Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) olly válasza Serpiko (#500) üzenetére


olly
aktív tag

és én le maradtam rólaaaaaaaa :((( :(( :((( :(( :O :O :O :O

(#502) Serpiko válasza olly (#501) üzenetére


Serpiko
addikt

10 euro steamen megéri vedd csak meg nyugodtan ne nekem keljen. :B :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#503) olly válasza Serpiko (#502) üzenetére


olly
aktív tag

nem neked kell :) :N :D
csak én valahogy jobban húzodok az olcsóbb game-ek iránt :D (most minden fillér kell az MW3-ra :B :B :B úgy hogy ezért akarok csak 1-2€-t költeni egy "jó" játékra ha leárazzák:DDD )
amugy sem azért írtam be hogy vegyétek meg nekem, tehát most így rám nem kell több €-t költeni csak max 1-2-t amit oda is adok ;)

[ Szerkesztve ]

(#504) olly


olly
aktív tag

háát nem akarok senkinsem élősködni, de most nemtudna valaki ki segíteni 4.5€-val? :B :B
[link]
durván 1000ft valahogy el jutattnám az illetőhöz
vagy tudok adni [link] meghívót (egyik barátom itt nyert egy dirt 3at, én még nem nyertem sajnos, de hát próbálkozni kell)
jó kárpótlás lenne a metro 2033 helyett :P :D :C

[ Szerkesztve ]

(#505) Serpiko válasza olly (#504) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó kis játék ez a KF nekem megvan ajánlom mindenkinek. Remélem jelentkezik egy jóakaró és megveszi neked a játékot. Izgulok ez miatt is remélem megveszi neked valaki meg az este 19 óra már nincs olyan messze. :DDD :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#506) olly válasza Serpiko (#505) üzenetére


olly
aktív tag

az biztos :D majd bedobom a másik témába is bízunk benne ;)

(#507) Doki16 válasza olly (#506) üzenetére


Doki16
addikt

Ha tudsz utalni akkor megveszem neked, de egyébként 1200 Ft-ra jön ki.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#508) Serpiko válasza olly (#506) üzenetére


Serpiko
addikt

Pont ez akartam mondani ott többen járnak mit itt az IZGULOS topikban. Viszont ha írsz részletezd, hogy adod meg nekik a pénzt. Mert csak azt íród valahogy erre nem fognak ugrani szerintem. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#509) olly válasza Serpiko (#508) üzenetére


olly
aktív tag

hát most csak 1€ üti a pénztárcámat d eigyekszek majd még valahogy össze szedni 3€-t

sztem beszélek unokabátyámmal :D

[ Szerkesztve ]

(#510) Serpiko válasza olly (#509) üzenetére


Serpiko
addikt

Doki milyen rendes látod megveszi neked ha utalsz. Ideje kiállnod a sarokra és összeszedni 3 eurot még. :DDD :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#511) Doki16 válasza Serpiko (#510) üzenetére


Doki16
addikt

Nekem Forint kell nem euró :D 4.5*280 vagy 3,74*320 :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#512) Serpiko válasza Doki16 (#511) üzenetére


Serpiko
addikt

Te kis válogatós lehet rubelt kapsz :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#513) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nekem csak most esett le hogy ez izgulós topic:DDDD idáig nem értettem hogy miért..

Üdv: Csabee.

(#514) Serpiko válasza Csabee. (#513) üzenetére


Serpiko
addikt

Bezony ám. Lásd az első hsz-t meg a logout blogom ott megtudsz mindent. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#515) olly válasza Doki16 (#507) üzenetére


olly
aktív tag

annak nagyon örülnék
viszotn beszéltem unokabátyámmal, ő ki segít de nincs pénz a számláján
ha abban benne lennél hogy: most meg vennéd nekem én meg 10.-én utalnék (akkor van fizetés) annak nagyon örülnék, de sajnos 10.-e elött nemtudok
a killing floor meg csak 17óra van abbol :(

(#510) Serpiko : gondolkoztam azon is :D de mondta unokabátyám ki segít de 10.-e elött nemtud :(

de 10.-én azonnal utalnám a pénzt

[ Szerkesztve ]

(#516) Serpiko válasza olly (#515) üzenetére


Serpiko
addikt

Kíváncsian várom mi lesz ennek a vége. :K :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#517) olly válasza Serpiko (#516) üzenetére


olly
aktív tag

az hogy én nekem lesz killign floor-om, Doki meg megkapja az árát :) mi más lenne? :DDD

(#518) Serpiko válasza olly (#517) üzenetére


Serpiko
addikt

:DDD Izgulok ám rendesen ez miatt is meg a napi ajánlat is a nyakunkon. :D Kész vagyok teljesen. Ja és estére hívtak bulizni, de nincs kedvem szétcsapni magam ma este. :(

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#519) olly válasza Serpiko (#518) üzenetére


olly
aktív tag

neked meg van a killing floor?
ha igen, (és nekem is meg lesz) akkor majd le vezetjük este a feszültséget :DD :K

(#520) olly


olly
aktív tag

megvárom még Doki válaszát, edig nem írom be a steam fórumba újra, csak most azzal kiegészítve, hogy utlom a pénzt de csak leghamarabb 10.-én tudom
a killing floorbol van még 16 óra 30p
a metro 2033-at csak 1órával a vége elött vettem észre :D így most a killing-nél nagyobb esélyem van, hogy meg lesz :)

(#521) Doki16 válasza olly (#520) üzenetére


Doki16
addikt

Hát-al nem kezdünk mondatot, de hát az jó kis idő :) Tudsz valakire hivatkozni a fórumon akinek több piros pontja van mint nulla :D

Megveszem remélem nem versz majd át :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#522) Serpiko válasza Doki16 (#521) üzenetére


Serpiko
addikt

Háttal nem kezdünk mondatot ez jól mondod legfeljebb hátizsákkal. :DDD Hát, Doki le a kalappal. :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#523) olly válasza Doki16 (#521) üzenetére


olly
aktív tag

unokabátyám is fent van hardverapron
de elvileg én is kaptam piros pontokat (egész pontosan 2-nek kell hogy legyen..) attis80 azt mondta hogy ad pontot, meg még valaki...
mért vernélek át?
épp tegnap kapta vissza bviktor93 nevű felhasználó a steam-jét az én segítségemmel, és nem vagyok az az át verős tipus

[ Szerkesztve ]

(#524) Doki16 válasza olly (#523) üzenetére


Doki16
addikt

Nem gyanúsítgatlak csak egyáltalán nem ismerlek. Már megvettem ott csücsül a gamersgate accomon :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#525) Serpiko válasza Doki16 (#524) üzenetére


Serpiko
addikt

Szép volt már meg is van JE! :C :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#526) olly válasza Doki16 (#524) üzenetére


olly
aktív tag

tehát te kisegítesz én meg hálálom, és a pénzt is el küldöm.. :) nem kell félni, el fogom küldeni, csak hát nem most :B de 10.-én biztossan el fogom tudni küldeni ;)

[ Szerkesztve ]

(#527) olly


olly
aktív tag

Doki16 köszönöm szépen :)
és akkor 10.-én (vagy akörül, mint ahogy írtam szombatra esik) küldöm a pénzt

(#528) Serpiko válasza olly (#527) üzenetére


Serpiko
addikt

öröm látni az ilyet elmorzsoltam egy könnycseppet is. :K :B
Amúgy meg izgulok mindjárt 19 óra. Ti nem? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#529) olly válasza Serpiko (#528) üzenetére


olly
aktív tag

hát én nem izgulok már az etse iránt
nem veszek már semmitsem szépen el leszek még nyáron a killing floor-al :)
max a nyári leárazáskor voltam kíváncsi de mostmár nem igen..

(#530) Serpiko válasza olly (#529) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó neked irigyellek én már csak ilyen izgulós vagyok. na de már csak 30 perc. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#531) olly válasza Serpiko (#530) üzenetére


olly
aktív tag

figyeld, meg fel megyek steam-re 19kor napi akció killing floor 3€ :D:D na akkor... :W
bár ugysem az lesz, valami ócó game lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#532) Serpiko válasza olly (#531) üzenetére


Serpiko
addikt

:DDD Az vicces lenne kf a napi cuccban.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#533) olly válasza Serpiko (#532) üzenetére


olly
aktív tag

KF helyett: Multiwinia 3,40€

(#534) Serpiko válasza olly (#533) üzenetére


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Multiwinia -66% 3,40 Euro Multi „vitamin” ha náthásak lennétek ilyen melegben. Hát a KF nem jött be, de nem is baj megvan az már neked ott pihen Dokinál. Lehet megveszem tőle dupla áron. :K :B :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#535) olly válasza Serpiko (#534) üzenetére


olly
aktív tag

azt már nem birod :DDD oda adta a keyt amit mégegyszer nagyon szépen köszönök :)

szerk.: vagyis már a gépemen pihen :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#536) Serpiko válasza olly (#535) üzenetére


Serpiko
addikt

Grat hozzá! Pedig megvettem volna 10 ezerért Doki. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#537) Doki16 válasza Serpiko (#536) üzenetére


Doki16
addikt

Veszek még egyet és megkaphatod ennyiért :D

Szerk.: Most nézem neked már megvan, mihez kezdenél még egy KF-el :D

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#538) Serpiko válasza Doki16 (#537) üzenetére


Serpiko
addikt

Oda adnám valakinek ingyen. :DD ajándék ként. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#539) Doki16 válasza Serpiko (#538) üzenetére


Doki16
addikt

Ahogy gondolod. Vegyek még egyet? :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#540) Serpiko


Serpiko
addikt

:DDD Napi ajánlat: Aztaka -67% 2,33 euro Megint egy semmitmondó cím már hozzászoktam. Izgulok a holnapra inkább.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#541) Serpiko


Serpiko
addikt

Napai ajánlat: amestown -50% 3,99 Euro Ez megint kaki inkább megyek és dört 3 tovább Dokival. :K :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#542) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat Combat Wings: Battle of Britain -50% 2,49 euro Na megint egy semmit mondó játék gart. Ezért Izgultam nem hiszem el na majd holnap jobb lesz érzem. Izgulásra fel. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#543) olly válasza Serpiko (#542) üzenetére


olly
aktív tag

bíztattlak valahogy :)

(#544) Serpiko válasza olly (#543) üzenetére


Serpiko
addikt

Izguljuk együtt lehet úgy bejön és holnap valami jó lesz a napi ajánlatba. :D :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#545) olly válasza Serpiko (#544) üzenetére


olly
aktív tag

:)
valamikor a frontline fuel of war votgl 2.5€ (de ez jó rég volt :D) azt még tavaly októberben vettem 1.5€-t :D
remélem lesz valami versenyzős játék is ma

(#546) Serpiko válasza olly (#545) üzenetére


Serpiko
addikt

Pont erre gondoltam én is valami auto játék kéne, hogy legyen az akcióban. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#547) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok! :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#548) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat Tidalis -85% 1,20 Euro Gratulálok ez kell a népnek mi? :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#549) ittakary válasza Serpiko (#548) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem ugyan nem :DDD

(#550) Serpiko válasza ittakary (#549) üzenetére


Serpiko
addikt

Veszek belőle 10 darabot aztán szétküldözgetem poénból a haveroknak, akik itt izgulnak velem. Aztán ott fog porosodni az accountjukon.HA-HA-HA. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.