Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Ha érdekel valakit:

50%-os akció a The Kings' Crusade-re a Steam-en.

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#402) looser válasza Serpiko (#400) üzenetére


looser
addikt

Kezdek elszörnyedni... :D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#403) Serpiko válasza BioNiCMaN (#401) üzenetére


Serpiko
addikt

Persze, hogy érdekel ezek az akciók miatt izgulunk itt nap mint nap. Lassan itt a 19 óra izgulok ám keményen vajon ma lesz változás és végre egy jó játékot kapunk remélem nagyon.

(#402) looser : Ez így gondolom én is szörnyű na majd ma este. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#404) Serpiko


Serpiko
addikt

:D Runaway, A Road Adventure -66% 3,40 Euro Ez felháborító nem is tudom mit mondjak most már tényleg jobban kell izgulnom. Nagyobb és hosszabb izgulást fogok végezni mától. Gyertek ti is lehet az eredményre veztőbb lesz. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#405) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Dino-D Day-ről vélemény ?:)

Üdv: Csabee.

(#406) Doki16 válasza Csabee. (#405) üzenetére


Doki16
addikt

Free Weekend van. Egyszerűbb ha leszeded és kipróbálod.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#407) Csabee. válasza Doki16 (#406) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaja, most néztem épp hogy megjelent a játékaim listájánál hogy még 3 nap.. :)

Üdv: Csabee.

(#408) Serpiko


Serpiko
addikt

Nekem is ott van a játékaim között, ha lesz időm kipróbálom. Valaki próbálta már? :DDD
ui: izgulok :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#409) Doki16 válasza Serpiko (#408) üzenetére


Doki16
addikt

Ez a sok izgulás már árt az egészségednek :D Én azon vagyok, hogy kipróbáljam, de borzasztó lassan jön le.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#410) Serpiko válasza Doki16 (#409) üzenetére


Serpiko
addikt

Most nem szedem le mert rákockultam az MLB 2 k11-re. Jó ez a baseball kicsit lassú a játékment, de izgi legalább. Szép a grafika az irányítást már nagyából megtanultam ugye controllerel tolom így könnyebb, de sportjátékhoz csak ez való. Egyszó mint száz bejön a játék megérte az árát nem bántam meg. Annyire rákaptam a sport játékokra mostanában, hogy arra gondoltam veszek egy XBOX 360 slim vagy mi a fenét és azon fogok spotjátékot játszani az FPS és a többit meg persze steamen bill+egérrel. Mi a véleményetek megéri a xbox?

ui: Izgulásra fel! :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#411) Balazs_ válasza Serpiko (#410) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Hát van ahol van 4GB-os 41-ért, és 250-os 50k-ért. Ha ennyit neked megérnek a sportjátékok és a konzoljátékok magasabb ára akkor mindenképp.
Én is elgondolkoztam a beszerzésén, csak nemtudom mikor jön a következő Xbox.

(#412) Serpiko válasza Balazs_ (#411) üzenetére


Serpiko
addikt

Csak sportot tolnék rajta a többit pc csapatnám mint eddig. Ám, de ez csak egy kosza ötlet ami felmerült bennem szerintem nem lesz belőle semmi. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#413) Csabee. válasza Doki16 (#409) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Válasszál más letöltési felhőt.

Üdv: Csabee.

(#414) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Capsized -66% 3,39 Euro :F Miért csinálják ezt velem szét izgulom magam aztán ide löknek egy ilyen játékot ez türhetetlen. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#415) Doki16 válasza Serpiko (#414) üzenetére


Doki16
addikt

Szerintem már megszokhattad. Hetente egyszer van egy aránylag jó vagy tényleg jó játék és azt egy hétig megint semmi.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#416) Serpiko válasza Doki16 (#415) üzenetére


Serpiko
addikt

Holnap tuti gém lesz, ha nem kitagadom Gabe bácsikámat a családból. :DDD Aztán sírhat majd itt nekem a szája. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#417) Doki16 válasza Serpiko (#416) üzenetére


Doki16
addikt

Nem hinném. A Runaway jó játéknak számít a maga kategóriájában.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#418) Serpiko válasza Doki16 (#417) üzenetére


Serpiko
addikt

Annak hát nem is tudom mostanában semmi jó nem volt steamen kicsit csalódott vagyok. Nem lesz ez így jó, ha így folytatódik a dolog. :(( Tudom: SZUSZÁ! :B Inkább megyek a sarokba és izgulok kicsit. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#419) Doki16 válasza Serpiko (#418) üzenetére


Doki16
addikt

Inkább vedd meg a DiRT 3-at :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#420) Serpiko válasza Doki16 (#419) üzenetére


Serpiko
addikt

Oké a kedvedért megvettem már utaltam is nepszer1-nek a pénzt 2,500.- lett a vége. :DDD Mivel bank már zárva csak hétfőn kapja meg a pénzt. :K Amit megkaptam löki a kódot nekem. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#421) ittakary


ittakary
nagyúr

Megvettem a Humble Indie Bundle 3 csomagot, és mindegyik játék aktiválható Steamen :) Crayon Physicset már régebben is toltam, nagyon tetszett mindig is

(#422) Serpiko


Serpiko
addikt

Ride! Carnival Tycoon -66% 1,70 euro nem mondok inkább semmit erre. Ezért izgultam már megint a manóba is. :DD

(#421) ittakary: Humble Indie Bundle játékokat nem ismerem olvasgattam már róluk, de nincs meg egy sem. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#423) Doki16 válasza Serpiko (#422) üzenetére


Doki16
addikt

Hát akkor vedd meg őket. Filléres összegbe kerülnek most.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#424) Serpiko válasza Doki16 (#423) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem is tudom, hogy kell e nekem ezek a játékok most nincs túl sok pénzem. Miről is lenne szó milyen játékokról? Szúrj egy listát lécci. :K :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#425) Doki16 válasza Serpiko (#424) üzenetére


Doki16
addikt

Itt van, nem kell nagy pénzekre gondolni, akár 50 Ft-ért is megveheted.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#426) Serpiko válasza Doki16 (#425) üzenetére


Serpiko
addikt

:K THX! Ez jó megvizsgálom. JUJ én állítom be az árat a csuszkán ilyen steambe is kéne. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#427) ittakary válasza Doki16 (#425) üzenetére


ittakary
nagyúr

Minimum 1$ az ár :) Ha ez alá mész, akkor kapsz egy vicces képet:

(#428) Doki16 válasza ittakary (#427) üzenetére


Doki16
addikt

Meglehet venni 1 dollár alatt is. A minimum amit ténylegesen elkérnek érte az 30 cent.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#429) Serpiko válasza Doki16 (#428) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez nagyon állat nem is tudtam, hogy létezik ilyen. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#430) ittakary válasza Doki16 (#428) üzenetére


ittakary
nagyúr

De durva :) De ennyire csak nem vagytok szőrös szívűek :D

(#431) Serpiko válasza ittakary (#430) üzenetére


Serpiko
addikt

Az 1 dodo nem sok érte szerintem. Addok, ha kell 2 dodot is. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#432) Doki16 válasza Serpiko (#431) üzenetére


Doki16
addikt

Es a legjobb szamodra, high steamre regelheto. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#433) Serpiko válasza Doki16 (#432) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó beszélsz nagyon csípem az ilyet testvér. :C :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#434) Doki16 válasza Serpiko (#433) üzenetére


Doki16
addikt

Lol most nezem, az a high szo "hogy" akart lenni csak az android ugy dontott, hogy az szimpatikusabb neki. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#435) Serpiko válasza Doki16 (#434) üzenetére


Serpiko
addikt

:DDD :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#436) Doki16 válasza Serpiko (#420) üzenetére


Doki16
addikt

Na hogy állsz a DiRT3-al. Kellene már tolni :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#437) Serpiko válasza Doki16 (#436) üzenetére


Serpiko
addikt

Holnap kapom meg, de mostanában sok a meló ezért nem tudok sokat játszani. De 11-től szabin vagyok és csapathatjuk. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#438) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat Bob Came in Pieces -50% 3,49 euro ezt egyszerűen nem hiszem el már megint kaki a napi cuccos. Mikor lesz véger egy jó gém szeritetek? :U

ui: Aztért izgulok talán holnap. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#439) looser válasza Serpiko (#438) üzenetére


looser
addikt

Egész jópofának tűnik, persze nem egy ezresért, de mondjuk 1 euróért :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#440) Serpiko válasza looser (#439) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ja 1 euro jó lenne lehet megvenném akkor. Egy kis OFF: Segítsetek lécci:
Megvettem a NHL 09 játékot Pc-re. Az XBOX 360 controllert bedugom és nem történik semmi nem tudom vele irányítani a játékot. :((( Mi a teendő, hogy tudjam a controllert használni? Érdekes más játékoknál megy simán pl: NBA2k11.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#441) Doki16 válasza Serpiko (#440) üzenetére


Doki16
addikt

Minderképp a játék indítása előtt csatlakoztasd a kontrollert. Ha alapból nem ismeri fel a játék akkor valahogy biztosan lehet konfigurálni kézzel is.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#442) looser


looser
addikt

Srácok, van itt egy hirdetés, ami érdekelne engem, de nem tudom, hogyan fogja megoldani a srác, hogy teszi át az én accomra a stuffot. Ez megoldható a Steamen?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#443) Serpiko válasza looser (#442) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha nincs reszisztrálva steamen a kulcs akkor azt veszed meg tőle és beíród a saját steam accoutnodba és kész is. Így vettem én is aprón egy kulcsot a dobozt nem kértem, hogy postázza felesleges lett volna. Bár az nem derül ki számomra a hirdetésből, hogy aktivált a játék vagy sem. Ha aktiválta már akkor csak steam accountal együtt tudja eladni. Persze ez tilos nem szabad ilyet árulni és megvenni sem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#444) looser válasza Serpiko (#443) üzenetére


looser
addikt

Köszi, látom hogy megkérdezted tőle, kíváncsi vagyok a válaszra :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#445) Serpiko válasza looser (#444) üzenetére


Serpiko
addikt

Én is remélem mihamarabb kiderül mert már izgulok ez miatt is nem csak a napi akciók miatt. :B :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#446) Serpiko válasza looser (#444) üzenetére


Serpiko
addikt

Már aktiválva van most írta a srác. De steam volt leárazva már többszőr is és lesz is még szerintem majd akkor ved meg. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#447) looser válasza Serpiko (#446) üzenetére


looser
addikt

Itt válaszolok a privátra is: köszönöm, hogy megkérdezted és az ajánlatot is. Várok vele inkább, bár ez az ár több, mint jó, viszont tényleg sántít. Ezt inkább sörre költöm :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#448) Serpiko válasza looser (#447) üzenetére


Serpiko
addikt

Helyes sör :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#449) Serpiko


Serpiko
addikt

napi ajánlat Naval Warfare -75% 2,50 euro Megint no komment. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#450) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok! :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.