Hirdetés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- bambano: Bambanő háza tája
- Hieronymus: Kalózkodás. Kalózkodás? hozzászólás
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- droidic: Windows 11 önállóság nélküli világ: a kontroll új korszaka
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
-
LOGOUT
TCL LCD és LED TV topic téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
kispalsz
tag
Sziasztok!
Van egy TCL 65 c845 tévém, jelenleg szekrényen. De szeretném felrúrni a falra. Olyan konzolt keresek, ami azért kihajtható hogy hozzáférjek a csatlakozókhoz, és nem zavarja a TV 2.1 hangszórójának középső eleme. Mármint a beépített .1 mélyt. Ti milyen konzolt használtok ehhez a TV-hez?
-
kispalsz
tag
Tudja valaki, hogy a Google által reklámozott több mint 800 db csatornát hogy lehet beállítani a TCL TV-n. Nekem nincs is fent Live menüpontom...
-
kispalsz
tag
Valakinek működik a Timeshift / PVR funkció TLC tévén? Az Enyém TCL 845, és hiába rakok az usb portra ssd-t, csak a csatornalistát tudom rá exportálni, mást nem.
Próbáltam rendszertárhelyként is, ott sem látok semmi felvétel lehetőséget.
Valaki tud rögzíteni adásokat ezzel? Digi TV az előfizetés, nem használok kártyát.
Köszi.
-
kispalsz
tag
Aki mostanában rendelt, vett TCL c845 szériás TV-t, annak hány távirányítóval érkezett?
Mintha korábban olyat olvastam volna tesztekben, hogy 2 jár hozzá.PVR / Timeshift funkciót ( TV adás esetében) hogyan tudom aktiválni?
-
kispalsz
tag
Nem tud valaki küldeni egy DigiTV csatorna listát TLC TV-re. Olyat ami nincs névsorrenbe rendezve.
Köszi.
-
kispalsz
tag
válasz
kispalsz
#21777
üzenetére
Erre az első részére valaki tud megoldást?
"
1) A csatornák listája nem jó, Nálam Digi kábel hálózat van, kártya nélkül, de az AMC mindig az első, névsorrendbe rendezi, akkor is, ha manuális kereséssel frekvenciánként adom hozzá a csatornákat. Nincs valami rejtett beállítás, ami kikapcsolja ezt az idegesítő funkciót? Digi szeret csatornákat rendezgetni, nem szeretnék állandóan pendriveozni emiatt. Van másik TV is a családban, ahol ezzel nincs probléma, és jó lenne szinkronban ( ahogy digi szereti változtatni) tartani."2) Lejátszót még ki kell tapasztalnom. Próbáltam egy filmet nézni, ki is írta bal felsőbe, hogy HDR10, meg a képi beállításokban volt IMAX opció is, és alul felül a képen csak kb 2 -2 cm fekete sáv volt. . Majd megállítottam, váltottam TV-re, TV-t kikapcsoltam. Majd folytatni akartam a filmet, amikor már nem volt IMAX lehetőség, csak Dolby Vision, és sokkal nagyobb kb 8-8 cm volt a fekete csík alul,felül. Nem tudom mi okozhatta ezt, ( A filmet csak simán folytattam, ahol abbahagytam)
-
kispalsz
tag
válasz
Atis45
#21536
üzenetére
Srácok én is küzdök ezekkel a beállításokkal! TLC 65c845 TV.
1) A csatornák listája nem jó, Nálam Digi kábel hálózat van, kártya nélkül, de az AMC mindig az első, névsorrendbe rendezi, akkor is, ha manuális kereséssel frekvenciánként adom hozzá a csatornákat. Nincs valami rejtett beállítás, ami kikapcsolja ezt az idegesítő funkciót? Digi szeret csatornákat rendezgetni, nem szeretnék állandóan pendriveozni emiatt. Van másik TV is a családban, ahol ezzel nincs probléma, és jó lenne szinkronban ( ahogy digi szereti változtatni) tartani.
2: 4K lejátszás
Ha nem külső lejátszót kötök rá, akkor nem is tudok 4K- tartalmat lejátszani?
youtubot próbálta, 4K forrást , HDR-r választottam, de a statisztika azt mutatta, hogy felskálázott kép van csak. Nektek is? -
kispalsz
tag
Nem értek valamit. A TCL 65C745-t néztem ki, de lehet elcsábulok a C845 felé.
A c845 -t úgy mondták egy reklám videóban, ahol a panel típusokat mutatta be a TLC, hogy az mennyivel energiatakarékosabb. Na most ennek vagy átlagos vagy full áramfelvételnél azért látszódnia kellene.Egyikben sem jobb a c745 nél. Mégha levesszük a hangfalakból eredő különbséget, akkor is nehezen jön ki a matek.
Ha 2000 nitnél nagyobb hangfal teljesítménnyel 250W a teljesítmény, akkor átlagos használatnál hogy hogy ugyanannyi mint 745 esetében. Csak max fényerőn takarékos az a háttérvilágítás?
[link]Más: 4m távolságból a középvonaltól mérve hány méterre nem torzul még a kép?
Köszi
Új hozzászólás Aktív témák
- SAMSUNG (QE50LS03D FRAME) 127CM Q-LED SMART PRÉMIUM ART TV ! uj modell AKCIÓ
- SAMSUNG (QE75Q800T) 190CM 8K SMART PRÉMIUM LED TV ! AKCIÓ
- SAMSUNG QE82Q800T 207CM 8K QLED PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE75LS03FW) 190CM NEO QLED FRAME SMART UJ MODELL! AKCIŐ
- SAMSUNG (QE75QN95A) 190CM 4K NEO QLED PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- Samsung Galaxy A16 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Ganacia / BONTATLAN NULL Perces!
- Xiaomi 15 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung UE75DU7172U 189 cm / 75 4K UHD Smart TV 6 hó garancia Házhozszállítás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Targus DOCK423A - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 x HDMI (120Hz)
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Vhiktor
