Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Serpiko


Serpiko
addikt

Az első értelmes játék ,ostanában ami jött a napi ajánlatban ez a Machinarium. :C Nekem bejön érdekes játék elkezdtem vele játszani utána teljesen rákaptam magával ragadott a világa. :DDD :B

ui: Hol vagytok skacok magamban bveszélgetek és izgulgatok.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#452) Doki16 válasza Serpiko (#451) üzenetére


Doki16
addikt

Akkor Limbo is neked való játék lehet :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#453) Serpiko válasza Doki16 (#452) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem még drága nincs ré pénzem pedig megvenném. Remélem lesz olcsóbb majd egyszer és akkor megveszem. :K ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#454) Doki16 válasza Serpiko (#453) üzenetére


Doki16
addikt

Kijött hozzá a demó, tehát ki tudod próbálni ingyen :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#455) ittakary válasza Serpiko (#453) üzenetére


ittakary
nagyúr

Papa, neked meglett a Humble Indie Bundle #2 ?

Nyisd meg az egyedi linket amit emailben kaptál a #3 vásárlás után, és menj oda ahol igényelni kellett a Steam kulcsot :)

Ha nincs meg küldj már egy PÜt ;)

[ Szerkesztve ]

(#456) Serpiko válasza Doki16 (#454) üzenetére


Serpiko
addikt

Van demó, de jó akkor kipróbálom. :DDD

Apropó most nézem a steamet hazaérek és ez fogad akció hegyek ezt már szeretem megérte izgulni két napig. Na várom az estét izgatottan aztán majd kiderül mi lesz akkor akcióban. :)) :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#457) Serpiko


Serpiko
addikt

Hol a napi ajánlat ez tűrhetetlen. :(( Lehet megszűnt és soha többé nem lesz? :U Most aztán izgulhatok rendesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#458) Doki16 válasza Serpiko (#457) üzenetére


Doki16
addikt

Painkiller a napi ajánlat csak valamiért nem mutatja, de ott a van a Fallout nagyon szuper játék.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#459) Serpiko válasza Doki16 (#458) üzenetére


Serpiko
addikt

Mért dugdossák majdnem infarktust kaptam itt mikor néztem a steamet. :DDD Megkönnyebbültem, de nagyon ám. :B A Fallout tudom, hogy jó gém mindenki csak ajánlotta eddig nekem. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#460) Serpiko válasza Doki16 (#458) üzenetére


Serpiko
addikt

Már mutatja hálistennek végre megnyugodtam. :DDD Vajon ma mi lesz kezek izgatott lenni. :K Ki izgul még? :Y

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#461) ittakary válasza Serpiko (#460) üzenetére


ittakary
nagyúr

Na már elkezdhetünk stresszelni a mai miatt.

Tuti egy rakat kaki lesz, mert a tegnapi (mai) játék nevét még én is ismertem, szóval most törvényszerűen egy szar jön...

(#462) ittakary válasza ittakary (#461) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ehh bár ne lett volna igazam:

Nikopol: Secrets of the Immortals = 2,5€

(#463) looser


looser
addikt

Megvettem a Humble Bundle-t 10 dolcsiért :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#464) Serpiko válasza ittakary (#462) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt eltaláltad nem is tudom miért csinálják ezt adnak is valamit meg nem is olyan érdekes. Legalább értelmes játékok lennének az akcióban. Nem értem őket ezzel csak magukat égetik a srácok. Na mindegy lassan itt a 19 óra izgulok már. :DDD

(#463) looser: Gratula! :))

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#465) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Sniper Elite -50% 3,49 euro. Ez azért már jobb mint a tegnapi, de nekem nem kell. Mindenestere megérte izgulni. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#466) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ha steamen megvan véve a játék, most például a grid, én azt tovább nem adhatom "el" másnak?
mert irányítása nagyon nem jön be a játéknak...

Üdv: Csabee.

(#467) westcoastog válasza Csabee. (#466) üzenetére


westcoastog
veterán

Megvett játékot nem tudsz továbbadni.

(#468) Csabee. válasza westcoastog (#467) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Rendben ! Jó nem mintha nagy pénz lett volna, csak kíváncsiságképp, tehát tovább ajándékozni nem fogom tudni.

A már megvásárolt játékot steamről egyébként leírtani nem lehet?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#469) Serpiko válasza Csabee. (#468) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem tudod ajándékozni sem legálisan csak örökölni lehet accountot. Elfér szerintem az accountodon aztán soha nem lehet tudni lehet előveszed egyszer valamikor. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#470) Csabee. válasza Serpiko (#469) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Értem :) Persze nem izgat amúgy hogy ott van vagy sem.. :) De ez a GRID irányítása... nagy csalódás, pedig logitech gamepaddal nyomom... élvezhetetlen irányítani :S Bár olvastam is hogy nehéz megszokni, hát én nem is akarom megszokni :D Haveromnak átlőttem volna ezért szívesen..

Üdv: Csabee.

(#471) Serpiko válasza Csabee. (#470) üzenetére


Serpiko
addikt

Amikor játszottam anno a játékkal billentyűzettel irányítottam és nem volt vele semmi bajom simán ment. Persze controllerel jobb ezt elismerem. Mondjuk nekem tetszene, ha játékot tudnék ajándékozni az accountomból és úgy lenne megcsinálva, hogy akinek elküldöd ő nem tudja már soha tovább küldeni. Tudom a bilibe lóg a kezem. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#472) Csabee. válasza Serpiko (#471) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó ötlet lenne..

Üdv: Csabee.

(#473) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi cucc: Beat Hazard -75% 1,75 Euro Ezér kár volt izgulni már megint egy nem nekem való játék. Mikor lesz végre valami jó? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#474) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat Mata Hari -50 % 4,49 euro. Megint egy olyan kaland játék ami nem érdekel. Sőt van még hétvégi ajánlat is de ezek sem nekem valok. Brrr. :(( Ninkább ráizgulok a holnapra. :DDD Gyertek ti is. :K :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#475) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Napi ajánlat AION csak 5€ :Y .

(#476) ittakary válasza Balazs_ (#475) üzenetére


ittakary
nagyúr

Megjegyzés: Monthly subscription fee required to play

(#477) Serpiko válasza Balazs_ (#475) üzenetére


Serpiko
addikt

Az AION nem a világom nem vagyok ilyen kaland, szerepjáték kedvelő. :K Ja nem is leszek soha remélem. :DDD Most ráizgulok a ma estére már nincs sok hátra mindjárt itt a 19 óra. Gyertek izgulni. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#478) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Greed Corp -67% 3,33 Euro Ismét egy kaki játék számomra ezért izgulni tiszta marha vagyok, na majd holnap jobb lesz érzem. :D

ui: ez mintha lett volna már, de lehet tévedek.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#479) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Oddworld: Abe's Oddysee -50% 1,24 euro Ezért izgultam nem érte meg alig aludtam, de úgy érzem megint nem fogok sokat. Teljes izgalommal várom a holnapot. :D :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#480) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Burn Zombie Burn! -67% 2,66 euro Megint egy számomra semmi játék. :((

ui: Dejó így magamban izgulgatni :DD Hol vagytok? Hmmm! :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#481) looser válasza Serpiko (#480) üzenetére


looser
addikt

A háttérben :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#482) Serpiko válasza looser (#481) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor gyertek az előtérbe. Amúgy is lassan itt a 19 óra izgulásra fel. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#483) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Front Mission Evolved -75 % 5 Euro :((( Most nem tudom sírjak vagy nevessek. Egyszerűen nem értem egy jó gémet akarok olyan nagy kérés ez. :U Na sebaj holnap ütös gém lesz érzem.

Izgulok már. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#484) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Gratuitous Space Battles -75% 5 Euro :((( Megint úgyanaz napi mint nap már kezdek hozzá szokni. Lassan már csak úgy magamban izgulgatok ti sem vagytok itt már. :(((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#485) Csabee. válasza Serpiko (#484) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tré játékok vannak mostanában, én a Gridet is megvettem hát csalódtam benne .. :D

Üdv: Csabee.

(#486) Serpiko válasza Csabee. (#485) üzenetére


Serpiko
addikt

Bízom benne, hogy változni fog a helyzet ás holnaptól jobb játékok lesznek.
Izgulok is rendesen. :))
A grid nekem bejött elszorakoztam vele elég jól anno. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#487) Csabee. válasza Serpiko (#486) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én már az F1 2011-et várom steam-en.

Üdv: Csabee.

(#488) olly


olly
aktív tag

húú valaki nemtudná nekem meg venni a metro 2033-at???
[link]
erről lenne szó, el juttatnám valahogy az illetőhöz azt a 600ft-ot
nagyon meg köszönném

(#489) olly válasza olly (#488) üzenetére


olly
aktív tag

sztórnó, már nem érdekel, vissza ment az ára 10€-ra :F

(#490) Doki16 válasza olly (#489) üzenetére


Doki16
addikt

Tegnapi akció volt, erről lecsúsztál :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#491) Serpiko válasza olly (#489) üzenetére


Serpiko
addikt

Pedig még 10 eurot is megéri szerintem nagy játék. :K

(#487) Csabee.: Az autós játékokat nem nagyon csípem, de biztos, hogy lesz steam. Ha nem beszélek Gabe bácsikámmal és elintézem. :D

ui: IZGULOK már megint. :DDD

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#492) olly válasza Serpiko (#491) üzenetére


olly
aktív tag

miért izgulsz? :)
esetleg ha lesz majd valami nagy game megint úgy 2€ környéként szólnátok létszi:)
köszönöm
ilyne nagy játékokra gondolok mint pl a metro 2033 is olyan 2€ környéként

(#493) Serpiko válasza olly (#492) üzenetére


Serpiko
addikt

Olvasd el az első Hsz-t és megtudod illetve a LOGOUT blogom. Azért izgulok itt, hogy a rendes steam topikot ne szemeteljem össze ezzel.
Ez is steam fórum csak kicsit másként. :DD

Szólhatsz naná megoldjuk sok segítőkész emberke van itt. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#494) olly válasza Serpiko (#493) üzenetére


olly
aktív tag

hátha látok szólók :D
de első sorban nekem kéne szólni, mert én nem igazán ismerek ilyne oldalakat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#495) Serpiko válasza olly (#494) üzenetére


Serpiko
addikt

Szólok majd dobok egy privátot, ha látom valahol olcsóé.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#496) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: RoboBlitz -50% 4,99 Euro ezért kár volt izgulni most komolyan mondom. Nem tudom mikor ohajtanak változtatni ezen a dolgon nem jól állnak hozzá a srácok. :DDD Hát akkor izgulgatok itt tovább magamban. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#497) olly válasza Serpiko (#496) üzenetére


olly
aktív tag

hát de leglaább ezek a nem olyan nagy game-ek is kapnak egy kis figyelmet hisz mindenki arra vár, hogy mi lesz, erre "áá RoboBlitz hát megnézük nem vesztünk semmitsem, egész jó, meg veszem"

(#498) Serpiko válasza olly (#497) üzenetére


Serpiko
addikt

Végülis igaz mondasz valamit így a kis gémekre is ránézünk. Mert valóban ezt a gémet soha nem nézném meg a storban. :B :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#499) ittakary


ittakary
nagyúr

Mai ajánlat is egy kalap.... Viszont ez a Metro2033 tényleg jó ajánlat volt :K

(#500) Serpiko válasza ittakary (#499) üzenetére


Serpiko
addikt

Jegyeket bérleteket az tényleg jó volt. :K

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.