Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Seraph 16 válasza hkari (#4198) üzenetére


Seraph 16
őstag

Hát akkor próbáljuk meg hogy kit érdekelne egy ilyen füles parti :D
Akit érdekelne,és eljönne az iratkozzon fel a listára.

1, hkari
2. Seraph 16 (az időponttól függ)

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#4202) Yushchenko válasza Lajkó (#4200) üzenetére


Yushchenko
őstag

Nézd, menny be a media markt-ba és nézd meg mi van a polcán. Többet nem tudok mondani, egyébként ez lesz: LINK google 1. találat
A gyári weblapon csak a titánium fülesnek van fent képe, ez pedig a fekete fülhallgató.

Szvsz meg ne vásárolj tőlem, de mások előtt nem kell égetni úgy, hogy nem is ismered a terméket.

mod: részemről befejeztem a postolást itt.

Üdv. Yush

[ Szerkesztve ]

(#4203) gizda válasza Seraph 16 (#4201) üzenetére


gizda
senior tag

lehet engen is érdekelne a füles parti ki milyen fülest vinne egyébként ?

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#4204) hkari


hkari
őstag

Én ezeket tudom vinni : CX95,PX100,HD555

(#4205) Lajkó válasza Yushchenko (#4202) üzenetére


Lajkó
őstag

1: Szombaton Miskolcon járok, és igenis be fogok menni a Media-ba, és lecsekkolom majd a fülest.
2: A linkre csak annyit, hogy Te is ezt árulod, és pontosan ezzel van nekem a bajom. Azért mert a google ezt hozza ki elsőnek, még nem jelenti azt, hogy ez a tuti befutó. :(
3: A gyári honlapon valóban csak a 'titanium' fülesnek van fent a képe, de ez nem változtat azon a tényen, hogy az a kép ami a hirdetésedben szerepel messze eltér attól amit ide is belinkeltél SZVSZ! :P Metálszürke színű karika csak a fehéren látható !!!

Szvsz nem áll szándékomban tölled vásárolni, és nem akartalak égetni. Ha úgy érzed hogy ez ÉGŐ, akkor neked kell javítanod a helyzeten.

no mod.: részemről nem fejeztem be a posztolást "itt sem" :DD

Ui.: Ha nem szolgász elég bizonyítékkal annak irányában, hogy az álltalad árult termék 100%osan eredeti, akkor a hirdetésedben fogom folytatni. ;]
Én megkérdeztem tölled telefonon, hogy pontosan mizu a fülessel. De szerintem nem adtál egyenes választ. Mondtam hogy nem foglalkozok a témával, csak mond meg az igazat.

Ha esetleg kiderül szombaton a Media-ban, hogy neked van igazad, akkor természetesen MEGKÖVETLEK. :R

(#4206) Seraph 16 válasza gizda (#4203) üzenetére


Seraph 16
őstag

Lehet bevehetnénk a lejátszósakat is a partyba...
Van egy freecom beatman és egy iaudio u3-mam (lehet, h tok hozni kis sonyt és ipod nano 1G-t)
Fülhallgatókból: mx55, mx300 (csak az egyik oldal szól, de hétvégén megbütykölöm próba szerencse alapon), iaudio széria füles, egy kicsi (ismeretlen) panasonic, esetleg klasszikus (régi és viszonylag kicsi) sony fejhallgataó és ipod széria füles. utóbbi kettő nem biztos. Esetleg még S.B. Blaster (nem sound blaster!) gamer fejhallgató, ha vki kíváncsi rá.

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#4207) Yushchenko válasza Lajkó (#4205) üzenetére


Yushchenko
őstag

1. Örülök, hogy szombaton megoldódik a probléma.
2. Ha nekem kihozol googleba egy olyan képet ahol dobozban van, és az nem fém színű meghajolok előtted.
3. A kép valóban csalóka, valószínűleg Sennheisernél megphotoshopolták kicsit a reklámot, hogy jobban nézzen ki, erről nem én tehetek.
ui: Nem tudtam hirtelen elmondani telefonon, hogy mér másak ezek a csilivili képek, a kérdésed erre irányult. Ha ettől én nem vagyok egyenes akkor sorry.

De én nem hiszem el, hogy nincs itt egy cx500 tulaj aki boltba vásárolta a fülhallgatóját, és meg tudná mondani Lajkónak, hogy mi az igazság.
Na mind1.

Üdv. Yush

[ Szerkesztve ]

(#4208) Lajkó válasza Yushchenko (#4207) üzenetére


Lajkó
őstag

Végre !!! Na ezt már szeretem. ;] Gerincszagot érzek. :C
Őszintén megmondva én örülnék a legjobban annak, ha neked lenne igazad, mert én is olcsóért szeretnék venni fülest.Ha lehet újat.

Viszont azt én sem hiszem el, hogy nincs egy nem feltétlenül újonc :U aki el tudna igazítani mindkettönket, és pontot tenne néhány képpel a vita végére. :F

(#4209) Yushchenko válasza Lajkó (#4208) üzenetére


Yushchenko
őstag

Mostmár egy ideje hivatalos teszteket keresek, de nem sok sikerrel.
Eddig ezt találtam: LINK LINK2 LINK3 LINK4

Üdv. Yush

(#4210) hkari válasza Lajkó (#4208) üzenetére


hkari
őstag

Enyémen is króm szinű volt a perem,ha ez megnyugtat.

(#4211) Lajkó válasza hkari (#4210) üzenetére


Lajkó
őstag

Boltban vetted? Hol ? Nincs rolla képed esetleg ?

(#4212) ponti_ak válasza hkari (#4204) üzenetére


ponti_ak
addikt

Tök jó lenne egy ilyen találkozó, de szerintem nincs sok esély rá, hogy elmenjek. :(

(Huhh, ha most leírnám, hogy mennyi kacatom van, még a végén nagyzolásnak gondolná valaki. Pedig ezek* csak úgy gyűltek az évek során... mindig ami épp akciós volt, és jó vétel.. már amelyik érdekelt... :)) *Ezek=egy kisebbfajta Cowon, meg Sennheiser arzenál, s amiket már eladtam, most nem is számolom bele...) ) És kb csak egy közepes DAP-freak-nek tartom magam.. :D

(#4213) hkari válasza Lajkó (#4211) üzenetére


hkari
őstag

Itt vettem ph-n. Sajna nincs kép. Szerintem ne izgulj. Ha hamis ugyis meghallodmés szerintem mielött megveszed meglehet hallgatni.

(#4214) hkari válasza ponti_ak (#4212) üzenetére


hkari
őstag

De hátha :) Én is szeretnék venni fülest még,de nem nagyon tudom mit. CX95 nagyon nagyon bejött,nem tudom melyik lehet a jobb ennél. Nézegettem forumokat,de nem találltam választ. Lejátszót meg nem igazán szeretnék. iPod nagyon tetszik,hangja is ott van a toppon szerintem.

(#4215) Kleroo válasza hkari (#4214) üzenetére


Kleroo
veterán

mi a francnak cserélnéd le a cx95-öt ? ;] ;] :F
bose in ear és cx95 összehasonlításba nem botlottál véletlenül? mert cx500-as "kollégánk" vsz azokat tudna szerezni.
Ipod classicon kívül miket hallgattál még? Mert hangminőségben(most félretéve a közhelyeket), nem fullos. a classic, az ugye az egykori ipod video(amit most válott a touch.) Mert olyanom volt egy pár hónapig, de visszajött a zen microm, mert sokkal kellemesebben szól. zeneibben. most pedig jött a zen vision m, ami ipodos megjelnésű(nekem spec jobban be is jön,talán túl vastag) , és 1 fokkal tán még a micromál is szebben szól.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4216) hkari válasza Kleroo (#4215) üzenetére


hkari
őstag

Volt még iPod nanom,iAudio D2,iAudio X5,valami samsung :D , még az elején pedig egy Philipsem is.

(#4217) hkari válasza Kleroo (#4215) üzenetére


hkari
őstag

Haveromnak iPod videoja van,szerintem annak kicsit rosszabb hangja van.Nem olyan telt valahogy.

(#4218) Seraph 16 válasza hkari (#4216) üzenetére


Seraph 16
őstag

Azért te sem vagy gyenge... :DDD

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#4219) hkari válasza Seraph 16 (#4218) üzenetére


hkari
őstag

így volt pontosan:

Samsung YP T7
Philips GoGear HDD065
Creative Zen Micro
iAudio X5
iAudio D2
iPod nano 1gen
iPod nano 2gen
iPod Classic

Ezekből összesen 2 őt nem bántam meg. az X5 öst,meg a Classicot.

(#4220) Kleroo válasza hkari (#4219) üzenetére


Kleroo
veterán

mi bajod volt a zen microval???

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4221) ponti_ak válasza hkari (#4216) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hát, akkor már összeírom én is... /régóta tervezem, kedvet kaptam../
Epraizer RM-904 (volt barátnőm kapta meg) innentől csak a Cowon... (volt egy iRiver T20 is, de többnyire nem én használtam ... szóval az nem ér.. :DDD)
- G3 - már 3 éve.. a legjobb.
- X5 - volt vagy 2 hónapig, ebből 1,5 hónap garis akkucsere, eladva..
- D2 - okos, szép, jó, de "lapos" hangzás cx300-zal. Meguntam, 1 év után eladtam.
- U3 - 4gb, 512mb vegyesen, mikor hogy.. most is van eladó 1-2 db..nem rossz.. :D
- G2 - tartalékba vettem, mert olcsó volt, és mert gyönyörű... Pihen. Ha a G3 meghal, és nem lesz javítható, alkatrésznek...
- Archos Gmini X104(?) - kipróbáltam, nem rossz, de inkább eladtam
- M5L - inkább asztali, de azért hordozható is

Note: ami most is van, félkövérrel..

Sennheiser-ek:
Kb a teljes régebbi mx-arzenál (300, 400, 450)
- px200 - eladva (nem használtam, most már bánom kicsit..)
- cx300.. sokáig kedvenc volt, 2,5 év után meghalkult a bal fele.. kuka
- px100 - X5-höz kaptam, barátomnak adtam
- pmx100 - bicajozáshoz
- pxc250 - vaterás alkalmi vétel volt.. Irodába, utcára tök jó.
- cx55 - mostani portable kedvenc, szeretem.
- hd595 - Itthonra. Néha fel is teszem, ha pl. Mozart-ra vágyom.. Meg ha van kedvem szöszölni a madzagjával, és az erősítővel (FiiO, Little Dot MK I)..

A legszebb az egészben az, hogy mindet meg tudom magyarázni, hogy éppen miért (pont az) kell(ett). De hát pont ettől szép ez. :))

ponti

[ Szerkesztve ]

(#4222) hkari válasza ponti_ak (#4221) üzenetére


hkari
őstag

Ha eladod az 595-öt szolj plz :D
Fülesek nekem így alakultak:

Persze csak a normálisakat írom.:D

Sony EX71 (életem legnagyobb hibája :D )
Shure E2C
Sennhesier CX300
Sennhesier CX400
Sennhesier PX100
Sennhesier CX500 (pfff nah ez nagy csalódás volt,mondjuk a cx95 miatt :D )
Sennhesier HD555
Sennhesier CX95 (BESTBESTBEST :) )

Ugylátom nyertél :DDD

A legszebb hogy mindenki hülyének néz.Ennél csak a telefonmániám a durvább :D
Arról itt egy kép ha érdekel:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4223) ponti_ak válasza hkari (#4222) üzenetére


ponti_ak
addikt

Telók: nem rossz, de nem is olyan húzós*. Nekem a mobil is (túlnyomórészt) céleszköz volt, nem sűrűn cseréltem, többnyire csak akkor, ha muszáj volt.. de egy közös pontot azért találtam: én is 3210-essel kezdtem, még valamikor '99-ben.. :D

* Ennyi még szvsz belefér, illetve ismerek pár tagot, aki sokkal durvábban nyomja. :) De ettől függetlenül azért várom a köveket... (t.i. hogy mikor ír be valaki, hogy mit gizdázunk itt ezekkel a szarokkal... :DDD)

(#4224) hkari válasza ponti_ak (#4223) üzenetére


hkari
őstag

De jó is volt a 3210 annó. Mindent kibírt :D

(#4225) KilgoreTrout válasza hkari (#4222) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Ponti_ak, hkari: eláruljátok milyen zenéket halgattatok ezeken?

[ Szerkesztve ]

(#4226) hkari válasza KilgoreTrout (#4225) üzenetére


hkari
őstag

Gondolom előadókra gondolsz :) Hát én ezeket hallgatom : Kispál és a Borz,Queen,Quimby,Tankcsapda,Guns N’Roses,Kiscsillag,Santana,Scorpions,Ákos,Charlie,Deák Bill.

(#4227) ponti_ak válasza KilgoreTrout (#4225) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia, hát elég vegyes a kép (illetve: hang.. :D)

cx55: többnyire house, dance, pop, electronic (Rammstein, Scooter, Prodigy...)
pxc250: főleg rock és metal (Aerosmith, Guns, Scorpions, Queen, Rage, Metallica, Guano Apes, stb)
pmx100: fentiek mindegyike, plusz egyéb más tingli-tangli popzene is néha, meg magyarokat (Emil Rulez, Péterfi Bori, 80-90-es évek) vagy épp külföldit (Madonna, Sting, R.Williams, illetve szintén régebbi nótákat) is, mikor mit... :)
hd595: szinte csak klasszikus, hangszeres zenét (zenekari versenyművek, főleg vonós koncerteket, darabokat, válogatást), ritkábban valami modernebbet (Hooverphonic) illetve éneket is..

ponti

(#4228) hkari válasza ponti_ak (#4227) üzenetére


hkari
őstag

Borit én is csípem :D

(#4229) Kleroo


Kleroo
veterán

Rhapsody(of fire)-t kedveli/ismeri valaki?
Ha még nem hallottátok, akkor ajánlom azoknak, akik szeretik a klasszikus zene kidolgozottságát, és a metál dallamvilágot is kedvelik. Szerintem utánozhatatlanok. Csak sajna az új albumok egyre laposabbak...sőt... :(
Na ehhez nehéz jó fölest találni :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4230) ponti_ak válasza hkari (#4228) üzenetére


ponti_ak
addikt

Én is, főleg "A pénz miatt.." :D Meg az Ópium is jó. :)

Egyúttal megkövetem magam, és (ha még lehetne, az előző post-ban is) javítanám a nevét, amit -röstellem, de sajnos- hibásan írtam le. A művésznő becses neve tehát helyesen: Péterfy Bori.
A legnagyobb tisztelettel. :R :C
ponti

[ Szerkesztve ]

(#4231) gizda válasza Seraph 16 (#4206) üzenetére


gizda
senior tag

hát ja valaminn meg kell hallgatni azt a fülest :D
én egy SE K850i-n hallgatom leginkább depech mode, kosheen, ladytron szal. elektronikus zene ,
fülesből cx500-as , sony mdr51 MEG 1 SE HPM-85 a többi felejtős :B
ja és van egy kis ipod shuffle-m azt is elviszem
hely van már ?

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#4232) Eagle16 válasza Kleroo (#4229) üzenetére


Eagle16
addikt

Én szoktam hallgatni. CX-500-as nem az igazi hozzá, de elmegy...
Amúgy nagyon jó zene :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4233) hkari válasza gizda (#4231) üzenetére


hkari
őstag

Majd nézünk valamit. Mondjuk nem tudom kinek merre jó. Ki merre lakik?

[ Szerkesztve ]

(#4234) Kleroo válasza hkari (#4233) üzenetére


Kleroo
veterán

Ph-térkép?...

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4235) TokLac


TokLac
senior tag

Sziasztok!
Megvan az első utazós tapasztalatom a CX55-el.
Eddig csúcs! Teszteltem Koss The Plug-ot. Az olyan nyomást csinált hogy fájt tőle a fülem, nem a hangerő, hanem a beszorult levegő miatt. Sokáig Nokia N73 zenei agybadugós fülesét használtam. Erőtlen alsó tartomány. Utánna egy Sony MDR-W08L, ez jó, csak ha nem jól illeszkedik egy nulla a hangja. Pedig utazáshoz nagyszerű. És végül a CX55. Még a mély hangok nincsenek el lágyulva, nagyobb hangerőnél mutatja meg magát. Ez a bejáratódás hiánya még. Mivel rengeteget utazom a hozzá adott csiptető és tok nagyon hasznomra válik. A kék pont a színem. Friss, fiatalos színű a CX55. Nagyon bevált, pedig csak egy Nokia E51-el hallgatom. Elektronikus zenében minden megy nálam, Enya-tól a Prodigy-ig. Aki ilyen füleseket használ mindenképp hallgassa meg DR. Alban-tól a No Coke-ot! Elképesztően kiadja a füles karakterét!

[ Szerkesztve ]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#4236) ponti_ak válasza TokLac (#4235) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szóval azt mondod, hogy Dr. Alban - No Coke!? Hát erre kiváncsi vagyok.. már töltöm is lefelé.. :D :))

(#4237) TokLac válasza ponti_ak (#4236) üzenetére


TokLac
senior tag

Igen. Nekem amúgyis nagy kedvencem! Jó minőségű mp3 is kell hozzá!

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#4238) Fornetti


Fornetti
csendes tag

Milyen fejhallgatót ajánlotok 20e ft alatt, ami teljesen zárt és otthoni használatra való. Főleg filmezésre és zenére kéne, nem baj ha jó basszust tol a fejembe.

(#4239) TokLac válasza Fornetti (#4238) üzenetére


TokLac
senior tag

Van külön fejhallgató topik!

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#4240) hkari válasza Fornetti (#4238) üzenetére


hkari
őstag

Talán HD555. Mondjuk ez nyitott,de otthonra szerintem nem kell zárt.

(#4241) BloodRay


BloodRay
veterán

Akit érdekel milyen az eredeti és a hamis CX500: link
Mellesleg: "the Ring could be both black and silver for genuine ones, I'm pretty sure this is just depend on production batch.This should not be used as judgement of fakes"
-> szóval a gumiharangnál lévő gyűrű színe nem árulja el hamis-e vagy sem;

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4242) Yushchenko válasza BloodRay (#4241) üzenetére


Yushchenko
őstag

Most elvesztettem a fonalat. Ergo gyárt mindkét félét a Sennheiser?

(#4243) BloodRay válasza Yushchenko (#4242) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen. A guminál lévő gyűrű színe lehet ilyen is, olyan is.
Ergo ez alapján nem lehet megállapítani egy CX500-ról hamis-e vagy sem. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4244) M0RGI válasza Kleroo (#4229) üzenetére


M0RGI
őstag

Én is szoktam hallgatni.
Remélem a CX95 jó lesz hozzá!

Metal forever!

[ Szerkesztve ]

(#4245) Lajkó válasza Yushchenko (#4242) üzenetére


Lajkó
őstag

Hát mostmár végképp nem tudom, hogy mit gondoljak.
Az biztos, hogy ez csak annyit bizonyít, hogy lehet ezüst színű is a gyűrű.
Miért nem mondod azt, hogy amikor szertteszel egyre, akkor csinálsz róla nagyobb felbontású képeket? Nem pedig ilyen használhatatlanokat.

(#4246) Yushchenko válasza Lajkó (#4245) üzenetére


Yushchenko
őstag

Én se tudtam róla, hogy 2 féle van, de azt hiszem ezt a jellegű problémádat megoldottuk.
Jobb képet nemtok feltenni, többször részleteztem már, ez van. Nagy felbontású képem van, csak nagyon homályos macroval is(20k-s kodakom van). Bár ez már nem tartozik ide.

Üdv. Yush

(#4247) Lajkó válasza Yushchenko (#4246) üzenetére


Lajkó
őstag

Miért is nem tudsz ? Azt ne mond hogy nem akarod kibontani a csomagokat. :))
Érdekes egy 20K-s Kodakod lehet, ha ilyen képet csinál. Motorola V360-al 10Xjobb képet csinál a kislányom.
Az az érzésem, hogy csak halandzsázol jobbra-balra. 4-5 perc lenne megcsinálni a képeket, felrakni őket, és belinkelni ide. Szomorú, hogy ennyire nem vagy képes azért, hogy ne veszítsd el a 'jóhíredet', de talán ebből is lehet valamilyen tanulságot levonni. :(((

(#4248) Yushchenko válasza Lajkó (#4247) üzenetére


Yushchenko
őstag

Tényleg sikerült eljutni a Media Markt-ba? Mert akkor jön nekem valaki egy bocsánatkéréssel.
Hihetetlen, hogy mindig ki tudsz valami hülyeséget találni :C
Mostmár tényleg befejeztem a veled való postolgatást. Kiskoromba azt tanították, hogy hülyékkel nem szabad veszekedni, mert összetévesztenek vele.

Üdv. Yush

(#4249) hkari válasza Lajkó (#4247) üzenetére


hkari
őstag

Most már szerintem is kicsit sok ez a téma. Eleve sztem nem akkora ügy az egész. Elég sokan vettek tőle,gondolom észrevették volna ha hamis,mivel ha az akkor SZARUL szól. Szerintem fölösleges ez a vita már. Nem egy 1 millás plazma tv ről van szó. Ha fake az már kiderült volna.

(#4250) Lajkó válasza Yushchenko (#4248) üzenetére


Lajkó
őstag

1: IGEN, természetesen voltam a miskolci Media-ban, de sanjos csak cx300 volt készleten. :F Arra hivatkozott az eladó, hogy mostanában nem tudnak a Sennheisertől rendelni, mert ... :F Bár lehet hogy csak a maradék árukészletet próbálják kigórni.
2: Szomorú hogy már sértegetéssel próbálsz terelni. Nem először kértem tőlled a képeket.

hkari: Szvsz nagyonis "akkora" az ügy. Szerinted másokat átvágni nem nagy ügy? Vagy attól félsz, kiderül hogy a tiéd sem volt eredeti, pedig azt hitted? :U Szerintem a fülhalgató kialakításából ered a legnagyobb előnye a minőségi versenytársaival szemben. Ami annyit tesz, hogy nem is olyan nagy a különbség a fake, és a valódi között. Netán volt szerencséd meghallgatni mindkét változatot, VÁJTfüled van ? :)

Csak jelzem: Ide, és más fórumokba nem (csak) azért jár az ember, hogy cimborákat gyüjtsön. Hanem azért hogy infót, tapasztalatokat, és legfőképp tanácsokat kérjen a nálla tapasztalatabbaktól. Ennek fényében kérném tölled hkari, hogy ha lehet akkor inkább keress egy face-t akinek van boltban vásárolt cx500-as fülese, és kérd meg, hogy fotózza le. ENNYI !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.