Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:51

LOGOUT.hu


Ahoy szárazföldi patkány! Csak nem szűk lett az édes anyaföld neked, hogy a tengeren keresel menedéket? Legendás kalóz szeretnél lenni, de még a tengeri lábad sem nőtt ki. Hamarabb csókolod meg a tüzér lányát, mintsem, hogy megkapd a fekete foltot. Kerüld a bajt ha nem akarsz Dawey Jones ládájába kerülni és fogadd meg a tanácsainkat - akkor mindig lesz grog és elgendő arany, hogy örökké tengeri vándor maradhass.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) pzstm


pzstm
titán

Május 29 Hungering Deep

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#252) CtiveR


CtiveR
tag

Sziasztok!
Ketten szoktunk játszani egyik haverommal és olyan kérdés merült fel bennünk, hogy a hajóra megvásárolt skint hogyan kapjuk meg? (tegyük fel én veszem meg [általában én szoktam indítani a játékot]) Ugye nekem van meg a skin, de ha esetleg haverom játszana egyedül akkor neki sima hajója lesz? És csak akkor lesz úgymond skines a hajó, ha én indítom el a közös játékot? Esetleg ha én veszem meg a hajó testet, haverom a vitorlát akkor külön játékokban csak a saját vásárolt cuccokat látjuk, és a közös játékban lesz egyben a két skin? Nem kevés kigyűjteni azt a rengeteg aranyat:( (Gyors pénzkeresési tippeket elfogadok:D)

Köszönöm :R

Aláírás.

(#253) Ideg válasza CtiveR (#252) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ha együtt játszotok akkor tudjátok keverni egymás skinjeit a hajón. Ha egyedül, akkor csak azt tudjátok felrakni ki-mit megvett, ilyen egyszerű. :)

(#254) pzstm


pzstm
titán

The #SeaOfThieves servers are currently offline! We're unleashing something into the seas - The Hungering Deep is coming! This maintenance window is expected to finish at 2PM BST.

SOMETHING STIRS IN THE DEEP… JOIN THE HUNT WHILE YOU CAN!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#255) Ideg válasza pzstm (#254) üzenetére


Ideg
aktív tag

Kíváncsi vagyok hogy a karbantartás után és a patch élesedésével mennyi feature nem fog működni és mennyit kell ezekből kivenni ideiglenesen amíg nem patchelik újra. ;] ;]

(#256) pzstm


pzstm
titán

1.1.0 - Hungering Deep release notes

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#257) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a sea of thieves megy split screen módban?
Láttam olyan videókat! Most vennék xbox one s-, de jó lenne tudni, hogy a
fiammal játszhatunk egyszerre vagy nem.

(#258) CtiveR


CtiveR
tag

Hali, valakinek nincs kedve megölni a Megalodont? :DD
Írjon privátba és mehetünk, eddig ketten vagyunk (PC)

Aláírás.

(#259) l.skywalker válasza CtiveR (#258) üzenetére


l.skywalker
félisten

Cross platform a játék ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#260) CtiveR válasza l.skywalker (#259) üzenetére


CtiveR
tag

Tudom, csak azért írtam, hogy PC mert Teamspeak-en vagyunk :B az lemaradt

Aláírás.

(#261) Xanax88


Xanax88
tag

Halihó!

Akit érdekel most Legend küldetés és van pár szabad órája, vegyen fel nyugodtan és csatlakozzon rám.
Most kezdjük, de két ember kiesett és jobb lenne magyarokkal menni.
Nem várunk sokat, ha érdekel akkor siessetek :)

Krisz8812

Krisz

(#262) pzstm


pzstm
titán

The #SeaOfThieves servers will be unavailable due to scheduled maintenance on Wednesday 13th June 10am - 2pm BST. This is your last chance to tackle The Hungering Deep campaign! Patch 1.1.2 will introduce our time-limited Skeleton Thrones event.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#263) pzstm


pzstm
titán

More
The #SeaOfThieves servers will be offline tomorrow (20th June) between 10am and 2pm BST for essential scheduled maintenance - so plan your adventures carefully! https://www.seaofthieves.com/status

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#264) Lehiñito válasza pzstm (#263) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Hali.
Azt lehet tudni, hogy meddig lesz elérhető a trónos event?

(#265) pzstm válasza Lehiñito (#264) üzenetére


pzstm
titán

mondták pedig, de mintha 25-e rémlene...úgy tudom mostani hét végéig mindenképp :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#266) Lehiñito válasza pzstm (#265) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Köszi az infót. Akkor most a nagy trónoknál elég 2ember aki nem ismeri egymást, vagy itt is kell min 5ember?

(#267) pzstm válasza Lehiñito (#266) üzenetére


pzstm
titán

2 ember különböző csapatokból elég

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#268) pzstm


pzstm
titán

The #SeaOfThieves servers are now offline for essential scheduled maintenance until 2PM BST. This patch will reintroduce a range of Megalodons into the world! Notes to follow. https://www.seaofthieves.com/status

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#269) pzstm


pzstm
titán

1.1.3 Patch Notes

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#270) pzstm


pzstm
titán

1.1.4 Patch Notes
Gunpowder Skeletons

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#271) pzstm


pzstm
titán

1.1.5 Patch Notes

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#272) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sea of Thieves Player Calculates That Potentially 0.3% of Players Have Reached Pirate Legend

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#273) Ideg válasza l.skywalker (#272) üzenetére


Ideg
aktív tag

Sztem real lehet a dolog. Rohadt sokat kell grindelni a legend rang-ért. Ilyen napi 2-3 óra casual játékidővel több hónapba is beletelik. Meg hát vannak napok amik játék nélkül telnek el. Én is full casualba tolom de kb 35/36/28 nál ha tartok. :D

[ Szerkesztve ]

(#274) Lehiñito válasza Ideg (#273) üzenetére


Lehiñito
senior tag

50nél megáll a számláló? Ha legend lesz valaki, utána mi lesz az ösztönzés a játékban? Csak az eventek?

(#275) Ideg válasza Lehiñito (#274) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nem, bejönnek a legend questek, kapsz egy új reput amit 10-ig lehet húzni. Egy quest telepakolja az egész quest logot, ha mindet megcsinálod akkor egy legend ládát kell kiásni valahol és azt leadni, ezzel nő az új repu. Új frakciónál vannak cosmetic tárgyak, stb.

(#276) Lehiñito válasza Ideg (#275) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Oh. Köszi az infót. Ezt nem tudtam.

(#277) Poultier


Poultier
tag

Avast ye scurvy dog! Nem gondoltam, hogy ilyen topik is van, mégha nem is túl aktív. Feleségemmel játszunk ketten, ő is osztja véleményem, hogy az utóbbi néhány frissítés nem sikerült túl jól technikai szempontból, baromi sok bug került bele, pl. a malacot hiába eteted... Nehéz menet lesz a Legend grind ilyen szarvashibákkal :(

(#278) pzstm válasza Poultier (#277) üzenetére


pzstm
titán

Szerveroldalon allitolag mar javitottak, illetve mintha ma jonne nagyobb frissites bugfix hozza. Tudtak, hogy ket hetig nem leszek gepkozelben, kesz szerencse, hogy ekkorra “idozitettek” a bugokat. :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#279) eeXaa


eeXaa
addikt

.... lenne vkinek team up-olni a hétvégén?

(#280) Ideg


Ideg
aktív tag

Mennyibe kerül most a game? Lement már az ára valahol? Eddig gamepass-al játszottam, de kevesebb szabadidő miatt azt lemondtam. Viszont a játékot megvenném, később jobb lenne ha meglenne.

(#281) Lehiñito válasza Ideg (#280) üzenetére


Lehiñito
senior tag

6500ért már lehet kapni letöltő kódot. A facebook xbox csoportban hírdeti egy tag.

(#282) Poultier válasza pzstm (#278) üzenetére


Poultier
tag

Lesz még/marad is, mire visszaérsz ;]
Most mondjátok, hogy ez véletlen hiba: [link]

(#283) Poultier


Poultier
tag

Ma kijött a Forsaken Shores kiegészítő, ami a harmadik nagyobb content update, sok-sok újdonsággal: [link].

[ Szerkesztve ]

(#284) mk86


mk86
tag

Sziasztok! Tegnap megvettem egy UK fiókra az instant gaming-ről a játékot. Elindítottam a letöltést, ami 36.4 gb....reggel felkelve látom a számlálót: 68 gb / 68gb...wtf? Gép restart, windows frissítések keresése stb. Újbóli telepítés indítás után 68 / 104...na mondom akkor ezt én megvárom... És most ott tartok, hogy 110 / 146.4... ez az utolsó amit meg fogok várni, ha nem sikeról szerintem megy a levesbe...Volt valakinek ilyen problémája? Ha igen, hogyan oldotta meg? Köszi a segítséget!

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#285) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Fiaim keresnek játékosokat a Sea of Thieveshez. Xbox one x-en játszanak. Headset van. Kicsit kezdők még, de hamar tanulnak. Valaki?

(#286) eeXaa válasza icemad (#285) üzenetére


eeXaa
addikt

...vegyenek fel. eeXaa
...nem lógok folyton a játékon, de ha rámírnak egyeztethetünk.....

(#287) icemad válasza eeXaa (#286) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Oké. Köszönöm.

(#288) eeXaa válasza icemad (#287) üzenetére


eeXaa
addikt

...ok.. beszéltem a brigáddal. :DDD

(#289) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok
Van aki még játszik vele? Most töltöttem le, és érdekesnek tűnik, de nem sok értelmét látom egyedül szenvedésnek, szal ha valahova elfér még1 szárazföldi patkány szïvesen csatlakoznék, jó lenne megismerni kicsit jobban ezt a csodát :D

Xbox One: bandymnc

(#290) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok! 3-an gondolkodtunk még a játék megjelenésekor azon, hogy megvesszük, de elriasztottak a tesztek, amik folyamatosan a kevés tartalmat hozták fel negatívumként. Az a kérdésem, hogy már pakoltak bele tartalmat, vagy ugyanúgy az a 3 féle feladat váltakozik ?! Válaszotokat előre is köszi!

(#291) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Sziasztok,

Ezzel a problémával találkozott már valaki?
Elindítom a játékot de a menüig se jut el hanem az arcomba tolja ezt:

You must be signed in to Xbox Live to play Sea of Thieves. Please sign in and try again. (Ashbeard).

Pedig be vagyok logolva hiszen az xbox alkalmazásból fogadnám a játék invitet...

(#292) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Sziasztok.
1 v. 2 kalóz tanoncot keresek a bárkámra:)
Jó volna nem csak 2en menni haverral, bár én egyedül zúzok a közepes hajóval, átlag 4-5 láda, elvagyok fél napokat is ha kell.

Illetve amit kérdezték.
Kinél tapasztalható a 1080ti hiba az utolsó update óta?
És hogyan orvosolja.

Köszönöm.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#293) DiamondBack válasza Apollo_21 (#292) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Ha segítesz elindítani én megyek :D

(#294) eeXaa válasza Apollo_21 (#292) üzenetére


eeXaa
addikt

vegyél fel... a hétvégék általában jók.

(#295) Apollo_21 válasza DiamondBack (#293) üzenetére


Apollo_21
addikt

Hali.
Az okot nem tudom de, nálam is vagy bő 6x kellett egymás után beloginolni mire észrevette magát hogy nincs hova mert bevagyok jelentkezve:)

Viszont elég lapos az élet a totyiban ')
Ennyire nemmegy a kalóz élet :(?
Hétköznap 2órákat csapatom neki, múlt hétvégén cirka másfél nap - WC, kaja stb:)

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#296) Ideg


Ideg
aktív tag

Hali!

Állítólag most free week van és meghívásos alapon megy.

Tudna valaki küldeni egy meghívót?

Állítólag innen lehet invelni.

PM ben irjon rám egy segítőkész kollega pls. :) :R

(#297) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Azt írja a játék, hogy "Sea Of Thieves is temporarily unavailable. Please try again later (Kiwibeard)" olvastam hogy pl karbantartásnál írja ezt ki, azonban most mögötte van zárójelben ez a Kiwibeard, az mit takarhat?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#298) Apollo_21 válasza RootRulez (#297) üzenetére


Apollo_21
addikt

Elvileg szerver leállás van. Új Patch van felvételben.
Ha minden tutin ment akkor 17orakor helyre is állt

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#299) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Sziasztok!

A játék beszerzése után érdeklődnék PC-re, ahol tartok:
vagy van az MS gamepass 3000 Ft/hó

vagy Sea of Thieves kódot kell szereznem, mert [MS store]-ban 19 900 Ft

Én kód felé mennék, ahogy olvasom ugyan az a kód jó Xboxra és PCre is.
[E-bay Sea of Thieves code] 35,10 Font x 375 = 13 200 Ft
itt is [cdkeys.com] 34.99 Font

Más esetleg jobb árat vagy beszerzési forrást tudtuk ajánlani? Köszi!

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#300) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

[Hardverapróról:]
MICROSOFT STORE
Sea of Thieves: 13000 Ft

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.