Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) Gh057 válasza Viktor77 (#3700) üzenetére


Gh057
csendes tag

Na ez mindenképp jó hír, akkor beigazolódott az esti elméletem, hogy sajna a P750nek van itt vége mélyhang ügyileg, de 8800ért meg szerintem jobban jártam vele, már ha azt nézzük, hogy átalakítóval sem kell küszködnöm, mert eleve 2,5es verziót tudtam venni, ilyet eddig csak CX300-ból láttam, az újak sajna nincsenek "így felszerelve".

(#3702) hkari


hkari
őstag

Lehet hogy a CX95 nek jobb a hangja mint a CX400 nak? Jólenne egy CX95 CX400 összehasonlítás :)

(#3703) m0rd0k válasza Gh057 (#3699) üzenetére


m0rd0k
senior tag

sztem ja a pda nem bir többet :) jól döntöttél!

Minden szinten,szinte minden.

(#3704) rumos14 válasza Gh057 (#3701) üzenetére


rumos14
nagyúr

milyen zenelejátszót használsz. MortPlayer-t ajánlom, nagyon pöpec eq-ja van. amúgy meg biztos hogy rendesen beraktad a füledbe a cx300-at? esetleg próbáld kisebb/nagyobb gumival is. nem tudok elképzelni, hogy nem ad elég basszust.

(#3705) Archttila válasza hkari (#3702) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

hkari lehet beviszem az ipodot a Media-ba és belehallgatok mindkettőbe :) persze nem veszem meg mert ott drága...

Egyébként nekem egyenlőre időm nincs megvenni. (ritka de van ilyen)...:)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#3706) hkari válasza Archttila (#3705) üzenetére


hkari
őstag

Hát az nagyon jó lenne,mert ha jobb akkor lehet veszek :) Most néztem hogy 10 körül van már CX95.Melyik MM-be lehet meghallgatni őket?

(#3707) vili13 válasza hkari (#3702) üzenetére


vili13
őstag

A trustedreviews ezt írja a CX95-ről:

"They're clearly a significant step up from the company's excellent CX 400's - and anything else in this price range for that matter."

De a head-fi-n is többen vélekedtek már hasonlóképp, sőt sokak szerint a CX95 simán veri a sokat dícsért Atrio M5-öt is!

(#3708) bwoay válasza vili13 (#3707) üzenetére


bwoay
nagyúr

azt nem írják valahol, hogy miként viszonyul a cx500-hoz?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3709) Gh057 válasza rumos14 (#3704) üzenetére


Gh057
csendes tag

Nem ez az első ilyenem, a legkisebb dugóval használom, mivel a nagyobbak nem mennek bele, nincs nekem akkora fülnyílásom. Megnéztem, és PDA-ról a Sony Ericson füles is hasonlóképpen szól, ami feltűnt, hogy több a közép-magas tartomány a CX300nál. Egyébként még jó is, hogy tegnap nem vettem meg azt az átalakítót, elektro bolt, 98ft és tiszta a hang.Képen az átalakító és egy 3,5es jack dugó

(#3710) vili13 válasza bwoay (#3708) üzenetére


vili13
őstag

[link], [link]

A közvélekedés szerint a cx95 még a cx500-nál is jobb. Paraméterekben egyetlen különbség, hogy a cx95 felső vége 22500Hz a cx500-ra megadott 22000Hz-hez képest, bár ez önmagában nem sokat jelent.

A cx300-hoz képest viszont állítom, hogy legalább az árával arányosan jobban szól. Nem gondoltam volna, hogy ennyivel jobbat ki tudnak hozni egy szemlátomást azonos konstrukcióból.

(#3711) bwoay válasza vili13 (#3710) üzenetére


bwoay
nagyúr

én sem gondoltam volna.
még most is garázstuningnak hiszem,
persze ez semmit nem von le az érdemeiből.
kár, hogy formára a cx95 néz ki a legbutábban,
egy puritánabb kivitelnek jobban örültem volna,
de hát ez style kategória ugye

köszi a linkeket

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3712) hkari


hkari
őstag

Hát akkor lehet veszek 1 et.11 ért van eboltba.Ha valaki tud olcsóbban szóljon :)

(#3713) vili13 válasza bwoay (#3711) üzenetére


vili13
őstag

Berakni meg kivenni határozottan kényelmesebb a formájából adódó jobb fogás miatt. Igazából azt reméltem, hogy a szára következtében a szélzaj is csökken valamelyest, valóban mintha kevesebb volna, de ezt kellőképp erős szél hiányában ezt még nem sikerült teljesen kipróbálnom.

Lehet amúgy garázstuning, viszont abban a garázsban akkor igen jól tuningolnak.

(#3714) vili13 válasza hkari (#3712) üzenetére


vili13
őstag

Annál olcsóbb szvsz nem igazán lesz.
A listaára amúgy jelenleg 18900Ft! :Y

(#3715) Gh057 válasza rumos14 (#3704) üzenetére


Gh057
csendes tag

Közben eszembe jutott, hogy nálam a Mort Player EQ-ját ha állítom a mélyet akkor elkezd recsegni a hang... PocketMusicot próbáltam, az meg néha lefagy... f**** kivan már hogy nincs egy príma lejátszó.

(#3716) m0rd0k válasza Gh057 (#3709) üzenetére


m0rd0k
senior tag

nekem is van olyan átalakitóm,nagyon szar recseg,feszt kijön... az mmbe van egy jó feljebb irtam,megis mutattam,az a jó :)

Minden szinten,szinte minden.

(#3717) Gh057


Gh057
csendes tag

Ó gyerekek én kérek elnézést, jó hogy kevés volt a mély... magába a driverbe volt minimumon a Bass, feltolom neki, erre máris jobb lett. Jó ez a CX300, főleg hogy már 8800ért kapható, és ez listaár alatt van, de ahogy nézem a PDF-es listán minden drágább...

(#3718) rumos14 válasza Gh057 (#3717) üzenetére


rumos14
nagyúr

a driver a pda generál eq beállításait jelenti?

(#3719) Lalla


Lalla
tag

szasztok!

Rég jártam erre, és most is azért írok, mint a multkor. Újból elkövettem azt a hibát, hogy cx300-at vettem. Lehet, hogy a fülemmel van a gond, de nem is igazán érdekel, egyszerűen nekem nem szól úgy ahogy kéne, főleg pmx100után, ezért eladom. Garantáltan egy napot használt, kézből vett(6000ft-ért bontatlanul, 90 napos garanciával), fekete, 3.5-ös, összes gumival, igény szerint a doboz maradványával is(mert ugye atombiztosan van csomagolva).

4000Ft-ért megválok tőle, makulátlan állapotban van, ismétlem csak 1 napot használt, vaci új. Priviben írjatok.

nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

(#3720) Gh057 válasza rumos14 (#3718) üzenetére


Gh057
csendes tag

Igen, magában a Settings-Audio részben volt default beállításon ergo a minimumin állt.

(#3721) hkari


hkari
őstag

Nah jó megrendeltem a CX95 öt.Kedden jön ,majd írok egy összehasonlítást. :)

(#3722) ponti_ak válasza hkari (#3721) üzenetére


ponti_ak
addikt

Várjuk. Ha Te is jókat mondasz róla, akkor szerintem rendelek egyet én is. :))

(#3723) Archttila válasza ponti_ak (#3722) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

És én is mert még mindig nem sikerült döntenem :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#3724) janos666 válasza Lalla (#3719) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én hasonló cipőben járok egy MX-55-el. Kedden vettem 5600-ért és két nap múlva már meg is hirdettem eladásra itt ph-n. Ugyan az apróhirdetés 5000-ről indít de nyugodtan lehet alkudni, bármennyit ajánlhatsz rá, az viszi aki legtöbbet kínálja jövőhét csütörtökig (legyen az 2000 vagy 4500Ft...) klikk

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3725) etooo


etooo
senior tag

nemrég elromlott a cx300-am, és garival kicserélték, az újnak viszont már másmilyen a dugója (gagyibb): http://kepfeltoltes.hu/view/080323/dongle_www.kepfeltoltes.hu_.jpg . ez vmi újabb gyártási széria eredménye? aki mostanában vett, annak is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#3726) ponti_ak válasza etooo (#3725) üzenetére


ponti_ak
addikt

Linkesítettem a fotót. :)
Szerintem ez az iPod (touch) kompatibilis verzió már, vékonyabb a csatlakozó utáni burkolat. Szerintem nem gáz, bár a "nyaka" tényleg nem tűnik túl strapabírónak, inkább mereknek látszik a kép alapján

(#3727) etooo válasza ponti_ak (#3726) üzenetére


etooo
senior tag

köszi a linkesítést :)
nekem is azzal van igazából a bajom. rá van öntve a nyaka a vezetékre, és így nincs neki ugye szabad mozgása, ami egy idő után valszeg kábeltöréssel fog járni :(

[ Szerkesztve ]

(#3728) ponti_ak válasza etooo (#3727) üzenetére


ponti_ak
addikt

Na ja. Így szvsz kb. annyit fog bírni, mint egy egyenes végű..ha egyáltalán.. :U

(#3729) CséZé


CséZé
őstag

Sennheiser eH 350. Vélemény? Esetleg egyéni tapasztalat?

(#3730) hkari válasza Gh057 (#3701) üzenetére


hkari
őstag

Sziasztok.Megjött a CX95.Eddig annyi biztos hogy a csomagolás nagyon igényes.Mágneses dobozba van az egész.Elsőre is szépen szól.Hangosabb mint a cx400.Mély is több van. Majd este írok részletesebbet addig hallgatgatom :)

(#3731) razsa


razsa
aktív tag

Hali! Most kaptam egy MX360ast, sztem megért 1900at, szép tisztán szól, basszusa is van, a magas hangok is egész jól összhangban vannak a mélyekkel. Nem annyira részletgazdag mint pl egy MX 560as, de szerintem jóval többet nyújt mint amennyibe kerül, és a 450/550es kategóriától nem is különbözik hangzásban szinte,talán az utóbbi kettő kicsit hangosabb.A vezetéke asszimmetrikus, és aranyozott a dugesz.
Hát ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#3732) torque12


torque12
csendes tag

Hello. Az volna a kérdésem, hogy a Sennheiser MX-560 füles mennyivel nyújt többet, mint a Sennheiser MX-360-es füles. Ilettve önmagában a MX-560-as mennyire szól jobban? :) +A MX-360-as jobb ugye mint 1 Sony fontopia?

[ Szerkesztve ]

(#3733) razsa válasza torque12 (#3732) üzenetére


razsa
aktív tag

Nézd ha van +1600Ft od az MX 560 ra ,akkor vedd meg azt,de sokkal nem szól jobban sztem a 360nál,icipicit több basszus/hangerő. De igazán talán csak magasabb hangerőn jön ki ez a kis különbség is, de a 360as is szépen tud szólni egy jó lejátszóval.
Fontopiával még nem volt dolgom..
Esetleg aranyközépútként ajánlanám a 460at :)

[ Szerkesztve ]

(#3734) torque12


torque12
csendes tag

vagy esetleg egy Sennheiser MX-55 ?

(#3735) hkari


hkari
őstag

Hát most hogy hallgatom egy egy orája,sok különbséget nem hallok.Talán a magas szebb,meg a közép.Annyi biztos hogy könyebb kivenni a fülből,meg betenni.Végre kemény tokot adnak hozzá,ami elég erősnek tűnik.Annyi biztos hogy a CX300 nál sokkal jobb,de mondjuk már a CX400 is jobb volt a 300 nál.Majd még holnap hallgatok sokat és írok :))

(#3736) ponti_ak válasza hkari (#3735) üzenetére


ponti_ak
addikt

:R

(#3737) hkari


hkari
őstag

Nah szóval ma hallgattam.Nem tűnik jobbanak sokkal. A hangja tisztább talán,de nem biztos.Mondjuk amiatt hogy kényelmesebb ki-be venni nekem megérte.Meg hogy fekete :D

(#3738) ecosse


ecosse
csendes tag

heló!
néhány nappal ezelőtt vásároltam magamnak egy sennheiser mx 90-et (pontosabban mx90vc-t). 9690HUF-Basysnél. gondolkodtam még cx55-ben, cx300-ban, de azok fülkagylóba helyezhetőek és hát, én ezektől alapból óckodom...
mivel jópár helyen keresgéltem már vásárlói visszaszólásokat és véleményeket, de érdemlegeset sehol sem találtam, ezért egy lyukat szeretnék betömni az írásommal.

szerintem a külseje ultra exkluzív, ezt nem sok fülhallgató mondhatja el magáról. a hengeres hangerőszabályzó is nagyon jópofa ötlet, bár egy kis kétkedéssel állok a dologhoz, hogy ez a potméter nem fogja túl sokáig bírni recsegés nélkül. bízva senn-ékben ennyi pénzér' minőségi potit raktak bele. a kábel rendkívül jó minőségű, nem az a könnyen megtörős fajta, nem merev és természetesen szimmetrikus. nekem a szimm. kábellel szerelt fülesek mindig is jobban tetszettek (szerintem a hangban sem mindegy, hogy plusz 30-40centivel hosszabb az egyik fele). a hozzá adott tartó nem kínai műanyagból van, praktikus, és van 2db mágnes is benne, ami magához vonzza a fülest, ha belerakod, így nem tud kiesni. a füles mágneseiről annyit, hogy -én ilyet még nem is tapasztaltam- ha szembe fordítjátok a 'két füldugót', akkor azok erősen taszítani fogják egymást. konklúzió: amibe erős mágnes van abból nincs kisprórolva az anyag, nagyobb telesítményre képes. - tehát bizalomgerjesztő.
első behelyezésre fura volt, hogy nyomja a fülem az a kis pöcök (fülkagylóföléilleszkedővalami), de adtak hozzá kisebb szilikon gumit, úgyhogy csere, és máris jó volt! nagyon kényelmes, semmiképp nem akar kiesni.

hang: (a sennheiser hd570-emhez viszonyítva)
-tágas sztereó tér, tiszta hangszerek, pont elég mély (nem ülepszik rá a többire). a meizu lejátszómhoz adott pt800-ban több volt a magas - ebben kicsit fakóbb a hang, de mégis ezt érzem természetesebbnek. rendkívül jó rajta a jazz, bár beady belle hangja néhol tolakodó, ugyanez vonatkozik a szaxofonra is, főleg magasabb hangerőnél.
alapvetően jó vétel, én csak ajánlani tudom mindazoknak, akik szép ás jó fülest akarnak nem fülbedughatót.
a külső zajok pedig pont annyira jönnek be, hogy meghalld azt is, ha el akarnak ütni. :)
písz.

(#3739) Banderrras


Banderrras
csendes tag

Sziasztok!

Röviden:

Saját tapasztalatok alapján ki hogy vélekedik a CX95
hangszigeteléséről? Én nem vagyok vele teljesen megelégedve!

Részletek:

Szerdán vettem az Edigitalban egy CX 95 Style fülest. Sok jót olvastam
róla itt a fórumon, meg a netes tesztekben is (TrustedReviews, CNet).
Valóban nagyon szépen szól, bár azért nem voltam annyira elájulva tőle,
mint a Trustedreviews-os teszt írója. Szépek a magasak, közepek,
mélyeket is nagyon tudja, ha az adott szám valóban olyan, hogy sok
basszust tartalmaz. Előtte kicsit meghallgattam öcsém cx300-asát, és
annál ez tényleg jobban szól a magasabb tartományokban (és még egy
csinos tartótok is jár hozzá :) ). Viszont a pár éves Panasonic
discmanemhez mellékelt (nem agybadugós) hangkeltőt szerintem nem túl
sokban múlja felül, a mélybasszust leszámítva.

Szóval a hangját tekintve tudom ajánlani. Egyvalami viszont nagyon
zavar: a hangszigetelése szerintem közel sem tökéletes, sőt...
Kikapcsolt állapotban nem sokkal jobb, mint a már említett, sima
fülcimpábaakasztós Panasonicé. Ugyanannyira hallok mindent, mintha be
sem dugtam volna a fülembe. Igaz, zenehallgatásnál az MP3 lejátszót
(iAudio U3) most alacsonyabb hangerőre állítva hallgatom, mint előtte,
de azért a kicsit halkabb részeknél simán lehet hallani a közlekedési
és egyéb zajokat. Pedig a CX300 még kikapcsolt állapotban is elég jól
kiszűr minden külső hangot, ha hozzám beszéltek, azt is alig hallottam.
És ez onnan is észrevehető, hogy a "belső" hangokat (fogak
összeütögetése, nyelés) kevésbé hallom vissza a CX95-nél mint a
CX300-nál (nem közvetlen egymás után hallgattam meg a kettőt, tehát
lehet, hogy némileg tévedek). Hozzáteszem, hogy mind a háromféle méretű
szilikon kipróbáltam a CX95-öt, de egyikkel sem volt sokkal jobb a
helyzet, pedig jól beleillesztettem a fülembe.

Ezzel szemben a Sennheisernél a CX95-nél és a CX300-nál is az szerepel,
hogy "excellent attennuation of ambient noise". A trustedreviews-es
cikk szerzője meg azt állította, hogy a CX95-ről, hogy egy láncfűrész
hangját is csak 2 méterről hallotta meg (elég veszélyes tesztelési
módszer :DDD
Észrevettem, hogy van a CX95 hangszóróján, a fülbedugós rész mögött
körben egy vékony rés - gondolom a jobb hangzás végett. Ez emlékeim
szerint a CX300-nál hiányzik, és szerintem ez engedi be a külső
hangokat. Szerintetek?
Lehet, hogy hibás példányt kaptam, vagy csak túl kritikus vagyok? Várom
a véleményket, tapasztalatokat.

Még egy kérdés: mit jelent egy ilyen típusú fülhallgatónál, hogy
nyitott vagy zárt?

Előre is köszi

(#3740) Banderrras válasza Banderrras (#3739) üzenetére


Banderrras
csendes tag

Előző postommal kapcsolatban:

Ha valóban valami hiba van a fülesben, ma még talán tudnám érvényesíteni a 3 napos cseregaranciát. Szóval írjatok minél előbb, ha van hozzászólnivalótok... Köszi

(#3741) hkari válasza Banderrras (#3740) üzenetére


hkari
őstag

Enyémnél is ott van a rés.A CX400 nál is volt egy kicsi.Ez nem gyári hiba!!

(#3742) ponti_ak válasza hkari (#3741) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szerintem is, a 300-asnál is van a fémszínű gyűrűnél valamennyi rés... :U

(#3743) BenJoe válasza Banderrras (#3739) üzenetére


BenJoe
senior tag

Szia! A rést én is néztem, de azt mondták a szakik hogy az tervezett. :)
Belül a cső(?) már zárt.

Egyébként sokkal jobb mint a CX300 (van 6 Sennheiserem, ezek is köztük vannak :DDD ).
Ráadásul 3 hét alatt mintha javult volna a hangképe. Most egy Samsung YP-U1 lejátszóval használom, de ha minden jól megy Ámérikából érkezik majd egy 16 GB-os iAdudio7. :DD

Azzal már meg lehet hajtani rendesen.

FÉLOFF: iAudio 7-nél kimenetekre csatornánként 26mW-ot (azaz összesen 52mW-ot) adtak meg. Érdemes HD555-tel hallgatni? Vagy azért ez nagyon gyenge lejátszó hozzá?

[ Szerkesztve ]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#3744) vili13 válasza Banderrras (#3739) üzenetére


vili13
őstag

Nekem semmi bajom a cx95 hangszigetelésével - sőt, nekem úgy tűnt, hogy pont jobb, mint a cx300-nál. Igaz, hogy az utóbbinak már kissé viseletesek voltak a gumijai, ami eredményezheti a különbséget.

A szélzaj viszont szerintem határozottan kisebb lett a szára miatt, de az egyéb kábelzaj mintha inkább több lenne. Emiatt a hülye szimmetrikus kábel lehet a felelős. Hosszabbító nélkül maximum ingzseb magasságáig ér, úgy is folyton útban van, és ha nem is húzza ki a fülemből a dugót a kabátgallérom egy óvatlan fejmozdulatnál, akkor is súrlódik valamihez a kábele. Hosszabbítóval meg túl hosszú, úgy akár a bokámon is hordhatnám a lejátszót, pedig nem vagyok alacsony. Bokamagasságban hordani viszont nem szeretném, de a felesleges kábelt tekergetni sem. Terveim közt szerepel egy rövidebb, ám hangerőszabályzóval is ellátott hosszabbító készítése, ami szerintem sokkal kulturáltabb lehet a bwoay-féle barbár vezetéktoldós megoldásoknál. :)

A hangminőség viszont bőven kárpótol a szimmetrikus kábel okozta kellemetlenségek miatt. Azzal nagyon nem értek egyet, hogy közép/magas tartományban alig múlna felül egy középkategóriás Pana fülest. A mélyeket is beleszámítva szvsz egy középkategóriás fejhallgatóval is felveszi a versenyt, legfeljebb alul marad egy hajszálnyival.

A hangzást tekintve a Cowon/iAudio lejátszók tulajdonosainak viszonyítási alapot adhat, hogy míg én a cx300-at BBE=5 beállítással használtam, amit a cx95-nél rögtön visszavettem 1-re. A Mach3Bass=4-et (nem szeretem a túl kiegyenlített hangzást :) ) viszont előbb 5-re emeltem, de hamarosan visszavettem 4-re, majd később 3-ra... talán mégis létezik valami bejáratódás (továbbra is inkább hozzászokásnak tekintem), mintha pár napig folyamatosan javult volna a basszus. A head-fi közvéleménye szerint a cx95-nek kell vagy 3 hét a teljes bejáratódásig, én 1-nél tartok, de továbbra is javaslom mindenkinek. Ha a cx400/500 akár csak közel ennyivel jobb a cx300-nál, akkor azokat is.

(#3745) vili13 válasza BenJoe (#3743) üzenetére


vili13
őstag

"iAudio 7-nél kimenetekre csatornánként 26mW-ot (azaz összesen 52mW-ot) adtak meg. Érdemes HD555-tel hallgatni?"

A pont fele ekkora teljesítményű G3 is jól elboldogul egy HD595-tel, tehát érdemes. Max hangerőn valószínűleg halláskárosításhoz is elegendő, ha arra törekszel!

(#3746) hkari


hkari
őstag

Én is úgyérzem hogy egyre jobb ez a CX95.Amugy most egy iPodal hallgatom,és ezért ugyis kikapok,de sztem sokkal szebb hangja van vele mint anno a D2őmmel,és már a CX400 is jobban szolt vele.Lehet hogy ennyit számít az uj ipod,Nem tudom,annyi biztos hogy szebben szól,erre a nyakamat teszem.A lényeg hogy a CX95 nagyon jó füles,aki megteheti vegye meg :)

(#3747) BenJoe válasza vili13 (#3745) üzenetére


BenJoe
senior tag

Hát, nem tudom... A Samsung YP-U1 2*14mW-os... és eléggé gyér volt a HD555 hangzása. :P

Amúgy nem hallgatok hangosan zenét. :))

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#3748) vili13 válasza BenJoe (#3747) üzenetére


vili13
őstag

Simán elképzelhető egyébként, hogy a Samsung 14mW-ja jóval kisebb az iAudio 13mW-jánál, és hogy mennyire gyéren szól vagy sem, az nem csak a teljesítményen múlik. Amúgy szerintem a Samsung bármelyik lejátszója eleve gyéren szól egy iAudio-hoz képest. :P
De a 26mW csatornánként már egészen biztosan elegendő szinte bármilyen fejhallgatóhoz, szerintem még a 250-300ohm impedanciájúakhoz is, a HD555 meg csak 50ohm-os.

[ Szerkesztve ]

(#3749) lacebo


lacebo
csendes tag

Annyit dicsértétek a CX 95-öt,hogy felment az ára [link]:O

CX 55-ről vannak már tapasztalatok?

(#3750) ponti_ak válasza hkari (#3746) üzenetére


ponti_ak
addikt

A D2 hangja nekem a cx300-zal sem jött be annyira... Eléggé hideg a hangzása, ezért inkább a px100/pxc250 kell hozzá. Ha teheted, rakd vissza a 95-ös alá a D2-t, hátha jobb most már azzal is.. :))

Amúgy köszi az infókat a cx95-ről.. hála nektek, kezdek egyre jobban elcsábulni én is.. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.