Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49801) Old fox válasza error(HUN) (#49800) üzenetére


Old fox
tag

semmi, mert kitíltanak :W

[ Szerkesztve ]

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#49802) CSorBA


CSorBA
őstag

Nekem az a bajom ezzel az "el lehet innen menni" dologgal, hogy bár megtehetném mert nyelvtudás megvan hozzá, szakmai felkészültségem is, De valahogy mégis itt szeretnék maradni :( Szegedet nagyon szeretem, nem tudom elképzelni, hogy hosszú távon máshol éljek :S

szerk.: De tényleg egyre durvább a helyzet, azt nem is vitattam.

[ Szerkesztve ]

(#49803) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azért azt ne gondoljátok hogy odakint minden szép és jó. Én sokáig dolgoztam Európa szerte de mindenhol csak egy bevándorló voltam.
Igaz hogy a számláimat bőségesen ki tudtam fizetni, de azért megviselt a dolog.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#49804) userZ válasza CSorBA (#49802) üzenetére


userZ
tag

Milyen szinten beszélsz angolul? Én jövőhéten megyek Angliába szerencsét próbálni, egy erős közép szintű nyelvtudással, de úgy érzem, hogy ez szörnyen kevés, ezért parázok is kicsit. Tanulhatnék még fél évet, felsőfokkal nyugodtabban indulnék neki, de úgy érzem most van itt az alkalom.

Stop the Earth, I want to get off!

(#49805) Old fox válasza bitpork (#49803) üzenetére


Old fox
tag

miért, itthon minek néznek? :F

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#49806) bitpork válasza Old fox (#49805) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A politikai elit kitartójának :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#49807) error(HUN)


error(HUN)
tag

Lerágott csont ez, tényleg már, nem is érdemes tovább taglalni.Én már több mint húsz éve hallom ezt, hogy most nehéz lesz, de majd utána...Unom és nem hiszek. Nem a kánanánt akarom, csak azt hogy ha dolgozom rendesen ne kelljen kiszámolnom a havi kiadást 0-ra.
Ez nem extra, hanem elvárás. Ugyanúgy, mint ahogy tőlem elvárta az állam, hogy adjak oda 18 hónapot az életemből önként a "haza"védelmére.Ingyen.(De ez csak egy példa...)Nem is írok többet erről,ez a topik nem is erről szól.
Bocs az off-ért. :R

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#49808) Ted_Beneky válasza error(HUN) (#49807) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ebbe a topikba sok minden belefér. :K Néha még a hardver-szoftver is :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#49809) CSorBA válasza userZ (#49804) üzenetére


CSorBA
őstag

Kb én is úgy, de ha szakmaiban vágod a dolgokat akkor nincs para. (az a fontosabb) A hétköznapiba meg belerázódsz könnyen. Nekem ismerősöm dolgozott Amerikában, alapszinten tudott csak, kb 1 éve tanul angolul, és teljesen jól boldogult. Neked pedig sok szerencsét kívánok!

(#49810) MaciG


MaciG
addikt

Valaki tud valami jó útvonaltervezőt ami nem tetű lassú? Olyan kellene amibe euróba is benne van

BANZAII

(#49811) bitpork válasza MaciG (#49810) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Off vagy Online?
I-go v Google maps :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#49812) macilaci78 válasza MaciG (#49810) üzenetére


macilaci78
nagyúr

maps.google.hu, ha autóval mennél. Ha már más megkötések vannak mondjuk sebességben (9+fős busz, teherautó), akkor van más alternatíva, ahol ezeket az adatokat be lehet táplálni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49814) Old fox válasza Bull Boss (#49813) üzenetére


Old fox
tag

Átvehető Szegeden? :F

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#49815) Digital


Digital
addikt

Eladó lehet egy BENQ G2420 HD monitor!
Dobozában, még egy év garival! (Bobához szól)
Irányár 34k, egy pici alku belefér!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#49816) SirRasor


SirRasor
őstag

Hoi!

Valakinek volna kölcsönbe, de sürgősen 1,8"-as HDD átalakítója? Mondjuk ami USB-s, vagy esetleg 2,5-ös vagy 3,5"-össé alakítja? Fontos volna, azonnal indulnék hozzá.

Make Love not war!

(#49817) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Videokártyára keresek memóriahűtő süni-bordákat.
Lehet használt is, de ha van hozzá két oldalú ragasztó, az előny.
+továbbra is keresek 2x1GB DDR2 800MHz-es memóriákat.

[ Szerkesztve ]

(#49818) error(HUN) válasza FoxiestFox (#49817) üzenetére


error(HUN)
tag

Javaslat: Menj el a RET-be (Robtron Elektronic) és olcsóbban kiválaszthatod a neked tetsző méretet. Ha egyezik a sík és elfér én egyben tenném rá...Üdv.

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#49819) johnny82 válasza FoxiestFox (#49817) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

1×2GB DDR2 Kingmax ram érdekel?

Üdv!
Mod: 800MHz

[ Szerkesztve ]

(#49820) Rolly válasza error(HUN) (#49818) üzenetére


Rolly
veterán

ha egyben rakja rá, akkor az nem lesz gond, hogy az alá beszorult levegő miatt túlmelegedhetnek más alkatrészek? - csak kérdés

(#49821) maláj válasza johnny82 (#49819) üzenetére


maláj
őstag

mennyi valuta ?

(#49822) Agyasima válasza Digital (#49815) üzenetére


Agyasima
senior tag

Mennyi idős? Pixelhiba van?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#49823) Digital válasza Agyasima (#49822) üzenetére


Digital
addikt

2009-ben vettem, így ősszel valamikor. Pixelhibát nem látok rajta! Nincs semmi bajom vele, de egy DELL monitor az álmom, amire most összejönne a pénzem! :D Úgy emlékszem vettél már tőlem monitort.... :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#49824) MaciG válasza bitpork (#49811) üzenetére


MaciG
addikt

Google maps már egy ideje nem elérhető nálam. Megnyitom, de nem tudok semmit csinálni, mert csak folyton tölt és ezt írja: "A rendszer még mindig tölt... Túl lassú? Használja a problémamegoldási útmutatót, vagy használjon egyszerű HTML-t"
Ez az I-go egy szoftver amit ilyen "netes letöltő" oldalakról le lehet kapni? :)

macilaci78: Kocsival mennénk, csak a google maps xar nálam...

BANZAII

(#49825) Agyasima válasza Digital (#49823) üzenetére


Agyasima
senior tag

Olyan rég volt, talán igaz se volt. Egyébként pedig pont most ment tönkre, úgyhogy azon gondolkozom, hogy viszem vissza garanciába! :D Futtatsz rajta egy Nokia Monitor Testert? :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#49826) Digital válasza Agyasima (#49825) üzenetére


Digital
addikt

A Nokia progi nem indul el win7 64 bit alatt, megpróbáltam egy EIZO tesztprogramot, nem találtam semmi hibát!
Ha komolyan érdekel eljössz, megnézed, esetleg elviszem hozzád!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#49827) Rhino666


Rhino666
őstag

*** Eladó cuccaim Vaterán ***

Érdeklődés priviben, alkudni kötelező!! :))

Vodafone Vitamax Instant 500Ft

500Ft lebeszélhetőség, 70/x286yxy szám, ismeretlen, regisztrálatlan!

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49828) ebegab92


ebegab92
senior tag

Milyen forrasztópákát ajánlotok apró alkatrészek forrasztásához?Pl. kondenzátor forrasztásához milyet célszerű használni?Az alsóbb árkategóriájú forrasztópáka érdekel,nem a 90k-s 550W-os akkus csúcs,hanem inkább az 1500-3000 Ft-os kategória :DDD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#49829) johnny82 válasza maláj (#49821) üzenetére


johnny82
őstag

Ment PÜ.

(#49830) bitpork válasza MaciG (#49824) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ezért kérdeztem hogy mire kell , mert az Igo warezolható, és jelen pillanatban a legjobb offline navigáció: WinCE alatt tökéletesen mén. Nekem kocsi 2 dines fejében az van oszt mindenfele megyek vele. És egész kelet EU 2 gigában benne van.

Ha Szegeden vagy és unatkozol megnézheted a kocsimban mit tud!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#49831) ErőVarázsló válasza ebegab92 (#49828) üzenetére


ErőVarázsló
tag

INKÁBB VIDD EL OLD FOXHOZ ENNYIÉRT

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#49832) error(HUN) válasza Rolly (#49820) üzenetére


error(HUN)
tag

Nagyon sok vga kártyának egyben van a hűtőlapja,nem szorul alá levegő,hanem a lap elveszi a hőt a chipek tetejéről.De lehet a hűtőbordát darabolni is pl.Accelero S1-hez adtak kiegészítő hűtőborda-csíkot...

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#49833) ch003067


ch003067
addikt

Sziasztok !

Keresek SAL 1020CP hangfalat ! 1db-ot !

Akinek van, az írjon már rám legyen szíves !

(#49834) ebegab92


ebegab92
senior tag

Keresek még mindig dual FCPGA-as alaplapot (Socket 370-eset). AGP foglalatos érdekel.Nem muszáj,hogy a Tualatint is vigye (duálban).

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#49835) FoxiestFox válasza error(HUN) (#49832) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Olyan kis sünöket keresek, mint a képen lévő kártyán is vannak a nagy (wtf?) cucc mellett. :DDD
A kezemet rátéve már alapórajelen is sütnek a memók, de szeretnék kicsit tuningolni a kártyán, szóval kell majd a hűtés. A GPU szerencsére nagy bordát kapott gyárilag.

(#49836) pmheros válasza FoxiestFox (#49835) üzenetére


pmheros
senior tag

milyen VGA -ra kell ?

nem vagyok tökéletes

(#49837) FoxiestFox válasza pmheros (#49836) üzenetére


FoxiestFox
félisten

4670
DDR3-as (vagy GDDR3, dunno)

(#49838) pmheros válasza FoxiestFox (#49837) üzenetére


pmheros
senior tag

nem vagyok benne biztos hogy érdemes foglalkoznod a tuningjával :N
A mostani játékokban nem fogod megérezni hogy alapon megy vagy "szénné húzva", mindenképp "lassú" lesz. A régiekhez meg így is elég gyors. Szerintem nem kell rá költeni. ....szerintem

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#49839) FoxiestFox válasza pmheros (#49838) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Próba szinten a Vision Center által engedett max tuninggal GTA4 8-10 FPS-t hozott, ami pont elég ahhoz, hogy az árnyékok is közepesen lehessenek, mint minden más is a játékban
Azon, és a Cry2-n kívül meg szerencsére nem találkoztam még olyan játékkal, amit ne bírna 1600-as felbontásnál közepes-magas beállításokkal. Meg is lepődtem rajta, hogy milyen jó kis kártya. 7k-t lazán megért :DDD

(#49840) pmheros válasza FoxiestFox (#49839) üzenetére


pmheros
senior tag

hány darab kell?, 4? ,magas vagy alacsony sün ?

nem vagyok tökéletes

(#49841) FoxiestFox válasza pmheros (#49840) üzenetére


FoxiestFox
félisten

8, alacsony.

(#49842) pmheros válasza FoxiestFox (#49841) üzenetére


pmheros
senior tag

az artic -ból van 8db (másikból csak 4), megfelelően zsírtalanított felületre szerintem most is ragadnak

1 lejárt szavatosságú Balaton szelet az ára, ha sokallod legyen csak egy fél
Bővebben privátban érdeklődj

nem vagyok tökéletes

(#49843) bitpork válasza pmheros (#49842) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hideg pizza , meleg sör, lejárt Balaton szelet...mennyi lehet a wc papír felhasználásod 1 hónapban? :))

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#49844) macilaci78 válasza MaciG (#49824) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nokia útvonaltervező, a hajdan volt map24.com utóda.
Webes, gondolom, Win7 alatt is üzemel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49845) gabesz82


gabesz82
senior tag

Eladó cuccok!

Hirdetések
Western Digital 1TB Green (WD10EARS), 3 év gari: 10000 Ft

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#49846) WindyJoe válasza ebegab92 (#49828) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

A kondenzátor nem "apró" alkatrész, majd rájössz, ha smd alkatrészekkel kezdesz bíbelődni... :DDD (MOD: Jó van SMD kondi is, de gondolom nem arra gondoltál... (: )
Egyébként mindenképpen egy forrasztó álomást javasolnék, ha komolyabban akarsz vele foglalkozni, 10-15k körül van normális + 2k körül vékony végű fej bele, de kondihoz az nem kell...
Pl szatellitben nézz szét...
Ha csak gyakorolni meg szórakozni kell, akkor is állomást javasolok, de ilyen 4-5k környékit. Ezekben nincs hőmérséklet visszamérés, egyszerűen csak a kimenő teljesítményt szabályozzák egy tirisztorral. tökéletesen megfelel, hátrányuk, hogy fejet macerás bele szerezni ha megpusztul, hacsak nem tudsz esztergálni... Prakti, obi, bau, ha ilyen kell...
Hátrányuk, hogy 1-2 perc mire bemelegszik...

Állomás nélküli pákát (amit a konnektorba dugsz be közvetlenül) semmiképp sem javasolok, amit eddig láttam mind hoki volt.

Nem javaslom pillanatpákából az újabbféle, alul-fölül bekötésest. Esetleg jó a régi oldalt befogatós, abba egy sima 2 mm körüli rézdrót is megteszi, és olyan alakúra hajtogatod amilyenre akarod. Bár így is elég bumszli lesz a feje, tehát kis kihegyezett drótot érdemes odahajlítgatni, így már egész használható. Hátránya, hogy nehéz és nem tudod olyan precízen odatartani, de egy kondenzátorhoz még ez is bőven elég...

[ Szerkesztve ]

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#49847) Rick4 válasza FoxiestFox (#49781) üzenetére


Rick4
félisten

Ne lepődj meg, hogy a moderátorok jelentős része (és itt tisztelet a kivételnek) objektivitást, pártatlanságot mellőzően legjobban jellemezve hirtelen, a tények valós ismerete nélkül dönt valamiről. Teljesen bevett dolog, hogy egyből lecsapnak valamire, és cselekednek, logikát, érveket a cselekedetek mögött meg ne keress....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49848) lorcsi


lorcsi
veterán

Parfümökkel foglalkozik valaki?
írjon már rám egy privátot

köszi

(#49849) Rhino666


Rhino666
őstag

Eladó cuccaim!

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49850) SirRasor


SirRasor
őstag

Ealdó egy szép 170x~150-es szőnyeg. Egész jó állapotban van, csak pár helyről van kihúzva pár szál, de amúgy semmi baja. Fotel, szék lábnyoma benne van, de az nyilván nem maradandó :)

Érdeklődni priviben.

Make Love not war!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.