Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) FireKeeper válasza CactuS (#10800) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az a hajó pont jó mert lehet ingyen upgrade-elni T5-U-ra.

hát nem tom amennyi burtál farmolnivaló van mire kihúzza az ember a specializációkat, én nem szenvedném újra megint 1-től 50-ig.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10802) gerisz23 válasza CactuS (#10800) üzenetére


gerisz23
őstag

Segíts nekik az 50-es kariddal közbente is fejlődsz tovább,csak ne felejts el küldiknél matchelni a szintjükhöz!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10803) Ice_Man22 válasza FireKeeper (#10801) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Brutal farmolas??????tanits mester :)

(#10804) Plata válasza Ice_Man22 (#10803) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem arra gondolt hogy régen csak 50-es szintig kellett húzni a karit és kész volt,most 60-as szintig,a 60-as szinthez már annyi xp kell hogy beszarsz,és vége sincs mert utána jön még 80 vagy 90 szint specializáció.
Szóval ha eléred a 60-as szintet,több hét xp farmolás után,akkor még csak épphogy elkezdted.
Annyi millió xp kell hogy az életed is megunod.
És mióta nem játszottál a küldetések rendesen megváltoztak,teljesen mások lettek.
Én most kezdtem a sokadik KDF trill karimat,és bár nem rég húztam másik KDF karit meglepve tapasztaltam hogy a küldik azóta is változtak.

(#10805) Plata


Plata
félisten

Kiskari húzás sokszor mókás,főleg ha találsz valami vicces hibát.
Kis tac karinak adtam egy fluidic kitet.Még mindig a fluidic a kedvencem.
De a rally cry-al baj van,ha elnyomom 4 boffból 3 lecövekel,a negyedik meg elkezd örülten rohangálni összevissza.Orion bázison vagyok,jó poén amikor a negyedik ámokfutást rendez.

Mondom én hogy fura dolgok történnek.

Sosem vacakolok zöld cuccokkal,de ezt eltettem mert a táskámban is így néz ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10806) Ice_Man22 válasza Plata (#10804) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Jol elb*sztak a jatekot....

[ Szerkesztve ]

(#10807) CactuS válasza gerisz23 (#10802) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm mindenkinek. A machelést hogyan tudom elvégezni? :B (Jelenleg épp annyira sikerült belejönnöm, hogy elküldtem az emberkéimet küldetésekre, sikerült felvennem az új ismerőseimet barátnak és kb idáig jutottam. Ja nem, még egy kicsit sikerült köröznöm is a hajómmal. :DDD)

Egyébként összesen kb 4-en kezdenénk neki ismét, mindannyian a Föderáció oldalán. A kérdésem az, hogy érdemes mind a három ágat (science engineer tactical) lefednünk? Én ugye lvl 50 vagyok most, egy nem teljesen kipontozott science ággal. Vagyis skillfa vagy mi. Ez nekem akkor sem volt teljesen világos. :B

Ha jól értem, akkor lvl 60 után valami master lvl szerűség van (tehát 60-as szinthez kötött a max szintes gear), marad az ember Fleet admiral, de még szedni kell az XPt, hogy maxolni lehessen a skillfát?

Vannak esetleg olyan daily-k, amiket mindenképpen érdemes megcsinálni minden nap? (repu vagy pénz miatt?)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10808) Plata válasza CactuS (#10807) üzenetére


Plata
félisten

Nem a Gear 50-es szintű,ha magasabbra akarod vinni akkor fizess.
Egyrészt dilithiummal egyrészt ec-vel.
Ha a teljes hajód felszerelését mk12-ről maxos mk14 epicre akarod vinni akkor kell 1-2 milliárd.Meg párszáz ezer dilithium.Ugyanis csak Mk12 very rare geart tudsz szerezni repuból,ha azt akarod hogy mk14 epic legyen akkor költened kell rá baromi sokat.
Sci karival sem kell ki maxolni a sci skilleket,csak azt amit használsz is,többit fölösleges.
Matchelni a szintet akkor tudod,ha bevesznek téged partyban,party ablakon lesz egy olyan hogy match level.

(#10809) Plata válasza Plata (#10808) üzenetére


Plata
félisten

Bár tudsz venni jó drágán egyből mk14 epic felszerelést is exchangen.
Vehető craftolt vagy fleetes felszerelés is,ha nem repust akarsz.Hajtóművet deflectort és pajzsot repuból szoktam szerezni,fegyvert exről,warpot flottától,konzolokat vegyesen.
De ami azt illeti részemrű mélységesen tojok az upgradelésre,tökre elégedett vagyok mk12 felszereléssel is.
Csak poénból szoktam upgradelni,öszvissz 1 karimnak van mk14 fegyverzete,az is a sheshar nevű bulihajón,mert nagyon szeretem.

(#10810) CactuS válasza Plata (#10808) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, még annyira nem érthető. Jelenleg az a problémám, hogy belépünk partyba. Bepipálom a leader feje mellett, hogy match leader lvl. Elindítja a questet (Assimilation of the innocent), ő bemegy én kint maradok. Ha bemegyek, akkor máshova kerülünk. Mit csinálunk rosszul? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10811) Plata válasza CactuS (#10810) üzenetére


Plata
félisten

Túl nagy a szintkülönbség.Azt hiszem.

(#10812) CactuS válasza Plata (#10811) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még ha be van kapcsolva a matching lvl akkor is? :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10813) FireKeeper válasza CactuS (#10812) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

néha behülyül a játék. talán próbáljátok meg úgy, hogy:
-ő hív meg team-be
-meccseled a szintjét
-felveszi és megosztja a küldit
-találkoztok a kezdőhelyen és kb egyszerre mentek be

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10814) Raulblanco válasza Konfigos (#10792) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

felemás lett ez a nap.
62 semmi
62 - 57 nyitással hajó
65 semmi
65 - 52 nyitással hajó
65 semmi
nem akartam így menni aludni, leszarom, veszek még hatvanötöt
65 - elsőben jhss :D mire eszméltem még 3 ki lett nyitva, de így is baszott jó 4 packkal.
így már lehet menni aludni.

(#10815) Konfigos válasza Raulblanco (#10814) üzenetére


Konfigos
őstag

Haha,komoly :D
Ezen is látszik hogy mennyire lutri dolog ez,lehet %-ozni mennyi az esélyed stb,de igazából nem lehet tudni,de azért elsőre..ritka :D

Én se bírtam ki a plasmo eső után,ugye utána volt 30 kulcs semmi(ez az amit nem kellett volna),aztán később vettem még 10-et,jött még egy,majd még 10et abba is volt 1,és most még vettem 10et,abba is az első az volt,többit el se nyomtam,úgyse adott volna még,41ért el is vittek már négyet,de azért nagyságrendekkel jobban adta ma mint korábban,ha úgy nézem kb 80 kulcsból 7 vagy 8 plasmo kiesett,plusz a többi szemét,meg a lobi.

(#10816) Plata


Plata
félisten

Hát én ebből az új hírből nem sokat értek,de ez valami event lesz,az event ideje alatt 1-es szintről max szintre sokkal hamarabb fejlődik a karakter,és ha húzol delta újoncot valami jutalom is lesz?
Nem tok angolul,de valami ilyesmi jött le ebből a hülyeségből.
Katt

[ Szerkesztve ]

(#10817) CactuS válasza FireKeeper (#10813) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, lehet azt a missiont nem lehetett közösen megcsinálni, vagy nem tudom. Utána elkezdtük az első kampányt (talán a klingon war?), ott már tudtunk együtt menni. Szokni kell nagyon ezt a felületet, a rengeteg skillt, az átláthatatlan skillfát. De remélem most majd jobban sikerül asszimilálódni. :)

Endgame részen van valami nagyobb megmozdulást igénylő dolog? Valami raid szerűség? Vagy marad endgame-nek a repu farm és az AH-zás?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10818) Plata válasza CactuS (#10817) üzenetére


Plata
félisten

Tutorialt egyedül kell.
Endgame abból áll hogy mehetsz Elite stf-re,farmolhatsz pénzt,90 szintyni xp-t,dilithiumot meg reput.

[ Szerkesztve ]

(#10819) FireKeeper válasza CactuS (#10817) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát a repukat viszonylag könnyű kihúzni, a dialy bonus mark miatt elég kétnaponta menni egy-egy, a repuhoz tartozó küldit, és annyival ki lehet tolni. ha már előzőleg egy másik kariddal megcsináltad, vehetsz ki bónuszt amivel fele annyi idő is elég. az igazi "endgame" inkább a specializációk kihúzása, ami kb végtelen grind, illetve EC farmolás amihez meg kell a végtelen mák. zseniális design.

én már azt fontolgatom hogy jótékony célra a flottának adományozom az eladható cuccaim és végleg abbahagyom a dolgot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10820) Micsurin


Micsurin
nagyúr

HELP : 30-as Klingon küldi , "The Vault" , a romának legyártom a medicine , generator etc-t , és aztán nem tudok kapcsolatba lépni vele , ÉS emiatt nem tudom megcsinálni a küldit mert a rom. nem adja oda a kodót a kapuhoz :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10821) CactuS válasza FireKeeper (#10819) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálunk inkább a kezdéssel van a probléma. :(

4-ből 3 kollégánál folyamatosan villog/fekete kockák vannak a képernyőn. Nekem kb minden 2. töltés után kiszedi az embereimet a hajóból. 2 nap után már most halálra idegesít. Ez eddig is megvolt vagy ez valami új bug és csak régebben nem tűnt fel?

Ha a villogásra nem sikerül megoldást találni, lehet inkább az Eve felé fordulnak. :( (próbálták már a shadereket, fényeket állítani, DX9/11-et váltani, de max 1-2 képernyő töltés után újra előjön). Annyira pedig nem régi a játék.

Eladni/eladományozni szerintem nem éri meg. Mondhatni soha ne mond, hogy soha. Nekem megvan a saját példám, amit így gyorsan meg is osztanék, hátha más nem esik bele ebbe a gödörbe: kb 5 évig neveltem egy MMOban egy karaktert, geareltem, skilleztem, majd abbahagytam a játékot, így bedobtam egy baráti guildben a közösbe, hogy használják, de ne vegyenek le róla semmit. Néhány évvel később mikor visszatértem már nem tudták visszaadni, mert valahogy eltűntek a cuccai (nem gearmilles játék volt, visszatéréskor is maxos cuccai voltak), a karaktert meg lenyúlta egy akkor a guildből már távozott emberke. (pedig nem is magyar guild volt :B)

Lényeg a lényeg: én azóta minden MMOban abbahagyás előtt rendet rakok, ami időtálló azt elteszem, ami nem azt eladom/játékbeli pénzé teszem, majd elköszönök. Ha egyszer úgy alakul, hogy visszamegy az ember, jó az, ha várja valami, hidd el.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10822) FireKeeper válasza CactuS (#10821) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

grafikai bugra nem igazán tudok mit mondani, nekem átlagos hardveren, friss driverekkel nem volt soha gondom, egyedüli a laptopon ütköztem néha problémába de abban meg már ötéves IGP volt lejárt támogatással...

csinálj loadout-ot. minden hajóhoz jár kettő ingyen, ha egy el van mentve, már pár kattintással elő tudod hozni a megszokott felületet ha bebugzana. amúgy vicces, mert ez a hiba kb azóta jelen van mióta behozták ezt a rendszert...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10823) Plata válasza Micsurin (#10820) üzenetére


Plata
félisten

Skipeld azt a küldit a francba,idegesítő vacak küldi,a kód pedig ott van a turretben amit szét lőttél,ha rossz kódot ütsz be buktad a küldit,kezdheted elölről.
Ha van Stalker stealth fighter hajód azzal könnyű megcsinálni,tegyél rá aceton assimilatrort meg még egy két aoe sebzésű uni konzolt.

(#10824) Plata válasza CactuS (#10821) üzenetére


Plata
félisten

Én úgy oldottam meg hogy amikor abbahagytam a WoW-ot töröltem a karijaim,így nincs csábítás sem.
Boffok hogy lejönnek azt megoldhatod úgy hogy lemented a hajót aktuális boff kiosztását,meg egyéb vackot.Van egy olyan hogy save loadout.Azzal.
Ha kiszedi a boffokat csak betöltöd és kész.Bár van hogy a boffod képességeit is meg variálja,ez egy új feature,hogy ne unatkozzunk.Már jó ideje megvan,minden nagyobb kiegnél újra előjön,de ezek a barmok nem tudják javítani.

[ Szerkesztve ]

(#10825) CactuS válasza Plata (#10824) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Wowban nekem mai napig ott vannak a lvl70-es karakterek, sőt kb 1 éve fent van a gépemen is a kliens újra. Viszont nem igazán van meg a csábítás, hogy visszaugorjak a raidelős/gearelős malomba. De lehet egyszer, ha nagyon ráérek... :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10826) gerisz23


gerisz23
őstag

Konfigos,vszleg van igazság benne hogy némely command skill vhogy laggot csinál...Mentem még 1-et,vesim meg jeff de brutál volt,Sherlock ment Ravyékkal,úgy ugráltak mint a nikkel bolha...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10827) Raulblanco válasza Konfigos (#10815) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

tegnapról megmaradt packok, 60 semmi, oké, hajó eladva, vettem megint, 60 semmi... jó akkor most durci vagyok, televásároltam szinte mindenhol a bankot inventoryt r&d packokkal, de elfogyott a 2 milliós is exről, ahol nincs tele 3-4 kari ott hagytam elég ec-t rá későbbre, így összességében maradt 500+ millióm, még 60... 3 x semmi sosem volt még, hát lett.

800+ lobinál voltam, mondom ebből a maradék 40 millióból vettem még 4 packot meg 6 kulcsot, megint óra 24-kor, hááéááéááá másodikban ott volt, the show must go on!

(#10828) Konfigos válasza Raulblanco (#10827) üzenetére


Konfigos
őstag

Durva :D Azért elég meredek lett,de csak meglett végül.Azt láttam tegnap hogy valaki felvásárolt egy szép készletet,éjjelsszerencsére valaki berakott 40et 1.65 ért,azokat Elvittem én is :D de fostam hogy mire találok neki helyet elviszi más,de szerencsére nem.Egyébként szerintem a sok rd packon fogsz annyit keresni ami fedezi a strike nyitogatasod okozta mínuszt,szóval nem para.Jhec ára az egekbe,szegény gyerek traden 295ert akarta eladni és lesavaztak rendesen hogy mi az hogy annyiért,annyiból vehet kulcsot az ember és kiforgatja magának(nyilván nerfelve van a drop mert alig nyitnak belőle) szóval ez így nem igaz,főleg hogy pár napja 150 kulcsbol se jött.Tegnap előttem 20at rá mondom hátha,miután elfogyott rá pár percre kinyitotta más. :D

(#10829) gerisz23 válasza Konfigos (#10828) üzenetére


gerisz23
őstag

Sajnos én híján vagyok ecnek,így csak az 1 millás pakkokra tellik:D
Most is sikerült vennem párat,csak szerencse kell hozzá,meg valaki aki elnézi a témát:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10830) Konfigos válasza gerisz23 (#10829) üzenetére


Konfigos
őstag

De nagy mennyiségbe olyan nincs az a baj,elején volt,300db körül én is 900k-1.2 között vettem,aztán már 1.5ig elmentem,most már 1.7ért is viszem :D Persze a héten vettem egy 50-70et 1m-ért én is,de azért ritka hogy nem csapnak le rá gyorsan.

(#10831) Lanny


Lanny
aktív tag

Nektek elindul a launcher, vagy csak nálam makacskodik?

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#10832) Plata válasza Lanny (#10831) üzenetére


Plata
félisten

ARC launcher halott,de sima elindul.

(#10833) Lanny válasza Plata (#10832) üzenetére


Lanny
aktív tag

A sima nem akar működni.

Végre betöltött.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#10834) Plata válasza Lanny (#10833) üzenetére


Plata
félisten

Na az vicces,nekem ARC volt behalva. :DD

(#10835) gerisz23 válasza Plata (#10834) üzenetére


gerisz23
őstag

Arcot le se tudom tölteni...

Valakinek volt már gonja a dyson repu befejezésével?nem tudom felvenni a Nelen Exilt az egyik karimon...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10836) gerisz23


gerisz23
őstag

[link]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10837) Plata válasza gerisz23 (#10835) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudod felvenni?Nem lehet hogy tele a rostered és azért?

(#10838) Lanny válasza gerisz23 (#10836) üzenetére


Lanny
aktív tag

Added Transport Warhead functionality to the following unique Torpedo types:

Particle Emission Plasma Torpedo
Bio-Molecular Warhead, the mission reward version.

Jó kis debuff, főleg sci karinak! :)

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#10839) Plata válasza Lanny (#10838) üzenetére


Plata
félisten

Vonatkozzon a Bio-Neural Warhead-re is,és bódog löszök.

(#10840) gerisz23 válasza Plata (#10837) üzenetére


gerisz23
őstag

Meglett nem volt tele a roosterem,csak 20 méterrel odépp parkolt a dinófajzat.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10841) Micsurin


Micsurin
nagyúr

vaadwaur doboz mekora esélyel dob hajót? (100-ból 1 talán ? ) 500 Zenből hátha jönne valami elven gondolkodom :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10842) gerisz23 válasza Micsurin (#10841) üzenetére


gerisz23
őstag

annyiból sztem kizárt hogy essen

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10843) Micsurin válasza gerisz23 (#10842) üzenetére


Micsurin
nagyúr

fasza :D gondoltam , azért köszi :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10844) Raulblanco válasza Konfigos (#10830) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

hallod, beszarok ezen komolyan.

amit mondtam, 60 semmi, ezután beszéltünk, hogy már 2x bemákoltam így kevés packból a visszajövetelt, lobi hajó elad, vettem az 1 kulcsot, 11 packot, esett a JHSS.
vettem 58 packot, semmi, lobi hajó elad, vettem 2 kulcsot, 11 packot, megint jhss :D

(#10845) Raulblanco válasza Raulblanco (#10844) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

hülye elmélet sokadik.
a 2 hajót ma, és a múltkori 2 kevés packos nyitást is úgy csináltam, hogy 1-2 lockbox majd a packok.
mivel ma 2x bejött, most az új adag pack elé is tettem egy lockboxot, 50 körül megint jött egy jhss... 3. ma :)
"ma" már nincs ma, de akkor lefekvés előtt még megpróbáljuk elrontani ezt az elméletet is.
jaj, tényleg, 3. hajó óra 24, másik jhss után azonnal :D

(#10846) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

No, próbálkozok tovább az STOval. Jelenleg kb annyi amit tudok, hogy az Earth Spacedock környékén (Spacedock, Sol system és Academy) elküldöm az embereimet (assigments) küldetésekre. Be tudok jelentkezni PvE Queue-re és kb ennyi. :B

Pár kép, hogy jelenleg hogy áll a karakterem: Képek.

Tudnátok pár tippet adni a skillezéshez, illetve, hogy mit is kéne csinálnom innentől? Doffokat venni? Hova kéne eljutnom, hogy bele tudjak csapni az "endgame"-be? Illetve hogyan kéne befejeznem a skilljeimet? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10847) Plata válasza CactuS (#10846) üzenetére


Plata
félisten

Skillezéshez nem értek szóval nem szólok hozzá.De nekem kicsit felemásnak tűnik.
Viszont doffokat érdemes lenne beszerezned.Szerintem 3 lila deflector officer és 1 gw doff jól jönne,deflector officerből azt vegyél amelyik a sci skillek cd-jét csökkenti.
Doffokból jó ha van sok főleg kék vagy lila,de a zöld sem rossz,ha van a flottádban lehetőség sulibánozásra,az jó doff szerzési lehetőség.Sok jó doffot szerezhetsz be.
Ma van március 13 és péntek,csináld meg a horror küldit és kapsz 1 kék klón doffot.Minden péntek 13-on van lehetőség megcsinálni a küldit és doffot beszerezni.Jó kis doff,Dr. Sibak a neve.Hearts on minds eventen lehet szerezni,a Hearts on minds küldivel.
Jah és dobd el a Mask energy signature boff skillt.

[ Szerkesztve ]

(#10848) CactuS válasza Plata (#10847) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A Hearts on minds megvan a calendarban, a többi kicsit kínai nekem. Officert Auction Houseban tudok venni? Mint írtam, anno éppen csak felértem lvl 50-re, így sok dolog nincsen meg és valahogy elsőre sem volt annyira newbie barát a játék. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10849) CactuS válasza CactuS (#10848) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sikerült, kaptam egy kék Dr. Sibak clone. Ezt a része pipa. :)

A szabadon választható PvE queue mission-ökből milyen markokat érdemes kivenni? Fleet mark-ot és azt beváltani Fleet creditre?

Próbáltam pénzt farmolni ez alapján, de nem igazán találtam meg ezt a Foundry questet. Azóta már kivették?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10850) Plata válasza CactuS (#10849) üzenetére


Plata
félisten

Nos mivel nincs sponsorshiped,így javaslom először 3 reput húzz fel,az könnyebb mint egyszerre a hatot.
Nekem marha sok karim van így van mindenre bőven sponsorshipem,így egyszerre szoktam húzni az összes reput.
De fleet markot is érdemes szerezni.
A pénz farmolós részt nem tudom,én ahhoz baromi lusta disznó vagyok.
Sulibánozok meg contrabandozok és kész,ami pénzecske jön az úgy nagyjából elég a hülyeségeimre.
Ha kell valami nagyon értékes hajó véletlen akkor talán nekiállok pénzt farmolni.De amúgy nekem nem szabad pénzt farmolni,nincs az a pénz amit én ne költenék el hülyeségekre. :DD
Ja és foundry küldivel jó ha keresel fél milliót,és harcolni kell érte,hát a tököm se fog 10-15 percig harcolni félmilláért. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.