Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11374) JossyFavo90


JossyFavo90
csendes tag

Na ha minden igaz kiderült az benzin vs olaj párbaj... :D Hiába hogy "új" volt a membrán, egy ismerőssel közelebbről megskubizva apró repedések voltak rajta, ami abból adódhatott hogy régóta állt a polcon, elöregedett és én pont ilyeneket fogtam ki 2-szer is így persze hogy 20 km-t sem kibírva megadta magát... :/ :D Úgy hogy legközelebb másik boltosnál próbálkozok, de ez így meg nagyon gáz, hogy zsákbamacska membrán lehet bárhol ugye, mivel nem mai gépek a Favók és kitudja mikori gyártásúak a membrik... Hát ez fantasztikus... XD Továbbá állítottunk a gyújtáson is, könnyebben indul és szebb lett a hangja, a kuplung viszont valszínű cserés lesz és a héten kap új termosztátot. Így fény derült a rángatózásra, mivel hibás a mostani termim és folyamatosan nyitva van, nem tud bemelegedni a motír és a szekér úgy érzékeli hideg a motor és válaszul a nemtetszését kifejezve ritmikus riói táncba kezdett az én és jövendőbeli feleségem örömére... :D Elnézést a regényért, de szerintem azért van ez a fórum hogy leírjuk tapasztalatainkat és segítsünk egymásnak. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.