Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11471) Konfigos válasza Airedhyal (#11462) üzenetére


Konfigos
őstag

Semmi,ne értsd félre :D Csak láttam hogy írtál épp hunchaten és mondtam hogy a te neved is láttam már itt ph-n,csak ennyi :) Meg persze senki nem mer már kiállni ellen pvpbe és kell az gyalogság ;] :DDD

Lanny: Ezt ne mondd mert ez nem igaz,te is megkaptad a levelet mert átküldtem mindenkinek.Én beszéltem az alfa direktíva egyik vezetőjével(talán az),csupán annyi volt a gond hogy mint tudod nálunk nem divat a TS és az kellett,egyébként sikerült találnom egy tagot nálunk akinek volt,ő meg is jelent és meghallgatta őket,és ismertette a mi flottánk helyzetét.Egyébként mint kiderült senki a közelébe se áll úgy mint mi,tehát mi csak alfák lehettünk volna,de erre tudomásom szerint nem kértek fel.Magával az armadával kapcsolatba egy nulla a bónusz ami jár,ebből az egészből csak a kisflották tudnak jól esetleg kijönni ha a nagyobbak támogatják őket,mivel nálunk 2éve nincs mit fejleszteni kb mindegy mindegy alapon volt,mostani rd labot is ha megnézed ahogy lejár már indul is..De a bónusz jelenleg ami jár az mondhatni jelentéktelen,ha majd buffolják ezt az egészet lehet értelme,így nincs,de a dili kedvezmény is csak azoknak jó továbbra is akik flották és még sok a fejleszteni való,ehhez viszont a legjobb a gamma flotta pozíció,a legkevesebb dili kedvezmény az alfának jár,nekik jár viszont a legtöbb skill bonusz,de az is olyan jelentéktelen,hogy említésre se méltó.A társaságok összehozásának gondolata szép,csak nem megvalósítható,a magyarok marják egymást,ez nem más itt se.Vannak már kialakult társaságok,ezeket összehozni nem lehet mert mindenki más és más.Egyébként nálunk szó volt arról hogy külföldi szintén fullos flottákat keresek a pvp által akiket megismertem,ebből még lehet valami ha lesz kedvem foglalkozni vele,de a jelenlegi bónuszok mellett nincs.

Plata:Már él a buff igen,és iszonyat fel is mentek az áraik,de én teszteltem ezt,nem tűnik rossznak,de nem váltja meg a világot,minden esetre már nem hátrány ha egy crtdx3 dmg fegyoval mész,sőt..Héten tesztelni fogok egy accx2 dmgx2 flottás fegyot majd egy accx2 crtdx2vel szembe,de szerintem ha sok a dmg és kevés a crtd akkor szarabbul jársz..Talán ami járható út a crtdx2 dmg pen még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.