Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Kareszovics válasza Serpiko (#250) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mai nappal még megvettem magamnak a hiányzó Just Cause 2 DLC-ket. Komoly befektetés volt: 0.74€. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#252) Serpiko válasza Kareszovics (#251) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez nem semmi jó vétel szinte ingyé van a DLC. :D Még nézelődöm nem tudom mit vegyek valamit fogok csak mit még nem tom. :U Nem tudom mit vegyek? :F

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#253) Doki16 válasza Serpiko (#252) üzenetére


Doki16
addikt

Vegyél Sanctumot. Jópofa coop játék.

Én meg vártam egy nagyobb Metro 2033 leárazásra, de hát sajnos elmaradt. :( Jó lenne már a könyv után kijátszani, de hát akkor még várok :)

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#254) Serpiko válasza Doki16 (#253) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez nem az én világom az ilyen játék lehet jó, de nem nekem való. Snipneren gondolkodok még mindig. Hm. A Metro 6,69 Euro ez nem elég olcsó? :F Szerintem ennyit simán megér.

ui: BF3 akarom, hogy legyen steamen is vásárolható most ezért is izgulók teljesen kivagyok.
:D :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#255) Doki16 válasza Serpiko (#254) üzenetére


Doki16
addikt

Lehetne olcsóbb is :D Az a 33%-os leárazás elég szegény. Remélem minél előbb bekerül valami napi akcióba.

Nem szereted a tower defense-t?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#256) Serpiko válasza Doki16 (#255) üzenetére


Serpiko
addikt

Lesz az olcsóbb tuti izgulók miatta, hogy legyen. :DD
Nem szeretem jól beszélsz? Mit vegyek? LOL :U :B Nem bírók magammal. :Y

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#257) looser


looser
addikt

Majdnem lecsúsztam a GTA4 completeről 8,74-ért. Huhh, erre vártam :-)
Steam kliensből simán ment a regi, csak az oldal webes felületéről nem. Most örülök :-))

Jav.: ehhe :-))

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#258) Serpiko válasza looser (#257) üzenetére


Serpiko
addikt

Grat hozzá! :C Milyen játék az a GRA4 asszem megveszem a GTA4 mellé gondolom hasonló. :B :DDD Szerinted mit vegyek? :F

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#259) looser válasza Serpiko (#258) üzenetére


looser
addikt

Szerinted mit vegyek?

Én egy hűsítő fürdőt fogok, az tuti, lerohadok itt a panelban, semmi légmozgás... Majd holnap, a töltött káposzta miatt :DDD

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#260) Serpiko válasza looser (#259) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is melegem van nagyon itt a kecóban. Itt ülök a gép előtt meztelenül csak a füles van rajtam, így szoktam gémelni. :D :DD :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#261) Doki16 válasza Serpiko (#258) üzenetére


Doki16
addikt

Vegyél egy Portal 2 packot, egyet nekem egyet meg magadnak :D Ugye milyen szuper ötlet. :)

Nem tudom, hogy megvan-e neked a Magicka, de ha nincs akkor mindenképp megéri rá beruházni. Úgyszintén egy szuper coop játék.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#262) looser


looser
addikt

Serpiko: rajtam + egy alsó, de néha az is sok :-)
Doki16: még az elsőhöz is hülyének éreztem magam egy idő után, a második pedig jóval komplexebb(nek tűnik). Azért a Tini Bang Storyt sikerült végigcsinálnom :D
Ja, meg Kongregate-n van egy kis robotos mászkálós puzzle, nem egy Machinarium, 10 perc alatt végigkattintgatod, de nagyon jópofa. Nekem max. ennyi :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#263) Doki16 válasza looser (#262) üzenetére


Doki16
addikt

Nem vagyunk egyformák :) Pedig a 2. rész se volt nehéz. Néha már a végén mondogattam is, hogy á ez nem lehet ilyen egyszerű :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#264) Serpiko válasza Doki16 (#261) üzenetére


Serpiko
addikt

Doki: Vigyázz mit kívánsz! Portal 1 néha nekem nehéz volt. Magicka gyá az színtén felejtős tudom jó, de nem nekem való. :DDD

(#262) looser: Machinarium az tényleg jó végig vittem én is.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#265) looser válasza Serpiko (#264) üzenetére


looser
addikt

Neked meg egy kis 'i' betű hiányzik az aláírásodból ;]

GRA után szabadon :P

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#266) Serpiko válasza looser (#265) üzenetére


Serpiko
addikt

:C :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#267) looser


looser
addikt

Hol marad az izgulás? :D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#268) Doki16 válasza looser (#267) üzenetére


Doki16
addikt

Nincs már miért izgulni. Minden véget ért :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#269) Serpiko válasza looser (#267) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem voltam itt az akciózárásakor nagyon sajnálom, hogy vége lett. :((( :(( Azért marad az izgulás a napi illetve hétvégi ajánlatok miatt továbbra is ne félj. :DDD De még most is ott figyelnek a pakkok ha jól láttam az áruházban. :B Azért izgulok vajon mi lesz a következő akció. :Y

ui: Most megyek át csemegézem a pakkokat hátha veszek valamit belőle. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#270) Doki16 válasza Serpiko (#269) üzenetére


Doki16
addikt

Egy jó darabig tuti nem lesz nagyobb akció :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#271) Serpiko válasza Doki16 (#270) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezért vagyok ideges kicsit és szomorú. :(( De tudom, hogy lesz napi akció és lehet izgulni továbbra is. A legközelebbi ilyen akció szerintem a karácsonyi lesz. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#272) Doki16 válasza Serpiko (#271) üzenetére


Doki16
addikt

Tavaly volt hálaadási/őszi akció.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#273) Serpiko válasza Doki16 (#272) üzenetére


Serpiko
addikt

JUJ! Tényleg dejó JUHU! Várom nagyon most aztán megnyugodtam picit. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#274) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat MLB 2K11. -50% 9,99 euro.Ez milyen gém valaki ismeri? Játszott is esetleg vele? :F

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#275) Doki16 válasza Serpiko (#274) üzenetére


Doki16
addikt

Baseballos :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#276) Serpiko válasza Doki16 (#275) üzenetére


Serpiko
addikt

Tényleg nem is tudtam a fene erre nem gondoltam. Na de komolyan valaki játszót már vele? :F Vagy egy magyar nyelvű tesztet linkeljetek eddig nem találtam sehol. Köszi!
Izgulok ám! :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#277) Doki16 válasza Serpiko (#276) üzenetére


Doki16
addikt

Nem is izgulsz te, hazudós vagy :D Itt volt a nagy akció és egy vacak játékot vettél :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#278) Serpiko válasza Doki16 (#277) üzenetére


Serpiko
addikt

De izgulok tényleg nem csak úgy mondom. :DDD Jó érzés várni epekedve a következő napot és azt, hogy vajon mi lesz az akció. :K Ez nem azt jelenti, hogy veszek is bármit, de akkor is jó várni mert a meglépetés erejével hat amikor végignézem az akciókat. Valóban csak egy gémet vette ezért szégyellem is magam picit. :(((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#279) Doki16 válasza Serpiko (#278) üzenetére


Doki16
addikt

Szégyelld is magad. Gabe bácsikád halálra dolgozza magát és te csak 5 eurót adsz neki :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#280) Serpiko válasza Doki16 (#279) üzenetére


Serpiko
addikt

Össze is szidott az öreg érte rendesen mondta ilyen mégegyszer elő ne forduljon, mert különben lebanánoza az accountom. :DDD :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#281) Serpiko válasza Doki16 (#275) üzenetére


Serpiko
addikt

Megvéve! :DDD :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#282) Serpiko


Serpiko
addikt

Már csak kicsit több mint 1 óra és itt a napi ajánlat. :K :Y Izgulok már! :K

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#283) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: IL-2 Sturmovik: 1946 -50% 4,99 euro. Nem is tudom mit mondjak azt mondom hát ő izé… :U Ezért kár volt izgulnom na mindegy majd holnap jobb gém lesz érzem izgulok is miatta. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#284) looser válasza Serpiko (#281) üzenetére


looser
addikt

Nem mondod! Megvetted a bészbólos cuccot? Doki csak ugrat, nehogy beugorj olyanba, ami esetleg nem érdekel, nekem pld. ajánlhatnák a Terraria-t, hogy mennyire kúl, de ránézek és inkább betöltöm a dosboxban valamelyik régi gammát :-) Szóval vedd rá őt mondjuk a PopCap csomagra :DD

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#285) Doki16 válasza looser (#284) üzenetére


Doki16
addikt

Dehogy vettem rá :D Az NBA miatt vettem meg mert azt is szereti. Serpiko tudja a legjobban, hogy mennyi játékot ajánlottam neki a nyári akcióba :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#286) Serpiko válasza looser (#284) üzenetére


Serpiko
addikt

Sok játékok ajánlott Doki nekem az akció alatt, de valahogy egyik sem tetszet igazán. :K Terraria is mondta, de az nem az én világom. :U A baseball gémet tényleg azért vettem meg mert az NBA2k11 nagyon bejön ezért bízom benne, hogy ez is be fog. :DDD Engem játékvásárlásra nehezen lehet rávenni illetve nehezen veszem rá magam arra, hogy magamnak vegyek játékot másnak gyorsabban megveszek bármit. Hm! Ez érdekes nem tudom miért van így.

ui: A baseballos gém jó vétel volt érzem. :K

ui2: Többi izgulósok hol vagytok? :F :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#287) Doki16 válasza Serpiko (#286) üzenetére


Doki16
addikt

Én egy Witcher-ért és egy METRO 2033-ért izgulok. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#288) Serpiko válasza Doki16 (#287) üzenetére


Serpiko
addikt

Ráizgulok én is szerintem lesz ebben a hónapban. :K :B Gyertek minél többen izgulunk annál biztosabb, hogy lesz. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#289) looser


looser
addikt

Serpiko, Doki16: bocs srácok, nem volt komoly, de a baseball azért eléggé ismeretlen terület egy európainak, nem? :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#290) Serpiko válasza looser (#289) üzenetére


Serpiko
addikt

Semmi baj looser! :R Ismeretlen hát, de egy próbát megéri nekem. :K A filmekben mindig tetszett a baseballos pl. Nagy csapat, stb. Meg az amcsi filmekben folyton bézboloznak. :B A játék tetszik, de a szabályokat mondjuk nem tudom. A szabályzatnak utána kell majd olvasnom. Amint kipróbáltam majd írók róla ide pár sort.

Ne ezt olvasom végig mielőtt hozzáfogok kezdeni csak azért legyen valami fogalmam a játékról, a szabályokról meg annak történetéről.

[link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#291) Serpiko


Serpiko
addikt

:DDD Izgulok lassan itt az éjfél remélem nyerek.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#292) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Na valaki nyert? :D

(#293) Serpiko válasza Balazs_ (#292) üzenetére


Serpiko
addikt

Email nem jött eddig, de csak késik szerintem szar a freemail.hu :D Izgulok ám! :K :B Valaki nyert aki igen az jelentkezzen. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#294) ittakary válasza Serpiko (#293) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezt kukkoljátok meg

Aug 1ig jönnek meg az értesítők nem pedig ma :(

(#295) Serpiko válasza ittakary (#294) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor augusztus 1.-ig szétfogom izgulni magam rohadtul. :DDD Nem bírom már a nyomást. :D Ti hogy viselitek el? Mi a trükk? :U

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#296) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én nem értem,most akkor mi az extra ebben,hogy 100 embert kisorsolnak...logikusan ugye ha egyszerre van a sorsolás,meg kéne,hogy kapják a delikvensek,ami jár,de akkor a t...ömet se érdekli,hogy jön-e valami email...
Bugázást sejtek ebben....csak nem véletlen át kell túrkálni a játékosok profilját,ki nyerjen? :U Mert nem logikus,hogy ennyit kéne pöcsölni...eltelt egy hét ígyis már lassan.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#297) Serpiko válasza BandiHUN (#296) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó beszélsz tesa lehet valami összeesküvés van a dologban. Nekem is magas a mai korban csúcs technikával rendelkező cégnek mi tart ennyi ideig. Lehet a csókosok fognak nyerni akkor viszont meg lesz a véleményem a steamről. Sőt az is lehet odaadom az accountom valamelyikötöknek itt. :DDD Ki fogom sorsolni az accountom asszem vajon ki kapja? :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#298) bullseye válasza ittakary (#294) üzenetére


bullseye
addikt

de a cuccokat már kiküldték 14-én, nem? akkor ha még ugyanakkora a wishlisted,nem nyertél...

Szerk.: ill. ahogy nézem a giftről kellett volna értesítést kapnod, de az is insta...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#299) Serpiko válasza bullseye (#298) üzenetére


Serpiko
addikt

Már nem értem akkor most mi van. Valakinek van pontos információja a dologról? :F

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#300) bullseye válasza Serpiko (#299) üzenetére


bullseye
addikt

hát a linkben ugye ez van:
"Winners will receive their games through gift messaging by the end of today or July 14th 11:59 PM GMT."

azaz Greenichi idő szerint 14. éjfélig mindenki megkapja a játékokat giftben, azaz még 20 perc van kb. addig. Ha eddig nem kaptad meg (és nem késnek valamiért), az esélyeid egyre kisebbek. Sajnos nekem is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.