Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) KubanitoS válasza Serpiko (#1350) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nana, mi az, hogy neked nincs véleményed? Tudom, hogy van és csak megnyutatásként közlöm, hogy én is ugyanúgy érzek. :D

Egyébként a Töki izét a mobilon jó játszani ha van felesleges 5 perced, de hogy gépen ezt toljam, amikor GTA 5 szintű cuccokkal lehet tolni, na azt már nem :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1352) Serpiko válasza KubanitoS (#1351) üzenetére


Serpiko
addikt

Mondasz valamit lehet beszerzem a Tökit a telomra ott a helye. :B A GTA5 hasonlat jó volt tényleg pc-re mikor jön ki ezt lehet tudni. Persze a lényeg steamen vajon lesz? :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1353) KubanitoS válasza Serpiko (#1352) üzenetére


KubanitoS
veterán

Remélem lesz, már megvan a rávaló TF2 cuccokban. :)) :)) :))

Zavin 2012 November 23-at írnak egyébként, de aztán ki tudja?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1354) Serpiko válasza KubanitoS (#1353) üzenetére


Serpiko
addikt

Te mennyit idlézer a cuccokért napi szinten? :U
Akkor még soká jön nem zavar a lényeg, hogy jön. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1355) KubanitoS válasza Serpiko (#1354) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem szoktam idlézni, csak trédelni. Idlézésből soha nem fog összejönni elegendő cucc, max ha 5-nél több TF2-d van.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1356) Serpiko válasza KubanitoS (#1355) üzenetére


Serpiko
addikt

Ja így már értem én nem értek a trédeléshez ezért kihagyom pedig ha értenék hozzá akkor lenne ám nemulas. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1357) albert8 válasza Serpiko (#1356) üzenetére


albert8
addikt

MI is az a trédelés? :D
vagy csak én nem értek hozzá?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1358) Serpiko válasza albert8 (#1357) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem fogalmam sincs tényleg nem tudom. Amugy miért nem alszol ilyen későn? :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1359) albert8 válasza Serpiko (#1358) üzenetére


albert8
addikt

NA és te? :DDD
BO-ztam most meg enni fogok aztán rambo és alszok :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1360) Serpiko válasza albert8 (#1359) üzenetére


Serpiko
addikt

Hát nem tudod izgulok a napi ajánlat miatt azért nem tudok aludni. Eszel ezt már szeretem én is lefekvés előtt szoktam így lehet hízni a legjobban. :D A mázsa a célom. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1361) ittakary válasza Serpiko (#1360) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bezzeg nekem 9kor azt mondtad hogy hulla vagy :((( :DDD

(#1362) Serpiko válasza ittakary (#1361) üzenetére


Serpiko
addikt

Az is vagyok itt bologatok a gép előtt és közben izgulok ezért nem tudok aludni. :DDD Nos megnéztem egy filmet most meg szkájpolgatok a haverokkal. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1363) looser


looser
addikt

A Toki torival kapcoslatban: régen egy C64 elég volt ehhez a játékhoz :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1364) KubanitoS válasza Serpiko (#1362) üzenetére


KubanitoS
veterán

Te tutira beteg vagy. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1365) Serpiko válasza KubanitoS (#1364) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudom ez nem kérdés ez tény. Lehet kéne írni erről egy blogot, de csak akkor ha a hozzászolásokat le lehet tiltani. Lelehet tiltani? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1366) Doki16 válasza Serpiko (#1365) üzenetére


Doki16
addikt

Le lehet, írd nyugodtan.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1367) Serpiko válasza Doki16 (#1366) üzenetére


Serpiko
addikt

Na akkor, ha kellően elborult pillanatomban leszek le fogom írni. :DDD Mit is? Már elfelejtettem. :U

#1363) looser: Ez állat nekem kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1368) looser válasza Serpiko (#1367) üzenetére


looser
addikt

Tudod mi a legkirályabb az egészben? Hogy beszerzel egy régi (tört) psp-t és felteszed rá a c64 emulátort, hosszú ideig nem fogsz unatkozni :-)

Szerk.: mármint ha szeretsz utazás közben játszani :-) Egyébként van pc-re is emu, amiga is (psp-re is), ezernyi demo, zene...szuper :-)

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1369) Serpiko válasza looser (#1368) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól hangzik a dolog bár inkább kihagyom. ha kellene már megvettem volna a mostani akcióban. Ha több időm lenne mint amennyi mostanában van tuti megvenném.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1370) Serpiko


Serpiko
addikt

A napi ajánlat megint kuka kár volt izgulni. Conflict: Denied Ops

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1371) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nincs semmi értelme a steamet nézegetni, mert napról napra gagyibb játékok vannak.

Üdv: Csabee.

(#1372) albert8 válasza Csabee. (#1371) üzenetére


albert8
addikt

:K :( :(((

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1373) Serpiko válasza Csabee. (#1371) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad van ez valami rémés hogy nem ég a pofájuk :DDD

Nincs más hátra mint ráizgulni a holnapira. :))

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1374) KubanitoS válasza Serpiko (#1373) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én szeretem az efféle baromságokat. Letöltöttem a demót, bénáztam vele vagy tíz percet, de elég is volt belőle annyi. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1375) Serpiko válasza KubanitoS (#1374) üzenetére


Serpiko
addikt

A mai napi cucc is KUKA. Lehet leszedem a demot aztán kipróbálom bár nem szeretem ilyenekkel tölteni a drága időm akkor inkább kiockulok másfajta gémekkel. :)) Izguloásra fel leht holnap jobb lesz egy fokkal. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1376) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Üdv. mindenkinek!

Mennyi volt eddig a legolcsóbb akciós Flatout bundle ajánlat a steamen?

Aurea mediocritas

(#1377) ittakary válasza m1sk4r (#1376) üzenetére


ittakary
nagyúr

Euróban nem tudom mennyi, de 1004 FT-ot vont le az OTP tavaly karácsonykor :) 3,6€ rémlik...

(#1378) Serpiko


Serpiko
addikt

Ez részemről megint kuka Lesz ez még így se meglátjátok. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1379) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1380) albert8 válasza Serpiko (#1379) üzenetére


albert8
addikt

Én már nem
mw3 eszméletlen jó :C

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1381) Serpiko válasza albert8 (#1380) üzenetére


Serpiko
addikt

De jó neked! :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1382) Serpiko


Serpiko
addikt

Megérte izgulni ez jóféle Arma :C :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1383) Doki16 válasza Serpiko (#1382) üzenetére


Doki16
addikt

Nem nevezném jónak. 50% csak az akció és ráadásul pont akkor amikor BF3 meg MW3 van szezonba.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1384) KubanitoS válasza Serpiko (#1382) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez azt jelenti, hogy megveszed, ugye? :B UGYE? :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1385) Serpiko válasza KubanitoS (#1384) üzenetére


Serpiko
addikt

Azt aztért nem jelenti, de azért nem kizárt. :DDD Itt az izgulás a lényeg még mindig itt van a bugi a lábamban érzem. :)) :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1386) Doki16 válasza Serpiko (#1385) üzenetére


Doki16
addikt

Nemhogy inkabb a bf3-at vetted volna meg. Ne gyere megint a steammel.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1387) Serpiko válasza Doki16 (#1386) üzenetére


Serpiko
addikt

A Bf3 kéne igazad van lehet megveszem, de még várok hátha lesz... :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1388) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1389) Doki16 válasza Serpiko (#1387) üzenetére


Doki16
addikt

Úgyse fogod. Nem értem miért ragaszkodsz ennyire makacsul a steamhez. Hidd már el, hogy vajnyi kevés esély van rá, hogy megjelenik. Most ahelyett, hogy élveznéd ezt a jó játékot itt görcsölsz ezeken a szar napi ajánlatokon.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1390) albert8 válasza Serpiko (#1388) üzenetére


albert8
addikt

Nem fog megjelenni steamen :N
ne várj rá szerintem se

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1391) Serpiko válasza Doki16 (#1389) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad van akkor megveszem majd és nem lesz steames a játék akkor sem döl össze a világ. :K
A napi ajánlatra akkor is izgulok BF3 ide vagy oda lehet a BF3 lesz a napi ajánlat, de jo lenne. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1392) Doki16 válasza Serpiko (#1391) üzenetére


Doki16
addikt

De akkor ne csak mondjad. Hogy lenne már napiba, ne idegesíts. két platform van most már: a Steam meg az Origin.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1393) Serpiko válasza Doki16 (#1392) üzenetére


Serpiko
addikt

Jolvan na megyek a boltba aztán megveszem ott. Kezdek belenyugodni, hogy ott kell megvennem. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1394) looser válasza Doki16 (#1392) üzenetére


looser
addikt

Te Doki, miért bántod? A topic címében benne van, hogy ide izgulni járunk :-)
Hadd mondja, írja, nem tesz senkinek sem rosszat ezzel. 50 ajánlatból 1-et ha veszek és még az a pár steames játékom sem lenne, ha nem kukkantottam volna be ide az elején, mert itt kaptam kedvet a dologhoz :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1395) Doki16 válasza looser (#1394) üzenetére


Doki16
addikt

Serpiko tudja, hogy csak cukkolom :D Én meg pár ember egyengette a PH-s, Steam-es karrierjét :D Pont én voltam az aki anno megvédte a rendes Steam topikba.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1396) Serpiko válasza Doki16 (#1395) üzenetére


Serpiko
addikt

Így igaz Doki ezt csinálta megvédett a csúnya nem izgulosoktól. Ha ismerős mondja ezeket mint Doki akkor minden ok. Akkor van gáz ha idegen jön ezzel lelő, de szerencsére nem sokan tudnak erről az izgulos kis cuccról. :B
Már engem is idegesít kicsit az izgulás, de akkor is olyan jó érzés ez tart éberen, feszülten, akarom kell nekem és ez a fontos. Na most mi van. :))

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1397) looser


looser
addikt

Jól van gyerekek, megnyugodtam, vigyázzatok egymásra.

Papa

:-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1398) albert8 válasza Serpiko (#1396) üzenetére


albert8
addikt

Azért vigyázz a sok stressz nem jó dolog :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1399) Serpiko válasza albert8 (#1398) üzenetére


Serpiko
addikt

JaJa tudom ezért csapom szét magam hetente többszőr is. :D :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1400) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi cucc ismét kuka: Fantasy Wars

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.