Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) leslieke válasza Ventur@ (#850) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#852) rétisün válasza Ventur@ (#850) üzenetére


rétisün
veterán

már várom, addig is nézek valamit régebbről :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#853) leslieke válasza rétisün (#852) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már csak 1 nap. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#854) Ventur@ válasza rétisün (#852) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én tegnap megnéztem az 5. szezon utolsó részét, hogy tudjam hol hagyták abba és ráadásként (hogy jobban aludjak :D ) yotube-on megnéztem az S6 promót is :) . Nem volt hosszú, de már várom az új részt.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#855) leslieke válasza Ventur@ (#854) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Promót belinkelnéd?

Szerk.: megtaláltam: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#856) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megnéztem én is az utolsó 4 részt. Jöhet a 6. évad. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#857) Viktor77 válasza leslieke (#856) üzenetére


Viktor77
titán

Jött.

Illetve, ha valakit érdekel, most láttam, hogy a Viasat nemsokára szinkronosan adja a Két pasi új részeit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#858) leslieke válasza Viktor77 (#857) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi. Talán este meg tudom nézni.

A TBBT 5 évad is jöhetne a Coolon szinkronosan, ahelyett, hogy ismételnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#859) rétisün


rétisün
veterán

már van is felirat :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#860) rétisün


rétisün
veterán

SPOILER! (de csak egy kicsit, vagy talán nem is, majd kiderül)

nocsak, nocsak....ha összerakjuk a "stuart állandó szereplő lesz" és a "rajnak is lesz barátnője" dolgot, a mostani rész után elég fura következtetést lehet levonni.
remélem, nem ebbe az irányba mennek a dolgok, nem illene ebbe a sorozatba ilyesmi.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#861) Ventur@ válasza rétisün (#859) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kösz a feliratot. Nálam ma a Nap Embere vagy :DDD :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#862) leslieke


leslieke
Jómunkásember

TBBT S06E01 indul! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#863) leslieke válasza rétisün (#860) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem tetszett ez az epizód. :) :)

A SPOILERhez: Hát az igen érdekes fordulat lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#864) Ventur@ válasza leslieke (#863) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nekem is tetszett az új rész főleg ez: Zeusowitz. Ezen szakadtam :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#865) leslieke


leslieke
Jómunkásember

2013 The Big Bang Theory Wall Calendar csak 10 $

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#866) rétisün


rétisün
veterán

remélem, most is olyan hamar elkészül a felirat, mint a múlt héten.

kiváncsi vagyok mit alkotnak raj-al, remélem nem viszik el b***sba a karakterét. igaz, voltak már kalandjai csajokkal (mint kiderült, penny nem igazán számít :D )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#867) rt06 válasza rétisün (#866) üzenetére


rt06
veterán

raj mar az elejetol buzi, nem is kicsit

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#868) leslieke válasza rétisün (#866) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát ezt a részt én csak kedden tudom megnézni. :(((

De :DDD is, mert megyek Dublinba. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#869) rétisün válasza leslieke (#868) üzenetére


rétisün
veterán

jó utat :C

(#867) rt06: annyira nekem nem jött le egyértelműen, de kétségkívül voltak érdekes megnyilvánulásai. na, estére talán kiderül (ha lesz felirat) mit terveznek vele.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#870) rétisün válasza rétisün (#866) üzenetére


rétisün
veterán

már van felirat!4!!négy!! :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#871) Ventur@ válasza rétisün (#870) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem tudom ki hogy volt vele, de én ettől a múltheti résztől nem hasaltam el. Ez a Leonard vs. Penny - együtt vagyunk, nem vagyunk együtt vonal nekem kezd unalmas lenni. Valahogy ez így 2. résznek lapos volt, de lehet benne van a hiba :) .

Más: Hétvégén volt szerencsém elkapni egy részt szinkronosan. Jézusom Bernadettnek milyen szörnyű egy szinkron hangja van :F . Még szerencse, hogy nem volt sok hátra a részből, mert nem bírtam volna sokáig :DDD . Bár hozzá teszem, nekem nem tetszett a szinkronhangja. Lehet másnak igen :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#872) rétisün válasza Ventur@ (#871) üzenetére


rétisün
veterán

nekem se tetszik bernadett szinkronja, igaz én az eredeti hangjával se vagyok kibékülve, nekem túl nyávogós valahogy.
kivéve mikor rákiabál howardra, úgy az anyja stílusában :DD

valószínűleg a készítők is érzik, hogy már túl elkanyarodtak az eredeti kockák<-->szöszi szomszédlány iránytól, és így próbálják valahogy szerepeltetni pennyt, vagy nem tudom. lassan már inkább csak mint amy meg bernadett barátnőjeként szerepel, ők kapnak egyre nagyobb hangsúlyt.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#873) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát eddig a 6. évad kurvagáz.
Ha kapcsolatokról szóló nyűglődést akarnék nézni, millió és egy középszar sorozat közül választhatnék.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#874) janos666 válasza bLaCkDoGoNe (#873) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

(#833) janos666 :(((

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#875) bLaCkDoGoNe válasza janos666 (#874) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Couldn't agree more. :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#876) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megnéztem az új részt. Nekem tetszett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#877) Zebu


Zebu
addikt

Én sem voltam elájulva a 6-tól eddig. Kellene valami új ötlet, mert így már nagyon gyenge...

(#878) csabám válasza Zebu (#877) üzenetére


csabám
addikt

Szintén zenész. Ezért is kezdtem el a régieket is nézni :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#879) M3oH


M3oH
addikt

Hat az biztos, hogy az uj reszek mar nem olyanok, mint az elso evadokban. Nem banom azt a 20percet hetente, mert annyira nem rossz, csak nem ut ugy. Ahhoz kepest, hogy a nezettseg sokkal nagyobb, mint kezdetben, sztem is egyre gyengebb a sorozat.

(#880) leslieke válasza M3oH (#879) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos a növekvő nézettség miatt nem fognak visszakanyarodni az eredeti irányba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#881) Ventur@ válasza leslieke (#880) üzenetére


Ventur@
senior tag

Szerintem ez a növekvő nézettség annak köszönhető, hogy elindultak ebbe a kapcsolati irányba. Biztos ezzel több nézőt szereztek, mint a régi részekkel, ahol fényévekkel több kockaság volt egy-egy részben, mint most. Gondolom ez eladhatóbb.

Nekem eddig hiányzik az is, hogy nincsenek jó kis Penny és Leonard féle szarkazmus beszólások, vagy jó kis odabsz*s kocka dumák. Oké még csak két részt adtak le, de eddig 1-1 az állás nálam (1 tetszik, 1 nem).

Ma új rész, szóval reménykedem, hogy ezen sírva fogok röhögni :B .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#882) rétisün válasza Ventur@ (#881) üzenetére


rétisün
veterán

"szóval reménykedem, hogy ezen sírva fogok röhögni"

én is reménykedem, de sajnos 'jóbarátok' irányba megy a sorozat. a régi "kocka" poénok már nem jellemzőek sajnos, pedig pont az volt, amivel kicsit különbözött ez a sorozat a többitől.
aztán ahogy egyre többen lettek (bernadett, amy, most már stuart is állandó szereplő lesz) "süllyed" a jóbarátok szintjére.
ez nem azt jelenti, hogy bármi bajom lenne a jóbarátokkal (mekkora szám volt annak idején, amikor még az hbo-n néztük :C ) csak éppen ez a sorozat nem arról szólt. ahogy ezt mindenki észrevette a készítőkön kívül :(((

ja, ezzel együtt még mindig a kedvenc sorozatom, de azt kell mondjam, hogy pl. a HIMYM mostani évadja pl. egész jó ahhoz képest, hogy leült az utóbbi 2-3 évad.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#883) leslieke válasza rétisün (#882) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

sajnos 'jóbarátok' irányba megy a sorozat

Abból elég lenne a HIMYM is, és még az se éri el a Jóbarátok színvonalát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#884) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kint a 3. rész! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#885) leslieke válasza leslieke (#884) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És itt a felirat is! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#886) Ventur@ válasza leslieke (#885) üzenetére


Ventur@
senior tag

Péntek embere vagy nálam :C !

Már nézem is, hogy mit alkottak a 3. részben :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#887) leslieke válasza Ventur@ (#886) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én már láttam. Kíváncsian várom a véleményed.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#888) rétisün


rétisün
veterán

na akkor neki is állok mindjárt én is, sőt a raising hope-hoz is van felirat :C :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#889) Ventur@ válasza leslieke (#887) üzenetére


Ventur@
senior tag

Najó én itt kezdtem el halkan röhögni :DDD :

Felirat spolier:
Bernie?
Mielőtt elmész, megtennél nekem valamit?
Mit csináljak?
Oké, mondom.
Nagyon hiányzik a gravitáció.
Ledobnál valamit,
hogy lássam, ahogy leesik?

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#890) rétisün


rétisün
veterán

sztem jó volt...nekem ez tetszett:

- Trójai kisbolygók után kutatok a Föld L5 Lagrange-pontjában.

- Hoppá, ez Dr. Koothrappali szakterülete. Lesz miről beszélnetek.

és kárörvendő vigyorral hátradől :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#891) leslieke válasza rétisün (#890) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C jaja, az nekem is tetszett, de úgy az egész rész rendben volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#892) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na ez ismét egy remek rész volt. Fülig ért a szám végig :D . Eddig 2-1 az állás nálam :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#893) janos666 válasza Ventur@ (#892) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Csatlakozom, a 3. rész végre kellően vicces volt. :C

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#894) rétisün


rétisün
veterán

ejnye, nem is sajnálja senki szegény howardot? :Y :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#895) koxx


koxx
MODERÁTOR

Szerintem borzasztó gyenge évadkezdés volt, teljesen eltűntek a geek poénok, kezd átmenni olyan sorozatba mint pl a HIMYM. A 3.részben volt pár poén, de semmi különös.

(#896) leslieke válasza koxx (#895) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, jó lenne több geek poén, de sajnos nem valószínű, hogy változtatnak rajta. Nagyon jó a nézettsége így is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#897) rétisün válasza leslieke (#896) üzenetére


rétisün
veterán

vagy inkább (ahogy asszem pont te írtad korábban) pont a geek poénok elhagyásával lett egyre nézettebb.....

másnál is furán viselkedik, jelenik meg meg lassú a logout? vagy csak nálam, operában? :F

jé, koxx-nak is új 'arca' van :C

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#898) leslieke válasza rétisün (#897) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehet hogy írtam ilyet. De a készítők választása bejött.

Operában nálam a szövegbeviteli doboz néz ki furán.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#899) leslieke


leslieke
Jómunkásember

The Big Bang Theory 6x04 Promo - "The Re-Entry Minimisation" (HD)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#900) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.