Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32001) mcclode válasza regvoltrossz (#31997) üzenetére


mcclode
tag

Szia!!!!!!!
Igazándiból tudod mi is a baja a bojlernek?Mert én lehet h tudok segíteni ez a szakmám.Megkellene néznem a kicsikét azt megegyezhetünk.Ill nem ajánlom h hozzákezd mert a fenklemez tömítése az nem egyszerű és alatta van az elektronikája és nem volna jó ha csöpögne rá a víz ha összerakod.Legalább is nem egészséges. :R :R :R :R

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#32002) partymaci válasza partymaci (#31999) üzenetére


partymaci
aktív tag

A bojlerek bizonyos idő után (2-3 év) megtelnek vízkővel, ami kívülről sajnos nem látszik, ellenben jeleit könnyű észrevenni: fűtés közben zúgó, sistergő hangot hallani, kevesebb melegvizet ad, és jelentősen megnő a bojler elektromos fogyasztása.
PL: egy 1.8kw-os fűtötest a vízkő miatt naponta "csak" 1 órával melegit többet, az hetente 12.6 kw, havonta 50.4 kw, 1 év alatt 604.8 kw, ami kb 40 forintal számolva 24.192 Ft.
Rendszeres karbantartással mindez megelőzhető, és a boljer élettartama is meghosszabbodik.

uj és a régi fütöszal
Érdemes takaritani!

Sok sikert :B

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#32003) ben800


ben800
aktív tag

Thx aki válaszolt:D
Csak azért mert oda akarok majd menni.
Esetleg valami jó iskola nincs Szegeden? :F

(#32004) Zoli1222 válasza Sada88 (#31998) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát erre kiváncsi lennék. :U

(#32005) Rhino666 válasza gabesz82 (#31995) üzenetére


Rhino666
őstag

Nekem mindegy, használt is jó, ennyiért meg már lehet kapni... :)

Szerk: Egyébként egy hónapja adtam el kb. az 500GB-osomat 10k-ért...

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#32006) mcclode válasza partymaci (#32002) üzenetére


mcclode
tag

Atól függ h ez normál v éjszakai árammal számolod.Sokat segít egy vízszűrő is.

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#32007) Rhino666 válasza Zoli1222 (#32004) üzenetére


Rhino666
őstag

Egy ilyen kb. 15k-t ér használtan. Meg 2 hónapja vettem ErőVarázslótól 2db 1TB-osat újonnan 14k/db áron (meg rajtam kívül vettek még jónéhányan)...

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#32008) Zoli1222 válasza Rhino666 (#32007) üzenetére


Zoli1222
őstag

Egy ilyen kb. 15k-t ér használtan. Újról volt szó. Anno én is vettem erővarázslótól, de az 16k volt és használt. Te az IBM-esre gondolsz? Mert akkor vagy át lettem verve vagy vki nem mond igazat.

(#32009) ErőVarázsló válasza Zoli1222 (#32008) üzenetére


ErőVarázsló
tag

volt több szállítmány
május az első 16k volt 5db körül
utána 3db -ot 12k-ért júli eleje
aztán ősszel 14kért majd 15 és 16k szállítmányaim jöttek (az utolsóból ti 2 vittetek a többi ment az egyetemre arról kaptam számlát)

saját vélemény:
szerintem egy új 1TB-s 20k akkor 17 körül van számla nélkül itt

egy rack 4k + 1Tb HDD monjuk 15k-s átlaggal számolva 19k
boba féle hitachi meg egy jobb rack sharkoon 24k

esetleg valakinek 500GB körüli noti hdd-je

meg egy 320Gb körüli is kéne

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#32010) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

ja és majdnem kimaradt
lehet lesz megint 13k + szállításért

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#32011) gabesz82 válasza Rhino666 (#32007) üzenetére


gabesz82
senior tag

Közben látom már másról ment a téma, így tárgytalan

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#32012) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Ennyit a 8Mb-es netről:

:W :W :W

(#32013) regvoltrossz válasza mcclode (#32001) üzenetére


regvoltrossz
tag

Szia!
Ment privi!
Igazából nincs baja, tehát melegíti a vizet, de mivel jó magas a villanyszámlám és igazándiból nem nagyon értem mi miatt, megszállottan keresem az okokat amik ehhez vezetnek. (Korábban már írtam erről párszor. Például nyáron amikor új hűtőt vettem) A hűtőmet nyáron már lecseréltem. A bojler cseréjében is gondolkodom, de addig is, amíg nincs rá pénzem, jó lenne a vizkőtelenítést, meg anód-fűtőszál cserét megoldani, mert állítólag ez is sokat jelent ám! Ráadásul a tartálynak nincs semmi baja. Nem csöpög, vagy valami hasonló. Olyan hangot ad ki kezdetek óta mint a kávéfőzőm szokott, bár mióta visszavettem 60 fokra, azóta kevésbé hallatszik. Ezért aztán sokan azt mondták nekem nem is kell feltétlenül bojlert cserélni. Hááát nem tudom, most mindenesetre nincs pénzem cserére.
Ha cserélem, akkor ennél sokkal kisebbre mivel egyedül élek a lakásban, így nincs szükségem 120-as bojlerre. Akár egy 50-es is elég lenne, de a 80-ast olcsóbban árulják :)
Ja, amúgy nappali áramról megy. A Démásznál azt mondták két éve, hogy 30-35 ezer egy új óra éjszakai áramról, de csak akkor ha csak felszerelni kell és a helyét is megfelelőnek találja a "szaki." A társasház órái egyébként egy nagy közös dobozban vannak. Minden lakáshoz van nappali óra és mellete éjszakai óra. Ehhez a lakáshoz nincs éjszakai csak nappali. És bár ebben a nagy közös dobozban bőven van még hely, a "szaki" szerint az nem jó, hanem ő végig akarja fúrni a társasház összes falát, meg új dobozt beépíteni többszázezerért amibe majd becsavarozza ezt az egy órát 30ezerért... :((
Egyébként mióta Szegeden lakom, iszonyú rossz véleménnyel vagyok az ilyen szerelőkről, szakikról, szakemberekről! A fenti csak egyetlen példa. De mivel én nem érthetek mindenhez, sűrűn kell emiatt-amiatt szakembert hívnom.(tavasszal pl. kőműves járt nálam) Amennyire látom mindenki iszonyatos árakon, az ügyfelet lenyúlva átvágva dolgozik és számlát sem hajlandó adni egyik sem, sőt mi több igencsak besértődik ha említeni merem ez utóbbit. Így a számlalottóban sem tudtam résztvenni sosem :D Olyan is volt aki a számlára vonatkozó érdeklődésemre (csak érdeklődtem tényleg, nem volt hátsó szándékom) fogta magát és felállt, majd "Elmész te a picsába" felkiáltással itthagyott. Tudom, hogy léteznek, létezhetnek olyanok is akik nem ilyenek, de valahogy én még nem találtam rájuk csak az ilyenekre, akik miatt általánosan rossz vélemény alakul ki az emberben.

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#32014) Rick4 válasza partymaci (#32002) üzenetére


Rick4
félisten

Bammeg, szerintem a WC vize belefolyhatott a boylerbe, azért volt úgy tele... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#32015) totya694 válasza ErőVarázsló (#32009) üzenetére


totya694
őstag

""meg egy 320Gb körüli is kéne""
Bobát kérdezd valamelyik nap mondta nekem,hogy van egy 320Gb-os SATA-s noti vinyója eladó. :K (ha megvan még)

Üdv:Attila

(#32016) MaciG válasza Zoli1222 (#32012) üzenetére


MaciG
addikt

NE töccsé lé! :U

BANZAII

(#32017) r0by válasza ErőVarázsló (#32010) üzenetére


r0by
addikt

Az lehet, hogy majd engem is érdekelne, jó ár érte :)

(#32018) Zoli1222 válasza MaciG (#32016) üzenetére


Zoli1222
őstag

Zoli vagyok nem hülye. :(((
Torrent nélkül kapok ilyen értéket. Egyébként meg korábban torrent alatt is gyors volt a netem és nem volt 999-es pingem.

Haldokló modem miatt lehet ez?

(#32019) Agyasima válasza Zoli1222 (#32018) üzenetére


Agyasima
senior tag

Maci, szólj, ha nem így van, de szerintem poénnak gondolta. :)

Ami elviselhetővé teszi a panelt:

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#32020) SirRasor


SirRasor
őstag

Szegeden hol érdemes HP nyomtatóhoz patront venni? (C3180)

Make Love not war!

(#32021) Zoli1222 válasza Agyasima (#32019) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ha poénnak gondolta, akkor az első 5 smiley-ból kellett volna a mondat végére biggyeszteni. Nem? :U

(#32022) SirRasor válasza Agyasima (#32019) üzenetére


SirRasor
őstag

Jah, jó kis zombigép lesz belőle :DD

Make Love not war!

(#32023) ErőVarázsló válasza SirRasor (#32020) üzenetére


ErőVarázsló
tag

a médiábana lejárt szavosok között lehet találni jó dolgokat (lejárt értsd úgy még 2-3hónap van addig)

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#32024) Sada88 válasza Zoli1222 (#32012) üzenetére


Sada88
aktív tag

inviteltől mit vársz?

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#32025) SirRasor válasza ErőVarázsló (#32023) üzenetére


SirRasor
őstag

Nekem anno azt mondták, hogy a médiában SEMMIT. ;]

Make Love not war!

(#32026) madstunt válasza Zoli1222 (#32021) üzenetére


madstunt
addikt

nem feltétlenül... :U aminél egyértelmű hogy poén ott nem fontos szvsz

(#32027) ErőVarázsló válasza SirRasor (#32025) üzenetére


ErőVarázsló
tag

én sem szoktam, de pl vettem fuji notira gari kiterjesztő kitet 1-ről 3évre helyyszínit annó 3e Forintért akkor boltban ugyan ez 20k volt

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#32028) johnny82 válasza Rhino666 (#32007) üzenetére


johnny82
őstag

Ez amúgy minőségre milyen? Vagy mitől ilyen olcsó?

(#32029) fradi81 válasza SirRasor (#32020) üzenetére


fradi81
veterán

Megapici árul ilyeneket kálvárián kérdezz rá hátha.

moto g72, Ninebot d28e

(#32030) Agyasima válasza madstunt (#32026) üzenetére


Agyasima
senior tag

Én is úgy gondolom, hogy 1 ilyen direkt asszociációhoz - ne fürgyé le - nem kell szmájli, de majd Maci kijavít, ha tévedek.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#32031) macilaci78 válasza SirRasor (#32020) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Megapici az egyik jelöltem, tölti is a használt patront, a másik a Maros utcán a Printkertől srégen a Novotel felé egy sarki nyomtatós szaki után gyártott patronjai.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32032) SirRasor válasza fradi81 (#32029) üzenetére


SirRasor
őstag

Thx!

Make Love not war!

(#32033) tucsok. válasza SirRasor (#32032) üzenetére


tucsok.
senior tag

Maros utca Kelléktár 2000 kft.the Best ott kapol patront kolléga. :))

"So say we all"

(#32034) partymaci válasza Rick4 (#32014) üzenetére


partymaci
aktív tag

Lehet de akkor nagyon sok ember belefosik a bojlerbe, magyarán szólva szarik a pénzére és el is úszik :)

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#32035) Zoli1222 válasza madstunt (#32026) üzenetére


Zoli1222
őstag

De akkor szemforgatós se... :U

(#32036) public73


public73
aktív tag

keresek ATI videókarit sürgősen, szegedi átvétellel!
befutók:
HD4830 512MB
HD4850 512MB
HD4770 512MB

ma 11-kor indulnék szegedre, addig kellene válasz...

(#32037) Sada88


Sada88
aktív tag

halohalo!
Érdekelne ,hogy Red/Cyan 3D szemüveget Szegeden akkor hol is kapni ? Mars téren írtátok,hogy van valami DVD kölcsönző csak nem tudom hol meg milyen árba van?!
vagy netről jobban megérné?

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#32038) Rhino666 válasza Zoli1222 (#32035) üzenetére


Rhino666
őstag

Mi van veled? Elég hisztis vagy mostanában... :D ( :D :D :D :D )

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#32039) pschio válasza Rhino666 (#32038) üzenetére


pschio
őstag

biztos PMS :DDD

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#32040) Zoli1222 válasza Rhino666 (#32038) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát hallod nem tudom. Minden olyan frankón összejön. :O :)

(#32039) pschio hahaha. Nagyon vicces.

[ Szerkesztve ]

(#32041) boba6


boba6
aktív tag

3 hónapos Samsung 23" 2333SW moncsi vkinek?
legmagasabb értelmes ajánlat viszi

hasonló kótyavetyék:
Antec P180 ezüst ház
FSP400-60GLN táp
Creative X-Fi Xtreme Audio hangkari

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#32042) boba6


boba6
aktív tag

keresek 1GHz körüli, masszív, lehetőleg brand gépet nagyobbacska vinyóval (SATA előny)

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#32043) Agyasima válasza boba6 (#32041) üzenetére


Agyasima
senior tag

Monitorról adol részleteket? Link, teszt, adatlap, ilyesmi. Mennyi az annyi? Garancia? Pixelek egészségesek? Még garos 20,5 colos LCD-t beszámítasz-e?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#32044) Rick4


Rick4
félisten

[link] És mennyire igaz. Pont ezt éreztem én is. Elég lett volna 90-perc, és legyen cserébe némi tartalom is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#32045) partymaci


partymaci
aktív tag

Igényfelmérés.., hamarosan eladó lenne:

Cooler master RC-690 ház, ujszerü állapotban viszont az egyik oldallapja egyedi festést kapott meg egy 12 cm-es venti (ami a masik oldallapjan volt eredetileg) nincs meg.

ASUS P5K Premium lapot minden tartozékával, dobozával

többi infó püben

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#32046) Szemi82 válasza Rick4 (#32044) üzenetére


Szemi82
tag

Furcsa.
Nekem tetszett az Avatár.
Ellenben még ez a cikk (amivel teljesen egyetértek) elolvasása előtt is volt egy bizonyos negatív véleményem a filmről, mégpedig az hogy ha nem 3d-ben bámulod akkor csak egy jobban kinéző pokahontasz.
Egyetértek a cikkel Én is maximálisan és még annyit hogy a Terminator 4. része szerintem nagyobbat durant volna az Avatarnál ha szintén 3d-s élményként tárják elénk.

(Ha ő már 15 éve tudta mit akar akkor mi a f@szért nem csinálta?
Ja, lehet hogy 3d nélkül tényleg csak középszerű.)

[ Szerkesztve ]

(#32047) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Tofu és szárított fafül gombát hol kapok szegeden? :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#32048) Tamás24


Tamás24
tag

igényfelmérés:
- 4X BD-R Blu-ray lemezek, (PHILIPS alapanyagú)- 25GB, nyomtatható -900ft/db
minimum rendelés 10db/fő

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#32049) boba6 válasza PowerBuldog (#32047) üzenetére


boba6
aktív tag

szárított fafül a corában van néha a zöldséges résznél a bio cuccok előtt
legfelső polc :D

[ Szerkesztve ]

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#32050) PowerBuldog válasza boba6 (#32049) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Harrr, az kb a város másik fele. Busszal kicsit messze van. :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.