Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9831) Konfigos válasza Raulblanco (#9826) üzenetére


Konfigos
őstag

Starmaster karijával sokszor találkoztam régebben pvpn,nem mondanám jó játékosnak,konkréten kb bemelegítő szint..60k-t lehet most hozni már könnyen fawwal is sőt többet is,mert olyan iszonyatos a hull mennyiség hogy már nem mérvadó semmi se,persze attól még nem rossz eredmény kicsit se.Én sima accx3al meglövök 15-25k-t/dhc,pve értékek nem igazán fedik a valóságot,az pl aki nemrég 79k-t csinált ise-n és bemásolta,őt én konkréten úgy lenyomtam hogy még a pályát is elhagyta pár hete.Persze arra jó móka hogy összejöjjön az opti az új rendzerbe,de azért kezeljük helyén a dolgokat :D én tuti nem költenék horror pénzt ezekre az epic accx4 meg crtdx4 buildekre +10-15% dpsért úgy hogy esetleg ha mégis lesz pvp reput vagy kedvet kap hozzá kukázhatja az egész buildet ha crtd-t vett(mert kb ennyi a különbség az accx3 meg a crtdx3 között pve-n,csak kicsit túl van misztifikálva ez a crtd dolog,egyik flotta társ accx3 dhcje többet üt mint a crtdx3-ja még pve-n is) Ez teljesen attól függ mekkora a kiinduló crit,amire a severityt számolja,néha kisebb az összeg mint egy sima durrantás,arról már nem is beszélve hogy ha nem critel eleget akkor fel is teheti magának,sokan mennek 8-10%critel aztán várják a csodát,pedig igazán csak romulan és reman kari tud erőset leadni a boffok miatt,mindenki más harmadhegedűs lehet maximum.Crit meg egy olyan dolog hogy vagy jön vagy nem,néha nekem se dobja úgy 20% feletti crittel mint ahogy kellene,néha meg egymás után 15x is critel,mérni meg hasonló azt lehet,de sose lesz tényleges végeredménye az embernek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.