Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Zefír


Zefír
őstag

Igazatok van :DDD Lehet, hogy utána nézek virágboltban a HD-nak :DDD

(#452) leslieke válasza rétisün (#450) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Telhetetlen vagyok. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#453) Brutforsz válasza leslieke (#449) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Megoldható a dolog, itt egy beszámoló arról, milyen is úgy.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#454) leslieke válasza Brutforsz (#453) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:) Köszi. Ezt olvastam anno.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#455) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Holnap új rész jön, az utolsó előtti.

The Hawking Excitation
Sheldon uses any and all means to meet his hero, Dr. Stephen Hawking.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#456) rétisün válasza leslieke (#455) üzenetére


rétisün
veterán

igen, utána meg megint 3 hét szünet....

aztán meg még hosszabb :O

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#457) leslieke válasza rétisün (#456) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ne is mond, hosszú lesz a szünet. Bár egy ideig a GoT kitart, de nyárra kell néznem valami sorozatot. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#458) Hujikolp válasza leslieke (#457) üzenetére


Hujikolp
őstag

Eureka? Szerintem nagyon jó, elejétől fogva nézem :)
Vicces, jó beszólások vannak benne, hightech "cuccok" metafizika, fizika... És teljesen emészthető.

(#459) leslieke válasza Hujikolp (#458) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Első 3. évadot láttam. Elég volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#460) rétisün válasza Hujikolp (#458) üzenetére


rétisün
veterán

én teszek vele egy próbát :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#461) leslieke válasza rétisün (#460) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd várom a beszámolót. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#462) rétisün válasza leslieke (#461) üzenetére


rétisün
veterán

még kölcsön kell kérnem valahonnan..... :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#463) rétisün


rétisün
veterán

most nézem, az eureka-ból már az 5. évad megy....és csak az első 3-hoz van felirat.

sebaj, azért elkérem valahonnan, aztán meglátom, mire jutok vele.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#464) leslieke válasza rétisün (#463) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van a 4. évadhoz is: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#465) rétisün válasza leslieke (#464) üzenetére


rétisün
veterán

kösz, csak a hosszupuskán néztem. egyelőre kölcsönzöm az 1.-2. évadot, aztán ha tetszik, jöhet a többi :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#466) Hujikolp válasza rétisün (#465) üzenetére


Hujikolp
őstag

Első évadot magyarul néztem meg egyhuzamban, utána jött a többi szépen magyar felirattal. Van egy hosszú szál, ami mindig visszatér, bontakozik ki, és vannak visszatérő elemek is. Egyúttal, minden rész vehető külön kis résznek is :)

(#467) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kint van az 5x21 rész! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#468) rétisün válasza leslieke (#467) üzenetére


rétisün
veterán

már jön is.... :U

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#469) bok92 válasza leslieke (#467) üzenetére


bok92
addikt

:C
Már csak a felirat kell.. :K

(#470) leslieke válasza bok92 (#469) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Angol már van. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#471) bok92 válasza leslieke (#470) üzenetére


bok92
addikt

Meg arab,francia,bolgár,spanyol is.... :U

:DDD

(#472) leslieke válasza bok92 (#471) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D Azokkal nem érteném meg, angol felirattal a nagyja érhetővé válik. Na meg a fordításnak is az az alapja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#473) rétisün válasza leslieke (#470) üzenetére


rétisün
veterán

magyar is

ez gyors volt, gratula a fordítónak :C

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#474) leslieke válasza rétisün (#473) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi!! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#475) rétisün válasza leslieke (#474) üzenetére


rétisün
veterán

ugyan már, Szigonynak köszönd :B

viszont tetszik az új rész :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#476) leslieke válasza rétisün (#475) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szigony nagyon jó fordító. Neked a linket köszöntem. :)

Nekem is tetszett az új rész. 3 hét szünet és jön az utolsó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#477) bok92 válasza rétisün (#473) üzenetére


bok92
addikt

:R

(#478) rétisün válasza leslieke (#461) üzenetére


rétisün
veterán

elkezdtem az eureka-t, eddig a legnagyobb bajom, hogy nem nagyon passzol a felirat :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#479) leslieke válasza rétisün (#478) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az baj, de az első 3 szinkronosan is létezik. Feliratok.hu-n sincs a videóhoz passzoló?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#480) rétisün válasza leslieke (#479) üzenetére


rétisün
veterán

nem találtam :(
a szinkronos verziók meg ugyanazért nem elérhetőek, amiért pl. a TBBT szinkronos évadai....

na mindegy, nagyjából azért már jó, meg szerencsére a kmplayerben nagyon könnyű utánaigazítani.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#481) leslieke válasza rétisün (#480) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ment PÜ!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#482) rétisün


rétisün
veterán

igaz, egyelőre csak feliratosan, de azért begyűjtöttem az első 2 évadot is :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#483) bok92


bok92
addikt

A tavaszi nagytakarítás kihagyhatatlan eleme.... :DDD :DDD [link]

Vigyázat! Spoileres atomokat is tartalmaz.... :D

[ Szerkesztve ]

(#484) rétisün válasza bok92 (#483) üzenetére


rétisün
veterán

jó a ruha, de inkább penny-n, ha lehet :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#485) leslieke válasza rétisün (#484) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Penny-n én is megnéztem volna ezt. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#486) Zefír válasza bok92 (#483) üzenetére


Zefír
őstag

Nagyon jó rész :C

Tegnap, anyámnak mondtam, hogy nézzen meg 1 részt, először nem akartam, aztán 1.évad 1.részét betettem neki.. Háát :D 17-részt megnézett 1 huzamba :Y Apám jön haza " jó hogy ti sorozatokat néztek, de kaja az már nincsen mi?" :DDD és tényleg nem volt, csak egy kis szétfőtt paprikáskrumpli

(#487) rétisün


rétisün
veterán

közben azért elkezdtem az eureka-t.....5 részt megnéztem, közben rájöttem arra is mit kell változtatni a feliraton, hogy ne film közben kelljen folyton utánaigazítanom.

csak éppen azt nem tudom, hogy ez most tetszik-e vagy sem? annyira azért nem rossz, hogy ne nézzek meg még pár részt. az is kérdés, hogy ez vicces sorozat akart-e lenni (mert akkor elég kevés a poén benne) vagy komolyan kéne venni?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#488) Zefír


Zefír
őstag

Valakinek megvan a 3. évad szinkronosan? Mert indavideo-ról letörölték.

[ Szerkesztve ]

(#489) BMWFan válasza Zefír (#488) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Hanyadik résztől törölték le?

(#490) Zefír válasza BMWFan (#489) üzenetére


Zefír
őstag

2.évad 9.rész ha minden igaz, bár az lehet , hogy még fent van.

Láttátok a "pilot" részt? :Y

(#491) rétisün válasza Zefír (#488) üzenetére


rétisün
veterán

azt se tudtam, hogy már a 3. évad is van szinkronosan :U

elvagyok a feliratossal is, sőt lehet hogy az első 2 évad szinkronost is lecserélem feliratos HD-re. vagy megtartom mindkettőt.

(#490): "The.Big.Bang.Theory.S01E00.Unaired.Pilot.XViD-P2P" nekem így van meg, szóval igen, láttam.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#492) leslieke válasza Zefír (#488) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az érdekes lenne, ha lenne szinkronosan. Most kezdi csak leadni a Cool a 3. évadot szinkronnal.

Szerk.: második évadig van szinkronnal, virágboltokból beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#493) Zefír


Zefír
őstag

Akkor lehet, hogy nincsen még 3. szinkronosan, csak úgyemlékeztem, hogy valaki írta itt fórumon. De akkor my fault. Sry :B

(#494) leslieke válasza Zefír (#493) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Arról volt szó, hogy hamarosan lesz.

A 3. évad első 2 részének vetítése április 13.-án, este 19.25-kor kezdődik a Cool-on: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#495) Zefír válasza leslieke (#494) üzenetére


Zefír
őstag

:R Köszi!!!!

(#496) leslieke válasza Zefír (#495) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#497) rétisün


rétisün
veterán

találtam egy ilyent: The.Big.Bang.Theory.Specials.UK.04.05.2012.480p.H264

remélem, valahonnan lesz hozzá felirat :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#498) leslieke válasza rétisün (#497) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez mi lenne? Belenéztél?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#499) rétisün válasza leslieke (#498) üzenetére


rétisün
veterán

amennyire belenéztem, amolyan "színfalak mögött"

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#500) leslieke válasza rétisün (#499) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, na ahhoz viszont nem biztos, hogy lesz magyar felirat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.