont és téma letudva. Kamionnal tök mind1 mekkora horda téblábol az út közepén, átmész rajtuk, mintha ott se lennének ;]

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4221) james001 válasza Ace owner (#4218) üzenetére


james001
veterán

Plusz ott a Dead Island játék is,az egész egy szigetről indul el :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#4222) neko18 válasza Tyler Durden (#4220) üzenetére


neko18
senior tag

Vagy egy tankot :C
Egyébként tényleg sok logikátlan dolog van a sorozatban :)
Jó persze én is meg lennék szeppenve az első pár napban, de aztán elkezdenék gondolkodni, hogy hogyan tovább :)

Egyébként meg simán lehet még olyan helyen is építkezni ahol sok a zombi csak ügyesnek és furfangosnak kell lenni szerintem :), bár a legjobb helyek azok tényleg a nagyobb füves mezők egy erdő mellett mert ott tuti hogy van minden, könnyen lehet falakat, árkokat építeni...Mellesleg nem csak fából, hanem bármiből, mert mibe tart elmenni a barkácsáruházba és elhozni pár haverral fél tonna cementet :C :C :C
Én kb azt kitalálnám hogy a zombikat hogyan hasznosítsam, csinálnék nekik ilyen futópadot mint a hörcsögöknek és energiát termelnének :C :C :C :C :C

Ha már zombis művek:
Highschool of a dead (anime) ;)

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#4224) neko18 válasza mepet (#4223) üzenetére


neko18
senior tag

Ahh ne is juttasd eszembe, már a second seasont nyomom és nagyon várom hogy legyen az ep 2höz magyarosítás :C A vicc az hogy értem én angolul is, de mikor van 5 másodperced egy nehéz döntésre, sokszor még magyarul sem tudom meghozni :B
De kétségtelen hogy az egyik legjobb játék amivel játszottam. Olyan döntések elé állít hogy kb le****ja magát az ember :)

Aki nem játszott vele, feltétlen próbálja ki, még ha nem is annyira játékos típus :K

kdxsv

(#4225) keIdor válasza neko18 (#4224) üzenetére


keIdor
titán

Most játszottam ki az ep2-t jó lett ez is ahogy várható volt.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4226) bok92


bok92
addikt

:DD

(#4227) neko18 válasza keIdor (#4225) üzenetére


neko18
senior tag

Én még megvárom hozzá a magyarítást :B De kétségtelen hogy ilyen játékokat kéne gyártani, nem hülyeségeket :) Remélem mihamarabb elkészül a magyarítás és játszhatok én is vele :B
Már nagyon durván kíváncsi vagyok kik lesznek azok akiket halottnak hitt Clem.

Nagyon csípem a kiscsajt :C Főleg ahogy az előző részben össze kellett varrni a saját kezét, hát kb én bef*stam volna szerintem ha peroxidot nyílt sebbe öntenék :C

bok92: A vicc az hogy kb 2 percig fel se tűnt hogy mi a érdekesség a képen annyira bölcs feje van :C
Sajnáltam is szegényt, de ez van :)

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#4228) mepet válasza neko18 (#4224) üzenetére


mepet
addikt

Most van amúgy -66%-os áron, természetesen akkor, mikor ilyen luxuscikkekre nem telik... :N

(#4229) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ezt az utolsó részt komolyan gondolták?
Ebben az évadban eddig 1 jó részre 3 dögunalmas, semmirõl sem szóló epizód jutott…
Az elsõ két évadban pont fordított volt ez az arány.
Valami normális írót igazán felvehetnének már lassan.

(#4230) Tyler Durden válasza Fitzgerald (#4229) üzenetére

5lethiányban szenvednek vagy sokba kerül a zombi statiszta, így kevés izgalmas jelenetet tudnak forgatni ;) /esetleg átmennek szappanoperába/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4231) neko18 válasza Fitzgerald (#4229) üzenetére


neko18
senior tag

Egyetértek, valahogy most nem annyira pörgős az évad. Valahogy megy az idő, de semmi normális nem történik :) Persze a játékban....Már majd megesz a fene hogy mi fog történni :))

kdxsv

(#4232) scope2007


scope2007
addikt

gyerekek, ez valami állati sorozat lett.

még csak az első évadot láttam, de azt kb egyhuzamban. ki is porgettem
no1 most nálam

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4233) keIdor válasza scope2007 (#4232) üzenetére


keIdor
titán

Nálam is nagy kedvenc a sorozat, de sajnos nem lesz mindig olyan jó.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4234) feka007 válasza Tyler Durden (#4230) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem hiszem, hogy a zombi statisztákkal lenne gond, azokból azért 3. évad óta sztem nincs hiány. Inkább az a gond, hogy megint túl kevés történetet nyújtanak ki 16 részre.. De most sokkal jobb a hangulata sztem, mint a 3. évadnak

(#4235) brownus válasza scope2007 (#4232) üzenetére


brownus
veterán

lesz ez még így se :DDD

(#4236) Woodslave


Woodslave
nagyúr

az imdb-n írják már az 5. évad 1. részének tartalmát. Kiváncsi vagyok mennyire komoly :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4237) feka007 válasza Woodslave (#4236) üzenetére


feka007
nagyúr

Sztem direkt hintették el, hogy a f0s rész után maradjon még remény. :D Nem véletlenül rakták be a kanalat se. Azért tényleg jól hangzik :K

(#4238) brownus válasza feka007 (#4237) üzenetére


brownus
veterán

magyarul:

bla-bla-bla-bla, rick, bla-bla-bla

;]

(#4239) L_YKing válasza feka007 (#4237) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez nagyon jól hangzik! Kezd érdekes lenni. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#4240) feka007 válasza brownus (#4238) üzenetére


feka007
nagyúr

Fordítás kell, vagy nem értem? :D Sztem nem hangzik rosszul. Legalább vmi nagyobb volumenre lehet majd számítani, gondolom ott fognak forgatni is.

(#4241) james001 válasza feka007 (#4237) üzenetére


james001
veterán

Azért arra is kíváncsi leszek hányan indulnak majd meg DC-be,mert tuti kinyírnak pár embert a 4. évad végéig :D

barca0519951: Nincs olyan szerencsénk :O :D

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#4242) L_YKing válasza james001 (#4241) üzenetére


L_YKing
addikt

Remélem Carlt...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#4243) feka007 válasza james001 (#4241) üzenetére


feka007
nagyúr

"the rest of the group" Ebből arra következtetek, hogy lehet nem is találkoznak össze mind. De lehet csak lekaszabolnak párat :D

(#4244) brownus válasza feka007 (#4240) üzenetére


brownus
veterán

nem, csak hülyülök:) (mert tényleg jónak ígérkezik, de nem hiszek nekik)

(#4245) Tyler Durden válasza feka007 (#4243) üzenetére

Hja ez szúrta nekem is a szememet, ezek szerint páran zombieledelek lesznek ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4246) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Szeretem ezeket a kvázi "elszólásokat" lol.
Amúgy arról tud valaki valamit, hogy ha esetleg valamikor majd meg akarnám rendelni az elsõ három évadot Bluray-en, akkor az egyes epizódok során a hardcoded AMC logó ami néha megjelenik film közben (nyilván reklám elõtt, után), az benne van-e a Bluray verzióban, vagy nincs?
Csak mert néha elég zavaró tud lenni…

(#4247) leslieke válasza Fitzgerald (#4246) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz benne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4248) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Végre van időm elkezdem nézni... :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4249) bok92 válasza enginev3.0 (#4248) üzenetére


bok92
addikt

Pff, az idődet erre a részre pazarolni... Inkább fuss két-három kört kint. :DDD

(#4250) enginev3.0 válasza bok92 (#4249) üzenetére


enginev3.0
félisten

Neeem, ma már edzettem, mondjuk fülhallgatóval néztem, így reméltem hogy semmi nem ordít hirtelen a fülembe, de asszem jobban örültem volna annak is, mint így ennek :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.