Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) rétisün válasza leslieke (#250) üzenetére


rétisün
veterán

már felirat is van :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#252) leslieke válasza rétisün (#251) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bazinga! :) Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#253) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Holnap jön a 100. rész!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#254) ittakary válasza leslieke (#253) üzenetére


ittakary
nagyúr

Wow :) Wiki szerint a legutóbbi rész volt a valaha volt legnépszerűbb rész. Több mint 16millió USA beli ember nézte...

[ Szerkesztve ]

(#255) leslieke válasza ittakary (#254) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az csak jó, akkor berendelik még pár évre! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#256) rétisün válasza ittakary (#254) üzenetére


rétisün
veterán

:C

a TBBT még mindig tartja a színvonalat :K (nem úgy, mint pl. a HIMYM, az már sztem eléggé erőltetett, nagyon nyújtják....)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#257) leslieke válasza rétisün (#256) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A HiMYM-et már csak Barney miatt érdemes nézni, mert ahogy a sorozatban egyszer elhangzott "Ted egy p*cs!"

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#258) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A tegnapi rész beszerezve, már csak a feliratot kell megvárni. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#259) leslieke válasza leslieke (#258) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A felirat is megérkezett, az ismert helyeken felelhető. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#260) ittakary


ittakary
nagyúr

Én csak ezt a verziót szoktam nézni: 720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CtrlHD

Annyira minőségi, hogy megéri várni rá :)

[ Szerkesztve ]

(#261) leslieke válasza ittakary (#260) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is 720p-ben nézem, sokkal jobb a kép minősége, a fájlméret meg nem vészes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#262) rétisün válasza leslieke (#261) üzenetére


rétisün
veterán

most állo neki éppen :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#263) bLaCkDoGoNe válasza ittakary (#254) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Pedig - keményvonalas TBBT rajongóként sanálattal kell kijelentenem - ez egy nagyon vérszegény rész volt. Pláne ekkora szünet után. Kezd a sorozatban túl sok lenni a sima kapcsolatokkal kapcsolatos tucatbullshit, és egyre kevesebb a kifinomult humor és a geek vonal.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#264) ittakary válasza bLaCkDoGoNe (#263) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én minőség alatt konkrétan a bitrátákat meg az 5.1es hangot értettem :)

Valóban egyre szarabb... Hol vannak már a régi igazi király geek poénok... Doppler-effektusnak öltözés stb :D

(#265) bLaCkDoGoNe válasza ittakary (#264) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha megnézed, én arra a hozzászólásodra válaszoltam, amiben azt írtad, hogy a wiki szerint ez volt a legnépszerűbb rész. :)

Hétvégén újra néztem egy pár epizódot a 4. évadból, és marhára hiányoznak pl. az olyan részek, mint az a rész, amikor a négy srác Zack-en, Penny nem túl okos barátján viccelődik. Az ilyen poénokat keveslem az újabb részekből.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#266) lorcsi


lorcsi
veterán

(#267) leslieke válasza ittakary (#264) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Geek poénokból már kevesebb lesz szerintem. Azzal nem annyira eladható a műsor, és sajnos a pénz diktál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#268) ittakary válasza bLaCkDoGoNe (#265) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hmm, nem vettem észre :) Azért ne harapd le a fejem, még reggel van :)

Jaja, azok elég fain részek voltak :)

(#269) rétisün


rétisün
veterán

kétségkívül kissé eltávolodott a sorozat az első pár évad "kockák küzdenek a hétköznapi élettel" alapszitutól, és az erre épülő poén is kevesebb.
talán kicsit sok az "újabb" szereplőkből egy-egy részben (bernadette, amy) ami a kocka-humor rovására megy....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#270) fpeter07 válasza bLaCkDoGoNe (#265) üzenetére


fpeter07
veterán

-Hogy hogy nem robbant fel?
-A lézer?
-Nem, a hold.

Amy nekem nem szimpatikus. Nehezen értem meg amit németül mond. Meg ez a lánykülönítmény is érdekesség volt nekem a 4. évadban.

Konklúzió: jó ez a sorozat! :D

[ Szerkesztve ]

(#271) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Már letölthető a 14. rész!

The Big Bang Theory - 5x14 - The Beta Test Initiation

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#272) catroot válasza rétisün (#269) üzenetére


catroot
veterán

Én attól tartok, hogy kiüresedik, mint a HIMYM is. Persze ez szubjektív vélemény.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#273) rétisün válasza catroot (#272) üzenetére


rétisün
veterán

remélem, nem így lesz, de sajnos az egyre inkább "csajos" epizódok nem sok jót ígérnek..... :(

legfeljebb majd újra(meg újra)nézzük az első 3-4 évadot :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#274) catroot válasza rétisün (#273) üzenetére


catroot
veterán

Alap :C

Amúgy látta már valaki a 0. pilot részt, amit hivatalosan nem adtak le? Elég "fura"...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#275) rétisün válasza catroot (#274) üzenetére


rétisün
veterán

"The.Big.Bang.Theory.S01E00.Unaired.Pilot.XViD-P2P"

nekem ilyen címen van meg :)) a ténylegesen szereplő Penny szimpatikusabb, mint akivel a pilotot forgatták :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#276) leslieke válasza catroot (#274) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én láttam. Katie nem volt túl szimpatikus csaj.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#277) catroot válasza rétisün (#275) üzenetére


catroot
veterán

@leslieke
@rétisün

Igen, sokkal szimpibb Kaley. Elkezdtem anno nézni én is ezt a részt, de egyszerűen nem bírtam végig nyomni... ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#278) leslieke válasza catroot (#277) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha már szóba került végignéztem. Még mindig szörnyű, ráadásul a geek csaj nagyon béna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#279) catroot válasza leslieke (#278) üzenetére


catroot
veterán

Na meg az "átvezető" zene is igen érdekesen hat a jelenetek között. Elég old school...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#280) leslieke válasza catroot (#279) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Meg a főcím is jobb lett az eredetinél. Jót tett a sorozatnak, hogy újraforgatták az első epizódot és hogy szereplőket cseréltek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#281) rétisün


rétisün
veterán

felirat 5x14 :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#282) catroot válasza rétisün (#281) üzenetére


catroot
veterán

Köszönöm!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#283) leslieke válasza rétisün (#281) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#284) rétisün


rétisün
veterán

régebben már volt róla szó, de ha valaki nem ismerné: IT Crowd

kocka-humor, a TBBT-nál fárasztóbb angol verzióban.....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#285) leslieke válasza rétisün (#284) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én ismerem. Valóban más stílusú, de érdemes megnézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#286) catroot válasza leslieke (#285) üzenetére


catroot
veterán

Barátom is nagyon ajánlgatta, de lehet ráveszem magam. Van még az Office, azt se ártana elkezdeni...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#287) koxx válasza catroot (#286) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egyre gyengébbnek érzem ezeket az újabb részeket, remélem belehúznak.

Office, 3 részig bírtam nézni aztán shift del. :/

(#288) catroot válasza koxx (#287) üzenetére


catroot
veterán

Pedig azt is ajnározzák, de én se tudtam magam rávenni, hogy nézzem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#289) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem a mostani rész nagyjából tetszett. A Siri-s vonallal kapcsolatban felemás érzéseim vannak: egyrészt adta magát az ötlet, másrészt viszont kicsit olcsó poénnak éreztem a Sirivel való viccelődést - hiszen ilyesmi "poénokat" egy csomó tesztelőtől, készüléktulajdonostól láthattunk, hallhattunk már.

Shamy-ék zászlós műsorai viszont hasfalszaggatóak voltak, főleg a bajor rész: Sheldon bőrnadrágban priceless! :D

A Leonard + Penny vonallal kapcsolatban az a véleményem továbbra is, hogy nem kellene ezt erőltetni. Az írók kezdik nagyon elveszteni a fókuszt, értem én, hogy emberi kapcsolatok, meg kihívás a kockáknak, de pont ez a vonal az, ami a legkevesebb poént ígéri: Shamy-ék szerintem jól muzsikálnak együtt, Howardot viszont egyértelműen lefojtották Bernadette-tel, pedig az ő karakterében még elég sok poént érzek, olyasmiket, mint a korábbi évadokban a:

"- Testify! (Howard pacsira emeli a kezét)
- I'm not touching that. (Leslie Winkle)"

vagy a:
"- No, it’s okay, between (mutat Penny Raj-ra) him not talking, (mutat Sheldon-ra) him talking and… (mutat Howard-ra) him, I’m better off alone."

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#290) rétisün válasza bLaCkDoGoNe (#289) üzenetére


rétisün
veterán

nagyjából egyetértek...
talán már nincs ötletük az íróknak, hogy megint össza akarják hozni leonardékat, nem tudom, de tényleg nem kéne erőltetni. szerencsére azért sheldon általában még mindig hozza a színvonalat, howard (meg a szülői ház :D ) viszont eléggé eltűnt bernadette miatt. mi lesz, ha össze is házaodnak? :Y

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#291) koxx válasza rétisün (#290) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Wolowitz karaktere nagyon háttérbe szorult, nincsenek csajozások, próbálkozások amitől vicces volt :) Sheldon egy állat :D neki jót tett Amy. Leo-Penny vonalat nem kéne erőltetni.

[ Szerkesztve ]

(#292) rétisün válasza koxx (#291) üzenetére


rétisün
veterán

remélem, észbekapnak az írók, mielőtt a TBBT is a HIMYM sorsára jut. sajnálnám nagyon....

csak sajnos ezek a részek is ugyanolyan jó (ha nem jobb, nem tudom, ezt sose néztem) értékeléseket kapnak, mint a régebbi évadok részei, amiből azt hihetik az írók, hogy jó úton járnak.
már ha foglalakoznak ilyesmivel egyáltalán :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#293) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Régebben úgy olvastam, hogy a Penny-Leonard-Sheldon hármas epizódonkénti fizetése is valamivel több, mint a Howard-Rajesh párosé.
Ez alapján érhető is, hogy az előbbi hármas kap több szerepet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#294) rétisün válasza leslieke (#293) üzenetére


rétisün
veterán

végülis ők tekinthetők igazán főszereplőnek, az igaz, de a poénokban ez annyira nem látszik meg, legalábbis az újabb részek alapján. (bár sheldon azért még mindig kellően kocka/zseni :DDD )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#295) catroot válasza rétisün (#294) üzenetére


catroot
veterán

Azt észrevettétek, hogy festik a hajukat? :DDD Valahogy mindenkinek (kivéve a csajok) sötétebb tónusú lenne.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#296) joey04


joey04
titán

A Siri poénok most jók voltak nagyon szerintem. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#297) catroot válasza joey04 (#296) üzenetére


catroot
veterán

Ja, főleg a végén. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#298) bok92


bok92
addikt

ÁÁ ez a rész nagyon adta... Siri meg a zászlók, loll :DDD

(#299) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt a 15. rész!! :C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#300) rétisün válasza leslieke (#299) üzenetére


rétisün
veterán

megvan :))

már csak felirat kéne....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.