Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:51

LOGOUT.hu


Ahoy szárazföldi patkány! Csak nem szűk lett az édes anyaföld neked, hogy a tengeren keresel menedéket? Legendás kalóz szeretnél lenni, de még a tengeri lábad sem nőtt ki. Hamarabb csókolod meg a tüzér lányát, mintsem, hogy megkapd a fekete foltot. Kerüld a bajt ha nem akarsz Dawey Jones ládájába kerülni és fogadd meg a tanácsainkat - akkor mindig lesz grog és elgendő arany, hogy örökké tengeri vándor maradhass.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) l.skywalker válasza Ideg (#50) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mondjad nekik, hogy vegyenek GP-t egy hónapra, próbálják ki és go.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#52) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hétvégén Scale Test:

test Sea of Thieves this weekend!
Your support during the Closed Beta was amazing! As we continue on the voyage to launch, we need your help to get all hands on deck this weekend.

We'll be running a Scale Test from February 16th at 10 AM GMT to February 18th at 10 AM GMT. The objective is different from our usual tests so there's no need for you to focus on feature feedback or bugs! Instead, all you need to do is play as much as you can over the weekend to help us test how we scale and ultimately give you the best experience for launch.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#53) Draken válasza l.skywalker (#52) üzenetére


Draken
őstag

Szabaddá teszem magam :K

(#54) l.skywalker válasza Draken (#53) üzenetére


l.skywalker
félisten

:C

Ugyanez magyar idő szerin:

2018.02.16. Péntek 11:00 - 2018.02.18. Vasárnap 11:00

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55) pzstm válasza l.skywalker (#54) üzenetére


pzstm
titán

tessék lagokra, kidobálásokra, megszakadásokra számolni rendszeresen :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#56) Ideg


Ideg
aktív tag

Akkor nem kell kód sem a játékhoz most hétvégén ugye? Csak letöltés aztán zsá?

Más kérdés: Mivel cross platform a game ezért ha haver vesz 1 havi előfizut xboxra akkor PC-n is tud játszani vele?

(#57) Ideg válasza Ideg (#56) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ja látom már. Akinek volt closed betaja vagy insider programos. Kár... Megint tolhatom egyedül. :/

(#58) pzstm válasza Ideg (#56) üzenetére


pzstm
titán

ha megjelenik a végleges, akkor pontosan így lesz, ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#59) Draken válasza Ideg (#57) üzenetére


Draken
őstag

Nem feltétlen kell egyedül, én/mi is itt vagyunk. Nekem pl eddig sosem jött össze a 4-es hajóval, nem volt meg a kellő számú legénység hozzá :N

[ Szerkesztve ]

(#60) Ideg válasza Draken (#59) üzenetére


Ideg
aktív tag

Closed béta ideje alatt is írtam ide, de senki még csak nem is válaszolt. :(( Hétvégén akkor lehetne tolni. :)

(#61) Draken válasza Ideg (#60) üzenetére


Draken
őstag

Abszolút benne vagyok. Xbox: anachron04
mellesleg fortnite-ozni is jöhetne valaki :K

(#62) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Haverral reggel még sikeresen elkaptuk a végét. Nagyon tetszett a dolog, csak 2 gondom volt. Egyrészt fullon be-be zuhant az FPS 40 alá is.
Másrészt a végén ráültek a hajónkra és gyakorlatilag azzal véget is ért a játékunk, mert akárhányszor lespawn-oltunk, még kardot se tudtunk rántani, mert azonnal visszalőttek a holtak bárkájára.
Kíváncsi leszek lesz-e erre vmi megoldás, mert így amíg a hajó megvan és vannak rajta, addig mi gyakorlatilag nem tudunk játszani.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#63) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Régen nem vártam annyira játékot, mint most ezt.

Mentem pár kört egyedül, és nagy móka volt, de ha bármi gond van, akkor bukta van, egyedül, főleg támadás alatt nem igazán lehet mindent menedzselni ...

Aztán kipróbáltam a meccsmékinget, így tudtam nagy hajóval menni, meglepően értelmes társaságokkal, angol kommunikáció volt mindig, bár csak 3 esetről volt szó.

Alapjában véve nagyon tetszene, viszont ha kicsit messzebbről megnézem, akkor mindig az ugrik be, hogy ez a játék egy cross platform kalózos Dark Zone, és ettől nagyon félek.

Ki fogom próbálni a véglegeset és erre buzdítom a haverjaimat is (Game Pass-al) de biztos nem lesz preorder...

Life is shor...

(#64) l.skywalker válasza DummyBoy (#63) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amikor bejön a leveling és a konkért fejődési irány, akkor izgalmasabb lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#65) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Új Trailer:
Karakter és hajó testre szabás! [link]

Valamint ezen a hétvégén is Scale Test keretében lehet játszani!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66) Rick3D


Rick3D
senior tag

Ha valaki szeretne coopban játszani dobjon egy PM-et ! ;)

(#67) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Előfizettem az Xbox GamePass szolgáltatására hosszabb időre a játék miatt. Most megnéztem, hogy azok a játékok amelyek a GamePass-ban vannak és Play Anywhere játékok, azaz Xboxon is és PC-n is játszhatóak egy vásárlással, azok megjelennek-e a win10-es Microsoft Store-ban is telepítésre és igen:

Nekem nincs meg a Gears of War 4 de van aktív GP előfizetésem és megjelenik az Install gomb a PC-s store-ban. Szóval aki PC-ről szeretne játszani annak is működni fog a GamePass-al!

20-áig megpróbálok egy összefoglalót rittyenteni a játékhoz!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#68) Ideg válasza l.skywalker (#67) üzenetére


Ideg
aktív tag

Király! Köszi a megerősítést! :)

(#69) Mascot21


Mascot21
csendes tag

Valami lesz:

Sea of Thieves Final Beta
[link]

(#70) l.skywalker válasza Mascot21 (#69) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elindult a SoT beta. Hajóra!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#71) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Már lesz Skeleton Fort:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#72) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hivatalos fejlesztői videó update a Final Beta-hoz!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#74) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sziasztok :)

Most a leterheltség miatt lehet az, hogy nem engedi telepíteni nekem a Bétát a M. Store-ból?

https://www.twitch.tv/csehla

(#75) Ideg válasza Cheesus (#74) üzenetére


Ideg
aktív tag

Én most raktam fel, igaz eléggé küszködött. :D Biztos sokan szedik.

(#76) gabfot


gabfot
csendes tag

Sziasztok,

Nálam is nagyon várós a játék! Eselteg van valami közös discord channel ahol SOT party-k szerveződnek majd? :)

Köszi

(#77) l.skywalker válasza gabfot (#76) üzenetére


l.skywalker
félisten

Cross-platform a játék, így a Discord itt most annyira nem alap.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,

Valaki 1-2 óra szórakozásra most? Az imént töltöttem le, de egyedül elsüllyedtem pár perc után :D

(#79) Mascot21 válasza kicsako (#78) üzenetére


Mascot21
csendes tag

Marsszonda neven felveszel xbox appba azt mehet,bar itt mikrofonom nincs

(#80) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sea of Thieves eddigi satisztikák infografikán:

(katt a képre nagyobb felbontásért)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#81) colker válasza l.skywalker (#67) üzenetére


colker
tag

Bocsi hogy értetlenkedek.
Ha jól értem akkor nem kell megvennem a játékot elég kifizetnem a havi 2500ft-ot és játszhatok vele pc-n?
A 20.000Ft-os csomag akkor csak annyival több hogy tartalmazza a "Black Dog bonus contentet" ?
Szeretnék vele majd játszani és örülnék ha nem kellene kifizetnem a 20k Ft-os árat mert ezt így sokallom kezdésnek.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#82) Raysen623 válasza colker (#81) üzenetére


Raysen623
addikt

Jól érted.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#83) l.skywalker válasza colker (#81) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pontosan. Az Xbox-nak van egy olyan szolgáltatása (GamePass), hogy havidíj ellenében lehet játszani egyes játékokkal. Új feature-ként bekerült, hogy az összes MS stúdió által kiadott játék ezentúl day1 is a katalógus része lesz. A Sea of Thieves is és mivel Play Anywhere játék, ezért aki előfizet a Game Pass-ra az a PC-s MS Store-ból is le tudja tölteni majd és tud vele játszani PC-n mindaddig amíg tart az előfizetése.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#84) TESCO-Zsömle válasza l.skywalker (#83) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Így tényleg nem érte volna meg kicsengetni a zsét rá. Én a béta alatt nem éreztem a játékban akkora potenciált, hogy sokkal tovább játsszuk. 3-4 béta után az volt az érzésem, hogy már mindent láttam és csak a feladványok szövege fog változni, meg hogy 20-30m-rel odébb kell majd ásni...

A PvP aspektusával is meggyűlt a bajunk. Számtalanszor volt, hogy nagyobb hajóval odajöttek, elvittek tőlünk mindent, és kimor utánuk eredtünk elsüllyesztették a hajójukat a kincsekkel együtt.
Kedvencem az volt, mikor 2-en átszálltak a kis hajónkra és gyakorlatilag fél órán keresztül (míg meg nem untuk és le nem léptünk) csak ott álltak és lőttek minket vissza a holtak bárkájára sörétessel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85) l.skywalker válasza TESCO-Zsömle (#84) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pedig lesz még több minden benne. Ami pedig a harc részét illeti én már az Alpha alatt megtanultam, hogy nincs olyan hajó ami közel jöhet... :|

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#86) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Launch Trailer [link]

Release the Kraken!!!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#87) TESCO-Zsömle válasza l.skywalker (#85) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor se ad annyi plusz-t, hogy megérje előrendelni, utólag meg bármikor behúzható, ha lesz sale akkor olcsóbban is. Inkább FarCry5 egy hét múlva. :B ;)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#88) l.skywalker válasza TESCO-Zsömle (#87) üzenetére


l.skywalker
félisten

Havi 2500-ért megéri. Szerintem amúgy többért is. Ráadásul nekem van éves GP előfizetésem ergo ingyen jön

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#89) TESCO-Zsömle válasza l.skywalker (#88) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

XO-ra meg is éri, de "csak" PC-re nincs annyi kontent, hogy megérje. Forza-val is jobban jön ki az ember (főleg avval), ha megveszi rendesen.

Ahogy én látom, előfizu akkor jó, ha sokkal tudsz/akarsz játszani keveset, mert fordítva az adott játékok úgyis überelik a havidíjat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#90) l.skywalker válasza TESCO-Zsömle (#89) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én azért vettem éveset, mert ebbe most a következő játékok kerülnek bele XO-n:
Sea of Thieves
State of Decay 2
Crackdown 3

és várhatóan még benne lesz:
új Forza Horizon
új Halo

és mellé még a sok-sok új játék, ami nem első megjelenésű lesz pl. most a Rise of the Tomb Raider került bele.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#91) colker válasza l.skywalker (#83) üzenetére


colker
tag

Sajnos azt csak most vettem észre hogy a Gamepasshoz is kell gold előfizetés.Ismeretlen nekem ez,nem használok konzolt.
Így akkor valószínűleg eltolódik a vásárlás.Kipróbálni 2.5kFt/hó egész jól hangzott,de 5k/hó soknak tűnik.A játékot ha meg is veszem ahoz is kell gold előfizetés.
Így hogy az ember nem akar xboxot használni furcsa hogy xboxos szolgáltatásért fizessen hogy pc-n tudjon játszani.
Nem tudom itt lesz-e valami free kipróbálási lehetőség,mint mmorpg játékoknál hogy pl. free 7 nap.
Na de majd gameplay videókból kiderül megéri-e nekem,lehet majd elcsábulok :)

(#92) l.skywalker válasza colker (#91) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez pedig nekem újdonság. Mikor elő akarsz fizetni azt mondja, hogy Gold-ot is vegyél???

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#93) colker válasza l.skywalker (#92) üzenetére


colker
tag

"A leggyakoribb kérdések:
Kell, hogy rendelkezzek Gold-előfizetéssel?
A tagoknak Xbox Live Gold előfizetésre van szükségük a többjátékos funkciók Xbox Game Pass-játékokban való eléréséhez (a Gold tagság külön vásárolható meg)."
Ezt írja a gamepass oldalon.Online játék,a "többjátékos funkció" gondolom érvényes erre nem?
Meg ha megveszed a játékot ahoz is kell gold előfizetés,így miért ne kellene a gamepassos játékhoz is?
Csak olvasgatom amit írnak az oldalakon,de semmiben se vagyok már biztos de remélem te megmondod a tutit :)

(#94) l.skywalker válasza colker (#93) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na ennek jobban utána kell akkor néznem, mert a Gold tagság a multihoz kell Xboxon, de nem hiszem, hogy PC-n is. Máris nézem és jövök a válasszal.

Na, PC-re nem kell Xbox Live Gold, csak Xbox-ra: [link] (lap alja):

Az Xbox One konzolon való játékhoz Xbox Live Gold tagság szükséges (külön vásárolható meg).

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#95) colker válasza l.skywalker (#94) üzenetére


colker
tag

https://support.xbox.com/hu-HU/games/game-titles/sea-of-thieves-faq#7ac47313ca7947298809bd8c528190ae
"Online vagy az internethez csatlakoztatva kell lennem ahhoz, hogy játszhassak a Sea of Thieves játékkal?
A Sea of Thieves csak online állapotban használható, és az összes játékmódhoz Xbox Live Gold előfizetés szükséges. Ez a játék nem használható offline módban."
Ez maga a játék faq oldala.Itt van olyan kérdés ahol win10 van ahol xboxról is van szó,azért gondoltam, hogy az idézet szöveg mind2re vonatkozik mert külön nem írták hogy csak xbox.
Arra tudok gondolni hogy ezen az oldalon és gamepassos oldalon is csak xboxra vonatkoznak az írások,csak elfelejtették külön megemlíteni hogy pc esetén ez nem vonatkozik.Ezek miatt van káosz a fejemben.

[ Szerkesztve ]

(#96) l.skywalker válasza colker (#95) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az csak Xbox. Egyel fentebb megtaláltam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#97) RudY válasza colker (#95) üzenetére


RudY
addikt

A xbox.akarmi oldalak egyértelműen a konzolé, maradj a hazai store-ban.

Itt viszont érdekes az apróbetűs rész a Game Pass ismertetője alatt, tényleg félreérhető, átfogalmazhatnák már egy kicsit:
* Aktív előfizetés szükséges; a lemondásig érvényben marad; a játékkatalógus idővel változhat. A Sea of Thieves játékhoz Xbox Live Gold-előfizetés is szükséges; külön vásárolható meg.
Mondjuk aki már használ konzolt, annak egyértelmű a Live, de PC-hez tuti nem kell, mivel ott nem is használható.

[ Szerkesztve ]

(#98) colker


colker
tag

Köszi a segítséget!
Jövőhéten akkor indulhat a kalózkodás :)

(#99) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Megjelentek az Xbox Live achievementek. Listázva: [link]

És a hozzájuk tartozó képek: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#100) pzstm válasza l.skywalker (#99) üzenetére


pzstm
titán

:C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.