Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Tikichan válasza bLaCkDoGoNe (#400) üzenetére


Tikichan
csendes tag

értem, tudom.. jópár éve fórumozok itt tudom a szabályokat, nem téma.. nem akarok erről itt veszekedni.. tegnap is elküldtem egy PH!addiktpt a picsába, igaz ő paraszt volt, te legalább normálisna állsz az emberekhez..

Na de hogy legyen on is, megnéztem a 4.évad felét és hát... jó meg minden.. de nem az igazi ://

[ Szerkesztve ]

(#402) bLaCkDoGoNe válasza Tikichan (#401) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor az ötödik évad sem fog tetszeni, egy-két rész, jelenet már-már fizikai fájdalmat okozott nekem (valahol korábban a topikban már kifakadtam miatta).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#403) Tikichan válasza bLaCkDoGoNe (#402) üzenetére


Tikichan
csendes tag

Érdekes, hogy ilyen irányba megy az egész, ez geekekről szól, elvárná az ember, hogy több geek poén legyen benne.. Azért végig nézem, az a 21perc. nem oszt nem szoroz, igaz van még hátra jópár 21perc :Y

(#404) M3oH válasza Tikichan (#403) üzenetére


M3oH
addikt

Hat kicsit valtozot az irany, nem annyira geek, mint volt az elso evad. Viszont sztem meg most is nezheto boven.

(#405) leslieke válasza M3oH (#404) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A nézettségnek jót tett ez tény, de elvesztek a kezdeti poénok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#407) rétisün


rétisün
veterán

bLaCkDoGoNe: elintézve....

bőven jó ez még így is.....kicsit más, kicsit kevésbé geek, de TBBT

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#408) rétisün válasza leslieke (#384) üzenetére


rétisün
veterán

meglett..... :C

most jó indok az úranézésre, hogy ellenőrzöm, jók-e a feliratok a HD-s részekhez :DDD

pénteken meg új rész :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#409) leslieke


leslieke
Jómunkásember

The Big Bang Theory Episode 5.20- The Transporter Malfunction promo :C :C Jó lesz!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#410) rétisün válasza leslieke (#409) üzenetére


rétisün
veterán

már csak a feliratot várom....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#411) leslieke válasza rétisün (#410) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem még nincs meg az új rész se. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#412) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Már nekem is megvan az új rész. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#413) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Feliratinfó:

Szigony:
TBBT 5x20 (HDTV-LOL, 720p-DiMENSiON) elkezdve, terveim szerint ma este jön
is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#414) bok92 válasza leslieke (#413) üzenetére


bok92
addikt

Nagyszerű! :))

(#415) rétisün


rétisün
veterán

addig is, ráhangolódásképpen leellenőrzök még egy HD részt, jó-e a felirat :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#416) leslieke válasza rétisün (#415) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól teszed, még nincs kész a felirat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#417) rétisün válasza leslieke (#416) üzenetére


rétisün
veterán

de, hosszupuskán már fenn van :C

meg is nézem gyorsan :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#418) leslieke válasza rétisün (#417) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már a másikon is fent van! Megyek megnézem én is! :C

20 perc múlva itt! :DDD :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#419) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekem tetszett ez a rész! Holnap megnézem újra! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#420) rétisün válasza leslieke (#419) üzenetére


rétisün
veterán

jó volt :C

hiába nem ez első évados geek poénok, ez bizony jó volt :K

(azért sajnálnám, ha rajből a végén meleget fabrikálnának :U )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#421) leslieke válasza rétisün (#420) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt én is sajnálnám, bár visszagondolva a korábbi részekre, nem lenne meglepő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#422) rétisün válasza leslieke (#421) üzenetére


rétisün
veterán

csak nem csinálnak ilyent, főleg hogy volt már, hogy valami csaj mellett ébredt....mintha még mondta is volna neki a csaj, hogy milyen jó, hogy végighallgatta :DDD

penny bulija után, 1x06

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#423) leslieke válasza rétisün (#422) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Legalább 2 csaja is volt. Az egyik ez, akit említettél, a másik pedig egy dundi csaj.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#424) rétisün válasza leslieke (#423) üzenetére


rétisün
veterán

igen, szóval reméljük a legjobbakat :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#425) leslieke válasza rétisün (#424) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

No és a 4. évad végén Penny-vel is ágyba bújik. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#426) rétisün válasza leslieke (#425) üzenetére


rétisün
veterán

tényleg....az egy elég WTF befejezés volt :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#427) leslieke válasza rétisün (#426) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bizony az volt, amit aztán jól elfelejtettek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#428) rétisün válasza leslieke (#427) üzenetére


rétisün
veterán

persze elfelejtették, hiszen mondta penny, hogy "ez meg se történt" :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#429) leslieke válasza rétisün (#428) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Épp ezért lehetett volna elsütni 1-2 poént. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#430) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hát ez a rész másodjára is jó volt. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#431) bok92


bok92
addikt

Hát nem volt rossz rész...Igaz nekem ez a Spock vonal annyira nem jött be, de, elment... :)

(#432) leslieke válasza bok92 (#431) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Leonard Nimoy-t már régóta próbálták rábeszélni, hogy szerepeljen a sorozatban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#433) rétisün válasza leslieke (#430) üzenetére


rétisün
veterán

jó bizony :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#434) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Jó rész volt...bár én azért vártam volna Leonard Nimoy élő szereplését is egy cameo erejéig...Ha a hangját adta, akkor már pár képkockát is felvehettek volna vele...emlékezetesebb rész lett volna az biztos, úgy mint anno Stan Lee...

(#435) leslieke válasza basaharc502 (#434) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az lett volna az igazi, de a készítők szerintem annak is örültek, hogy végre erre sikerült rábeszélniük.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#436) M3oH válasza basaharc502 (#434) üzenetére


M3oH
addikt

Leonard Nimoy visszavonult a filmezestol, nem szerepel tobb filmben, csak a hangjat adja hozza, ha megtudjak gyozni. Pl a Fringeben is fontos mellekszereplo volt, szemelyesen is szerepelt benne, de utana mar csak ahhoz a hangjat adta, egy rajzfilmkent oldottak meg ott a szerepleset.

(#437) leslieke válasza M3oH (#436) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor ezért nem akart jönni a TBBT-be se. Kösz az infót!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#438) rétisün


rétisün
veterán

harmadik évad szinkronosan :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#439) leslieke válasza rétisün (#438) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Haverom fog örülni ennek a hírnek!! :C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#440) rétisün válasza leslieke (#439) üzenetére


rétisün
veterán

szinkronos részek (1.-2. évad) is vannak HD-ben?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#441) leslieke válasza rétisün (#440) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vannak bizony. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#442) leslieke válasza rétisün (#440) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És már meg is van az első 2 évad szinkronos HD verzióban. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#443) rétisün válasza leslieke (#442) üzenetére


rétisün
veterán

(irigykedős smiley)

sajna én nem vagyok fenn egy "megfelelő" oldalon sem, szóval nekem marad a ~175-ös MB-os .avi.....

sebaj, attól még megnéztem azokat a részeket is többször :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#444) leslieke válasza rétisün (#443) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

"- És mit lehet errefelé csinálni?
- Ma pénzért próbáltunk maszturbálni!"

:C :C

Ezen még mindig röhög, ha meghallom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#445) Zefír


Zefír
őstag

3 nap és jön a 21. epizóóód ;] már nagyon várom :DDD

Egyébként az a .avi formátumu kivitel is simán jó, én is azt töltöm, a megfelelő oldalról. :D

(#446) Zefír


Zefír
őstag

Ja izéé [link]

[ Szerkesztve ]

(#447) leslieke válasza Zefír (#445) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért a HD verzióknak sokkal szebb a kép. Hasonlítsd össze egyszer. ;)
Persze egyszeri megtekintésre bármelyik jó.

A képről pedig: :C fincsi! :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#448) rétisün válasza Zefír (#446) üzenetére


rétisün
veterán

pl. Ő is sokkal jobban néz ki HD-ben :))

(#447) leslieke: azért is próbálok HD-s 1.-2. évados torrentet kunyerálni munkatársamtól, csak (állítása szerint) mostanában nem jár a megfelelő oldalon :O a feliratos részek már megvannak :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#449) leslieke válasza rétisün (#448) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

3D-ben lenne igazi, élőben. :DDD :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#450) rétisün válasza leslieke (#449) üzenetére


rétisün
veterán

neked már a HD sem elég? :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.