- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- aquark: KGST processzorok 1984-ig
- pointer4: Force Feedback az ülésben is - Házi Készítésű Övfeszítő
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- sziku69: Szólánc.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
FireFox1996
#2347
üzenetére
Ne szívassál már ilyen teljesen elvetemült példákkal.
Hogy jön ez ide? Semmi köze nem volt ahhoz, hogy ott volt egy WHERE 1=1 feltétel, ami lényegében SEMENNYI overheadet nem jelent. Erről beszéltünk. Nem másról (amit te említettél). 
Körülbelül a példádnak annyi köze volt ahhoz, amiről eredetileg szó volt, mintha azt mondtad volna, hogy nem illik SELECT *-ot használni, mert tök felesleges mezőket is lekérsz. Az állítás önmagában teljes mértékben igaz, csak köze nincs a témához, amiről szó van.
Szóval ne keverjük a szezont a fazonnal, de egyébként is szerintem kimerült a téma, mert alapvetően egyetértünk abban, hogy ne legyen a kódban olyan, aminek nem kell ott lennie, csak az eredeti felvetésed - "szerintem az felesleges... még 1 értékelést kell végezni az sql servernek..." - volt kicsit félrevezető (mintha jelentene bármit is az az 1 értékelés).
Tulajdonképpen most csak rágunk egy gumicsontot, de semmi hasznos nem sül ki belőle.

-
Apollo17hu
őstag
válasz
FireFox1996
#2347
üzenetére
Ha már ilyen mértékű optimalizálásról esett szó, azt nem tudod véletlenül, hogy a kommentezések (nem a hintek, hanem a normál kommentek) lassítanak-e bármit a futási időn?
Új hozzászólás Aktív témák
- Yurbuds Ironman fülhallgató
- Konzol felvásárlás!! Playstation 5, Playstation 5 Pro
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen 1 munkaállomás - i7 10750H 16GB DDR4 256GB SSD Quadro T1000 W11
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Hogy jön ez ide? Semmi köze nem volt ahhoz, hogy ott volt egy 


