Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2102) Ventur@ válasza leslieke (#2101) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na igen voltak azért jó jelenetek ebben az epizódban is :) ...de még nekem mindíg savanyú a szőlő. PH-san szólva: "Nem ajánlott!" :D

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2103) leslieke válasza Ventur@ (#2102) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindenkinek savanyú az a szőlő, ez a rész nem volt kiemelkedő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2104) Bjørgersson válasza leslieke (#2103) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Modern Family új része se volt túl jó szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2105) leslieke válasza Bjørgersson (#2104) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt nem nézem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2106) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Sorozatjunkie-ról: Az év egyik legnagyobb híre, hogy 250-300M dollárért a CBS szerezte meg az áruba bocsátott 8 csütörtöki NFL-meccs közvetítésének jogát. Ez a 2-9. fordulóra vonatkozik, melyeket eddig az NFL Network adott. És szépen fel fogja borítani 2 hónapig a csütörtököket. Egyrészt kérdés, hogy mi lesz a CBS csütörtöki sorozataival (más nap? későbbi kezdés?), másrészt nagy lehetőség nyílik más csatornák előtt a The Big Bang Theory távollétében nézőt szerezni. A műsorvezetők Jim Nantz és Phil Simms lesznek. Az NFL opciót kapott egy 2. évadra is.

Elkerül csütörtökről a TBBT? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2107) rétisün válasza leslieke (#2106) üzenetére


rétisün
veterán

IMDB szerint a következő 2 rész febr. 06, és 13, eszerint marad a csütörtöki adás.
holnap reggel kiderül :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2108) leslieke válasza rétisün (#2107) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az NFL szeptembertől februárig tart, ergo a lenti írás a jövő évi epizódokat érint(het)i. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2109) Ventur@ válasza rétisün (#2107) üzenetére


Ventur@
senior tag

Szerintem ez csak a következő évadra lesz hatással, amit leslieke beírt, mivel az idei NFL szezonnak már vége van :) . Szeptembernek kezdődik az új szezon NFL-ben, mint majd a TBBT-ben is.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2110) rétisün válasza leslieke (#2108) üzenetére


rétisün
veterán

ja, jó :B

más:

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2111) Bjørgersson válasza rétisün (#2110) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Segítettem volna megkeresni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2112) leslieke


leslieke
Jómunkásember

7x15 angol felirat: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2113) rétisün válasza leslieke (#2112) üzenetére


rétisün
veterán

már meg is néztem :P

van benne alex...csak nem alex jensen, hanem alex rousseau, aki elveszett. ja, itt mégse alex :DD

(#2111) kovy29: azt elhiszem

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2114) leslieke válasza rétisün (#2113) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az előző részhez képest milyen?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2115) rétisün válasza leslieke (#2114) üzenetére


rétisün
veterán

határozottan jobb :K az előző az évad leggyengébb része volt (sztem nem csak sztem :D ) ez még az én angol (nem)tudásommal is jobb :))

(#2116) kovy29: jogos :C

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2116) Bjørgersson válasza rétisün (#2115) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem volt nehéz felülmúlni.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2117) csabám válasza leslieke (#2112) üzenetére


csabám
addikt

7x15 magyar felirat: [link]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2118) leslieke válasza rétisün (#2115) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi.

(#2117) csabám :C

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2119) Ventur@


Ventur@
senior tag

!!! SPOILER ALERT !!!

...és megtörtént: 3 évad kellett hozzá, de ezt is megértük :Y .

Spoiler vége!

Na ez a rész már viszont - szerintem - ott volt. Nem az évad része volt, de 10/7-et adok rá :DDD .

A linkért bocsi, de nem tudtam magamban tartani a meglepődöttséget :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2120) leslieke válasza Ventur@ (#2119) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C Jó rész volt! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2121) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Nem volt rossz resz, bar nekem nagyon rovidnek tunt. Ezt most angolul neztem felirat nelkul es szerencsere csak egy resz volt ahol nem ertettem mit mondanak meg visszatekeres utan sem de amugy abszolut ertheto volt.
spoiler
"additional data, you dog" :DD

(#2122) kovsol


kovsol
titán

Spoiler:
Ahol legjobban felröhögtem az a következő volt:
Leonard: They've been in there, like, half an hour.
Penny: Yeah, for future reference, that's a while.

Kész itt sírva fakadtam a röhögéstől :D
Aki látta az érti szerintem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2123) Ventur@


Ventur@
senior tag

Most nézem, hogy feb.27-én lesz csak következő rész. Mi az isten ez a sok szünet :F ?

Eddig az év másból sem állt, mint szünetekből. Mi van most kint usánkában valami nagy esemény, hogy szünet szünet hátán? Más sorozatokkal is ez van (amik a TBBT-vel egy idényben mennek)?

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2124) leslieke válasza Ventur@ (#2123) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olimpia van. rengeteg sorozat szünetel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2125) Ventur@ válasza leslieke (#2124) üzenetére


Ventur@
senior tag

Basszus és tényleg :R !

Na ennyire nem követem a téli olimpiát. Egy mp-et nem láttam még belőle :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2126) kovsol válasza leslieke (#2124) üzenetére


kovsol
titán

Walking Dead meg most tért vissza pont a szünetről :)

May the Force be with you!

(#2127) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A CBS nem fog 8 hetet várni a The Big Bang Theory (és, berendelés esetén az Elementary premierjével ősszel, a csütörtöki amerikai foci miatt) – elkezdik őket másik napon adni.

Előzmény: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2128) Ventur@ válasza leslieke (#2127) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én úgy vagyok vele, hogy nekem mindegy melyik napon adják, csak legyen. Meg ne kelljen heteket várni egy-egy részre, mivel jóformán én más sorozatot nem is nézek, csak ezt :) .

Najó ez nem teljesen igaz, mert a Viasat 6-on végre újból tudom nézni a 13-as raktárt, meg hát az örök klasszikus Csillag kaput :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2129) leslieke válasza Ventur@ (#2128) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A lenti hír azért jó, mert most folynak a fizetési trágyalások is a szereplőkkel, de a CBS ezek szerint azzal számol, hogy megállapodnak. Mondjuk hülye is lenne levágni az aranytojást tojó tyúkot. :DDD

13-as raktárból nekem a 4. évad hiányzik, SGA és SGU megvolt, az eredetit meg sose lesz időm megnézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2130) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nah végre 27.-én új rész - remélem utána nem lesz megint 2 hét szünet ;] .

TBBT S07E16: The Table Polarization

LEONARD’S PURCHASE OF A DINING ROOM TABLE FOR THE APARTMENT NEARLY CAUSES SHELDON TO BREAK UP WITH AMY.

Na az aláhúzott részre leszek kiváncsi, már ha azt jelenti amire én gondolok :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2131) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2132) Ventur@


Ventur@
senior tag

Basszus nézem a naptárat és csak most esett le, hogy csak 19-e van. Akkor még bő egy hét az új részig :F .

leslieke: Nagyon nagy :DDD . Bár azért egy-két figurára, ha hírtelen ránéz az ember, akkor nem sok köze van hozzá.

Sheldon viszi a prímet, de csak a Zöld Lámpás és a Flash polós változat :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2133) rétisün válasza Ventur@ (#2132) üzenetére


rétisün
veterán

meglett időközben a 6. évad szinkronnal, ráadásul rákattantam a 'parks and recreation'-ra, szóval én elleszek addig :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2134) leslieke válasza rétisün (#2133) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Borzasztó a szinkron.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2135) rétisün válasza leslieke (#2134) üzenetére


rétisün
veterán

ha többi évadot is begyűjtöttem szinkronnal, ez is legyen meg...(szinkronnal) nézni meg úgyse kötelező :N

ezek szerint más a szinkron, mint a korábbi évadoknál? (még nem néztem bele, éppen csak annyit, hogy az angol hang is megvan-e)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2136) leslieke válasza rétisün (#2135) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem is megvan ez az évad, nekem nem tetszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2137) rétisün válasza leslieke (#2136) üzenetére


rétisün
veterán

a szinkron, vagy maga az évad? mondjuk ha ebben az évadban volt wolowitz az űrben, azok a részek fárasztóak voltak, csak sajnos nem a jó értelemben :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2138) leslieke válasza rétisün (#2137) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az évad ok, a szinkron nem tetszett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2139) rétisün válasza leslieke (#2138) üzenetére


rétisün
veterán

belenéztem, nekem se :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2140) leslieke válasza rétisün (#2139) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én szóltam! :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2141) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

(Srác – Spanyolország)

A múltkor, mikor már tudtam, hogy úgyis megbukok a csillagászat vizsgán, hülyeségből a Big Bang Theory-ból idéztem néhány mondatot és mellérajzoltam 1-2 meme-t. Átmentem. BAZZEG

:DD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2142) Ventur@ válasza Bjørgersson (#2141) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ha igaz, ha nem, nagyot kacagtam rajta. Valahogy elképzeltem a szituációt és könny csordult ki a szememből tőle :DDD .

Innetől lehetne az egyetemeken tanítani bigbangtheoryologiát :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2143) leslieke válasza Bjørgersson (#2141) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2144) bLaCkDoGoNe válasza Bjørgersson (#2141) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egyszer réges-régen, még a gimnáziumban egy biológia dolgozatban kaptam azt a kérdést, hogy "ekkor meg ekkor érvényesül-e Mendel x. szabálya (indoklás)?" Odaírtam, hogy "Nem. Indoklás: különben nem lenne dolgozat kérdés."

A tanár jó fej volt, kaptam rá pontot. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2145) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Erősen kezdi a tavaszt a Comedy Central: április elején vadonatúj epizódokkal jelentkezik a Family Guy, február 27-én jön az Archer 4. évada és az Így jártam anyátokkal kilencedik, befejező etapja, a Happy Endings harmadik, dettó a véget jelentő évada és március végén folytatódik az Agymenők is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2146) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na itt az új promó: TBBT S07E16 - The Table Polarization Azt írják, hogy Extended Promo, de szerintem csak egy sima, de hát ez is több, mint a semmi, ennyi hét hallgatás után :D .

(#2145) leslieke: Húú ez jónak hangzik, bár én ezek közül - mióta újra van CC-om - csak a Family Guy-t és a Happy Endings-et követem "erőteljesebben" figyelemmel. "Így jártam anyátokkal" csak olyan héba-hóba, de lehet a befejező etapra rácuppanok. Agymenők meg marad feliratosan. Múlthéten elkaptam egy részt szinkronosan....továbbra is szörnyű :((( .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2147) leslieke válasza Ventur@ (#2146) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Promóért kösz. :R

Új évad érkezése csak a szinkronnal követőknek lesz jó. Pl. haverom is csak így hajlandó nézni sorozatokat.

Én is maradok a feliratnál, annak ellenére, hogy letöltöm a szinkronos részeket is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2148) M3oH válasza leslieke (#2145) üzenetére


M3oH
addikt

Jó hírek. Így jártamot pörgetjük most párommal, legalább meg lesz lassan magyarul is az utolsó évad. Agymenők, pedig csak angolul :)

(#2149) Bjørgersson válasza leslieke (#2145) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már csak az Amerikai fatert kellene átvenniük a Viasattól a szarsz park helyére mondjuk.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2150) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Még mindig nincs új rész? Normálisak ezek?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.