Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:51

LOGOUT.hu


Ahoy szárazföldi patkány! Csak nem szűk lett az édes anyaföld neked, hogy a tengeren keresel menedéket? Legendás kalóz szeretnél lenni, de még a tengeri lábad sem nőtt ki. Hamarabb csókolod meg a tüzér lányát, mintsem, hogy megkapd a fekete foltot. Kerüld a bajt ha nem akarsz Dawey Jones ládájába kerülni és fogadd meg a tanácsainkat - akkor mindig lesz grog és elgendő arany, hogy örökké tengeri vándor maradhass.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) RudY válasza l.skywalker (#146) üzenetére


RudY
addikt

Szólózok több ok miatt is, de pont a kihívás miatt tetszik :DDD
Összefutottam már másik szinglivel, jó pár perces ágyúcsata közben magát lőtte ki a közelbe, amit nem vettem észre... csak azt hogy a fedélzetemen van és seggbedurrantott :D A respawn a saját hajóra megy, de még ott volt a görény és megint kinyírt. A következő respawn viszont meglepett, vérvörös volt a víz, rohadt nagy viharban és vagy 10 lyuk a hajón, amit már nem tudtam megmenteni, úgyhogy úszkálás... na ez viszont túl élethű, még a hideg is kirázott, hiába rajzfilmes a megjelenítés. Elértem végül a sellőt egy cápa társaságában, bár kiharapott egy darabot a combomból asszem... az adott küldetés ugyan teljesítve lett, de egy ládát buktam.
Élvezetes és szórakoztató, a lényege tehát megvan. :DD

[ Szerkesztve ]

(#152) Ideg válasza Steven (#148) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ha egyedül indítasz gamet és haverod csak később csatlakozik akkor nem tudod beinvelni csak ha kilépsz a menübe és 2 fős hajót választasz. De ha nem vagy küldetés közben akkor ez simán bevállalható sztem.

Azt hogy érted, hogy nem látod, hogy meglenne-e a küldi? Nincs meg a pénz amit kaptál értük? Vagy ott van a Voyage az asztalon és tudsz rá szavazni megint?

Tudtommal egyébként nincs tutorial, bármikor jöhet veled szembe player. Bár elég nagy a map és állítólag 100 player van egy sessionban. De ezt nem tudom biztosan.

(#153) bulikavagyok válasza Ventur@ (#150) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha megölöd a "csontváz boss-t" akkor ad a játék egy koponyát amit eladhatsz bármelyik outpost-on. :)

(#154) Steven válasza Ideg (#152) üzenetére


Steven
addikt

hát két koponyát szedtem össze ... mielőtt össze fosta magát a szeró azok tűntek el ;]

szvl kilépéskor aminek meg kéne lennie a vásárolt itemek gondolom a pénznek és a véglegesen befejezett küldinek... pl volt nálam 3db térkép az eltűnt ..

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#155) Ideg válasza Steven (#154) üzenetére


Ideg
aktív tag

Azt a koponyát le kell adni az outposton. Lényegében félig csináltad meg a küldit. Ha felmész a hajóra és ránézel az asztalra akkor ott lesz megint az a két küldi valószínűleg, újra meg kell szavazni és újra elmenni a szigetre és újra kinyírni a csontikat majd leadni. :D

Szerk.: Mondjuk most elbizonytalanodtam. Lehet hogy elég ha megölöd, megkapod a rewardot (koponya) és ágyő. Akkor azért tűnt el a quest mert kész.

[ Szerkesztve ]

(#156) RudY válasza Ventur@ (#150) üzenetére


RudY
addikt

A küldetéstől is függ, de mindenképp van jutalom. Azt tudom, hogy csontierődben az kapja a kulcsot, aki kinyírta a kapitányt és brutális kincshalmaz van bezárva :DDD

(#157) Ideg


Ideg
aktív tag

Egyébként spawnolnak a tengeren random helyeken hajóroncsok. Ezt úgy lehet észrevenni, hogy sirályok köröznek a roncs fölött. Ezeknél érdemes megállni és leúszni a roncsba mert lehet benne láda, koponya, stb amit aztán eladhatsz az outposton. :)

(#158) Steven válasza Ideg (#157) üzenetére


Steven
addikt

Fasza , hát köszi! Aki tapasztaltabb az írhatna majd egy rövid ismertetőt, hogy ne 0 ról kelljen kezdeni , nagy segítség lenne . Nekem kevesebb az időm sajna , így több jutna maga az akcióra és kevesebbet kéne foglalkozni a "felfedezéssel " (rájönni mit hogyan) :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#159) kraven54


kraven54
aktív tag

(#160) RudY válasza Steven (#158) üzenetére


RudY
addikt

Érdemesebb meglesni pár stream-et ([pl. link]), mert összefoglalót egyelőre és 1 nappal a megjelenés után nehéz lenne.
Egyelőre talán itt a legáttekinthetőbbek az alapok. Things to Do First

[ Szerkesztve ]

(#161) Allien válasza RudY (#160) üzenetére


Allien
veterán

De YT-on pl vannak Magyar streamek fent. Több órás játékkal. TheVR példul. Értem én, a fanyalgókat, de mi a fenéért vették meg akkor 20 ropiért, ha ingyé ki is lehet próbálni? Vagy, ha már volt gold tagságuk, akkor is 2500 forint egy hónapra. Az 8 hónapnyi játékra elegendő, és ha megunja hamarabb, akkor semmi baj. :DDD Én is, azért (is) fizettem elő a goldra, mert akkor már egy füst alatt végig próbálgatom azokat a játékokat, melyek érdekelnének, csak NEM fogok kiadni érte 30 ropit, egy forzáért se, próba nélkül. Ha 2000 forint lenne, akkor persze leszarnám, annyit vakon is megér. ;]
Itt a theVR videó pl:
[link]

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#162) RudY válasza Allien (#161) üzenetére


RudY
addikt

Én is őket linkeltem (a tegnapi bulit), de twich-en szoktam nézni élőben. ;)

(#163) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Hogyan lehet aranyat szerezni? Küldikkel? Vagy lehet venni huf-ér is?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#164) pzstm


pzstm
titán

Official Sea of Thieves Developer Update: Launch Status

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#165) Steven


Steven
addikt

Mondjuk az vicc hogy épp tolnánk haverral és kibaszta a szeró .. vissza se tudom invelni úgy hogy meg csináltunk 3 küldit és nem adtuk le... fasza... kár hogy ilyen alap dolgokba elvérzik nálam

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#166) pzstm


pzstm
titán

Upcoming maintenance windows:

Thursday March 22nd, 9am–12pm GMT
Saturday March 24th, 9am–12pm GMT
Tuesday March 27th, 9am–12pm GMT

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#167) Steven válasza pzstm (#166) üzenetére


Steven
addikt

Kicsit olyan érzésem van hogy egy 70-80% ban kész játékot kapunk ami alap dolgokat nem tud és majd utólag fogja tudni... :D

bugokról nem is beszélve...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#168) Ventur@


Ventur@
senior tag

Köszönöm srácok a koponyás megoldást. Tényleg ez volt a gond, hogy korábban nem vettük fel a megölt csontváz kapitány koponyáját. Nem is értem, hogy nem vettük észre, hogy valami világít a földön :D .

Tegnap olyan tengeri csatánk volt. 4 begyűjtött koponyát vittünk vissza Dagger-re - talán - Chicken Island felől jöttünk. Félúton lehettünk, amikor megjelent egy nagy hajó nekünk balra. Na, akkor elkezdődött a kergetőzés, csak hát szelünk nem nagyon volt :D . Ide-oda cikáztunk, majd adódott egy jó pozíció és sortűz. Ment az adok-kapok mind a két fél részről. Már erősen kezdtünk kifogyni az ágyúgolyóból - próbáltuk egy oldalon tartani az ellent - mikor megjelent Dagger...és hajó letesz, ki a partra, irány a boszi, hogy legalább a zsé meglegyen a koponyákból. Erre a másik csapat picit hamarabb kipattant és már kint vártak a parton. Na, ment a nagy kard és pisztoly csata, de végül győztünk, igaz egy koponya odalett. Viszont itt még nem volt vége, mert megjelent egy 3. hajó, ami a két parton lévőt - miénket és a másik hajót - nagyban tüzelte. Majd nem olyan messze megjelent egy 4. hajó is :Y . Mivel időnk nem volt válaszolni, pláne nem kihajózni és javítani, így hagytuk a fenébe az egészet. Megöltek minket, de a koponyákat leszállítottuk :D. Kva jó volt ez és vagy fél órát tuti eltartott.

Viszont szerintem a nagy hajóra 4 ember kevés. Hajózáskor elég, de egy csatánál már el kellene a több ember. A kis hajó meg teljesen jó 2 emberrel. Azt jobban is szeretjük :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#169) Ideg válasza Ventur@ (#168) üzenetére


Ideg
aktív tag

Jók az ilyen sztorik! Jöhet még! :K

Na mások meg sírnak facebookon, meg official forumon, hogy nem találkoznak más hajókkal/playerekkel...

(#170) pzstm válasza Ideg (#169) üzenetére


pzstm
titán

tegnap épp eventet csináltuk és három másik hajó jött oda 5 percen belül :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#171) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Sziasztok!
Nem tudom elindítani a játékot. Indítás után ezt az üzenetet kapom: "Sea of thieves is temporarily unavailable. Please try again later."

(#172) colker válasza Gaboo007 (#171) üzenetére


colker
tag

Ajánlom figyelmedbe a #166 hozzászólást. Jelenleg karbantartás van 10 órától 13 óráig.

(#173) Gaboo007 válasza colker (#172) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

Köszönöm! :R

(#174) pzstm válasza Gaboo007 (#173) üzenetére


pzstm
titán

amit kitoltak egy órával:
Good afternoon pirates! Today's maintenance window is being extended by an hour, meaning it will run between 9am and 1pm GMT. Thanks for your patience, we look forward to having you back out on the #SeaOfThieves

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#175) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Let's Sail Pirates! The seas wait'n us!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#176) RudY


RudY
addikt

El tud lógni a ketrecből a rohadványos csirke?
Befogtam őket, elvittem a megfelelő szigetre, kivittem a partra előbb az egyiket (még nem lett átadva), majd rögtön a másikat... mire kiértem vele üres volt a már kivitt ketrec :O
Mondjuk amelyik eltűnt, az elég hallgatag volt, de a másik egyfolytában karattyolt, inkább húztam volna nyársra :DDD

(#177) Ventur@ válasza RudY (#176) üzenetére


Ventur@
senior tag

Closed és Final Beta-ban mi is jártunk így, csak mi malaccal. Végre találtunk ketrecet, nagyban örültünk egy szigeten van malac is, tök cuki volt meg minden. Visszük vissza a kincsesládákat, erre félúton a malac eltűnt :D .
Etetni is kell amúgy az állatokat, de nekünk folyamatosan szürke volt a szöveg. Viszont lehet az etetés csak akkor van, ha az árusnál felveszel olyan küldetést és a megfelelő állatot fogod el. Ezt a részét még nem tudom, mert most még csak a csontváz kapitányokat kaszaboltuk :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#178) colker válasza Ventur@ (#177) üzenetére


colker
tag

Úgy tudod etetni a malacot hogy kiválasztod a banánt és akkor megjelenik a ketrecnél a lehetőség aszem R gomb. Küldetés nélkül is tudod ugyan úgy etetni ha egy talált ketreccel fogod be.
RudY : Nem lehet hogy a csirkét mikor vitted ki víz alatt voltál? ha sokáig vagy a víz alatt vele megfullad :P
Fegyverel lehet még megölni nem tudom volt-e ott valaki más.
Én eddig még csak malacot etetem,csirkém sose halt meg talán azt nem is kell etetni?

(#179) Ideg válasza colker (#178) üzenetére


Ideg
aktív tag

Jajam, így ahogy mondod. :K A csirkét nem kell etetni, önfenntartó. :DDD

(#180) dobobazsy válasza l.skywalker (#175) üzenetére


dobobazsy
őstag

látom megy a móka, jó szórakozást hozzá :C

egyúttal be is köszönnék hozzátok, Matrózok! :D

én is kipróbálnám már a játékot, csak még várok a partneremre.
egyszer már beléptem annyira, hogy szétnézzek kicsit mit hogy/hol kell majd, és fel is merült bennem jó pár kérdés..: (előre leszögezném, hogy én még a bétával se játszottam, a játékmenetet sem igazán vágom, csak ma néztem egy streamet a játékról, ami beindította a fantáziám. :B )

ha mondjuk ketten vagyunk mindkettőnknek fel kell venni ugyan azt a küldetést, amit meg akarunk csinálni?
ugyan azon outpostra kell visszamenni, ha véghez vittük, vagy az mindegy?

ha egyedül hajózgatok, akkor is összetalálkozhatok olyan hajóval, aminek a fedélzetén többen vannak? akár a nagyobbik hajóval is? lényegében arra lennék kíváncsi, hogy egyedül játszva mennyivel másabbak a körülmények, mint ha csapatban nyomnánk (ha egyáltalán másabb valamivel)
attól akartam megkímélni magam, hogy összegyűjtögetek néhány dolgot, amit utána elkoboznak tőlem nálam erősebb kalózok :DDD

van még sok minden amit nem igazán értek, de hirtelen ennyi jutott eszembe :B

(#181) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ma este rakok össze egy összefoglalót!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#182) colker válasza dobobazsy (#180) üzenetére


colker
tag

A felvett küldetéseket a hajón az asztalon tudod lerakni és azt szavazzátok meg.Elég ha te veszed fel,vagy az akinek nagyobb repuja van az adott frakciónál(5/10 repunál van lehetőség upgradelni és akkor add értékesebb küldetéseket).
Bármelyik outpostnál leadhatóak a tárgyak kivéve a kereskedős küldetések.Azokon ha megnyitod a papírt amin látható mit kell csinálni írja melyik outpostra kell vinni az állatokat,és az időpontot is meddig kell ezt teljesíteni.(van óra ahol megtudod nézni)
Ha egyedül hajózol összetalálkozhatsz nagy hajókkal is.
Engem éppen ma raboltak ki :)

(#183) l.skywalker válasza colker (#182) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyedül a bétában az csináltam, hogy egy küldetés -> Outpost. Még egy küldetés -> Outpost

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184) RudY válasza colker (#178) üzenetére


RudY
addikt

Kellett vele úszni, de nem volt víz alatt :(
Meglestem ezen az oldalon, hogy melyik szigeten vannak az állatok (Animal Locations), de szín szerint nincs megadva. Az biztos, hogy a Crook's Hollow szigeten csak aranybarna és valamilyen fekete baromfi van, ha valaki azt keresi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#185) colker válasza l.skywalker (#183) üzenetére


colker
tag

Na igen csak ma olyan szerencsétlen voltam hogy egymás után futottam bele a hajókba.10-15 óra alatt alig találkoztam hajókkal ma meg egymás után több is :D
Leparkoltam 1 szigeten,nem figyeltem és pont akkor parkolt mellém egy másik solo játékos. Átjött köszönt,áhh mondom ez jó fej megyek is a szigetre csinálni a küldit.
A sziget felénél járok mikor ágyúzás hangját hallom,nézzem a távcsővel hát a csávó lövi a hajót :/
Visszamentem de éppen akkor kezdett el süllyedni a hajóm. Felszálltam hozzá és sikerült megölnöm.
Elindultam az ő hajójával,de ugye közben ő visszaért a halálból.Megint sikerült megölnöm.
Harmadik próbálkozásra ő volt a szerencsésebb.Utólag jutott eszembe,neki kellett volna vezetni a hajót a szigetnek akkor az övé is elkezdett volna süllyedni :D

Viszont elég furcsa a hajó süllyedése. Volt egy eset hogy egymás után 20x találtam el egy kishajót.A csávó utána ért oda,majd elkezdett ő is sorozni.Kinek süllyedt el a hajója hamarabb? Az enyém :)
Pedig elég sok idő eltelt,20 találat lenne azon a kis hajón nagyon gyorsan el kellene süllyednie.
Akik ma kiraboltak azok is kishajóval voltak.Outpostnál megsoroztam őket 10x,szintén később értek oda és nem süllyedtek el.Itt mondjuk megértem az egyik javított a másik puskával lőtt engem,csak nem értem ilyen sok lyukat ilyen gyorsan belehet javítani?
Lehetséges lenne hogy ha ugyan oda megy a lövés nem keletkezik több lyuk a hajón?

[ Szerkesztve ]

(#186) dobobazsy válasza colker (#182) üzenetére


dobobazsy
őstag

köszi szépen! :R

épp az üzenet elküldésekor vágtunk bele az ismerkedésbe a játékkal. két csirkét kellett volna vinnünk az egyik outpostra. először dilemmába voltunk, honnan szerezzünk csirkét. kinéztünk egy szigetet aminek a neve valami chicken volt :)) de mire odaértünk volna megtámadtak minket.. ettől féltem :Y :DDD
nembaj egyelőre jól szórakozunk így is, hogy fogalmunk sincs mit hogy kell :C

(#187) Ideg válasza colker (#185) üzenetére


Ideg
aktív tag

Amire figyelni kell ágyuzáskor, hogy a hajó alját lődd, lehetőleg picivel a vízszint alatt, így tuti, hogy befolyik a víz az enemy ladikjába. :D Én ha lehet sose lövök kétszer ugyanoda, hogy minél több lyuk legyen a hajón. Ha ugyan oda lősz akkor nem keletkezik új lyuk a már meglévő mellé. Legalábbis eddig ez a tapasztalat.

(#188) colker válasza Ideg (#187) üzenetére


colker
tag

Aha akkor én nem lőttem jól :)

Ki hol tart a reputációkal? A csonti gyilkolós küldiknél 10es szinten 1 küldetés már 3 szigetre irányít és 1 szigeten van már 2 boss is.Tart már valaki 15 vagy magasabb szinten?Mi változik akkor?Szintén több helyre irányít 1 küldi?

(#189) pzstm


pzstm
titán

Sea of Thieves is secretly a pen-and-paper RPG

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#190) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Tegnapelőtt és tegnap sikerült jó pár órát eltöltenem a tengeren. A sós víz már nem csípi a szemem, a tenyerem már kérges a kötelektől és már nincs olyan testrészem, amelyiken ne lenne egy fegyver fogta sérülés.

Elegendő tapasztalatot szereztem, hogy a hétvégén elég komplett kis összefoglalót írjak. Addig a fenti információkkal tudok szolgálni, de ezt még a szárazföldi éveimben írtam :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#191) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv Kalózok! A profilomba megadott paraméterekkel fHD-n élvezhető lesz a játék? Köszönöm!

(#192) l.skywalker válasza KaiotEch (#191) üzenetére


l.skywalker
félisten

Üdv szárazföldi barátom. Gondok akadtak az emberek világában és a vízre menekülnél? Nézünk neked valami bárkát, ahol szolgálhatsz.

Ezek közül tudsz választani: [link]

Kiemelve: (do the click for bigger picture)

(most nézem ennek miért ilyen okádék a felbontása? na a következő kikötőben valakinek az orrlikába akasztom a kampót) Megtaláltam a megfelelőt. Csak a grog...

Ez is belekerül az összefoglalóba majd, csak ki kell józanodjak a hajnal háromig tartó tivornyászásból.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193) pzstm


pzstm
titán

Kis olvasnivaló DigitalFoundry-tól:

Our deep dive into Sea of Thieves on Xbox One X and Xbox One. It's a beauty!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#194) KaiotEch válasza l.skywalker (#192) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Johojoho köszönöm. Akkor menne, ha nem W7-em lenne :D

(#195) l.skywalker válasza KaiotEch (#194) üzenetére


l.skywalker
félisten

Dobj még rá 3 aranytallért és csatlakozz hozzánk :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196) Ideg


Ideg
aktív tag

Tegnap több órán keresztül nyomtuk haverral, röviden összefoglalom mit is csináltunk illetve milyen módszereket alkalmaztunk.

Mind a háromféle questet csinálgattuk, hogy tudjunk végre nagyobb questeket venni. A csontvázassal kapcsolatban azon gondolkoztunk, hogy hova lehetne elrejteni a koponyákat, ha esetleg betámadnának akkor ne találják meg őket. Hát elrejteni teljesen nem lehet, nem lehet bebugoltatni semmilyen más textúrába (hordóba v ilyesmi), inkább felvittük az árbóc tetejére őket. Párat kivittünk a vitorla tetejére, amelyek nem világítanak, azok nehezebben vehetőek észre. Ha nem elég körültekintőek akkor simán lehet, hogy nem veszik észre őket. A puskaporos hordóba viszont úgymond bele lehet dobni, tehát amíg a hordót nem viszi el vagy rakja arrébb addig nem látszik, hogy alatta van a koponya is. Ja és a koponyákat lehet egymásra is pakolni, zsír. :)

Aztán vannak merchantos küldik. Szinte minden szigeten találtunk csirkét addig, míg el nem kezdtük csinálni ezeket a küldetéseket. :D Az elég szar, hogy csak pár csirkéért kihajózni, aztán el az outpostra megint. Ezért felvettünk egy questet, majd ezután beraktunk vagy 10 ketrecet a hajóba. (ketrecet csak azután ad a vendor, hogy a hajon meg lett szavazva a quest). Miután felpakoltuk a ketrecet, lecanceleztük a questet és mentünk csontikat ölni vagy kincset keresni. Aztán ha éppen volt ott csirke akkor befogtuk az összeset. :D Vissza az outpostra, eladogattuk a ládákat, koponyákat, felvettük a merchantos küldit és már vihettük is a csirkéket a megfelelő outpostra. disznóval is el lehet játszani, csak ugye azt etetni kell, az kicsit körülményesebb.

Ugye ketten mentünk ezért csak kis hajót választottunk. Kicsit meguntuk, hogy mindig szépen megállogatni a sziget mellett, aztán kiúszni vagy ilyesmi ezért kipróbáltuk, hogy ha belerongyolunk a szigetbe féloldalasan akkor mi lesz. Hát max 2-3 lyuk lett a hajón, befoltoztuk hamar és kiugrottunk a szigetre. Pár percet lehet nyerni vele összességében ha nem kell mindig úszkálni a hajóhoz. :)

Játék végén kicsit beléptünk a nagy hajóra is. Ahogy kihajóztunk az outpostrol elfeketedett a víz, majd megjelentek a kraken csápjai. Nagyon védekezni nem tudtunk ellene. Én rohangáltam össze vissza és lövöldöztem shotival, de meg se érezte, simán felkapott a csápjával és lengetett össze vissza. Hiába kardoztam bele, semmi. Lehet, hogy meg se lehet ölni? :DDD Aztán eldobott a fenébe jó messzire a hajótól. Viszont azt észrevettem, hogy ahogy belekardoztam a csápjába úgy a zenében is voltak ilyen effektek, tudjátok ilyen izgalom fokozó hangok mint a filmekben. Az nagyon tetszett. :P De hát aztán elsüllyedt a hajó végül.

Nagyjából ennyi jutott eszembe. Lehet, hogy ezek tök triviális dolgok egyébként, de azért leírtam, hátha valakinek segítség lehet. :) Én eddig nagyon élvezem a játékot. :B

(#197) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Végre a karbantartásnak

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#198) RudY válasza Ideg (#196) üzenetére


RudY
addikt

Szuper és köszi, számomra van benne újdonság és kiváló tipp is! :R
Nekem is sérülékeny néha a "parkolásnál", de volt hogy egy távoli szigeten kipakoltam és elsüllyesztettem már inkább saját magam a totálkáros hajómat, hogy újat kapjak ;)
Ez a küldimókolás is jól jön, volt hogy vidáman elindultam csirkézni, és ott jutott eszembe, hogy a ketreceket elfelejtettem elkérni.
Az éjszakai viharokból gyanúsan sokat kapok, kezdek gyanakodni, ez függhet valamitől. :F
Elszenvedtem magam az egyik nagyobb outpost-ig (talán Ancient), persze rohadt sokat kellett úszni és szaladgálni is, elkezdtem leadni a motyót... közbe telefon... el is tévedtem a szigeten a sötétben és megláttam egy kis hajót! Rendkívül furmányosan nem a szárazföldről, hanem távolról ráúszva közelítettem meg, állig felfegyverkezve és tomboló adrenalinnal... fellopakodtam és rögtön fel a kosárba... sehol senki... majd le a raktárbe és bakker, itt már megismertem az aranykupát, amit találtam. Szóval, becserkésztem a saját hajómat :C :DD Azóta látom értelmét a hajódíszítésnek :K

[ Szerkesztve ]

(#199) pzstm


pzstm
titán

Pirates! In today’s maintenance window we worked on a bug that mean those of you who had redeemed codes for cosmetic packs weren’t seeing them in game. This should now be resolved. Look for the items in the relevant chests (armour, clothing, etc).
Those of you who pre-ordered through the Xbox and Windows Stores but have not yet received your Black Dog pack codes, these should be with you early next week. We apologise for the delay!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#200) vferi90


vferi90
tag

Szisztok!

Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy csak egy fegyver lehet nálam? Vagy kard, vagy pisztoly. Nem tudok semmit beállítani a 2. helyre.

Note9

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.