Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Serpiko válasza szacsee (#150) üzenetére


Serpiko
addikt

:DDD Na lassan ilyen leszek nem kell sok a mázsához nekem.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#152) szacsee válasza Serpiko (#151) üzenetére


szacsee
nagyúr

Akkor no para én nehezebb vagyok a mázsánál, de az arc kb 200-220 körül lehet.

[ Szerkesztve ]

(#153) Serpiko válasza szacsee (#152) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez a tag a példaképem. :D Ma este nem leszek így nélkülem kell izgulnotok bulizni kell mennem a Dokkba. Kész leszek, hogy nem tudom meg az akciót csak holnap délután szét fogom izgulni magam, aztán ki tudja csak kólázni fogok lehet reggel benézek a steamre.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#154) szacsee válasza Serpiko (#153) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ha szétcsapod az agyad, akkor is este 7-ig csak létrejössz... :D

(#155) Serpiko válasza szacsee (#154) üzenetére


Serpiko
addikt

:D Már csak 3 és fél óra és minden kiderül izgulók ám. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#156) szacsee válasza Serpiko (#155) üzenetére


szacsee
nagyúr

Jajj bealudtam ebben a borús időben. :DDD
Viszont sok minden nincs ami engem érdekelne, illetve 50% annyira nem mozgat meg.
Flight Controll HD-re lecsapok, mert kapcsolódik a feladattal és sokak szerint jó móka, de a többi drága.

(#157) danih


danih
addikt

Ma én sem veszek semmit.

(#158) csigacska


csigacska
tag

Egy Dawn of war 2 Gold 50% jöhetne, de legyen inkább 75%. :C
Eddig még nem vettem semmit ebben a nyári akcióban... 5 eurós TDU2-ről lecsúsztam :W

(#159) Serpiko válasza szacsee (#156) üzenetére


Serpiko
addikt

Na megérte izgulni azt kell, hogy mondjam most tudtam meg az akciót és lassan itt a következő teljesen izgalomban vagyok. Azt kell mondanom egyre jobbak a 24 órás cuccok szerintem, bár nagyrésze megvan mégis ahogy telik az idő annál jobb gémeket áraznak le. Sniperes játékon gondolkodok megér ez ennyit szerintetek?

(#157) danih: Vásárolni, vásárolni! :DD :D :))

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#160) kovsol válasza csigacska (#158) üzenetére


kovsol
titán

meg kellett volna venni még aznap este :N
én Guild wars -66-75% nak örülnék, na meg egy Mass effect 1-2 -75% nak

May the Force be with you!

(#161) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Én egy AC2 vel szemeztem, de az ára még nem rúgta meg a vásárlási küszöbömet. Az amerikai 6,29 USD-s már annál inkább (vagy az angol 5 GBP-s), de sajnos nem találok senkit aki onnan megvegye...

(#162) kovsol válasza DeFranco (#161) üzenetére


kovsol
titán

én a dragon age ulti kiadással szemezek, de egyelőre még emésztem magamban a dolgot, bár ár/értékben nagyon megéri szerintem, a kieg és a dlc-k miatt

May the Force be with you!

(#163) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Fallout 3 GOTY-t akarok olcsóért. Izguljatok velem érte. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#164) Serpiko válasza kovsol (#160) üzenetére


Serpiko
addikt

Szólok Gabe bácsikámnak az érdekedben és elintézem a dolgot csak izgulj türelmesen. :DDD

(#161) DeFranco: Szerintem az AC2 10,19 eurot simán megér nem sok az érte, persze az USA meg a többihez képest drágább. :K

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#165) DeFranco válasza Serpiko (#164) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Zavvi-n azt hiszem 10 GBP és tokot is kapok, meg kézikönyvet. Nekem ez limiten felül van 10,2 EUR-ért, 1,5k HUF értékig lennék hajlandó elmenni. Az amerikai / brit ár pont annyi.

(#166) Serpiko válasza DeFranco (#165) üzenetére


Serpiko
addikt

Tok és kézikönyv is így már értem ez sokkal jobb a steamesnél ebben igazad van. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#167) szacsee


szacsee
nagyúr

Na még bő 3 óra és akció, de látom nem bírtok magatokkal... :DDD

(#168) Serpiko válasza Kareszovics (#163) üzenetére


Serpiko
addikt

Izgulok veled és melletted nagyon a többiek is ide és izgulásra fel. Együtt izgulni a legjobb. :DDD

(#167) szacsee Nem bírom ki 19 óráig hibernáltatom magam addig. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#169) danih válasza Kareszovics (#163) üzenetére


danih
addikt

sztem lesz, gondolom ezt onnan, hogy be lehet rá váltani ticketet a játékban...
én is izgulok, vajon mire b@szhatom el a pénzem ma?

(#170) Serpiko válasza danih (#169) üzenetére


Serpiko
addikt

Már csak két óra és vásárolgathatunk ismét. „izgulok” :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#171) szacsee válasza Serpiko (#170) üzenetére


szacsee
nagyúr

Már nincs egy óra sem hátra... :DDD

(#172) Serpiko válasza szacsee (#171) üzenetére


Serpiko
addikt

15 perc már telejsen kész vagyok :) :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#173) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem is tudom mit mondja nekem annyira nem jön be a mai adag. :DDD A Bully az megvan jó kis gama a többi nem érdekel. :K Na akkor megyek csemegézek a steamen hátha találok valamit amit meg tudok venni. :B Után meg izgulok tovább a holnapi napra koncentrálva. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#174) Kareszovics válasza Kareszovics (#163) üzenetére


Kareszovics
addikt

Felemás megoldásként a New Vegast akciózták. Aminek szintén örülnék, de kanyarba nem tudok most rá szánni 6000-et DLC-vel együtt. :O

Na mindegy, már beletörődtem, hogy nem fogják normális áron adni; majd karácsonykor.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#175) Serpiko válasza Kareszovics (#174) üzenetére


Serpiko
addikt

Sima Vegast asszem valaki árult teljesen újat hardveraprón ha gondolod megkeresem a tagot és megkérdem van e még neki 4.000.- árulta.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#176) Kareszovics válasza Serpiko (#175) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az a baj, hogy most fölös 4000 sincs. Ilyen 2000 körül vásárolnék csak már csak a Self controll végett is. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#177) Serpiko válasza Kareszovics (#176) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor bízzunk benne hátha leárazzák majd egyszer csak még jobban. :B Izgulok ezért is. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#178) csigacska


csigacska
tag

RUSE leárazás nem is rossz, már régóta meg szerettem volna venni. 18:59-ig ráérek, még agyalok rajta egy kicsit, hogy megér-e ennyit. Remélem lesz egy Dirt 2 akció is valamikor. :C

[ Szerkesztve ]

(#179) kovsol válasza csigacska (#178) üzenetére


kovsol
titán

szerintem pár perccel korábban állj neki mint 59 :)) hátha bedob egy 503 -t

May the Force be with you!

(#180) Serpiko válasza csigacska (#178) üzenetére


Serpiko
addikt

Még 3 bő órád van a vásárlásra. Megveszed? Mi lesz? ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#181) csigacska válasza Serpiko (#180) üzenetére


csigacska
tag

Elmászok egy laza váll edzésre, és az alatt eldöntöm mi legyen. Kb fél 7 körül hazaérek, és akkor még esetleg meg is tudom venni.

(#182) Serpiko válasza csigacska (#181) üzenetére


Serpiko
addikt

Utána legalább vállból fogod érezni, hogy kell e vagy sem. :DDD
ui: Izgulok már! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#183) danih


danih
addikt

Na még egy bő óra. Még nem késő megvenni a mai eksünt :)

[ Szerkesztve ]

(#184) Serpiko válasza danih (#183) üzenetére


Serpiko
addikt

Ma este nem leszek körötökben, mivel a csajomhoz kell mennem ott meg nincs gép szét is bassza az ideg. :D Na holnapig izgulhatok. :DDD

(#185) csigacska: A mai napi jobb lesz érzem, de ma nem tudom meg. Brrr. :((

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#185) csigacska válasza Serpiko (#182) üzenetére


csigacska
tag

A váll edzés alatt rájöttem, hogy annyira azért még sem érdekel, így nem lesz RUSE vétel. Helyette várom a mai napi adagot. :)

[ Szerkesztve ]

(#186) danih válasza csigacska (#185) üzenetére


danih
addikt

Szerintem jól tetted :)

(#187) bAtt001


bAtt001
addikt

izgulok már én is kicsit :D kellene egy worms olcsón már ha a tegnapiakról lemaradtam :)

(#188) danih


danih
addikt

Na ezért kár volt, semmi sem érdekel.

(#189) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Bocsi az OFFért :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#190) csigacska


csigacska
tag

Hát ez a mai nap sem hozott lázba, a Wings of Prey-en agyalok, de szerintem ebből se lesz vásárlás.

(#191) kovsol


kovsol
titán

nálam guild wars be fog figyelni úgy hiszem :))

May the Force be with you!

(#192) Serpiko


Serpiko
addikt

Tényleg nem valami nagy szám a mai akció ezért kárvolt izgulni. :DDD Van benne egy két jó gém, de azok már megvannak . :K Na majd ma még pár óra és kiderül Izgatott vagyok. Izguljunk. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193) szacsee válasza Serpiko (#192) üzenetére


szacsee
nagyúr

Pár perc és itt az újabb adag akció.
Viszont Ruse, The Wonderfull end of the World frissült, 1...2...3... Kick it-el egyetemben így lehet benn lesznek az achi-s játékokban.... óje mindjárt 19:00

(#194) HS 2142 válasza szacsee (#193) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyik sem talált. (sajnos?) :) De lehet izgulni, hátha majd a holnapiban.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#195) danih


danih
addikt

Na végre, itt a zombinap.
Left 4 Dead megvéve, már machinálom is a dedikált szerverem. Modding FTW!

(#196) szacsee válasza HS 2142 (#194) üzenetére


szacsee
nagyúr

Rush-t akartam írni, de a postolás után láttam, hogy a L4D2 is frissít, no nem baj, ha már kivették az ingyen feladatot tudok mit csinálni. :D

(#197) Serpiko válasza danih (#195) üzenetére


Serpiko
addikt

Na most azt mondom megérte izgulni eddig ez a legjobb nap szerintem. Bár nem veszek semmit mert a nagyobb címek már megvannak ebből az adagból. De már csak 4 óra és jön a következő játék áradat. :)) Izgulok már. Ti is izgultok? :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#198) danih válasza Serpiko (#197) üzenetére


danih
addikt

Naná :DDD
Most még remélem lesz egy-két jó akció, az utolsó nap úgyis kiesik valószínűleg a "best of" ismétlés miatt... Szóval nem sok maradt már hátra!
Én még talán egy-két dolgot megveszek, aztán elég lesz a nyárra!

(#199) DeFranco válasza danih (#198) üzenetére


DeFranco
nagyúr

MI kellene? MI lenne, amit meg is vennél? Én kezdek rájönni, hogy kb. semmi.

(#200) csigacska válasza Serpiko (#197) üzenetére


csigacska
tag

Izgulok, mert eddig még semmit nem vettem. :D Legyen már egy Dirt 2, vagy Warhammer Dow 2 gold, vagy COH uccsó kieg. Nagyon remélem, hogy valamelyik bejön ma. :C
Akár egy Metro 2033 50%-nak is örülnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.