Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14121) Konfigos válasza Plata (#14114) üzenetére


Konfigos
őstag

Plata ez már uncsi.. :D Mindenki tudja jól miért utálod régóta,egyszerűen kurva béna vagy,és nem is érzed hogy valaha menne neked,így inkább ködösítesz :DDD De megértem,nálad a határ az hogy lenyomj egy olyan borg kockát aki 7 éves skilleket használ és egy helybe áll,nálam meg ott hogy egyedül lenyomok 8-10 olyat mint te akár kvzás közbe :D

Kaporc: Ha valaki akkor én tudom hogy milyen a pvp,nem véletlen megyek már én is csak pro játékosokkal,szinte biztos hogy csapatot fogsz ki,pislogni se fogsz tudni és már véged.Sokszor mondtam már,ameddig valaki nem ássa bele magát abba milyen dolgok is vannak ebbe a játékba pvp téren sose fogja megérteni miket lehet kihozni egy egy hajóból.A gond továbbra is az hogy ha nem karolnak fel egy új játékost akinek fingja sincs a pvphez akkor sose fogja megtanulni mert csak halni jár majd be.
De megvan az ellenpélda is,ha normálisan kérdezel és kérsz segítséget tudnak neked annyit segíteni hogy életképes hajót hozzál össze,amivel egy jobb csapatba már élvezni is tudod.
Legyen ez tank,tact,sci..

Van olyan zombi tank pvpn akinek nekimennétek 15en innen,és nem viccelek de nem tudnátok kinyírni.Amikor egy ilyennel szembesülsz hogy bizony lehet ilyet is ebbe a játékba átgondolod mit is jelent az hogy tank valaki,és rájössz hogy az hogy 4 gömböt túl tudsz élni pven az igazából az 2% annak amit tanknak lehet hívni.

A pvp akkor jó móka ha hasonló kvalitású emberekkel játszod,amint bekerül a képbe egy op játékos borul minden,és becsomagol 10 átlagos játékost egymaga.Szóval nem halott a pvp,csak tudni kell a helyén kezelni,ha rám hallgatsz addig ameddig nincs melletted egy erős társaság addig csak flottán belül barát pvpket nyomsz,ott nem fog elkapni az ideggörcs és még jól szórakozol is.aztán ha úgy érzed és többre vágysz és érdekel a téma össze tudlak hozni olyanokkal akikkel már a komoly szinten is élvezheted.De persze részbe ez p2w,szóval egy mirror hajóval kék cuccokkal nem kerülhetsz be ilyen csapatokba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.