Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) M3oH válasza Bjørgersson (#2050) üzenetére


M3oH
addikt

gondolom, nem voltál katona? :)

(#2052) Bjørgersson válasza M3oH (#2051) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, idén töltöm a második X-et. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2053) Ventur@ válasza Bjørgersson (#2050) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ez valami katonai szleng és valami olyat jelent, hogy ahogy közeledett a leszerelés vége, akkor az 1 m-es mérőszalagon vágták a centiket visszafelé. Minden nap 1 cm volt :) .

Vagy valami ilyesmi. Soha nem voltam katona, csak fater elmeséléseiből rémlik valami ilyen történet :D .

Ha nem így van, akkor bocsánat :) .

Egy kis On is legyen: Kína rákattant a The Big Bang Theoryra. Egyértelmű, hogy a legjobb sorozat. Több milliárd kínai csak nem téved :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2054) Jim-Y válasza Ventur@ (#2053) üzenetére


Jim-Y
veterán

TROLL ON:
a több milliárd azt jelenti, hogy >1 milliárd (2,3,4...), de kína lakossága, csak 1,351 milliárd, tehát a "több milliárd kínai" nem állja meg a helyét, csak a "több száz millió kínai", vagy a "milliárd kínai" ;]
TROLL OFF

(#2055) Bjørgersson válasza Jim-Y (#2054) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egész pontosan ~1.362.160.000. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2056) M3oH válasza Ventur@ (#2053) üzenetére


M3oH
addikt

Igen ez volt. Az utolsó száz napban lett centinként vágva, majd leszerelés napján elszórva, mikor vittek ki a laktanyából. Igazából, mikor 6hónap volt csak, már nem sok értelme volt, de anno 2évnél érthető a dolog :)

(#2057) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Azt tudtátok, hogy Penny szerepelt ebben a sorozatban? Pimaszok
Egy ajánlás miatt kölcsönöztem ki és amikor belenéztem, akkor olyan ismerős volt az a szőke lány :)

(#2058) leslieke válasza kisgyerek85 (#2057) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én láttam is. Délutáni matiné jellegű a sorozat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2059) Bjørgersson válasza kisgyerek85 (#2057) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Szökés második évadában is feltűnik. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2060) leslieke válasza Ventur@ (#2053) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én se voltam katona, de nekem is ugyanezt mesélte faterom.

Kínaiak: :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2061) M3oH válasza kisgyerek85 (#2057) üzenetére


M3oH
addikt

Én abból a sorozatból ismertem "Pennyt". Vmelyik magyar adón is ment.

(#2062) kovsol válasza kisgyerek85 (#2057) üzenetére


kovsol
titán

Én a Bűbájos boszorkákban láttam először őt.

May the Force be with you!

(#2063) Ventur@ válasza Jim-Y (#2054) üzenetére


Ventur@
senior tag

Azta! Beszótá? Na most kihívlak egy: kő-papír-olló-gyík-Spock-ra. Készülj fel, mert verhetetlen a Spock-om :DDD .

M3oH & leslieke: Kösz a megerősítést :R . Korom alapján (36 év) lehettem volna katona, de eü. okok miatt nem lettem az. Annyira nem is bánom, bár állítólag jó dolgom lett volna, mert szakácsnak tanultam akkoriban és azoknak állítólag jó dolguk volt akkoriban a katonaságnál :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2064) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Penny :Y

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2065) kovsol válasza Bjørgersson (#2064) üzenetére


kovsol
titán

mod:
fake lehet: [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2066) Bjørgersson válasza kovsol (#2065) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez egy nagyon jó kérdés. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2067) leslieke válasza kovsol (#2065) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem is fake.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2068) Bjørgersson válasza kovsol (#2065) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor viszont. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2069) kovsol válasza Bjørgersson (#2068) üzenetére


kovsol
titán

Én azért lementettem a gyűjteménybe. Fantáziát be tudta indítani nálam.

May the Force be with you!

(#2070) Bjørgersson válasza kovsol (#2069) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:DDD:DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2071) Ventur@ válasza kovsol (#2069) üzenetére


Ventur@
senior tag

:C

Bernie-ről nincs ilyen valakinek? Azt szivesen lementeném én is :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2072) Petya25


Petya25
addikt

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2073) leslieke


leslieke
Jómunkásember

'The Convention Conundrum' - Season 7, Episode 14
Airs Thursday, January 30 at 8/7c on CBS.

After the guys can't get Comic-Con tickets, Sheldon tries to hold his own convention and winds up spending a wild night with James Earl Jones. Meanwhile, the girls see if they can act like "grown-ups".

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2074) Ventur@ válasza leslieke (#2073) üzenetére


Ventur@
senior tag

:R már csak egy nap. Egy nap :D .

Petya25: Ezek valódi közép/fősulis képek? Mert ha igen, akkor Penny eléggé "érdekesen" nézett ki annó. Bár Wolowitz is megérne egy misét :DDD (Bernie meg itt is szép. Nem hiába, jól választottam az idei évre :DDD ).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2075) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2074) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi a gond Pennyvel? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2076) Ventur@ válasza Bjørgersson (#2075) üzenetére


Ventur@
senior tag

Mondjuk azt hogy: "Nem túl meggyőző a fenti képen Penny"...és még finom és nőies is voltam :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2077) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2076) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Semmi gond nincs vele szerintem, sőt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2078) Petya25 válasza Ventur@ (#2074) üzenetére


Petya25
addikt

Penny szerintem ebben az összeállításban jóval fiatalabb a többieknél, de tök felismerhető. Berni meg már itt is NŐ volt. :D

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2079) M3oH válasza Petya25 (#2078) üzenetére


M3oH
addikt

Szerintem is. Pennyt ezen a képen ~10év körül képzelem. Többiek jócskán idősebbek. A Pimaszok sorozatban ~17éves volt, már akkor idősebbek voltak a vonásai :)

(#2080) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Sheldon és Vader, a nagy találkozás

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2081) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

(#2082) leslieke válasza kisgyerek85 (#2081) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DD :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2083) Ventur@ válasza kisgyerek85 (#2081) üzenetére


Ventur@
senior tag

:DDD Odab*sz.

Más:

Kint az új rész és angol felirat is van már hozzá. Nekem már a gépen csücsül a 14.rész, most már csak a magyar feliratra várok (úgy izgulok, úgy izgulok) :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2084) leslieke válasza Ventur@ (#2083) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bizony, innen letölthető az angol felirat: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2085) csabám válasza leslieke (#2084) üzenetére


csabám
addikt

Magyar felirat: HDTV-LOL, HDTV-FUM, 720p-DIMENSION

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2086) leslieke válasza csabám (#2085) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Remek, akkor megvan a délutáni program egyik része :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2087) lorcsi válasza csabám (#2085) üzenetére


lorcsi
veterán

yesssz :))) :)) :DD

(#2088) leslieke


leslieke
Jómunkásember

7x14: jó-jó, de valami mégis hiányzott belőle...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2089) Jim-Y válasza leslieke (#2088) üzenetére


Jim-Y
veterán

cicik?

:DDD

(#2090) leslieke válasza Jim-Y (#2089) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD

Inkább a jó humor.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2091) csabám válasza leslieke (#2090) üzenetére


csabám
addikt

Egyet kell értenem, én is hiányoltam. ..

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2092) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ennyi várakozás után én egy kicsit ütősebb részt vártam. Olyan semmilyen volt számomra, meg vártam valami csattanót, erre semmi. Kicsit olyan befejezetlen volt számomra ez a rész :F .

Csajok vitték most nálam a prímet, viszont Sheldon pám-pám-párám-pám-pám-pám-ja mindent vitt. Azon feküdtem :DDD .

Magyar felirat linkért pedig köszönet :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2093) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Látom,nem csak én éreztem gyengécskének ezt a epizódot.Azért James Earl Jones és Sheldon nem alakított rosszat. :)

(#2094) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A következő rész:

'The Locomotive Manipulation' - Season 7, Episode 15
Airs Thursday, February 6 at 8/7c on CBS.

Love is in the air when Sheldon and Amy join Howard and Bernadette for a trip to wine country. Meanwhile, Leonard and Penny must rush Raj's dog to the vet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2095) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egészen szar volt ez a rész.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2096) joey04 válasza Bjørgersson (#2095) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2097) Ventur@ válasza leslieke (#2094) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ez az! Fahéj visszatér :DDD !

Remélem a következő rész jobb lesz, mint az előző, mert az eddig a szezon "legrosszabbja" volt számomra.
Egy-két jelenet volt jó, de összeségében max. 10/4, de csak mert Bernie benne volt :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2098) rétisün válasza Ventur@ (#2097) üzenetére


rétisün
veterán

egyetértek, sztem is a leggyengébb rész volt az évadban, és (ahogy valaki más is írta) olyan befejezetlennek tűnik. persze lehet, hogy lesz folytatása a sheldon-szervezte találkozónak, mindenesetre a következő rész tartalma nem utal ilyesmire.

(#2099) kovy29: akkor reménykedj, hogy végleg elvesztik :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2099) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2097) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nemár, engem annyira irritál az a "kutya". :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2100) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Bob Newhart, azaz Proton Professzor még látható lesz ebben az évadban is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.