Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) WATERDACA válasza VikMorroHun (#25350) üzenetére


WATERDACA
őstag

Közben rájöttem hogy a textúra csomagoknál mi lehet a baj. Ennél a 2020 Parallaxnál pl. rájöttem, hogy a Main Filesnál mindent fel kell pakolni, függetlenül attól, hogy magas textúrásat szeretnék vagy a 2k-sat. Mindkettőt fel kell tenni elvileg.

Grafikai módban ezt dobta be elsőre. Ennél van jobb is amúgy?

u wanted, i got it \o/

(#25352) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Elvileg sikerült felrakni a 2k Parallax módot, de nem tudom eldönteni hogy működik-e élesben. Elvileg zöld pipa, nincs ütközés, de a látványnál kételkedek azért benne.

Képek:

u wanted, i got it \o/

(#25353) #86269952 válasza WATERDACA (#25351) üzenetére


#86269952
törölt tag

Nem kell mindkettőt feltenni.
2020 nagyon szép textúrákat tartalmaz, szvsz Landscape, Mountain, Road, Cave textúrái zseniálisak.
Ajánlom a Nolvus guide-ot használatra (Mod Organizer-t használ, nem Vortex-et).
Szépen csoportokra bontva vezet végig a modoláson: külön a fix-ek, visual, gameplay és egyéb modok, hogy ne csak úgy egy halomba legyen feldobálva minden.
A bevezető dungeon után konzol paranccsal: tmm 01 és minden térkép ikon megjelenik, tesztelheted, cserélheted a Neked tetsző textúrákat.
Igen időigényes, de nagyon megéri végig csinálni.
Mondjuk én sok mindent változtattam rajta, de ez ízlés kérdése.
Én is most estem neki megint, még csak félkész, de így is gyönyörű:

[ Szerkesztve ]

(#25354) WATERDACA válasza #86269952 (#25353) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nem látszódnak a képeid. Nekem eddig a Vortex tűnt a legegyszerűbbnek és a legjobbnak, de ezt a dolgot most nem igazán értem. A SKYUI pl. működik, meg még sok más is.

u wanted, i got it \o/

(#25355) ®abstract® válasza WATERDACA (#25351) üzenetére


®abstract®
őstag

Ezt a 6 állományt letöltötted és telepítetted, be van kapcsolva?
Ez cirka 15 GB? :U
Én a B.Skyrim állományokat letöltöttem: 3.1 GB ,464 mb!
Akkor ezek szerint kevés mindre szükség van?!

Szerintem a vortex elég jó én is avval próbálkozok :K
De most olyan problémám van hogy a bútorok illetve a gyertyás lámpások lila színűek! :Y érdekes lesz vagy fogom kiszűrni vagy megoldani :U

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25356) WATERDACA válasza ®abstract® (#25355) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nálam is előfordult a lilás bútorzat, valamit rosszul telepítettél vagy kifogyott a VRAM. Ezt a két lehetséges okot találtam rá neten. Felraktam a Static improve modot, vagyis újraraktam, elvileg azzal is lehetett gond. Azóta nálam jó.

Közben sok új modot is még felpakoltam, hókuszpókuszoztam, talán elértem valamit a 2k moddal:

Nem tudom hogy sikerrel jártam-e a moddal, elvileg már csak master plugin gondjaim voltak, de az is inkább weatherre vonatkozott. Mindenesetre így is nagyon jól néz ki, mai játékok mellett megállja simán a helyét.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#25357) ®abstract® válasza WATERDACA (#25356) üzenetére


®abstract®
őstag

Jah, köszi akkor végignézem hogy melyik lehet a hibás telepítés :R
nagyon jól néz ki persze, tetszik nekem is de ha lehet rajta javítani akkor megpróbálok :K

Ha van lehetőséged fényképet feltölteni hogy milyen modok vannak nálad bekapcsolva azt megköszönném :B
Ja és még annyi, megtudod nézni hogy összesen mennyi helyet foglalnak a modok?

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25358) WATERDACA válasza ®abstract® (#25357) üzenetére


WATERDACA
őstag

Amit az előbb betettem képet, csak piskóta volt. Itt van kb. 20 újabb mod után a végeredmény. Igazából a Parallax szerintem önmagában k*rva kevés, rengeteg kis apróság még feldobja a grafikát és a játékélményt. Brutál jól néz ki az összhatás, a Vortex ráadásul elég intelligens szerintem, mert suggestbe előrébb szedi az újabb modokat és szinte automatikusan javítja a hibákat, tehát lehet pakolgatni a modokat mint az őrült. Nekem ez a videó sokat segített új modokat találni még:

https://www.youtube.com/watch?v=10oluqKavy8&ab_channel=SynGaming

:

Na ez már valami. :D

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#25359) tibaimp válasza WATERDACA (#25358) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tényleg szép lett :C .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#25360) WATERDACA válasza tibaimp (#25359) üzenetére


WATERDACA
őstag

Van még 1-2 circle probléma modokkal de skippeltem és mentem tovább :D Remélem nem lesz crash később ebből :D

Hu de boldog lettem hogy sikerült ez a moddolás, holnaptól új időszámítás ezzel a játékkal :) Köszi mindenkinek a segítséget.

u wanted, i got it \o/

(#25361) #86269952


#86269952
törölt tag



(#25362) WATERDACA válasza #86269952 (#25361) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ez igencsak darkosra, sötétre sikerült :)
Szándékos?

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#25363) WATERDACA válasza WATERDACA (#25362) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ezek már 4k textúrák?

u wanted, i got it \o/

(#25364) LLKobe válasza WATERDACA (#25358) üzenetére


LLKobe
veterán

De mitől ilyen fakó nálad?

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#25365) WATERDACA válasza LLKobe (#25364) üzenetére


WATERDACA
őstag

Hogy értve fakó?

Az időjárás nagyon meg tudja amúgy viccelni a színeket, ha telibe süt a nap, fénylik minden.

u wanted, i got it \o/

(#25366) ®abstract® válasza WATERDACA (#25358) üzenetére


®abstract®
őstag

Köszi 🙂 érdekes ez a videó,25 mod ajánlat van benne 🙂
Amík nem voltak túl nagy méretűek azokat telepítettem.
Azért a konfigot meg lehet nézni hogy milyen hardveren játszik az ember: rtx 3090 A videokártyája :Y több mint1 millió forint körüli gépe van, amiből 1 millió Ft felett van a videokártya ára :Y
A kezdeti játék mérete 13 GB volt. Most már megnéztem a modok után hogy mennyi a teljes méret. Felszaladt 45 GB ra! Azért ez nem semmi :U

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25367) Mortel


Mortel
senior tag

Sziasztok!

Melyik a jobb szerintetek, a "Violens", vagy a "Dance Of death"? Esetleg használhatom mindkettőt egyszerre is?
Én még a "sima" Skyrim LE"-t játszom...

Köszi!

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#25368) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Az amúgy miért van, hogy a modok telepítése után a Skyrim magyarításánál a dialógusok kb. 20%-a angol marad? Az Unofficial Patch a hibás? Mi rá az orvoslás?

u wanted, i got it \o/

(#25369) ®abstract® válasza WATERDACA (#25368) üzenetére


®abstract®
őstag

Nálam ugyanez a helyzet :U
Megnéztem a vortex be a modok nál a visszajelzéseket, jó pár esetében ütközések vannak körkörös meg meg mit tudom én! Nem is tudom javítani, A javaslatokkal se jó! Az unofficial patch re és azt írja hogy nem kompatibilis ezzel a verzióval! akkor hogy működik vagy nem is működik?! :U nem vágom :F
Grafikai szempontból nem látok óriási különbséget a modok alkalmazása után :U

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25370) WATERDACA válasza ®abstract® (#25369) üzenetére


WATERDACA
őstag

Messze van az én látványomtól?

MIlyen modokat tettél fel? Ha vannak ütközések, a sorrendeket az újabb modokra érdemes felcserélni, esetlegesen letörölni, ha van olyan.

u wanted, i got it \o/

(#25371) ®abstract® válasza WATERDACA (#25370) üzenetére


®abstract®
őstag

Szerintem nem, mindez ultra beállításon :U
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Ezeket raktam fel de valami nem stimmel szerintem
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25372) WATERDACA válasza ®abstract® (#25371) üzenetére


WATERDACA
őstag

Kapcsold ki a modokat, nézd meg simán a Special Editiont. Szerintem sokkal szebb lett a te játékod is.
Az a gyanúm hogy nálad is van ami nem működik ütközés miatt vagy sorrendiség is lehet még a hiba. Lehet vele kísérletezgetni, vagy Youtubeon oktatóvideókat nézni.

Ami rengeteget dob egyébként szerintem a látványon, az leginkább a 4k textúra és a fények (4k textúra helyett én 2k-t tettem fel pl., Enchanced Lightsot nem látom a listában, az még gyönyörű képhatásokat érhet el).
Egyébként a mai játékok (nextgen) többsége is a fénnyel tud a legtöbbet javítani a képeken, például az RDR2 és a Valhalla engine is a fényekkel, köddel tud eszméletlen látványösszhatást javítani.

Továbbá kicsit becsapósak lehetnek neten a bemutató "nextgen Skyrim" videók, mert ott általában 300+ mod van fenn a játékban, általában RTX 3080 kártyákkal felszerelve, és sokszor maguk a modderek készítik őket, tehát ők ismerik minden csínját-bínját a modoknak, ütközéseknek. Én igyekeztem mindent a leírások szerint csinálni, figyeltem az ütközésekre is, úgy tűnik hiába. De a moddolás sajnos már csak ilyen, szerintem vannak még fel nem tárt/nem publikus ütközések is.

u wanted, i got it \o/

(#25373) VikMorroHun válasza WATERDACA (#25368) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ennek az az oka, hogy bármilyen idegen nyelvű modot használsz, felülírja a magyarítást. Bizony, az unofficial patch is, ha nem használod annak a magyarítását.
Két megoldás van: 1. nem használsz idegen nyelvű modokat, 2. szerzel/készítesz hozzájuk magyarítást, és azt is használod.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#25374) Solymi81 válasza ®abstract® (#25369) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Az ütközéseket ki lehet kerülni, viszont ahhoz tervezni kell.
Első körben össze kell szedned, hogy milyen modokat akarsz feltelepíteni és nézni a leírásban, kommentekben, hogy milyen sorrendet ajánlanak vagy követelnek meg.
Ily módon simán kiküszöbölheted ezt a problémát.

Nekem a SE van meg és szép az is, de jópár mod felpakolása után is látni rengeteg javulást, változást és akkor még csak nagyon minimális szinten nyúltam hozzá.

Ahogy írtam, nekem is volt korábban probléma a Vortex-szel, de amint megoldottam az útvonal problémát és tervezetten telepítettem fel a modokat, úgy működött minden.

Plusz tanács még, hogy egy-egy nagyobb mod feltelepítése után indítsd el a játékot, hogy megnézd betöltötte-e rendesen és aztán telepíteni a többi modot, így észrevéve esetleges ütközéseket, amiket nem jelzett.

(#25375) Mortel


Mortel
senior tag

A "violens" ill. a "dance of death" mod-oknál, a mod konfigban lévő chance, azt jelenti, hogy mennyi eséllyel fog a harc végén kivégzést mutatni? Vagyis 100%-nál mindig?
Mert, hiába teszem 100%-ra, csak íjjal hajlandó mutatni.
Régen kardokkal is ment, de most valamiért nem...

Köszönettel:

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#25376) ®abstract® válasza WATERDACA (#25372) üzenetére


®abstract®
őstag

Értelek.
Átnéztem a vortex et nagyon sok ütközést jelzett!
Volt egy olyan lehetőség hogy javasolt módok kikapcsolása, ezt elfogadtam kikapcsoltam amire szerinte nincsen szükség és azután már láttam a változást végre :C
Amit ajánlottal,Ebben a videóban [link] a kiegészítőket telepítettem, majdnem mindet. De azért ahogy látom ez egy nagy falat!
Viszont a fények időjárás és a textúrák ban változás állt be! :K
Most meg előjött a korábbi hiba: lila színűek a lámpások és a bútorok :F ha erre is megtalálom a megoldást akkor boldog leszek :K
Még ezt az állományt kéne feltennem: Skyrim 2020 Parallax by Pfuscher!
Ez nettó 16 GB! :U
Persze hogy becsaposak ezek a videók, hát ez alapján is amit linkeltél, az embernek rtx 3090 oc videokártyája van, ami több mint 1 millió forintba kerül :Y azon persze hogy következő generációs grafikát lehet élvezni!

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25377) ®abstract® válasza Solymi81 (#25374) üzenetére


®abstract®
őstag

Igen gondoltam rá,de így is napok óta babrálok vele :U
Akkor még hány napot kell rászánni hogy jó legyen?!
A másik az hogy nem találtam segítséget hogy mit érdemes feltenni milyen sorrendben hogyan :U A fórum oldalon meg kimazsolalazni,hogy mit hogyan milyen sorrendben miután kivel hányszor mennyit?! Ez a becslésem szerint több hetet is igénybe vehet! Kinek van erre ennyi ideje meg türelme?! :F
A jelenlegi beállításokkal most jónak tűnik majd egyesével próbálom aktiválni vagy változtatni amelyik jó vagy nem jó :K
Azt is észrevettem hogy amelyik kiegészítő mellett villám ikon van ott már ütközés van!
Vannak olyan modok is amik már akadályozzák a bevetést is, ezt se tudtam! Szóval türelem kell hozzá anélkül nem fog működni!
Átnézem még a lehetőségek tárházát aztán meglátom A végeredményt.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25378) Solymi81 válasza ®abstract® (#25377) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Általában a nagyobb modoknál meg adva, hogy milyen sorrendben vagy hol tedd be az adott modot.

Sajnos ez ilyen, hogyha valamit használni akarsz, akkor meg kell nézni, hogy az úgy okés-e.
Másrészt a Vortex sorrendbetöltő funkciója nem rossz, mert az alapján meg tudod nézni, hogy az adott modoknál mit írnak.

Nekem is volt olyan ahol körbecsatolás volt, átállítottam őket és ment minden tovább.

Ha nincs egy listát, hogy mit hogyan akarsz és most rakod össze, akkor kb. 1-2 napot rá kell szánni, persze ha nem ilyen 100+ mod listával szórakozol, ami meg nem biztos h jó.

(#25379) L3zl13 válasza ®abstract® (#25377) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Van egy Loot nevű progi ami sorba rakja neked a modokat.
Nem 100%-os de jó kiindulási alap és ha conflict van akkor jelzi.

Vortex is ezt használja, ha jól tudom. NMM-hez külön fel kell tenni. Többi mod managert nem tudom.

Aki hülye, haljon meg!

(#25380) ®abstract® válasza Solymi81 (#25378) üzenetére


®abstract®
őstag

Az a problémám ezekkel a körkörös hibákkal hogy nem tudom kijavítani :U megnézem a villámos ütközéseket, kiválasztom elfogadom a javaslatokat mentés után mégse lesz jó ugyanúgy ütközést mutat a vortex!
de ugye arra is rá kell jönnöm hogy miert lila színűek a lámpatestek meg a bútorok!
Annyi kiegészítő van ehhez a játékhoz hogy átláthatatlan számomra 😎

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25381) ®abstract® válasza L3zl13 (#25379) üzenetére


®abstract®
őstag

Köszi,És honnan tudom leszedni?
A vortex is sorrendben tudja tenni az összeset többféle módon is lehet variálni, a és kijelzi az ütközéseket, a hibákat, problémákat :K

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25382) Solymi81 válasza ®abstract® (#25380) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Na látod, itt a probléma.
Ahhoz, hogy rendben meg tudd csinálni a telepítéseket ahhoz vagy egy útmutatót kell követned, amiben összeszedtek X darab modot vagy saját magad kezded el összerakni, de ahhoz az kell, hogy tudd, melyik modot mikor kell telepíteni.
És sajnos olvasgatni is kell a hozzászólásokat, mert ott is jelezhetik, hogyha van jobb máshol vagy ha valamelyik másik moddal akad a kiválasztott.

A körkörös hiba meg akkor van, ha rossz sorrendben tetted fel a modokat.
Egyik legegyszerűbb módja, hogy a hibásakat kikapcsolod, indítasz egy játékot, mentesz, vissza és a jó sorrendben visszateszed a modokat.

(#25383) VikMorroHun válasza ®abstract® (#25380) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Körkörös dolgokat azért nehéz kijavítani, mert akkor fordul elő, ha mondjuk A mod előtt be kell tölteni B modot (csak akkor működik jól), B mod előtt be kell tölteni C modot, C mod előtt viszont be kell tölteni A modot - vagyis olyan helyzet áll elő, amit nem lehet feloldani. Vagy eldöntöd, melyiket hagyod ki, vagy keresel hozzájuk compatibility patchet. Hátha létezik, és az feloldja valahogy a problémát.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#25384) ®abstract® válasza VikMorroHun (#25383) üzenetére


®abstract®
őstag

Köszi. Hát fantasztikus hogy mennyire meg tudják bonyolítani a telepítést nehogy egyszerű legyen! :F
Jelenleg 40 mod van aktiválva nálam, ebből 14 esetében ott van a villám tehát ütközik :U
Nem gondoltam volna hogy ekkora szívás ez, meg túl is van komplikálva feleslegesen!
Hogy miért nem lehet egyszerűsíteni, nem vágom :U

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25385) Solymi81 válasza ®abstract® (#25384) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Ennél egyszerűbbre nem lehet csinálni, hisz olyan modokat akarsz hozzáadni a játékhoz, amiket külsősök csinálnak, ráadásul nem is dolgoznak össze.
A legtöbb így is kompatibilis egymással és jelzik is a leírásban, hogy a modjuk melyikkel működik együtt és melyikkel nem.

Igazából a lényeg az, hogy szánj rá időt. Gyűjtsd össze, hogy melyik tetszik, aztán kezdd el átnézni és rakd össze a sorrendet, máshogy nem megy.

Ha ezt nem akarod, akkor ott van több, mások által összeállított útmutató, hogy melyik modot töltsd le és mikor telepítsd.

(#25386) Mortel válasza Solymi81 (#25385) üzenetére


Mortel
senior tag

Ahányszor belekezdek valamelyik Elder Scrolls-ba, mindig ugyanabba a hibába esek: nevezetesen, hogy semmi sem jó úgy, ahogy van. Mindig van egy jobb mod ami még kell, meg szebb, meg más...
Mostanában eljutottam arra a szintre, hogy végre játszom is. :)
Olyan mint a hifi: nem leülök zenét hallgatni, kikapcsolódni, hanem a komponensek hangját vizslatom, de azokból is mindig lesz egy szebb, jobban szóló...
Inkább játszunk amondó vagyok! :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#25387) ®abstract® válasza Solymi81 (#25385) üzenetére


®abstract®
őstag

Apropó te miket használsz van hozzá sorrendd,vagy menetrend? ;)

Mortel:
egyébként én is erre szavazok hogy inkább játszanék, nem napokig szenvedni mindenféle beállítással megütközéssel, meg a tököm tudja mivel :U

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25388) WATERDACA válasza Mortel (#25386) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ismerős az érzés :U

u wanted, i got it \o/

(#25389) Mortel válasza WATERDACA (#25388) üzenetére


Mortel
senior tag

:R

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#25390) Solymi81 válasza ®abstract® (#25387) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Tervben van, hogy összegyűjtöm és berakom ide is, csak mostanában nincs időm.

Nincs benne túl sok variálás, minimális környezeti szépítés illetve többnyire hibajavítások és "kényelmi" funkciók.

Amúgy itt korábban linkeltek pár útmutatót, vannak köztük nagyobbak és kisebbek is és a nexuson is vannak olyanok, ahol választhatsz, hogy mit szeretnél csinálni.

De alapvetően tényleg az van, hogy el kell pepecselni vele minimum egy napot.

(#25391) WATERDACA


WATERDACA
őstag

No engem elkezdett 30 percenként kidobni az asztalra a játék :( Ennyit a moddolásról.
Valószínű kezdhetem az egészet előlről.

u wanted, i got it \o/

(#25392) VikMorroHun válasza WATERDACA (#25391) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Memory patch megvolt? Tudod, ami nélkül el sem szabad kezdeni.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#25393) WATERDACA válasza VikMorroHun (#25392) üzenetére


WATERDACA
őstag

https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/17230

Errre gondolsz? Most feltettem, tesztelem majd. Köszi.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#25394) WATERDACA válasza WATERDACA (#25393) üzenetére


WATERDACA
őstag

Sajnos ezzel is dobál, és egyre sűrűbben.

u wanted, i got it \o/

(#25395) ®abstract® válasza WATERDACA (#25394) üzenetére


®abstract®
őstag

Egyes kiegészítők bekapcsolása után én is észrevettem hogy a jelenlegi mentésem betöltése után kidob amikor bemegyek egy házba vagy ki választanám a térképet :U
De van amikor meg nem. HA korábbi mentést be töltök akkor meg jó :F

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25396) WATERDACA válasza ®abstract® (#25395) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nekem ezek most megoldották a problémámat (egyelőre lekopogom még, tesztelem, de 2 órája nem volt fagyás):

https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/17230

https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/32444

u wanted, i got it \o/

(#25397) ®abstract® válasza WATERDACA (#25396) üzenetére


®abstract®
őstag

:R köszi uram jól hangzik.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#25398) Mortel


Mortel
senior tag

Ilyet látott már valaki?:

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#25399) Solymi81 válasza Mortel (#25398) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Valamelyik mod ütközést okoz és nem jó a fényforrás vagy vmi.

Srácok, ne ész nélkül telepítgessétek a modokat és nézzétek meg, hogy mi szerepel a leírásokban és a kommentekben, mert simán ott lehet a megoldás.

Tudom, hogy többen használják a Skyrim LE-t, de érdemes váltani az SE-re, mert stabilabb és már alapból szebb.

(#25400) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy valami glitchbe szaladtam. A hajnalőrség miért támad rám ha bemegyek hozzájuk? Kigyógyíttattam magam a vámpírságból, most csak vérfarkas vagyok. Van erre valami megoldás?

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.