Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:51

LOGOUT.hu


Ahoy szárazföldi patkány! Csak nem szűk lett az édes anyaföld neked, hogy a tengeren keresel menedéket? Legendás kalóz szeretnél lenni, de még a tengeri lábad sem nőtt ki. Hamarabb csókolod meg a tüzér lányát, mintsem, hogy megkapd a fekete foltot. Kerüld a bajt ha nem akarsz Dawey Jones ládájába kerülni és fogadd meg a tanácsainkat - akkor mindig lesz grog és elgendő arany, hogy örökké tengeri vándor maradhass.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Benoe77 válasza Döglött Róka (#400) üzenetére


Benoe77
őstag

Leginkább discord-on, de van facebook csoport is.
De van igényes stream is ;) : [link]

Én viszonylag sokszor játszom, a GT-m az itteni nevem.

(#402) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Érdeklődnék,hogy solo-ba lehet e játszani illetve van e értelme ?vagy random playerekhez csatlakozni?

(#403) Döglött Róka válasza pruzsi (#402) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Lehet persze, csak jóval körültekintőbbnek kell lenni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#404) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv
Vannak aktív játékosok?

(#405) Benoe77 válasza #48613632 (#404) üzenetére


Benoe77
őstag

Vannak

(#406) #48613632 válasza Benoe77 (#405) üzenetére


#48613632
törölt tag

Huhh, gyors voltál :D Megyünk egyet?

(#407) xkoti


xkoti
senior tag

Sziasztok.
Tegnap a gamepass keretein belül ki próbáltam a játékot.
Viszont úgy láttam, hogy nem mentette el a játék azt a közel 3 órás játsztásomat szóval voltak itemek pl food, és egyéb nyers anyagok amik nincsenek meg.
Szóval érdekelne hogyan is tudok menteni a játékban ? :D
Mert ugye elindítom start game majd adventure és ott kiválasztom a hajót (sloop) mivel még egyedül vagyok és closed crew. :D vagy én csinálok rosszul valamit ?

KO

(#408) sani88


sani88
csendes tag

Sziasztok.
Erdekődnék hogy ha megveszem a gamescom Xbox akcióban 6400 Ft, akkor PC nem kell hozzá Xbox Live Gold előfizetés. Megveszem és lehet játszani PC.

(#409) Benoe77 válasza xkoti (#407) üzenetére


Benoe77
őstag

Azokat az itemeket nem menti, mindig új hajóval, valamelyik outpost-ról indulsz.
Ha eladtál kincseket (láda, koponya, árú) azok ellenértéke aranyban, ami megmarad.

(#410) Benoe77 válasza sani88 (#408) üzenetére


Benoe77
őstag

Igen.

(#411) xkoti válasza Benoe77 (#409) üzenetére


xkoti
senior tag

Értem viszont ha fejlesztem a hajómat akkor gondolom az megmarad amiket veszek rá :D ?

KO

(#412) #48613632 válasza xkoti (#411) üzenetére


#48613632
törölt tag

Üdv
Skinek, kozmetika megmaradnak, reputáció úgyszintén. A fogyóeszközök viszont minden játékkezdéskor alapra állnak vissza.
A skinek is, de a mólón beállíthatod a kedvencedet.

(#413) alakesh válasza xkoti (#411) üzenetére


alakesh
tag

Fontos tudni, hogy ezek csak kozmetikai elemek, a játékban nincs vásárolható "előny" :)

(#414) xkoti válasza #48613632 (#412) üzenetére


xkoti
senior tag

Ahhh értem köszönöm urak. Igazából mivel nem rég kezdtem nekem kicsit fura volt szokni kell és azt hittem, hogy nem mentette el.
Valamilyen szinten ez pozitív is hisz így nincs az, hogy jól felhalmozod a cuccokat és kész hanem mindig farmolni kell :D

KO

(#415) Döglött Róka válasza xkoti (#414) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Még farmolásnak se nevezném, hiszen bárhol megállsz találsz supply-t.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#416) xkoti válasza Döglött Róka (#415) üzenetére


xkoti
senior tag

Jogos azóta már rájöttem :D
Egész pofás játék egyenlőre leköt viszont vannak pozitív és negatív tulajdonságai a játéknak.
Akciósan ezt az 5k megéri elismerem de az original árát nem igazán :D

KO

(#417) Dr.Zolo


Dr.Zolo
csendes tag

Sziasztok!
2 napja van meg a gamma, de van egy kis problémám... tegnap volt 6xxx aranyam meg tököm tudja, ma meg lépek be, és mindent előröl kezd, nincs semmim... ez normális?! Gondoltam megpróbáljuk még1szer... megcsináltam 1 küldit, kiléptem és megint be, megint eltűnt minden...WTF??

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van.

(#418) Döglött Róka válasza Dr.Zolo (#417) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Csak a penzt tartja meg, ha eladod.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#419) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Egyre többet toljuk IRL cimbikkel és egy olyan kérdés merült fel hogy a most futó event cuccait megkapjuk e ha ennek vége, ugyanis a 24/24 -es küldetés sorozat tegnap meglett, de ahhoz hogy a ruhákat be tudjuk húzni, Pirate legend cím kellene, ami azért még várat magára , ugyanis jópár kereskedővel nincs meg a level 50.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#420) Tryxii


Tryxii
újonc

Sziasztok ! Segitséget szeretnék kérni. Pc re letöltöttem a játékot viszont elindítom es egybol error . Valaki tudna segiteni ? Elore is köszönöm (:

(#421) alakesh


alakesh
tag

Kéne tudni mi pontosan az error :)

(#422) mrzed


mrzed
senior tag

Sziasztok!
Kipróbálnám a játékot... csak pc-n játszanék.
Melyiket érdemes megvenni, steam-es, vagy a xbox/win10 cross platform-osat?

(#423) Benoe77 válasza mrzed (#422) üzenetére


Benoe77
őstag

Ha csak ki akarod próbálni, akkor elég egy hónapra gamepass-t venned, abban benne van, az ms store-ból tudod így letölteni. Így az első hónap 300ft, vásárlás után ki kell kapcsolni az ismétlődő számlázást (eldobható bankkártya nem jó)

(#424) mrzed válasza Benoe77 (#423) üzenetére


mrzed
senior tag

Köszi a tippet.
Behúztam 300 HUF-ért 2021.04.28-ig érvényes game pass ultimate előfizetést. Már jön is lefele a játék.

(#425) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok. Aki benne van az insider programban, az be tud lépni? Engem tegnap óta nem enged be. Denimbeard hibakóddal.

(#426) Benoe77 válasza Lehiñito (#425) üzenetére


Benoe77
őstag

Be tudtam lépni.

(#427) mrzed


mrzed
senior tag

A gyerekeimmel game pass -al játszunk a játékkal. Igazából ez a játék volt a fő szempont a pass előfizetésénél. Jól értelmezem az ms store-ban a kedvezményes árnál látható 3 nap maradt kiírást, hogy kikerül a pass kínálatából a játék? Vagy ez csak a 30%-os kedvezményre vonatkozik?

(#428) Benoe77 válasza mrzed (#427) üzenetére


Benoe77
őstag

Nem kerül ki, a három nap a kedvezményes árra vonatkozik.

(#429) Lehiñito válasza Benoe77 (#426) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Akkor nem értem miért nem tudok belépni.
Lehet írok nekik, csak nem tudom hova kellene, ahol érdemben tudnának segìteni. Nem szeretném elbukni az insider profilom, mert lassan a végefele járok a rewardokban.

(#430) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Játszik ezzel még valaki? Keresnék 1-2 társat rendszeres közös fosztogatásra.

(#431) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Helló
Jól kihalt ez a fórum.

Amiket megszerzek egy játék idő alatt, tárgyak, talált térképek, csónak. nem lehet megtartani valahogyan?

(#432) Döglött Róka válasza Bal0924 (#431) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem lehet, a magyar közösség meg disrcordon van.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#433) Bal0924 válasza Döglött Róka (#432) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Akkor nincs is értelme csónakot szerezni és felhalmozni tárgyakat?
Csak a pénz és amit rajta veszek tárgyak maradnak meg?
A discord szerverre hol tudok meghívót szerezni?

(#434) Döglött Róka válasza Bal0924 (#433) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Van értelme, hiszen könnyebb vele pakolni. Nem vágom, hol lehet, nem használok discordot egy ideje.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#435) Bal0924 válasza Döglött Róka (#434) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Az meglehet hogy gyorsabb, de keresni kell, hogy legyen.
és ha csak 1-2 térkép erejéig van időd játszani vele, nem éri meg keresni.

(#436) Döglött Róka válasza Bal0924 (#435) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A titok az, hogy nem kell keresni. Ha szembejon felkapod es kesz.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#437) tomee88 válasza Bal0924 (#433) üzenetére


tomee88
csendes tag

A játék a "tools not rules" formulát követni vagyis, adva van a sandbox, adva vannak az eszközök a játékban amit te döntesz el hogy használsz. Látsz egy hajót a messzi távolban de egyedül túl rizikósnak találod odamenni és támadni? Keress egy csónakot, pakold tele robbanó hordóval és evezz oda. Nagy eséllyel nem fogják észrevenni a kis csónakod és el tudod süllyeszteni a hajót. A kincses ládát amibe tudsz pakolni 3 kicsi tárgyat pedig véletlen szerűen találod partra mosva szigeteken, vagy csinálj gold hoarder questeket és nagy eséllyel találni fogsz egyet legalább. De nem biztos hogy szükséged van rá, mivel az új NPC-nél (sovereign) találsz minden outposton 2 szigonyt ami jelentősen felgyorsítja a rakodást amikor eladsz lootot. Szóval ez az a játék ahol te döntöd el mit és hogyan csinálsz. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne add fel ha elsüllyesztenek és elveszted a lootot. Gondolkodj rajta mit és hogyan csinálhattál volna jobban, kérj és keress segítséget hogyan lehetnél jobb. SoT egy remek játék de mint majdnem minden multiplayer játék ez is sokkal jobb élmény ha van egy player 2 melletted aki segít.

(#438) Bal0924 válasza tomee88 (#437) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszönöm tanácsot, tippet.
Találtam társaságot és tudok már játszani.
De persze egyedül is jó az a hajókázás.

(#439) tomee88 válasza Bal0924 (#438) üzenetére


tomee88
csendes tag

Jó játékot. Ha bármi kérdésed lenne írj dmet és segítek.

(#440) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Üdv.!

Van itt még élet? :DDD

Amennyiben igen, az lenne a kérdésem, hogy van-e arra megoldás, hogy ha két csapattal megyünk, akkor ugyanazon tengeren dobjon ki minket. Tehát két hajóval garázdálkodnánk.

Köszi...

(#441) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Le van árazva a deluxe verzió: 850Ft
link

ez a kedvenc aláírásom

(#442) tomee88 válasza frankdelgado (#440) üzenetére


tomee88
csendes tag

Szia

Két megoldás van. Ha látsz egy hajót, megkéred őket hogy ha végeztek a játékkal, mielőtt kilépnénének küldjenek egy meghívást neked a hajójukra. Másik megoldás ha többen vagytok, (4 főnél többen) akkor kiválasztjátok a hajótípust, és együtt nyomjátok meg a "set sail" gombot. Ilyenkor van egy kicsi esély arra, hogy a játék ugyanarra a szerverre dob. Ajánlott feldobni a hajóra a "reaper mark" nevű zászlót, vagy reaper emissaryt, és utána csekkolni a térképet a hajón, hogy meg tudjátok mondani sikerült e. Nekünk 4-5 próbálkozásból majdnem mindig sikerül de mi 6-8 fővel próbáljuk ha szükség van.

(#443) macy


macy
addikt

Sziasztok.
Srácok nem tudjátok mi lehet a bibi az Xbox alkalmazással ha nem látja a MS Store-ból feltelepített játékot? Ha megkeresem a Sea of Thieves-t akkor csak a telepítés gomb van ott, de telepíteni sem tudom, mert csak kiírja hogy játékszolgáltatásokat kell telepíteni. Rányomok de nem csinál semmit. Start menüből el tudom indítani a játékot de multizni nem tudok a haverokkal.

(#444) ROBERTOH válasza macy (#443) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Próbáltad uninstallálni és xbox launcherből telepíteni?

ez a kedvenc aláírásom

(#445) macy válasza ROBERTOH (#444) üzenetére


macy
addikt

Próbáltam már mindent, nem értem miért nem működik. Xbox launcherből nem települ, ha rányomok a telepítésre, játékszolgáltatást akar feltenni, de azt se kezdi el. A beállítások, általános fülnél is csak ez jön fel:

(#446) Benoe77 válasza macy (#445) üzenetére


Benoe77
őstag

Teljes értékű windows-od van? Vannak olyan változatok, amelyekből hiányoznak bizonyos dolgok, például a játekszolgáltatások.

(#447) macy válasza Benoe77 (#446) üzenetére


macy
addikt

Igen, Win10 pro aktiválva.

(#448) macy


macy
addikt

Nem nagyon értem, feltettem az Xbox konzol társalkalmazást, az látja a játékot, tudtunk is haverral játszani, de ez az új Xbox alkalmazás nem működik.

(#449) dawebacsi


dawebacsi
friss újonc

Üdv mindenkinek.
Engem is bosszant a PvP dolog, hogy a kis trollok csakis rosszindulatból és másból lenulláznak...
Örömmel vennék jó arc és nem trollkodó csapattarsakat akár 2 fős akár 3 vagy 4 fős kalózkodáshoz...
dawebacsi3205 az xbox nevem, aki gondolja örömmel és szívesen látom, hátha moresre tanithajuk a kis pernahajdereket.
Ahoy 😊

(#450) Döglött Róka válasza dawebacsi (#449) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A játék címe Sea of Thieves, nem Sea of Friends. Amúgy van magyar discord, ott nagyobb sikerrel jársz.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.