Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas

Hozzászólások

(#6751) HorgászBácsi


HorgászBácsi
csendes újonc

Üdv!
Esetleg tudtok segíteni hibaelhárításban, ha nem akkor tudnátok segíteni ezt hol tudják megmondani?
Amit én érzékelek az egészből az annyi hogy benyomom a programot majd olyan 3-4 percig fut majd kiírja ezt a hibát.
Extra Information
File: C:\Users\Lenovo Y520\AppData\Local\VEGAS Pro\16.0\dx_video_grovel_x64.log
File: C:\Users\Lenovo Y520\AppData\Local\VEGAS Pro\16.0\svfx_video_grovel_x64.log
File: C:\Users\Lenovo Y520\AppData\Local\VEGAS Pro\16.0\ocio_x64.log
File: C:\Users\Lenovo Y520\AppData\Local\VEGAS Pro\16.0\dx_grovel_x64.log
File: C:\Users\Lenovo Y520\AppData\Local\VEGAS Pro\16.0\gpu_video_x64.log

Problem Description
Application Name: VEGAS Pro
Application Version: Version 16.0 (Build 248)
Problem: Unmanaged Exception (0xc0000005)
Fault Module: C:\WINDOWS\System32\DriverStore\FileRepository\igdlh64.inf_amd64_cac487d7a695d2e9\igdrcl64.dll
Fault Address: 0x00007FFFCE0809C3
Fault Offset: 0x00000000001C09C3

Fault Process Details
Process Path: C:\Program Files\VEGAS\VEGAS Pro 16.0\vegas160.exe
Process Version: Version 16.0 (Build 248)
Process Description: VEGAS Pro

Próbáltam már rengeteg megoldást keresni rá, de egyik sem járt sikerrel.
Előre is köszönöm a segítséget esetleg az útbaigazítást a segítséghez.

(#6752) MrChris válasza HorgászBácsi (#6751) üzenetére


MrChris
nagyúr

Próbálj ki egy régebbi verziót.

(#6753) HorgászBácsi


HorgászBácsi
csendes újonc

Problem Description
Application Name: VEGAS Pro
Application Version: Version 14.0 (Build 161) 64-bit
Problem: Unmanaged Exception (0xc0000005)
Fault Module: C:\WINDOWS\System32\DriverStore\FileRepository\igdlh64.inf_amd64_cac487d7a695d2e9\igdrcl64.dll
Fault Address: 0x00007FFB4D9E09C0
Fault Offset: 0x00000000002509C0

Fault Process Details
Process Path: C:\Program Files\VEGAS\VEGAS Pro 14.0\vegas140.exe
Process Version: Version 14.0 (Build 161) 64-bit
Process Description: VEGAS Pro

és 15-nél is ez a helyzet...
Laptop-al lehet probléma?
megnézem a 11-et is.

[ Szerkesztve ]

(#6754) HorgászBácsi


HorgászBácsi
csendes újonc

Problem Description
Application Name: Vegas Pro
Application Version: Version 11.0 (Build 370)
Problem: Unmanaged Exception (0xc0000005)
Fault Module: C:\WINDOWS\System32\DriverStore\FileRepository\igdlh64.inf_amd64_cac487d7a695d2e9\igdrcl32.dll
Fault Address: 0x695DE233
Fault Offset: 0x0020E233

Fault Process Details
Process Path: C:\Program Files (x86)\Sony\Vegas Pro 11.0\vegas110.exe
Process Version: Version 11.0 (Build 370)
Process Description: Vegas Pro

....................................

(#6755) MrChris válasza HorgászBácsi (#6754) üzenetére


MrChris
nagyúr

Hát akkor fogalmam sincs, valami nagyon nem tetszik neki. Pedig ez egy ütős konfig.

[ Szerkesztve ]

(#6756) HorgászBácsi


HorgászBácsi
csendes újonc

Regisztráltam az eredetire és letöltöttem a próbaverziót, itt is ugyan ez a helyzet...

Problem Description
Application Name: VEGAS Pro
Application Version: Version 16.0 (Build 352)
Problem: Unmanaged Exception (0xc0000005)
Fault Module: C:\WINDOWS\System32\DriverStore\FileRepository\igdlh64.inf_amd64_cac487d7a695d2e9\igdrcl64.dll
Fault Address: 0x00007FFB7E6F09C3
Fault Offset: 0x00000000001C09C3

Fault Process Details
Process Path: C:\Program Files\VEGAS\VEGAS Pro 16.0\vegas160.exe
Process Version: Version 16.0 (Build 352)
Process Description: VEGAS Pro
Process Image Date: 2018-12-12 (Wed Dec 12) 19:13:38

Esetleg ha ez ügyben írok nekik akkor ők tudnak segíteni, ha van ilyen lehetőség akkor azt hol találom?

(#6757) maxika2004


maxika2004
őstag

Üdv mindenkinek !

segitsetek lécci. a video gyorsitással lenne bajom...
pana kamerás videót, mts fullhd fájlokat renderelnék avchd szintén fullhd m2ts-be
a gondom hogy a kész video remegős, mintha pár képkockát vissza-vissza ugrana...
a lassitás az tökéletes....

segitsetek lécci mi lehet a baj, vagy mit kellene beállitanom?

Elöre is köszi a segítségeteket !
:R :R :R

(#6758) Kaci84


Kaci84
őstag

Üdv

Viszonylag kezdő vagyok vágásban. A kérédsem az lenne, hogy melyik formátum és/vagy beállítás a legjobb minőségű? Nvidia saját programjával veszek fel gamepalyt, ami valahogy sehogy nem az a minőség mint amikor játtszok. Pl. az Nvidia saját programjanál a minőséget kétféle módon lehet állítani: felbontás és Mbps, ez utóbbit akár 130-ra is lehet állítani. UHD felbontást be tudom állítani, ha Windows media fáljként azon belül x264-el renderelek, de az Mbps érték jóval kisebb és/vagy nem lehet állítani.

(#6759) StLui válasza Kaci84 (#6758) üzenetére


StLui
veterán

szerintem a gép nem bírja a játékot, felvételt egyszerre, ezért szoktak külső eszközzel felvenni

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6760) Kaci84 válasza StLui (#6759) üzenetére


Kaci84
őstag

Bírja a gép, de egyébként rosszul írtam. A Vegassal nem tusom, hogy kell rendrelni, hogy a rögzítés minősége ne romoljon.

(#6761) maxika2004 válasza maxika2004 (#6757) üzenetére


maxika2004
őstag

most amit észrevettem és lehet a megoldás ideglenesen:
sony m2ts-be rendereltem a gyári beállitott 16000 bps el...

de ha 14000 rel akkor ugy nézki jó! ... szoval lehet a mostani gondom igy megoldódik, de miért van az hogy magasabb bitrátával meg nem müxik ?

(#6762) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Sony Vegas Pro 15.0 verzióval szeretnék dolgozni.

Kamerával rögzítettem felvételeket és a kamera jól lejátssza a saját háttértárából. Van hang és kép is.
A PC-re átmásolva a VLC Media Player is jól lejátssza. Van hang és kép is ugyanúgy, ahogyan felvettem.

A Vegas PRo-ban viszont van kép, de nincs hang.

Sajnos nem tudok rájönni, hogy mi a gond és megoldjam.

Tudnátok légyszíves segíteni? köszönöm.

(#6763) StLui válasza Orionk (#6762) üzenetére


StLui
veterán

Lehet segítene ha kiderülne mivel rögzítetted, hátha valaki tudja, ha te nem, hogy milyen hangformátumot használ az a kamera. Lehet a Vegas-nak azzal a formátummal van baja

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6764) Orionk válasza StLui (#6763) üzenetére


Orionk
senior tag

Köszi.

Van valami szoftver, amivel meg tudnám nézni ezt a videofájl adataiból? Hogy mivel hangformátuma van?
Tudtok ajánlani ilyen szoftvert? Azzal megnézném.

(#6765) MrChris válasza Orionk (#6764) üzenetére


MrChris
nagyúr

Talán legcélravezetőbb lenne ha feltennél egy darab minta felvételt.

(#6766) Orionk válasza MrChris (#6765) üzenetére


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Ide feltöltöttem egy mintát:
MINTA-video

Köszönöm a segítséget.

(#6767) bandika0626 válasza Orionk (#6766) üzenetére


bandika0626
senior tag

Szia.

Avidemux-al át kell váltani a formátumot mp4-ben. Erre kattintva LINK letöltöd, telepíted és kész.
Megadod neki a fájlt amit szeretnél megváltoztatni és minden marad alapbeállításon csak a Kimeneti formátum lesz mp4. Azt meg fogja enni a vegas.

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#6768) Orionk válasza bandika0626 (#6767) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia,
Köszi.
Valóban működik. Az AVI ból így MP4 lett és a Vegas a hangot is lejátssza.

Amit észrevettem, hogy a Vegas Preview ablakában, ahol előre lehet látni, hogy milyen lesz a vágás, ott ez az mp4-es videofájl feltűnően zajos. Mintha mozognának a pixelek, mint a hangyák. Az AVI fájlnál viszont ez nem volt.

Ez lehetséges, hogy csak a Preview nézetben lesz ilyen? A renderelés után nem?
Vagy a beállításokban valamit módosítani kellene az mp4 miatt ?

köszönöm

(#6769) bandika0626 válasza Orionk (#6768) üzenetére


bandika0626
senior tag

Elméletileg semmi nem változik csak a kiterjesztése mivel az avidemux-ban copy-ra van állítva a videó és audio kimenet is.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#6770) Rigormortis válasza makoss (#6736) üzenetére


Rigormortis
újonc

Nekem is ilyen problémáim voltak miótta a Magix megvette a Vegast olyan az egész,hogy egy full alkoholistában este felé már mikor már megvan töltve rendesen több tartás van mint a vegasban és az a legszebb hogy rá sem, jöttem mi a baja mert mindig másképpen viselkedik van hogy olyan gyorsan kapja meg a fejlövést hogy annyi ideje sincs hogy ezt az ablakot amit belinkeltél feldobja :D ebben az a szép hogy olyankor biztonsági mentés sincs állitgatam én már mindent az sem segitet viszont az segitett hogy elkezdtem túrni a netet a különmböző Build számú vegasok után,aztán, próba most a 16os verzió Build 361esnél tartok még ez a legjobb,ez is összeomlik de legalább nem 1-2-3-4-5-6-7-8...... percenként úgy is mondhatnám kevésbbé szar mint a többi,mondjuk én már azon gondolkodok,hogy neki állok az adobe peremier pronak,mert a hajam le rakom lassan a vegastól pedig még a 8verziónál kezdtem vele,szóval pár éve nyomom.

rigormortis

(#6771) Rigormortis


Rigormortis
újonc

Sony Vegas 16 build(361) írtam feljebb vagy lejebb hogy ezt használom most és,hogy összeomlások terén még ez az ami tartja magát úgyahogy,viszont van egy probléma van egy 4:30 órás videó ami egy mixhez van igazitva renderelésnél ha pl WMA-ba 1giga lett volna a video,renderelem 16%ék és meg áll a prewiev ablakban a kép és úgy is marad az idök végezetéig ha úgy hagynám viszont az idő számláló pörög,gondoltam én na majd átrakom akkor valami másik formátumba betoltam neki egy másikat ezzel foglalt volna a video 5giga környékén itt már 8%nál megállt és maradt is úgy de olyan szinten mint elöbb,na mondom akkor MP4 ez is olyan 1giga lett volna 15%nál meg áll és kész,kiprobáltam,hogy ha onnan kezdek renderelni ahol elötte megállt mit csinál hát olyan szépen elindul mint az álom persze szintén 16 vagy 8 esetleg 15%ig és ott megint beáll az egész mint a szög,én már kikapcsoltam mindent meg be (szerintem) de nem változik a tényállás,egyszer bállitottam hogy a renderelést ne mutatsa a prewieb ablakban na ekkor végig ment a renderelés :D :D kaptam egy koromfekete képernyőt és kész,na valakinek valami ötlet ossza már meg velem a tudást ha kérhetném :)

rigormortis

(#6772) dynax


dynax
tag

Sziasztok ! Nem tudom vegas téma-e de láttam egy pár másodperces videot ami gyakorlatilag egy slide show volt kb 5 kép volt benne de ugy nézett ki mintha a képek 3d-k lennének és belenagyításnál , mozgásnál teljesen 3d hatás volt , jobban megnézve talán a kép szélén lévő torzítással imitálja ezt de egy nem hozzá értőnek úgy tűnt mintha meg lenne merevedve a video és mozogna benne a kamera , esetleg látott valaki már ilyet , hogy mivel készült ?

(#6773) MrChris válasza dynax (#6772) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ilyenre gondolsz? Ez szoftveres trükk. Vagy van a sok kamerával készült fotó, összefűzve videóvá. 1, 2

(#6774) dynax válasza MrChris (#6773) üzenetére


dynax
tag

Nem , azért ezeknél sokkal primitivebb :) a lényeg hogy fotokat füzött össze slideshowba , de a foto nem statikusan állt hanem mintha a kamera középpontból nézelődne , belezoomolna és a zoom közben görbül a széle ezért ugy tűnik mintha a kamera valoban bele menne a képbe illetve nézelődne jobbra -balra a képben de a gorbülés miatt kicsit 3d hatás van

(#6775) dynax válasza MrChris (#6773) üzenetére


dynax
tag

megvan facen :) az első 5 sec ami érdekelne

https://www.facebook.com/ArtegoBydgoszcz/videos/614614805632658/

(#6776) MrChris válasza dynax (#6775) üzenetére


MrChris
nagyúr

Értem, ilyesmit népszerűsége okán AE-el szoktak csinálni, photo 3d animation vagy hasonló néven keress rá. A Videós, mozgóképes topikban az egyik srác készített hasonlót. Jó sok időt el lehet vele cseszni.
AE-el 3d-s feliratot trükköztem, mintha ott lenne a gelyszínen, jó sok makizás, idő, energia...

(#6777) dynax válasza MrChris (#6776) üzenetére


dynax
tag

köszi , megnézem !

(#6778) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok! Valószínűleg amatőr kérdésem lesz, de nem vagyok nagyon járatos a témában. :) Sony vegast használtam eddig, jól is működött a fullhd felvételekkel, de amióta 2,7K-ban veszek fel, nem igazán tudja értelmesen kezelni. Megszerkesztem a videót és a renderelésnél elrontja a végeredményt, legtöbbször le sem tudja játszani a videólejátszó. Nekem az lenne a legjobb ha a vegasban megszerkesztett videót csak összefűzné, de meghagyná az eredeti formátumot. Ilyen beállítást sajnos nem találtam. Köszönöm!

(#6779) bandika0626 válasza Runner_fxr (#6778) üzenetére


bandika0626
senior tag

Mit értesz a Megszerkeztett videó alatt.
Ha csak részeket vágsz ki és teszel hozzá akkor lehet jobban jársz pl: az Avidemux-al. De ha már bármiféle effekt megy a videóra abban az esetben nem úszod meg a renderelést.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#6780) StLui válasza Runner_fxr (#6778) üzenetére


StLui
veterán

Movavi-t nézd meg mit csinál, illetve neked jár hozzá a gopro szerkesztője, az is jó.
Movavi-nak brutál jó a renderelési ideje, valószínű nem is nagyon dolgozza át a nyersanyagot, vagy nem értem miért. Töredéke mint a vegas-é (Pl: vegas 4-5 óra, Movavi pár perc), és jó a végeredmény.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6781) ClunkyChip


ClunkyChip
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan gondom lenne, h fent van a Vegas Pro 16, nagyon sok (több, mint 150) rövidebb, hosszabb felvétel, és ha vágás közben rámegyek valami más programra, pl chrome, és visszalépek, akkor tölt vagy 10-15mp-et. Ilyenkor újra ellenörzi a felvételeket a gépen, h mind meg van e. Ezt ki lehet valahol kapcsolni, mert marha idegesítő ez az állandó töltögetés.

(#6782) Runner_fxr válasza bandika0626 (#6779) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Minimális effektek szoktak benne lenni, szóval akkor nem úszom meg a renderelést.

StLui: Hallottam erről a movavi-ról. Egyelőre most még próbálkozom a vegas-al, kaptam hozzá pár javaslatot, hogy működhet a 2.7K. Fullhd-ben semmi gond a vegas-al, gyorsan is dolgozik, mondjuk egy i7-es gépem van, nem lassú. :)

Ez a gopro videovágó szoftver konkrétan melyik?

[ Szerkesztve ]

(#6783) bandika0626 válasza Runner_fxr (#6782) üzenetére


bandika0626
senior tag

Ha effektelsz akkor nem úszod meg a renderelést.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#6784) StLui válasza Runner_fxr (#6782) üzenetére


StLui
veterán

Quik

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6785) MrChris válasza Runner_fxr (#6782) üzenetére


MrChris
nagyúr

Itt válaszolnék, itt tudod átállítani, hogy bitrátában lehessen paraméterezni, talán ez egyértelműbb. 1080p esetén 28mbps a szabvány, 2.7k-ra 35mbps szerintem elég. A többi állítási lehetőség nem nagyon fog javítani, esetleg inkompatibilis lesz egyes lejátszókkal.
Itt felül tudod megadni a fájl helyét.

(#6786) Runner_fxr válasza MrChris (#6785) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Köszi! Tehát gyakorlatilag azt a ratefactor csúszkát kell 35-re állítanom, és az 35mbps?

[ Szerkesztve ]

(#6787) Runner_fxr válasza MrChris (#6785) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Youtube-hoz az 50 vagy inkább a 60fps-t ajánlod?

(#6788) MrChris válasza Runner_fxr (#6786) üzenetére


MrChris
nagyúr

A CRF minél alacsonyabb annál magasabb a bitráta, inkább állítsd ABR-re és akkor szépen beírhatsz konkrét bitrátát.

30/60? A mozgás látványát határozza meg, ez már ízlés kérdése, persze az eredeti videónak is 60-nak kell lennie, ha azt szeretnél. Legtöbbünk 24/25/30 képfrekvenciát használ, ekkor 60-as nyersanyagból lehet lassítást csinálni.

(#6789) Runner_fxr válasza MrChris (#6788) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Köszönöm a segítséget! Hála neked, maradhattam a Vegas-nál, ezt már amúgy is megszoktam. :)

(#6790) MrChris válasza Runner_fxr (#6789) üzenetére


MrChris
nagyúr

Szinte mindent meg lehet Vegasszal és pluginekkel csinálni amire egy hobbi videósnak szüksége van.

(#6791) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Kipróbáltam a vegas pro16-ot, a problémám a következő! Játékokat rogzitek átlagosan 60-fps-el, néha nem annyi50-55-is szokott lenni tehát nem fix! Eddig vegas pro 14-et használtam nem volt semmi probléma projekt 59,8-fps re állítottam be amit ki lehet választani 1080p disable resample best rendering stb! Semmi baj nem volt
Tegnap kipróbáltam a 16-ost ugyanazokkal a videókkal és nincs szinkronban a hang a videóval, nagyon el van csúszva! Mint nem állítottam be jól? 14-nél semmi hiba! Köszi

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#6792) MrChris


MrChris
nagyúr

16-os Vegasnak kell a 4GB-os VGA? Stabilizátora milyen? Rollingot is kompenzál? Motion tracking pontosan működik?

(#6793) MrChris válasza MrChris (#6792) üzenetére


MrChris
nagyúr

Na, feltettem, kipróbáltam ezt a 16pro-t. Szerintem igen jó lett, a régi gépemen sokkal gördülékenyebb, mint a 13pro. Olyan stabil érzetű, nem tákolmány. A LUT kezelés se fekteti meg, stabilizátor is jónak tűnik, kár hogy a rolling shutterrel továbra se kezd semmit. A motion trackinget olyan Vegasosan kell használni, de az is elég jó lett. Eddig két dologra nem jöttem rá, a bedokkolt ablakot nem tudom kivenni újra önnálló ablakká. Másik, hogy a lejátszás vezérlők el vannak dugva a play gomb mellé egy menübe, pedig lenne nekik hely, azokat ki lehet onnan varázsolni?

Ami kevésbé tetszik a 14-es óta, hogy a színes gombokat túlzottan mellőzik, pedig azzal is segíthető a kezelés, így csak a forma a meghatározó, túlzottan uniformizált. Valamint vagy nem találtam, vagy nincs egy jól paraméterezhető proxi kezelés. Fájlcsere módszer se rossz, 800x450-es 2mbps-os proxifájlokat szoktam csinálni a 100mbps-os 4k-ból, ezt simán viszi effektezve, stabizva... a 11éves gépem. Viszont ha lenne proxi kezelés, akkor álló módban az eredeti videó képét mutathatná...

(#6794) MrChris válasza MrChris (#6793) üzenetére


MrChris
nagyúr

Na a lejátszás vezérlők kipipálva, ott vannak a 16-ban is. :D
A stabi viszont mégse túl jó, sőt, nagyon vacak.
A proxiját kiveséztem, használhatatlan. Mpeg2 formátumú, gyenge képminőség, nagy fájlméret és nem lehet kicselezni x264 fájl átnevezéssel, valamint nálam szinte semmit nem segít a sebességen, olyan mintha ezt alkalmazva nem használná a GPU dekóder gyorsítást preview-nál. Marad a manuális proxi, írtam hozzá .bat fájlt, így elég egyszerű, viszonylag kényelmes a használata. A proxi fájl készítésre is van batch fájlom, az is automatizált.
Sebességre nem lehet már nagy panasz, 720p-s proxival, 720p-s preview ablakkal, LUT-al, ColorFasttal, Broadcast colorral, WB-vel, felirattal is szépen megy, néha pufferel ekkor jól bedarabol. De egyenlőre csak egy igazi videósávon dolgoztam.
E5430-ast lecserélném i5 8600-ra, 8gb ramot 16gb-ra, valamint az amd280x-t egy újabbra valszeg még kevesebb lenne a gondolkodás, főképp a render.
Örvendetes mód program fagyás sem volt.

(#6795) peti_s válasza MrChris (#6794) üzenetére


peti_s
addikt

Halihó! :D
Köszi az infókat, pont erre voltam kíváncsi. :))
Nekem mint már korábban még beszéltük anno, a 13 nagyon bejött, csak elfogyott a RAM-om néha render közben, a 14 használhatatlan volt számomra a gépemen, a 15 most nagyon jó. :)
16-ot még nem próbáltam, de a 15 egy új VGA-val (RX560) nagyon szépen teszi a dolgát. :)
üdv. peti_s

(#6796) MrChris válasza peti_s (#6795) üzenetére


MrChris
nagyúr

14-es nekem is hasonló, inkább rosszabb mint jobb lett az elődnél. 15-t ezért ki is hagytam, nem reméltem hosszú jövőt az egész prodzsektnek. De ez a 16-os egész stabil, bár már dobta el párszor magát. Meg a lényeg, hogy úgymond reszponzívabb a gyenge hardveren, 8GB is elég neki DR -el ellentétben. Azt nemtom mennyire maradt Radeon optimalizált, mert nincs NV kártyám.

Máris egy kérdés, hol van, melyik az a kapcsoló amivel egy eventet megfogva az utána következőket is mágnesként magával húzza? Most egyesével meg kijelöléssel pakolgatom.

Valamint mivel lehet az eventek elejére ugrálni?

(#6797) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Előre is bocsi a láma kérdésért, de annyit gugliztam, hogy meghülyültem. Lenne egy mpeg2 anyagom, amit 3 részre szeretnék szétvágni. Nem igazán vennék ehhez komoly programot. De amiket találtam a neten, minden konvertálni akar és hát elég sokáig.

Tudtok valami olyan programot, ami videóállományt gyorsan szét kap a megadott pontok mentén?

Köszi előre is!

Mess with the best / Die like the rest

(#6798) bandika0626 válasza Louro (#6797) üzenetére


bandika0626
senior tag

Avidemux-al meg lehet csinálni. Audio-t Video-t copy-ra rakni és szét lehet kapni.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#6799) Louro válasza bandika0626 (#6798) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm!

Mess with the best / Die like the rest

(#6800) MrChris


MrChris
nagyúr

Az új Vegas 16 hogyan viszonyul az Nv kártyákhoz? Korábban az AMD-t sokkal jobban favorizálta, pl timeline-on Nv-val aszem hardvergyorsítás sincs, míg AMD-vel hasít. Most egy 280x-em van azzal jól megy, de későbbiekben váltanék Nv-ra.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.