Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) ladybug válasza orkester (#2050) üzenetére


ladybug
őstag

Sajnálom. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2052) Diego! válasza orkester (#2050) üzenetére


Diego!
senior tag

Nagyon szomorú sajnálom.

(#2053) dunc válasza orkester (#2050) üzenetére


dunc
nagyúr

Nyugodjon békében!

(#2054) orkester


orkester
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek az együtt érzést és a támogatást! Miután Zsömi elment közülünk Fidó is valahogy más lett. Kitakarítottam reggel a ketrecet és most nem bugyogva szaladgált a szobában, hanem csendben, megszeppenten. A ketrecben is csak nézett ide-oda szegény, szerintem magányos lett. És bár nem múlik el úgy perc, hogy ne gondolnék Zsömire, bármelyik pillanatban kicsordul a könnyem, ha belegondolok(reggeli halál tusája is borzalmas volt, inkább nem részletezem); elmentünk malac társakat nézni Fidónak. Nagyon édesek, és Fidóm is óvatosan bánik velük, nem bántja a fiúkat, aranyosan, de azért tekintélyt parancsolóan játszik velük. Nagyon jó "nagybácsi". Nevük még nincs, valahogy nem volt még hangulatom ezen gondolkodni. Azért berakok róluk pár képet, az aláírásomnál megnézhetitek őket nagyban is.


[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2055) Diego! válasza orkester (#2054) üzenetére


Diego!
senior tag

Nagyon édesek :) az a világos színű nagyon tetszik :C
Jól tetted hogy hoztál Fidónak társakat. :K

(#2056) orkester válasza Diego! (#2055) üzenetére


orkester
senior tag

Szerintem is nagyon szép (és puha, selymes). Pedig ő majdnem ott maradt. Már a ketrecben vannak együtt, a dobozba a viszonylag semleges környezet miatt kerültek ismerkedni. Esznek, játszanak, alszanak. Na nem mindig ebben a sorrendben.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2057) Diego! válasza orkester (#2056) üzenetére


Diego!
senior tag

Amúgy hogy hogy kettőt hoztál?

(#2058) orkester válasza Diego! (#2057) üzenetére


orkester
senior tag

Úgy gondoltam, hogy hátha annyira nem jön ki egy kis malacka egy öreggel, legyen mellette egy másik kb. egyidős. Meg így Fidónak is nagyobb a társasága.
De ha tehetném, az összes malackát elhoztam volna.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2059) ladybug válasza orkester (#2056) üzenetére


ladybug
őstag

Nagyon aranyosak így együtt. Enyhítik a fájdalmat Zsömi elvesztése miatt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2060) orkester válasza ladybug (#2059) üzenetére


orkester
senior tag

A fájdalmat nálam nem enyhítik. :( Ettől függetlenül örülök, hogy itt vannak.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2061) ladybug válasza orkester (#2060) üzenetére


ladybug
őstag

Most így érzed, de hidd el, amikor megvetted, tudat alatt erre gondolt az agyad. Nem feledtetik Zsömit, de legalább amikor nézed őket játszani, akkor nem mindig a sírás jár a fejedben.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2062) kisninja válasza orkester (#2050) üzenetére


kisninja
őstag

Nagyon sajnálom a cicikát. :(

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#2063) EGOKA válasza orkester (#2050) üzenetére


EGOKA
tag

Nagyon sajnálom. :(

http://megmentesreerdemeshelyek.blogspot.com/

(#2064) EGOKA válasza orkester (#2054) üzenetére


EGOKA
tag

Aranyosak az újdonságok. :)
Felteszem most leköti a figyelmed a nevelésük. :)

http://megmentesreerdemeshelyek.blogspot.com/

(#2065) dokar


dokar
addikt

ma lemérem mennyit nyomnak a malacaim :D

extra - SEXRay

(#2066) orkester válasza EGOKA (#2064) üzenetére


orkester
senior tag

Egyelőre Fidó nevelgeti őket. Még nem hangolódtam rájuk, de remélem ez most már csak napok/órák kérdése. Még a nevüket sem találtam ki. Bár volt egy olyan ötletem, hogy a világosabb Krémi legyen, mert pont olyan a színe, mint az Algida krém könnyű vaníliának, de Párom lebeszélt, hogy erőltetett. A kicsinek van ugye egy fekete foltja, ezért őt Foltinak(bár ez is erőltetett) gondoltam, esetleg Pötyinek. Köszi az együtt érzést és Neked is kisninja!

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2067) orkester


orkester
senior tag

Visszaraktam a ketrecbe a házat, hogy Fido nyugodtan alhasson ha akar, elvonulhasson a kicsik elől. Pötyi nem tudom mit láthat benne, de a legtöbbször mellette van és a házba is követi. A másik malacka elalszik kint is(általában), de így a házban sem lehet egyedül és mivel a kicsik sokkal kevesebbet alszanak, ő sem tud többet. Múltkor kivettem a ketrecből hátha alszik az asztal alatt, mint máskor, de nem, ő vissza akart menni. Csak nem lesz baja a nyugtalanabb élettől? :F

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2068) dokar


dokar
addikt

Pipe kövér: 894g

extra - SEXRay

(#2069) FehérHolló válasza orkester (#2066) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mit szólnál a Bodri névhez? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#2070) orkester válasza FehérHolló (#2069) üzenetére


orkester
senior tag

Az nem egy kutya név? :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2071) dokar válasza orkester (#2070) üzenetére


dokar
addikt

Legyen rex, cézár vagy morzsa. :DDD

extra - SEXRay

(#2072) FehérHolló válasza orkester (#2070) üzenetére


FehérHolló
veterán

Kit érdekel? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#2073) dokar válasza FehérHolló (#2072) üzenetére


dokar
addikt

engem érdekel, legyen cézár :K

extra - SEXRay

(#2074) orkester


orkester
senior tag

Jó nevek, de még mindig a rossz topikba írogattok. De lehet elnevezem Gyilkosnak és holnaptól csak véres, nyers húst kap. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2075) FehérHolló válasza orkester (#2074) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mi lett végül a malacka neve?

Skynet is real. It's called Google.

(#2076) ladybug válasza orkester (#2074) üzenetére


ladybug
őstag

A mi kutyánknak Killer volt a neve. Egy tibeti spániel tacskó keverék volt. :DDD

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2077) dokar válasza FehérHolló (#2075) üzenetére


dokar
addikt

remélem cézár :DDD

extra - SEXRay

(#2078) orkester


orkester
senior tag

Még mindig nincs neve.:)
Ma kiengedtem őket a szobában. Névtelen nagyon nehezen mert kijönni, Pötyi bátor volt, pedig ő a legkisebb. Jót játszottak együtt. Szerencsére beterelni sem volt nehéz őket, mert Fidó bevezette őket. :D Páromnál a malacok szaladgálás után elbújnak a szekrény mögött, aztán még a kajára is alig jönnek elő, ott nincs tapasztalt tengeri, aki bátorítsa és vezesse őket.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2079) dokar válasza orkester (#2078) üzenetére


dokar
addikt

Névtelen nagyon nehezen mert kijönni

:DDD akkor legyen ez a neve :D

extra - SEXRay

(#2080) Diego! válasza orkester (#2078) üzenetére


Diego!
senior tag

Miért nem nézel nevet a malac névnaptárból? :))

(#2081) orkester válasza Diego! (#2080) üzenetére


orkester
senior tag

Köszi, majd átnézem.:) Ezt vajon mi alapján állították össze?
Lehet Nyafi lesz a neve, mert ő nem bugyogva szaladgál, hanem állandóan nyafog.:)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2083) FehérHolló válasza Diego! (#2080) üzenetére


FehérHolló
veterán

Előbb nevezném a malacom Bodrinak, mint Gülüpucunak. :)

Utóbbi videó viszont nagyon ott van.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2084) orkester válasza FehérHolló (#2083) üzenetére


orkester
senior tag

Vannak szörnyű nevek az biztos.

Fidó ma elég furcsa, olyan mintha depressziós lenne. Egész nap fekszik, pihen, alszik. Volt már máskor is ilyen, de most különös, hogy a kicsikkel sem szaladt ki játszani. Lehet nem hagyták aludni és fáradt? Picit erőtlen is, nagyon remélem, hogy nem lesz baja, mert akkor biztos megőrülök.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2085) Algieba válasza Diego! (#2080) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Karamell név van, de Fantomasz nincs. Sikerült új malacnevet kitalálnom. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2086) dunc válasza orkester (#2084) üzenetére


dunc
nagyúr

Válaszd el őket ,egy ráccsal ,hogy lássák érezzék egymást de ha Fidó egydül akar lenni akkor ne zavarják késöbb ha majd a picik lenyukszanak egy kicsit akkor újra együtt lehetnek.....Nevekkel mi a helyzet?

(#2087) orkester válasza dunc (#2086) üzenetére


orkester
senior tag

Már jobban van, úgy néz ki kipihente magát. Már a kicsik sem lógnak rajta egyfolytában. Ugyanúgy eszik is mint máskor. :)
A pici Pötyi lett már egy ideje, a másik pedig Nyafi maradt végül. :))

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2088) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ezek után komolyan adoptálok két malacot. Az egyik Bodri lesz, a másik pedig Dzsopszi. :)

Egyre jobban vonzódok hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2089) orkester


orkester
senior tag

Volt már valakinél, hogy az egyik malac rágcsálja a másik fenekét? Mert nálunk Pötyi, Fidóval csinálja, de nem harapja meg, viszont kikopott a bundája is kicsit. Fidó meg hol csak nyavajog, hol úgy csinál mintha tetszene neki(mint amikor megvakarom a hátát), de igazán soha nem szalad el, vagy kergeti el Pötyit. Mindig elzavarom ha látom, de sajnos nem lehetek itthon állandóan.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2090) ladybug válasza orkester (#2089) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem ha annyira zavarná vagy fájdalmat okozne neki, úgyis elkergetné maga mellől a másik malacot.

Más: A ti malackáitok is hangosan isznak? Olyan erővel isszák a vizet a szopókájukból, hogy harsog tőlük az előszoba.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2091) orkester válasza ladybug (#2090) üzenetére


orkester
senior tag

Fidó nagyon hangosan rágja, elég szörnyű hangja van. De Zsömi pl. úgy ivott, hogy oldalról teljesen bekapta a végét majd a nyelvével lökdöste be a golyót(vagy mi van benne), nagyon halkan. A 2 pici is csendesen iszik, inkább csak nyalogatják és így csordogál kifelé nekik a víz.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2092) ladybug válasza orkester (#2091) üzenetére


ladybug
őstag

Megfigyeltem egy kicsit jobban őket. Bogyó iszik hangosabban, de hát fiú létére ő a temperamentumosabb mindenben. Babóca halkabban iszik.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2093) Diego!


Diego!
senior tag

Találtam két cikket a salátáról, ami hasznos lehet, én pl. ezt nemtudtam.

Zöldsaláta:

Gyakori fogyasztása káros a vesékre. Biótermékként vásárolt saláta kis (!) mennyiségben adható, de a biztonság kedvéért (!) ilyenkor is csak a belső levelekből adjunk. A külső leveleket távolítsuk el, mert ezekről általában elmondható, hogy nitráttartalmuk a belső levelekhez viszonyítva magasabb. Bizonytalan forrásból ne adjunk, mert a saláta olyan termék, mely a leggyakrabban tartalmaz(hat) határérték feletti szermaradvány-mennyiséget, ami általában, de különösképpen kölykök és vemhes nőstények esetében, nagyon veszélyes. A jégsalátát (jéghegy salátát), ha lehet, mellőzük, mert hasmenést okozhat. - Forrás

Van néhány tiltólistás zöldség. Az első a sorban a fejes saláta. :Y Ebben a növényben elraktározódnak az emberi szervezet számára veszélytelen vegyi anyagok, ami a malackákból komoly hasmenést válthat ki. - Forrás

(#2094) dokar válasza Diego! (#2093) üzenetére


dokar
addikt

éppen salátából kapnak a legtöbbet, de nincs hasmenés, szép nagyokat kakilnak :)

extra - SEXRay

(#2095) Diego! válasza dokar (#2094) üzenetére


Diego!
senior tag

Nálunk is rengeteg salátát megesznek és nincs baj

(#2096) dokar válasza Diego! (#2095) üzenetére


dokar
addikt

az a lényeg.

vmelyik nap elmegyünk asszonnyal aztán szedünk egy kis friss füvet a jószágnak. imádják.

extra - SEXRay

(#2097) Diego! válasza dokar (#2096) üzenetére


Diego!
senior tag

Megvan még mind a három hölgyike? :D Meg is maradnak? (mert ugye úgy volt hogy odadjátok valaki(k)nek) :U

(#2098) dokar válasza Diego! (#2097) üzenetére


dokar
addikt

meg vannak, jól vannak és elégedettek. nincs szívem odaadni senkinek, pedig ha kisbaba mellett nem lehetnek.

extra - SEXRay

(#2099) WindyJoe válasza ladybug (#2090) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Nekem az egyik malim, a Marci ivott úgy eleinte, mint aki sose látott még vizet. :) . A lakás másik végében is megjegyeztük, hogy na, iszik a Marci (a Benő csendesen iszogat). De mostanában már nyugisabban zajlik a folyamat. :DD

[ Szerkesztve ]

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#2100) ravaszka* válasza WindyJoe (#2099) üzenetére


ravaszka*
csendes tag

Ezt én írtam, csak a barátom volt bejelentkezve, és nem tűnt fel. :D

"Mindenhez van jogom, hát játszom..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.