Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) Kaba válasza sambenez (#13950) üzenetére


Kaba
veterán

Írtam idei ajánlatot is Barackfarm Székesfehérvár-Csala.
Cefrének 300Ft
Étkezési sárgabarack 500Ft.
A legjobb árak július második felében vannak, így lesznek még jobb ajánlatok is.

[ Szerkesztve ]

(#13952) sambenez válasza Kaba (#13951) üzenetére


sambenez
addikt

Csak nem mindenki lakik Székesfehérváron. A rárakódó költségek miatt meg már az az 500ft sem annyi lesz a végén.

(#13953) Soulfly842 válasza sambenez (#13948) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szezon végi utolsó szedések... utolsó napokat kell nagyon figyelni :D Eper lekvárhoz én is úgy vásároltam 700 ft/kg -os áron.

Én szilvalekváron gondolkodok még. Szabolcsban szerintem nem lesz gond jó áron venni szerencsére :) de klasszikus szilva majd aug közepe/vége körül lesz jó áron.

(#13954) Kaba válasza sambenez (#13952) üzenetére


Kaba
veterán

Ez csak egy példa volt, mivel azt írtad, hogy 800 Ft alatt nem láttál.
Figyeld a környékeden az ajánlatokat Július közepe vége felé, lehet ott is olcsóbb lesz.

(#13955) sambenez válasza Kaba (#13954) üzenetére


sambenez
addikt

6-800-at írtam.
FB csoportban is néztem nem csak a környékünkön. Ott 650 a legolcsóbb, de benzinnel meg azzal a 30kg-al ami nekem kell már az is 910 lenne mire hazahozom. Szóval nem ennyire egyszerű ez.

[ Szerkesztve ]

(#13956) Soulfly842 válasza sambenez (#13955) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ahogy #13954Kaba is írta, július második felét érdemes figyelni, akkor lentebb lesz már ott is az ár (máshol is).

[ Szerkesztve ]

(#13957) headhunter válasza Ciccuka (#13940) üzenetére


headhunter
addikt

LIDL-ben a félbarna kenyér árváltozása: [link]

(#13958) zsiz válasza zsiz (#10860) üzenetére


zsiz
őstag

Téma volt ez a pizzatészta paradicsomszósszal, amit én személy szerint nagyon szeretek. Elfogyott itthon, rászántam magam és elmentem az Aldiba, hogy hozzak egy párat. Hát 600 Forint helyett már az is 800 Ft lett... :(

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#13960) MADcat válasza zsiz (#13958) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Aldi mogyoró. 550-->990 :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13961) Soulfly842 válasza MADcat (#13960) üzenetére


Soulfly842
addikt

Néztem is a múltkor, hogy jéé, de jó áron van... viszek inkább egyet... :D Ráadásul az Aldi-s átlag feletti minőségben. Hááát... hozhattam volna többet is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13962) MADcat válasza Soulfly842 (#13961) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Legjobb. Abba vannak egész szemek is. De ennyiért eszi majd más.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13963) krizmo_ válasza MADcat (#13960) üzenetére


krizmo_
addikt

(#13964) Enton válasza MADcat (#13960) üzenetére


Enton
addikt

Nabaxussz. :( Kutya világ lesz itt. Én kesudió függő lettem de ha a sima mogyi ennyit drágul akkor a kesudió meg még többet fog.
Mondjuk már az is meglepő volt, hogy auchan kesudió még a multhéten 359 és környéke holott spar és mindenhol máshol a kis zacsis kesudiók már 600+. :(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#13965) 8 válasza zsiz (#13958) üzenetére


8
senior tag

tudom hogy ebben a kényelem a lényeg, de mivel ez a spórolós topik, bedobom hogy milyen egyszerű és olcsóbb egy közepes minőségű pizzatésztát megcsinálni otthon, persze egy pár órával előre kell gondolkodni, de a munkaigénye max 5 perc, és akár előtte nap is meg lehet csinálni, liszt, víz, élesztő, só, esetleg olívaolaj, egy kiskanál paradicsompüré vagy szárított rozmaring meg egyenesen next level tésztát eredményez, még dagasztani sem kell csak összkevered, de egy mezei robotgép tésztaszárával másfél perc megdagasztani vagy ha van kenyérsütőgép (akár egy alap ötezer forintos jófogásról) akkor az megcsinálja a kelesztéssel együtt.
nem a tésztához tartozik de ha plusz egy párezer forintos pizzalapot maxon előmelegítesz a sütőben 30 percig, akkor meg aztán tényleg next level egy tepsihez képest

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#13966) Mr.Csizmás válasza Enton (#13964) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] 5700/kg

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13967) Kaba válasza Mr.Csizmás (#13966) üzenetére


Kaba
veterán

Az Aldi és a Lidl is olcsóbb.
Aldi 1kg kesudió lédig 4800 Ft.
Lidl 250g 1200 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#13968) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Alpro kókuszital 1l 690 Ft [link]

Kicsi akció

(#13969) Kaba válasza gangstagergo (#13968) üzenetére


Kaba
veterán

Az 1 literes Alpro kókuszital az Ecofamilyben is kapható 790 Ft-os áron (szállítási költség nélkül), vagy alternatívaként az 1 literes UHT kókuszital a Spar/Intersparban elérhető 449 Ft-os áron.

[ Szerkesztve ]

(#13970) zsiz válasza 8 (#13965) üzenetére


zsiz
őstag

Nem csak a kényelem a lényeg, hanem tényleg finom szerintem. Ilyet otthon nem csinálsz. Kipróbáltam nem egy féle receptet de egyik tésztával vagy szósszal sem voltam igazán elégedett. Aztán egyszer láttam leértékelve, kipróbáltam és annyira bejött, hogy utána teljes áron is vettem. Az meg hogy 5 perc a munkaigénye.. lehet hogy konkrétan a tészta gyúrás megvan annyi idő alatt, de ha már hozzácsapjuk, hogy a tálat elővenni, a hozzávalókat összeszedni a kamrából, esetleg a gépet elővenni, majd utána ezeket el is mosogatni, már rögtön megtöbbszörözi az 5 percet 😀 Ezt csak kiveszem a hűtőből vagy ha fagyasztva (úgy azért már nem ugyanolyan..) van akkor 2 perc után a mikróból. De 16 perc sütéssel együtt, ennek is kell fél óra, mire az ötlettől eljutok oda, hogy szeletelem fel.

Van itthon rendes kemence is, na az dob igazán sokat a házi pizzán, de túl melós, sok idő kell hozzá. Meg ha már be van gyújtva, érdemes egy komplett menüt megcsinálni benne. Pizzalapot még nem próbáltam, de akkor lehet beújítok egyet, ha érdemes.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#13971) Enton válasza zsiz (#13970) üzenetére


Enton
addikt

Érdemes lehet felvenni az olvasnivalók közé:

Hc pizza&kenyér topic

Itt nagyon gyorsan rá lehet jönni mi az ami neked kellhet még a meglévő dolgaidhoz hogy "hc" pizzás légy.
Hétvégente(vagy ahogy szabad időd engedi) gyúrsz egy nagyobb adag tésztát, miután meglett a jóféle recepted. Az meg szépen elkelleget meg érlelődik 1-2 hétig hűtő/kamra/pince valamelyikében, aztán már hogy nem kell csak 20-30 perccel sütés előtt kigolyózni nyújtani az éppen aktuális 1-2db-nak valót, már nem toldja meg sokkal a 30 perces methódusodat.
Nálunk húgom szokott ilyenekkel bajlódni, de mindenestől tészta lisztből nem gyorsabb mint egy csirkepörköltött odarakni rotyogni meg nokedlit szaggatni mellé.
De ugye mindenkinél más az idő/hajlandósági tényező együtthatója.

Szószból én még nem ettem jót boltit ez melyik lenne amit te szoktál. Valahogy mindig elfűszerezik az itthon kutyulthoz képest.

#13966 Mr.Csizmás & #13967 Kaba :

Na igen kilós áron oké, mikor mennyiségit akarok betárazni akkor szoktam ezeket a 25g lidl/spar/tesco vagy saját boltis kimérőset ha akciós(persze ez ritka volt régen is).
Sparos nem olyan menő, tesco-s is elmegy de lidl-is szokott a legjobb lenni és abból még sózott meg mézes is akad ha valami változatosság is kellene.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#13972) Stylewars_kp válasza MADcat (#13962) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Teszkó lédig önkiszolgáló magvas pult rémlik? Nem tudom megvan-e még mert rég jártam teszkóba (Ahogy eltűntek az olcsó saját márkás voljú termékek átpártoltam a lidölbe.), de én ott mindig ingyen ettem. :DDD Aztán amikor Dzsézönkére rászólt az anyja, hogy ne edd már a mogyorót és visszaköpte, valahogy leszoktam róla.
Szőlőt is szépen leszemezgettem egy - másfél órás bevásárlás során. Valahogy mindig a zöldség/gyümi sor körül volt dolgom. :U szóval bocs, ha valakinek csak egy félig felkopaszított szőlő fürt járt. ;] én voltam az a prosztó vidéki.

(#13973) dan1


dan1
tag

Sajtot lehet fagyasztani? Lidl cheddar-ra gondolok elsősorban 20-25 dekásra.
Állaga megváltozik nagyon, reszelni lehet még?

(#13974) Beni2360 válasza dan1 (#13973) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen lehet, én is szoktam fagyasztani jobb marad mint túró. Reszelni is lehet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#13975) #34232064 válasza dan1 (#13973) üzenetére


#34232064
törölt tag

Ha felfagyosan lereszeled akkor ok,teljesen kiolvasztva khm. így megenni takony. Általában mondom sajtról,nem erről a fajtáról.

(#13976) dan1


dan1
tag

Rendben, akkor még veszek belőle, őszig biztos elfogy majd.
Köszönöm a gyors választ nektek. Munka után be is ugrom érte.

(#13977) MADcat válasza krizmo_ (#13963) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Egyet megosztottam. Elnézésed kérem! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13978) zsiz


zsiz
őstag

Tegnap Tesco-ban volt 366x76 fém vázas medence 44 ezerért. Kültéri játékokra van 25% akció, így 33 ezer volt a vége. Békéscsabán mára egy darab nem maradt belőle. Én nem vettem végül, de ennyiért nem rossz, ha még találtok valahol.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#13979) krizmo_ válasza MADcat (#13977) üzenetére


krizmo_
addikt

Engem nem zavar. :N Magadtól kell elnézést kérned. ;]

(#13980) 8 válasza dan1 (#13973) üzenetére


8
senior tag

Kajára olvasztani, melegszendvicsre/be tökéletes a fagyasztóból, de csak úgy enni nem jó már ha fagyasztva volt, túl darabos, túrós, nyálkás lesz tapasztalatom szerint
Persze sajttól is függ, sztem próbáld ki mielőtt nagy mennyiséget berakodsz

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#13981) rgranc válasza dan1 (#13973) üzenetére


rgranc
aktív tag

Cheddart nem próbáltam még, trappistát szoktunk (amikor épp akciós a hosszú érlelésű, fekete csomagolású), annak nincs baja kiolvasztva sem, bár egyik-másik jobban morzsálódik utána a reszeléskor

(#13982) dan1 válasza 8 (#13980) üzenetére


dan1
tag

Paprikát tölteni és hasonlókhoz vettem.
Arra szerintem jó lesz. Esetleg lereszelve / felszelve fagyasztom.

Jártam már úgy kilós lidl cheddar-ral ami folyamatosan hűtőben ,bontatlanul, szavatosság előtt 2 hónappal nyálkás büdös volt. Körbe kellett nyirbálni rendesen hogy lejöjjön róla. Ezért gondoltam inkább fagyasztásra.

(#13983) #21346560 válasza #21346560 (#13886) üzenetére


#21346560
törölt tag

2. csomag tapasztalat:
Akkora mellcsont volt hosszában az egyikben, hogy hanem veszem észre, átböki a tüdőmet.
3. csomag tapasztalat:
Első falatban akkora tollas-bőr mócsing, mint a tenyerem! :DDD
A többiben is kisebb-nagyobb darabok, ez úgy tűnik ilyen széria.

Na szóval, vettem 5 csomaggal, még jöhetnek meglepetések, gépalkatrész, kiporciózott kokó.... ;]

Egyébként ízre, állagra nagyon bejön a termék, csak ezek a meglepik zavarnak kissé...

(#13984) Nikaré válasza #21346560 (#13983) üzenetére


Nikaré
őstag

Vinném vissza vagy panasz a gyártónak.
Ez már közegészségügyi, minőségi, élelmiszerbiztonsági kérdés!
Túl sok ez a merítés ennyi termékre bontva!!!

(#13985) fradi81 válasza #21346560 (#13983) üzenetére


fradi81
veterán

Na akkor fagylakoma tiltólista :)

moto g72, Ninebot d28e

(#13986) #21346560 válasza Nikaré (#13984) üzenetére


#21346560
törölt tag

Kerestem elérhetőséget, ahol reklamálni tudnék, de nem találtam! :(((

(#13987) Digitalpimp válasza #21346560 (#13986) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Írj a NÉBIH-nek, aztán majd rájuk ugranak. :K

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#13988) rushty válasza Digitalpimp (#13987) üzenetére


rushty
senior tag

rossz széria szvsz

Revolut meghívó pü-ben

(#13989) #21346560 válasza Digitalpimp (#13987) üzenetére


#21346560
törölt tag

Próbáltam bejelentkezni oda, hogy jelenthessem a cuccot, de nem enged bejelentkezni az ügyfélkapus azonosítómmal (pedig azt írja, hogy azzal be lehet).

(#13990) erdey_a válasza #21346560 (#13986) üzenetére


erdey_a
őstag

biztos sokat kerested... lehet hogy a Révai Nagy lexikon helyett a guglit kellett volna segítségül hívni. ;]
[link]

szerk. azért a mostani esetekről is tolj már ide fotót, hadd szörnyülködjünk.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#13991) SyMbioTe válasza #21346560 (#13989) üzenetére

Próbáld másik böngészővel, nálam általában mozzilla a nyerő, ha ügyfélkaput kell használni.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#13992) csondes


csondes
junior tag

Eurocaf Espresso Nespresso kapszula 599 ft
ha vaakinek bejon...

(#13993) #21346560 válasza erdey_a (#13990) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem a Penny-nek akartam írni, hanem termék gyártójának!

Te kérted! ;]

(#13994) bul07 válasza #21346560 (#13993) üzenetére


bul07
nagyúr

Csinálj képeket, csomagolásról pontosabban a gyátás idejéről sorszámáról, mindről ami van.
Majd írj a Penny-nek nem vagy elégedett, felháborító, és esetleg a kompenzáció szavakat is használni

Válaszolni fognak és ha normálisan álnak a adologhoz azon kívűl hogy szólnak a gyártónak, még 100%-ban megtérítik az árát is

Én az elmúlt évben írtam pár ilyen panaszt bár nem ennyire dúrva dolog miatt, és egyedül a Lidl esetén nem kaptam visszatérítést bár ott lehet én hibáztam mert hamar hagytam abba a levelezést

Amúgy remélem én nem találok ilyet, mert szertem enni ezt a terméket de ha ilyt találnék lehet nem menne le többet a torkomon

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13995) krizmo_


krizmo_
addikt

07.11- től lesz a Lidlben:
- Kesudió: 1 kg = 4398 Ft,
- Pisztácia (sótlan): 1 kg = 5330 Ft,
- Magkeverék (dió, mogyoró, kesudió, mandula) 1 kg = 4396 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#13996) bul07


bul07
nagyúr

Ma adtam le a kocsit Nagyváradon a szerelőnek

Visszafelé beugrottunk a Kaufland-ba és a Lidl-be

Itt van ömlesztve a képek, aki ismeri a Lidl termékeit az tudni fogja mely képektől Lidl árai
Nem mindenről csak úgy ahogy alakult, és lehet közte homályos is

Sajnos a kinézett jégkrémnek[kép] csak helyét találtam meg [kép]

De ebből [kép]sikerült is venni pár dobozzal[kép], egy ideig elég lesz :) , ó csak az íze miatt
De most komolyan ez nálunk ha jól emlékszek 899Ft vagy 999Ft, románba meg 7.59Lei , 622Ft

Vettem még egy sós karamellásat is ha jól néztem, meg a Kaufland-ból egy pisztáciásat meg banánost(képek között láthatóak)

Ebből [kép]meg csak azért nem vettem mert van itthon Lid fajta 5e Ft-ért, de vétek volt otthagyni 2870Ft-ért ajándék lett volna (Ez a Kaufland-ba volt)

De durva hogy megint erősödött a román Lei a forinthoz képest már 82Ft felett jár
Ez nekem nagy érvágás pár hete még 80Ft magasságában volt
1000-1200Lei fogok fizetni az autószerelőnél ha minden igaz, és már csak ezen buktam pár hét alatt kétezer forintnál többet
Nem hiszem el hogy hova süllyedünk még
Ezelőtt fél évvel még a 7.59Lei jégrém nem 622Ft lett volna hanem csak 531Ft

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13997) tahepa válasza bul07 (#13996) üzenetére


tahepa
senior tag

Ott nincs "háborús infláció" ? Érdekes...

(#13998) Ra3 válasza tahepa (#13997) üzenetére


Ra3
őstag

Azt hittem itt olvastam pár kirohanást, de mivel nem találom valszeg redditen volt hogy a lengyeleknél is sokkal olcsóbb a kaja, meg úgy álralában a napi fogyasztási dolgok.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13999) 8 válasza Ra3 (#13998) üzenetére


8
senior tag

redditen téma volt többször is mostanában

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#14000) arcsin válasza tahepa (#13997) üzenetére


arcsin
senior tag

Ha csak elméletben is, de rossz màsnak már elég sokaknak idehaza. Ha igaz ha nem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.