Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) CactuS válasza Plata (#10850) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Összesen 700k-m van ,mint látod, nekem 15 perc alatt az jó biznisznek tűnik. :D

Melyik 3 reput? Van az mindegy? (Sajnos itt nem igazán van iránymutatás, mint más MMOban). Pl kiválasztom azt, hogy Dyson join, ott kiválasztok egy projectet, majd feltöltöm a kért cuccokkal? Ez a repuzás?

Azt tudom, hogy commandationból a diplomatic adna több Warp pontot, de a többit nem igazán értem. AZ R&D meg aztán végképp sötét folt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10852) Plata válasza Plata (#10850) üzenetére


Plata
félisten

Megmutatom nekem milyen doff van a dyson fun karimon.
Nekem a Dyson az fun kari.már vagy féléve át akarom fegyverezni protonicra,de lusta vagyok rá. :D

És itt a hajó felszerelése.

(#10853) Plata válasza CactuS (#10851) üzenetére


Plata
félisten

Az,én omega nukara roma repuval szoktam kezdeni,bár mivel gondolom dyson felszerelést akarsz dyson hajóra ezért neked inkább dyson meg még két valamelyikre érdemes ráfeküdni,bár ha van időd húzhatod mind a 6 reput,elmész stf-re vagy valami más pve-re szerzel markot az 2-3 napra elég.

(#10854) CactuS válasza Plata (#10853) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nincs valami alap guide, hogy friss 50esként mit kéne kezdenem. A képekről nekem annyi jön le, hogy látom szép lila minden cuccod és Doffod. :D

Néztem a reddites guideot, abból nekem annyi jön le, hogy PvE queueből kell markokat szedni a doffokat meg küldeni mindenféle küldire és, hogy lehet exchange-en doffon venni. Kb ez volt a lényege. Most a két aktuálisre próbálok bemenni, aztán lövöldözni (Cristalline event), más kérdés, hogy a többiek lehet néznek rám, hogy ki ez a béna balfasz és mit akar ezzel a hajóval (kb nem láttam szinte senkit az enyémhez hasonlóval rohangálni). Szóval nem igazán tudom elkapni, hogy mit kéne csinálni. A doffokat amikor mapot váltok és van szabad küldi hely, akkor elküldöm, de ezen túl inkább fogy a pénz, mint jön. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10855) Plata válasza CactuS (#10854) üzenetére


Plata
félisten

Ha a többiek is feljönnek talán majd segítenek neked ebben,én nem igazán értek dologhoz,a vidióta karik készítéséhez igen. :DD
Azért van sok kék és lila doffom,mert a flottánkban már vagy másfél éve (?) megy a sulibánozás,és az adja a doffokat.
Egy sulibán küldisorral olyan 80-90 doffot kapok,ami vagy kék vagy lila,vagy zöld hogy dögölne meg. :DDD
Fehér doffom már nincs is,és mivel lusta vagyok így öt naponta kitörlök 2-3x30 kék zöld dofffot.
Tököm se vacakol exen kék ződ doffal,ha lila és nem ér 1 vagy 2 misit akkor azt sem rakom ki,mert állati lusta disznó vagyok.
A hajón lévő lila cuccok 80%-a repuból jött,a maradék meg olcsó vacak. :DDD

(#10856) Plata válasza CactuS (#10854) üzenetére


Plata
félisten

Olyan doff küldiket ne csinálj amibe pénz kell,azok gagyik,és csak valami vacak platform plan-t hoznak vagy mit.

(#10857) CactuS válasza Plata (#10855) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy a hajó azért lett ilyen, mert pont akkor volt a szülinapi event, ami adta ezt. Sci meg azért, mert szeretek support/heal karakterrel játszani. Sulibánozás az valami kódnév vagy mi? google nem dob semmit. :B

Inventory csak nekem tűnik kevésnek? Annyi féle cuccot dob/hoznak a doffok, hogy nem férek.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10858) FireKeeper válasza CactuS (#10854) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

doffozáshoz tippek:
-akadémián vannak toborzós assigmentek, azokat érdemes futtatni, mert ingyen adnak fehér-zöld, de nagyon ritkán akár jobb doffokat is.
-exchange-en érdemes vásárolni refugee-ket, amiket be lehet rakni Asylum on XY (bolygó neve) assigmentekbe, amiből, ha jó trait-es volt a refugee könnyen kaphatsz kék/lila doffokat.
-Assigment Chain-eket (tehát ami több küldiből is áll, nevében írja hogy "Mittudomén 1/7") érdemes csinálni, mert egy csomó ad doffot a végén, vagy megnyit olyan assigot, ami adhat doffot.
Ilyen van pl minden nebulában (7 részes, kék doffot ad a végén, és ismételhető küldit ami lilát ad ha crittel).
Kardassziai űrben van három, 4 részes lánc (fednél Paradan, Karemma, Bajoran) amit ha megcsinálsz kinyitod az Officer Exchange küldit, amivel a fehéreidet/zöldjeidet be tudod darálni és jó eséllyel jobbakat kapsz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10859) Plata válasza FireKeeper (#10858) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi nem akarok bele pofázni,de a kardassziai űrben 4 van.Paradan, Karemma, Bajoran,Cardassian.
A kardassziai elérhető fedes és klingon karival is.
Link

(#10860) FireKeeper válasza Plata (#10859) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah tényleg, azt kifelejtettem. ha elbaszok valamit nyugodtan bele lehet pofázni :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10861) CactuS válasza FireKeeper (#10858) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oké, köszi, nézegetem, hogy mi a helyzet velük. A passangerekkel mit kezdjek? Van 17/20, mind fehér colonist.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10862) FireKeeper válasza CactuS (#10861) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azokat a nebulás assigment láncokban tudod felhasználni, illetve szokott lenni olyan assig is amiben 500 dilit kapsz 5 colonistért (nevét már nem tudom).

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10863) Raulblanco válasza CactuS (#10854) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

A lila nem szép, nekem kifejezetten bántja a szemem az az egy ami fent van. De még nem döntöttem el, hogy az marad-e fent, vagy a Kobalit rakjam-e fel. UR-en utóbbi megkapja az AMP szorzót, viszont kevesebb energia, de az energiából így is jó vagyok override-al és plasmoniccal, plusz a jó pajzs heal miatt lehet kivenném a tss-t és beraknék helyette második override-ot, azzal meg akkor főleg nem lenne energia gond.

Így néz ki a hajó, engineer kapitány, cruiserben, puggal 22-25k dps, dps csapattal 30k+

az inventorym csak ritkán telik meg, de akkor persze zavaró, tervezem is megvenni azt a maradék kevés bővítést amit a főkarimnál még tudok, meg persze az account bankomat is maxolni akarom majd.

Konfigos

Végül nem tudtam próbálni tegnap, 1:20kor nyitottak egyet, de azt kihagytam inkább, nagyon közel volt a packok vételének időpontjához, utána meg már 2:01-ig nem nyitott senki semmit, így inkább mentem aludni.
Majd ma kipróbálom ezt a box és packok utána dolgot megint.

Elachi upgrade felemás lett, igazából magamban mondtam is poénból, hogy a crtd3-as ground fegyver lesz majd crtd4-es az 5db crtd3-as cuccból, de jobban örültem volna ha nem trafálok bele.
dbb 1 dmg 1 crth, sima beam is 1 crth 1 dmg.
acc3 beam dmg
acc3as 3db dhc-ból kettő azonnal kapott crtd-t. harmadikra még 2 omegát rá kellett nyomni, mert az istenért nem akart fellépni, akkor legalább beadta mk 11-esen az acc4-et, 180-ért van fent egy, kicsit alávágtam 99m-ra.

az acc3 crtd-ket 25-25-ért megvették, szóval nagy gond már úgysem lesz.

a crtd4 sniper rifle-t pedig vagy eladom vagy megtartom, meglátjuk lesz-e rá értelmes ajánlat.

(#10864) Plata válasza Raulblanco (#10863) üzenetére


Plata
félisten

A lila szíp a sárga ronda,és a tököm se tököl azzal hogy be sárgítsam a cuccaim. :U
Nekem tökre jó a lila,nem vagyok én Mazo Pista. :DDD
Abban nincs semmi fun ha van 50k dps-ed,az már unalmas. :N
Hol abban a móka és a kihívás.

(#10865) CPT.Pirk válasza Raulblanco (#10863) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ne spoilerezzétek be ezeket a képeket, hülyén néz ki az a nagy üres terület. Meg hát ide csak olyan jön, akit érdekelnek ezek a képek. Amúgy szép a felszerelés. Grat.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10866) Plata válasza Raulblanco (#10863) üzenetére


Plata
félisten

Most néztem meg a képedet,és mit látok rajta,van egy fekete macskád,azonnal ad ide vagy rád küldöm a szomszéd vámpírt. :D
Te péntek 13 van,én a helyedben a fekete macskával riogatnám a jó népet esd-en. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10867) Raulblanco válasza Plata (#10866) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

jajj, tényleg, azt hiszem zero volt aki felment exchange bejárata fölé, és onnan a peremen állva hívta be a macskát háttal állva, azok meg így leestek, ex bejárata előtt fekete macskák potyogtak az égből, egy ilyet kellene ma csinálni, csak sokan :D

(#10868) CactuS válasza Raulblanco (#10863) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jó, hát ennyi inventory slottal szerintem én is ellennék. :)

Eléggé küzdök a játékkal és ez frusztrál, pedig lelkem rajta, egyre jobban tetszik a Trek univerzum és próbálok utána olvasni a dolgoknak. Csak valahogy elengedték az ember kezét lvl-50esen, aztán nem annyira érthető, így új játékosként. Tolom a kis PvE Queue-kat, de sok minden nem változik. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10869) gerisz23 válasza CactuS (#10868) üzenetére


gerisz23
őstag

Gyűjtöd az xp-t csinálhatod a repukat,farmolhatsz dilit ect stb jobb felszerelésre.A lényeg hogy legyen elképzelésed mit akarsz,és törekedj a megvalósítására.Mikor elkezdtem játszani azt hittem soha nem lesznek zenes,lobis hajóim,felszerelésem stb.Aztán szép apránként meglett majdnem minden,sokat segítettek innen a fórumról.
A sorozatokat érdemes végignézni,hogy minél jobban tudjon azonosulni az ember a story missiókhoz.Én utólag kezdtem el őket nézni-már játszottam javában-de úgy kerek a történet ha tudod mi miért volt.DS9-et nézem közben,háát Voyager jobban tetszett,de gondolom a történet haladtával a karakterek is fejlődnek.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10870) FireKeeper válasza gerisz23 (#10869) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig a DS9 istenkirály, csak várni kell a harmadik évadig hogy igazán beinduljon. onnan viszont nincs megállás.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10871) Plata válasza FireKeeper (#10870) üzenetére


Plata
félisten

De nekem a vége nem tetszik,hirtelen vége van oszt kész.

(#10872) Micsurin válasza Plata (#10871) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mint minden jó sci-fi seriesnek, Stargate Atlantis, Battlestar Galactica, Defiance, és még sorolhatnám az újabbak közül a példákat :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10873) Plata válasza Micsurin (#10872) üzenetére


Plata
félisten

Stargate sorozatokat és filmeket szeretem,de a Defiance-ról nem is hallottam,a Battlestar Galactica vér lapos és unalmas volt,még az első évad pár része jó,de utána unalmassá válik.

(#10874) Konfigos válasza Plata (#10873) üzenetére


Konfigos
őstag

Bsg-hez nagy kínnal kezdtem neki én is.Az a titka hogy nem szabad a st világhoz hasonlítani ezeket,és akkor emészthetőek.Ha ez megvan után le lehet darálni őket,defiance személy szerint nem jött be,talán 1 évadot néztem meg muszájból,ami viszont iszonyat jó az a falling skies.Ott rendkívül érdekes koncepció alapján indul ki a történet,és szuper karakterek vannak,az effektek is magas szintűek benne,engem nagyon letudott kötni.Csak sajnos az is kaszát kapott..de az utolsó évadot még leadják,pedig ahol abba maradt szinte már rágtam a körmömet hogy vajon mit hoznak ki belőle.Nagyon nagy nézettséggel indult,de elkaszálták sajnos.

Egy próbált mindenképp érdemes adni neki,kis idő kell annak is mire beindul,de utána nagyon emészhető,főleg amikor megjelennek a Volmok benne.Ez a sorozat lenne az,aki nem ismeri az mindenképp tegyen egy próbát vele.

(#10875) Plata válasza Konfigos (#10874) üzenetére


Plata
félisten

Bsg eleinte még jó,de aztán annyi agyhalott baromság van benne hogy már fáj ha néznem kell.
Failling Skies-t sem ismerem,de megnézem,úgy nézem lesz időm filmet nézni mert a STO megint szar,az este is behalt nekem a szerver,és vissza sem engedett,amitől bepipultam és tojtam rá,de most húznám kis karimat hogy végre elérje 44-es szintet,de állandóan ez van.

Már kicsit fárasztó.

(#10876) gerisz23 válasza Konfigos (#10874) üzenetére


gerisz23
őstag

Én is ezt szeretem ezekbe,van 1 jó sorozat,nézik is kint,eltelik egy-két év jön egy másik,beteszik a nézett sorozat helyére azt meg mondjuk átrakják péntek délutánra,vagy estére mikor az emberek bulizni mennek stb...utánna meg ráfogják hogy nem nézi senki,persze ha youtubra,vagy máshova felkerülnek a már átett részek azt ugyanúgy megnézi aki előtte nézte...Tisztességes befejezést ezután már ritkán kapnak a sorozatok.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10877) Lanny válasza Konfigos (#10874) üzenetére


Lanny
aktív tag

Kár, hogy a SG szériát is lekaszabolták, pedig egyáltalán nem érdemelt volna ilyen befejezést! :(

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#10878) Micsurin válasza Lanny (#10877) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha az Universe tetszet akkor a CSk1 , és az Atlantis mégjobban fog , sokkal jobbak (igazá régebbiek 2007-től lefele , de jók :) )

BOCSI: orbitális nagy off na de : Ha valaki szereti a kreatív játékokat , StarMade (ingyenes ! ) olyan mint a minecraft , de a világ az ŰR , a bolygókra leszálhatsz , magadnak csinálsz hajót , harcolsz stb , pajzsok , eneriga fegyverek etc... Én most épp egy Voorhcát építettem , nagyon jó , leséttek meg :K

BSG-t meg nem savazni , mert harapok is :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10879) Raulblanco válasza Konfigos (#10874) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

tegnap nem igazán jött semmi, aztán végül 2 hajóval zártam a napot, és úgy hogy 0 ec-m van mindenhol, de 114 packom miután eladtam a jhss-t... és annyi lobi, hogyha kinyitom azt a 114-et akkor 2 astikára van lobim, így mentem aludni.

ma, 50 semmi. ok, sok van még. 50 semmi. jó, mostmár csak 14 pack és nincs ec-m, 14 semmi.

hát, ez nem túl jó.

eladtam az egyik astikát, meg még valami egyéb itemet amit árultam, 15 semmi.

eladtam az astikát meg egy drágább konzolt ami exen volt, 14 pack, 0 ec, az eredmény:

azt hiszem ez egy mákos nyitás lett :D

(#10880) Lanny válasza Micsurin (#10878) üzenetére


Lanny
aktív tag

Már rég végignéztem a 3 sorozat összes részét, kívülről fújom, hogy mi fog történni! :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#10881) Raulblanco válasza Lanny (#10880) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Én a Doctor Who-val vagyok így, tavaly februárban kezdtem nézni STO-s haverokkal, az 4. doctornál, a halála előtt nem sokkal csatlakoztam be, valamikor nyáron értünk az új részekhez, azóta a kedvenceket már 4-5x is megnéztem újra, közben néha néha megnézek egy 4th doktoros részt is, de az már vicces mint egy TOS rész, mai szemmel.

[ Szerkesztve ]

(#10882) Konfigos válasza Raulblanco (#10879) üzenetére


Konfigos
őstag

Na nee :D Mekkora atom mák :DDD Láttam előbb mit irt cj,akkor jól sejtettem hogy neki nagyon nagy buko lehetett ez a promo pack,persze kérdés mennyit nyitott összesen,na meg azért nem sajnálom,elachi promonál biztos brutál megszedte magát.

(#10883) Micsurin válasza Lanny (#10880) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor nem szóltam :D , első találkozásom a scifi-vel az az első ST egyike és a CSK1 volt , útobbit mind a 10 évadot ismerem mint a tenyerem :) De ez az új Universe valami bűn rossz , apropó , van a Voyager óta értékelhető ST sorozat ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10884) Raulblanco válasza Konfigos (#10882) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

kari csere, 30nál álltam meg, mert esett még egy, megint karicsere, azóta 100ból semmi, de ugye amit mondtál, beszámolja, szóval lassan adni fogja, még 30 packom van, aztán max a 2 lobi ship, és vége. remélem azelőtt hajóra ér a számláló :)

CJ, beszélgettem vele, azt mondta 2 kulcs 1 pack-ja volt, abból esett neki, le van égve.

[ Szerkesztve ]

(#10885) Raulblanco válasza Konfigos (#10882) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

na, vége. 30 semmi lett az utolsó harminc. 2 astika megint, a lobiból. első astika 11 pack, semmi, második astika 12 pack, beírtam fleet chatre, hogy utolsó ec, ha nem jön, ennyi, erre valaki nyitott egy box hajót, elnyomtam őket, bumm, ott a jhss megint :D

de ennyi, mostmár hiába vennék megint 60-at, nem adná, lobim sem lenne meg egy astikára, szóval vége, úgy döntöttem ezt inkább elszórakozom kulcsokra, azzal még 1-2 napig elnyitogatok mire teljesen elfogy... aztán event és lehet nyitni a packokat nagyüzemben.

megcsináltam a matek részt is:

2515 packot nyitottam az event kezdete óta, ebből 26 Jem'hadar Strike Ship esett.
összesen 474 millió minuszban zártam (ugye sokat javít rajta hogy hajó estével fejeztem be, így annak az eladási ára, 460m le lett vonva a veszteségből, így gyakorlatilag a felére ugrott le)

474m teljesen megérte egy másfél hetes promo packos szórakozásért.

most 5476 R&D packom van, várom az eventet.

(#10886) Lanny válasza Micsurin (#10883) üzenetére


Lanny
aktív tag

Star Trek: Enterprise

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#10887) Micsurin válasza Lanny (#10886) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen :R Már meg is van a mai program :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10888) Wolverine


Wolverine
félisten

Sci-fi rajongók nézzék végig a Babylon 5-öt is, érdemes :) A DS9 alapötletét kb. erről vették át.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10889) Plata válasza Wolverine (#10888) üzenetére


Plata
félisten

Én láttam,nagyon jó kis sorozat volt.

(#10890) gerisz23


gerisz23
őstag

Konfigos eladtad az acc4 dis dhcdet?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10891) Konfigos válasza gerisz23 (#10890) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem,csak lejárt,sok más is,csak nem volt kedvem felrakni újra.Majd később lehet felnezek és felrakom.

(#10892) Lanny válasza Raulblanco (#10885) üzenetére


Lanny
aktív tag

Láttam, már megint nyitottál, grat!
1 ilyennel megdobhatnál! :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#10893) gerisz23 válasza Lanny (#10892) üzenetére


gerisz23
őstag

Ahogy írta chaten is ez volt neki az utsó.leaáll vele.
Aztán kitudja...:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10894) Raulblanco válasza gerisz23 (#10893) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

mostmár tényleg. nem szabad, ez is sokba került, eladtam szinte a teljes omega fragment készletem hogy kinyissam, ma nagyon sokat elpazaroltam, szerintem 1 milliárd bukó simán volt, de túlságosan nem izgat, 10 milliárd alatt volt a kp-m, egyéb cuccokkal együtt volt 17,6 milliárd érték mikor elindult a promo pack, 5500 pack felett járok a mai adaggal, ami 20-30 milliárd közötti bevételt hoz, plusz van még vagy 4-5 milliárdot érő cuccom amit előző alkalommal nem tudtam eladni, így különösebben nem izgat a mai veszteség, a packokkal jó leszek, majd visszaveszem drágábban max ha kellenek a fragmentek.

Lanny, bocs, de azonnal eladom mindet, abból nyitogatok tovább, ez veszteséges, csak a pénzt viszi el így is.
Mai termés egyébként a JHSS, 2 elachi escort, voth cruiser és xindi dread... xindit csak a phased biomatter fegyverek miatt nyitom :D és összesen eddig 86 hajó, betettem most egy summ-ot a táblázatba, majd a 100.-at magyar hun chaten valamilyen formában elajándékozom, vagy kvíz, vagy valami egyéb játék.

[ Szerkesztve ]

(#10895) gerisz23 válasza Raulblanco (#10894) üzenetére


gerisz23
őstag

lol

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10896) gerisz23


gerisz23
őstag

[link]

Nah ezt most nem egészen vágom...valamit a már "kész" karaktereinkel is meg lehet csinálni?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#10897) Raulblanco válasza gerisz23 (#10896) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

mai összesen 500 box 1 tal silány hajó.
nem valami fényes.
de legalább jó hír, hogy ma kibírtam pack nyitás nélkül, viszont nem sokon múlt :D

(#10898) Konfigos válasza Raulblanco (#10897) üzenetére


Konfigos
őstag

Hú az komoly.Akárki akármit mond láthatóan vissza van fogva a boxok dropja,ritka szar nyitásaim voltak nekem is.

(#10899) Plata válasza Raulblanco (#10897) üzenetére


Plata
félisten

Pedig én az este be avattalak téged abba hogy hogyan lehet olcsó bugshipet szerezni. :DDD
Olvastam amit írtál flotta fórumba,és írtam is,tök ráizgultam a témára,lehet csinálok egy ilyet Delta eventes karinak. :C

(#10900) Plata válasza Konfigos (#10898) üzenetére


Plata
félisten

Egy 50 kulcsra asszem én is összekaparok lóvét,de nekem lobi kellene nem hajó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.