Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) koxx válasza rétisün (#650) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha úgy néz ki mint amilyen a hangja akkor talán jobb is :DDD

(#652) Bjørgersson válasza rétisün (#650) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem vagy vele egyedül. ;) Bár azért remélem nem viszik el még jobban ebbe a románcos témába. Sőt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#653) leslieke válasza rétisün (#650) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért írtam, hogy "valamilyen formában" :))

Penny-nél viszont semmi, csak említés szintjén. 2 testvére tuti van: 1 nővér, aki rálőtt a férjére, mikor sokat ittak, 1 bátyja, aki "kémikus". Szülőkre nem emlékszem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#654) rétisün válasza koxx (#651) üzenetére


rétisün
veterán

ahogy howard mondta még amikor először jártak náluk:

- Tudják a szüleik, hogy itt vannak?

- Nem, de ha tovább üvöltözöl, lehet, hogy meghallják.

- Ez az apád?

- Ha még több szőrt növeszt az arcára, igen.

:))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#655) Bjørgersson válasza leslieke (#653) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az egyik részben élőben látjuk a faterját. Azt hiszem 4. évad első fele talán. Még azt is tudom, hogy a Dexterben, ő Lándi különleges ügynök. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#656) leslieke válasza Bjørgersson (#655) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hm..most, hogy mondod dereng valami. Újra kell nézzem a 4. évadot is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#657) rétisün válasza leslieke (#656) üzenetére


rétisün
veterán

reggelre meg is leszel vele :K :))

tessék... így előbb megtalálod.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#658) leslieke válasza rétisün (#657) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R Így már a helyére ugrott a kép. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#659) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na délután befejeztem az 5. évadot másodszorra is, de még mindig azt mondom, hogy szvsz elég gyenge lett. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#660) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Wolowitz gyereket mikor meglátom elkap a röhögés, ezt a karaktert.. :D
Muterját nem mutatják valamelyik részben? :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#661) rétisün válasza BITBOYS (#660) üzenetére


rétisün
veterán

csak egyszer, az 5/23 legvégén

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#662) BITBOYS válasza rétisün (#661) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezt a képet láttam, de úgy teljes egészében lennék kíváncsi a fizimiskájára :)
Most végeztem a 4. évaddal, jöhet az 5.

Are you a sex criminal?! :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#663) rétisün válasza BITBOYS (#662) üzenetére


rétisün
veterán

azt aligahnem sose fogjuk látni :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#664) koxx válasza BITBOYS (#660) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Olyan mint Columbo felesége :)

(#665) rétisün


rétisün
veterán

eddig észre se vettem, a szinkronban "sakk és matt" van bazinga helyett :Y

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#666) Bjørgersson válasza rétisün (#665) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Melyik részben?! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#667) leslieke válasza rétisün (#665) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érthetetlen miért kellett átírni erre. :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#668) rétisün válasza Bjørgersson (#666) üzenetére


rétisün
veterán

a 2x23-ban vettem észre, de valószínűleg mindenhol így van. :(((

leslieke: sztem is hülyeség, miért nem volt jó a bazinga? csak mert nincs ilyan szó a magyarba?

hát majd elterjed(t volna) :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#669) leslieke válasza rétisün (#668) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 3. évadban, mintha bazinga lenne újra. Este megnézem

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#670) rétisün


rétisün
veterán

az mekkora, mikor (uez. a rész, 7:50-től) sheldon bekopog pennyhez, penny meg minden "penny" után visszakopog, hogy "sheldon" :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#671) leslieke


leslieke
Jómunkásember

TBBT - 3x14 - The Einstein Approximation: ebben a részben már nincs lefordítva a bazinga.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#672) rétisün válasza leslieke (#671) üzenetére


rétisün
veterán

én még csak most kezdem lecserélgetni a 3. évad részeit szinkronosra.

abban a pár részben ami megvan magyarul is, abban nincs bazinga :N meg sakk-matt se.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#673) leslieke válasza rétisün (#672) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lecserélgetni?? Az eredetit felirattal nem tartod meg?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#674) rétisün válasza leslieke (#673) üzenetére


rétisün
veterán

dehogynem, rosszul írtam.
az első évad kivételével (az csak szinkronnal van meg, avi-ból is csak az volt) angol+magyar hang, felirattal lesznek meg.

de lehet, hogy begyüjtögetem az első évadot is angolul.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#675) leslieke válasza rétisün (#674) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindegyik évad megvan 720p-ben angolul is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#676) rétisün válasza leslieke (#675) üzenetére


rétisün
veterán

megnézem majd, de egyelőre a 3. évaddal akarom utolérni magam. illetve olyan verzió lenne jó, amiből tudok két hangsávos, feliratos .mkv-t csinálni, ne legyen meg 2 változatban, dupla helyet foglalva.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#677) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Úgy nézel ki mint egy szexis csecsemő, ezen majdnem megfulladtam :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#678) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Lehet volt már :)
[link]

(#679) leslieke válasza Jim-Y (#678) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DD :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#680) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A 3. évad 17-18. része is lement szinkronosan. :))

Meccsek után lesz mit nézni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#681) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A 3. évad 19-20. része is lement szinkronosan.
Közelítünk az évad végéhez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#682) Bjørgersson válasza leslieke (#681) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Reméljük nem állnak itt meg és folytatják a 4.el, mint a Mentalistát az RTL Klubon.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#683) leslieke válasza Bjørgersson (#682) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Reméljük. Még 3 rész van a 3. évadból, 2 hát múlva kiderül lesz-e folytatás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#684) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Simon Helberg (Howard) apa lett!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#685) rétisün


rétisün
veterán

"Aztán egy napon találkozik egy csoport zsenivel, és barátjukkal, Howarddal." :)) :DD 4x12

azért sheldon csak nem bír kihagyni egy alkalmat sem, hogy éreztesse hoard-al, hogy mérnök :)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#686) leslieke válasza rétisün (#685) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Leonard-nek is folyton megmondja, hogy mennyire értelmetlen a munkája. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#687) rétisün válasza leslieke (#686) üzenetére


rétisün
veterán

és pennynek is, hogy úgyse lesz sikeres szinésznő, a pincérnőség milyen alantas, meg úgy egyébként is :))

de így szeretjük :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#688) leslieke válasza rétisün (#687) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igazából mindenkinek beszól, mert ő mindenkinél okosabb. :))
Raj-ot az indiai kultúrából oktatja rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#689) rétisün válasza leslieke (#688) üzenetére


rétisün
veterán

még az anyjának is (pl. "Nem, anyu, nem éreztem, hogy a templomi gyülekezeted imádkozott a biztonságomért.") bár az leépíti :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#690) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Harmadik a TBBT a letöltési listán!! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#691) Bjørgersson válasza leslieke (#690) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nézettségben meg veri a How I Met Your Mothert?! :Y Helyes! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#692) leslieke válasza Bjørgersson (#691) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem is kicsit, hanem nagyon elveri. De jobb sorozat is a HIMYM-nél. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#693) rétisün válasza leslieke (#692) üzenetére


rétisün
veterán

"De jobb sorozat is a HIMYM-nél"

:K :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#694) Bjørgersson válasza leslieke (#692) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A másik aminek még örülök a Modern Family. Azt szoktátok nézni? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#695) leslieke válasza Bjørgersson (#694) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#696) rétisün válasza Bjørgersson (#694) üzenetére


rétisün
veterán

2-3 évad megvan, az elsőt meg végig is néztem régebben.
nem rossz :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#697) Bjørgersson válasza rétisün (#696) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem TBBT mellett most az a másik nagy kedvenc. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#698) rétisün válasza Bjørgersson (#697) üzenetére


rétisün
veterán

annyira (még? :D ) nem kattantam rá, mint a TBBT-re, de még az is előfordulhat....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#699) kisgyerek85 válasza Bjørgersson (#694) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Én nézem. Ty Burrell iszonyat nagy karakter benne :)

(#700) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A 3x18 részben vajon milyen 3D-s filmet nézhetnek? Ötletek?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.