Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz DBob #15557 üzenetére

    A fülesem az még a gamer szekcióban sem ajánlott :B , de nekem ez jött be. Logitech G430. Kisimpedanciást kerestem hogy minden/régebbi hangkártyám is meghajtsa. Válogattam a drágább darabok között, de nem kellett egyik sem, mondom nem veszek. Aztán véletlen belehallgattam a G430- ba és végre megszólalt a zene. Hát én szeretem ha megütik a cintányért és az rendesen cseng, ahogy a valóságban. A drágábbakon még a dobseprő alja is élettelen. A G430- on az alja is jobban tetszik, finoman megy mélyre és csak akkor ha valóban ott van a mélybasszus. Hátránya - a pánt alsó része műanyag, állkapocsmozgásra ropog, behallatszik, tehát nem ajánlatos nassolni közben :DDD , ráadásul sokaknak törött is, úgyhogy vigyázni kell rá.
    Dobozok : Solo6C - éjszakai hallgatásra, a nagy rendszerem zavarja a szomszédot (társasház), nappal pedig Kenwood végfok, vintage 4 utas Philips dobozokkal (40 kilósak).
    Forrás : szinte minden, mp3, flac, CD, HDAudio, koncertvideok, LP, magnódeckek, TV, ...szóval gyengébb és jobb források is. Stílus : AC/DC- től a Vivaldiig :D , tehát mindenféle zenét kedvelek.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés