Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14534) Konfigos válasza FireKeeper (#14532) üzenetére


Konfigos
őstag

Megfogsz lepődni de nagyon kevés embert érdekel ez a dolog,és nagyon kevés f2p is van aki boxozik,pont azért mert javarészt veszteséges,aki nyer vele az mások kárán nyer vele az mindig is tény volt.

Amikor azt látod hogy pl box első nap ami most is lesz és hullanak húszasával a hajók azoknak a nagyrésze mindenféle trükkök nélkül nyitja ki,egész egyszerűen kulcs akciót lát előkapja a credit cardot és 300 dodóért vesz zent,belép és vesz 100 kulcsot és kinyitja 50ből,majd kinyitja a hajót felrakja rá a cuccait és megy egy isa-t és itt vége is a dalnak,nem érdekli őket hogy ki elől nyitották ki éppen akkor stb,ahogy engem se.Nehogy azt hidd hogy velem nem esik meg hogy én segítek rá másoknak,számtalanszor előfordul hogy elnyomok 70et majd rá 10 másodpercre amikor elfogyott a kulcsom kiesik másnak.Ez egy ilyen történet itt,nem tudsz biztosra menni csak akkor ha zenvásárló vagy,amit valljuk be megérthetünk,hiszen ő fizet érte 70ezer forintot kb én meg csak úgy poénból kinyitom,nyilván neki jár jobban és előbb és jobban.

Annak idején én is azt hittem hogy van egy lekérdezés vagy hasonló amikor boxra nyomsz és az alapján dől el hogy megkapod-e vagy se,de ez az elmélet már rég megdőlt kb 10ezer kulcs után.Annyiról szól hogy mindig van egy random szám ami össz kulcs után kiadja a hajót,ha ez a szám nálad teljesül be és megfelelő helyen te kapod meg,ha nem akkor meg nem.Nyilván gondoltak arra is hogy mivan ha szegény pont akkor nyit mindig amikor más és kinyitja előle,erre van kitalálva a halmozás varázsa a játékba amivel nagyba megnő az esélyed minden hajómentes kulcs után.Hiszen ki örülne annak ha elnyom ezer kulcsot hajó nélkül mert éppen peche volt.Persze vannak bugok,én is beleszaladtam már olyanba hogy 650 semmi,ami jócskán túlmutat azon hogy 300 körül már minden kiesik mindekinek,bárhol.
Alap esetbe a legjobban továbbra is az éri meg hogy eladják a kulcsot és megveszik a hajót,persze kérdés ez kinek éri meg,én biztos nem költöttem volna el 2-3millio forintot az accomra amik vannak rajta,de sokan nem így vannak ezzel,és ezért múkodik még a játék.Plusz igen,amit Madgie is mondd,nincs konkurencia tökéletesen elvannak ezzel,hatalmasakat kaszálnak néha és pont annyit adnak a játékosoknak ami épp elegendő hogy ne lépjenek ki,persze ennél kicsit elszámolták magukat mert a dr után csak csökken a létszám,szóval a végtelenségig nem lehet ezt se vinni,de egyelőre aki sokat exezik a játékba látja hogy iszonyatosan sokan vásárolnak még mindig,és nem is kevésért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.