Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) leslieke válasza csabám (#1900) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valami ünnep van odaát? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1902) csabám válasza leslieke (#1901) üzenetére


csabám
addikt

Passz.
Mintha minden évben szünet lenne ez az időszak... :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1903) kovsol válasza leslieke (#1901) üzenetére


kovsol
titán

Black Friday

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1904) leslieke válasza kovsol (#1903) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1905) bok92 válasza kovsol (#1903) üzenetére


bok92
addikt

No, nem az a fők ok, hanem a Hálaadás. :DDD A fekete péntek, nem nevezhető ünnepnek. Igaz,hogy a karácsonyi szezon kezdetét jelenti, meg akkor leárazások vannak mindenhol...Aznap a pulykát nézik legszívesebben az emberek, nem pedig a sorozatokat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1906) kovsol válasza bok92 (#1905) üzenetére


kovsol
titán

Ki is ment a fejemből, hogy az is ilyen tájban van. Csak nem mindig ugyan akkor van az zavaró.
Pedig a mostani részben téma is volt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1907) rétisün válasza kovsol (#1906) üzenetére


rétisün
veterán

a south park 2 (3?) része is erről szól :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1908) concret_hp


concret_hp
addikt

nézem a szinkornost is háttérzajnak, hát az hogy Kripke nem raccsol, meg semmi beszédhibája nincs, tiszta kiábrándító :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1909) Ventur@ válasza concret_hp (#1908) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én kb. ott hagytam abba szinkronosan, mikor először meghallottam Amy és Bernadett hangját "magyarul". Na az volt a kiábrándító számomra. Tudom, hogy sokan a falat kaparják Berny angol hangjától, de rohadjnak meg, nekem tetszik :DDD .

bok92: Nálam ez akkorát ütött, mikor Raj és Wolowitz összehozták Sheldon-t Amy-vel :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1910) csabám


csabám
addikt

Katt ---> :D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1911) leslieke válasza csabám (#1910) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1912) Bjørgersson válasza Ventur@ (#1909) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Végre valaki! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1913) concret_hp válasza Ventur@ (#1909) üzenetére


concret_hp
addikt

szerintem nagyjából mindegyik magyar hangja mellétrafálás, talán penny meg howardé nem és esetleg raj.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1914) Bjørgersson válasza concret_hp (#1913) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem már Raj-é sem jó, egyik szinkronszínész sem adja vissza az akcentusokat, mert ugye minek azt..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1915) rétisün


rétisün
veterán

link, hátha még nem volt róla szó..... :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1916) Ventur@ válasza concret_hp (#1913) üzenetére


Ventur@
senior tag

Lehetséges, de nem nagyon tudom már :) . Amikor még láttam az elején, akkor nem volt gondom a szinkronhangokkal - bár Raj-ét nem lehet átadni sehogy sem -, de mikor Amy és Berny hangját meghallottam, akkor csak annyit tudtam mondani: Ez meg mi a sz*r?

Kripke pöszeségét legalább visszatudják a magyar szinkronban adni?

(#1912) kovy29: ;) . Nálam azért Berny megérne egy pár ajtócsapkodást :DDD .

(#1915) rétisün: Szerintem ez eddig sem volt titok. Legalábbis jó pár közös jelenetükön lehetett látni, hogy van ott a mélyben köztük több is mint, hogy csak kollegák :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1917) Bjørgersson válasza Ventur@ (#1916) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nálam továbbra is Alex az első, kár, hogy a 7. évadban még nem tűnt fel. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1918) Ventur@ válasza Bjørgersson (#1917) üzenetére


Ventur@
senior tag

Alex...miss you :O . Húúú, na azért ő is megért egy misét, meg kell hagyni :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1919) Bjørgersson válasza Ventur@ (#1918) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fúúúú, ne is mondd. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1920) bLaCkDoGoNe válasza Ventur@ (#1916) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Bernie.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1921) Bjørgersson válasza bLaCkDoGoNe (#1920) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Best Nicknames
Bennie, Benny, Bernee, Bernie, Berny, Nadette

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1922) bLaCkDoGoNe válasza Bjørgersson (#1921) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

TBBT-s kontextusban nézzük a dolgokat, nem? Amy is Amy, nem Amie (pedig: http://bestnicknametees.com/girls-names/letter-a-girls/amy/). A sorozatban pedig Bernadette-et Bernie-nek becézik.
De tökmindegy, én kérek elnézést hogy szóvá tettem.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1923) Bjørgersson válasza bLaCkDoGoNe (#1922) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak trollkodtam, ennyire azért ne vedd magadra..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1924) rétisün válasza Bjørgersson (#1917) üzenetére


rétisün
veterán

tényleg, még nem is volt ebben az évadban :O nézek is gyorsan valami régebbi részt, amiben szerepel :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1925) Bjørgersson válasza rétisün (#1924) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Comedy Centralon Alexes rész megy! :D És még a szinkron is tűrhető. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1926) Ventur@


Ventur@
senior tag

Jól tudom, hogy a héten új rész jön :) ?

Egy kis promo hozzá: The Big Bang Theory Season 7 Episode 10 “The Discovery Dissipation” Extended Promo

Ahogy néztem Sheldon-os rész lesz, szóval reménykedem egy geek poén áradatban :D .

bLaCkDoGoNe: Köszi a kijavítást :) . Fogalmam sincs, hogy kell írni helyes, így írtam ahogy tudtam :D . Legközelebb már Bernie-nek fogom írni :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1927) leslieke válasza Ventur@ (#1926) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1928) bLaCkDoGoNe válasza Ventur@ (#1926) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1929) csabám


csabám
addikt

7x10 felirat:
- HDTV-LOL, HDTV-AFG, HDTV-FUM, 720p-DIMENSION)
- (WEB-DL.720p, WEB-DL.1080p)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1930) leslieke válasza csabám (#1929) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, vasárnapi programnak jó is lesz. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1931) rétisün válasza leslieke (#1930) üzenetére


rétisün
veterán

ne várj addig, (sztem) jó rész volt :K :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1932) leslieke válasza rétisün (#1931) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz rá időm. Alig leszek otthon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1933) leslieke válasza leslieke (#1932) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

7x10 jó volt. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1934) Ventur@ válasza leslieke (#1933) üzenetére


Ventur@
senior tag

Csatlakozom. Nekem is tetszett ez a rész és Raj mindent vitt benne :D .

Spoiler guide-on kint van az új részről infó és - az én nagy angol tudásommal - valami olyat vettem ki belőle, hogy Penny fel fog tenni Leonard-nek egy fontos kapcsolati kérdést. Nocsak! Csak nem megkéri Leonard kezét :DDD ?!

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1935) leslieke válasza Ventur@ (#1934) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A következő 2 rész tartalma. Penny nagy kérdése januárban lesz.

'The Cooper Extraction' - Season 7, Episode 11
Airs Thursday, December 12 at 8/7c on CBS.
While Sheldon is away in Texas, everyone gathers to decorate the apartment Christmas tree, and they each realize how much he has changed their lives.

The Hesitation Ramification – When Penny’s big acting break on NCIS is a bust, Leonard struggles to help her, which results in Penny asking Leonard a bold relationship question. Meanwhile, Sheldon tries to learn how to be funny and Raj tries to work on his “game” before talking to girls, on THE BIG BANG THEORY, Thursday, Jan. 2 (8:00 – 8:31 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1936) rétisün válasza leslieke (#1935) üzenetére


rétisün
veterán

ezek szerint má' megin' lesz 2 hét szünet? :O

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1937) leslieke válasza rétisün (#1936) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy néz ki, hogy a karácsony és az szilveszter keresztbe tesz a TBBT-nek. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1938) rétisün válasza leslieke (#1937) üzenetére


rétisün
veterán

mindegy, majd nézünk régebbi részeket. éppen tegnap néztem bele pár részbe (3.-4. évad) jókat vigyorogtam, pedig már mindet láttam (volt amit többször is :DDD )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1939) leslieke válasza rétisün (#1938) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én pótolok egyéb sorozatok elmaradt részeit, ha lesz rá időm. Vagy olvasok, mert ott is van lemaradásom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1940) Ventur@


Ventur@
senior tag

Januárig várjunk a nagy kérdésig :Y ??? Óóóhh, francoskrumpli :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1941) rétisün válasza leslieke (#1939) üzenetére


rétisün
veterán

na igen, van nekem is pár rész/sorozat/könyv elmaradásom.... :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1942) rétisün


rétisün
veterán

spoiler!!! :DDD :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1943) csabám


csabám
addikt

Felirat!!!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1944) rétisün válasza csabám (#1943) üzenetére


rétisün
veterán

kösz, vacsorához megnézem magyar felirattal is :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1945) M3oH válasza csabám (#1943) üzenetére


M3oH
addikt

Letudva. Jó kis rész volt.

(#1946) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Letöltve, mindjárt meg is nézem. Csak előtte főzők egy teát. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1947) rétisün válasza leslieke (#1946) üzenetére


rétisün
veterán

nálam a vacsora melegszik, tea megvolt egy órája :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1948) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó volt ez a rész, tetszett. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1949) Bjørgersson válasza leslieke (#1946) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Holnap ebéd közben megnézem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1950) vvega30 válasza rétisün (#1942) üzenetére


vvega30
senior tag

SPOILER!!!

Ez annyira komoly:) a dagi Mónikára emlékeztet a jóbarátokból :DD

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.