Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:51

LOGOUT.hu


Ahoy szárazföldi patkány! Csak nem szűk lett az édes anyaföld neked, hogy a tengeren keresel menedéket? Legendás kalóz szeretnél lenni, de még a tengeri lábad sem nőtt ki. Hamarabb csókolod meg a tüzér lányát, mintsem, hogy megkapd a fekete foltot. Kerüld a bajt ha nem akarsz Dawey Jones ládájába kerülni és fogadd meg a tanácsainkat - akkor mindig lesz grog és elgendő arany, hogy örökké tengeri vándor maradhass.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) bigrob


bigrob
őstag

2017.08.22-től 27-ig küldték alfára az újabb kör invitejait.
Valaki csatlakozna hozzám?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#2) Ideg


Ideg
aktív tag

Bétázó emberkéket keresek egy kis kalózkodásra. :D

(#3) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Vmi hír endgame-ről esetleg? A Beta alapján szép, fluid a játék. Fun kb. 10 percig volt, azonban a cél egyelőre hiányzik nekem belőle.

(#4) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hali. 10 óra után még mindig élvezem de még mindig nem értem mi a lényege :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) #32965376


#32965376
törölt tag

3 óra béta duo-ban.

Megtaláltunk 2 ládát. Leszállítottuk őket. Csalódottak lettünk.
Az fun, hogy az egyik sírós láda volt és amikor sírt, akkor elkezdte megtölteni vízzel a hajót.

Szétlőttünk egy ellenséges kalózhajót.
Megöltünk egy csávót, aki egyedül volt és elloptuk a hajóját (a minék zátonyra futott és elsüllyedt előtte).
Volt fél térképen át tartó üldözés (amikor vittük vissza a ládákat, akkor támadtak be minket).

Zenéltünk, ittunk, lehánytuk egymást (a részegség jópofa).

Letöröltük a játékot és az sem mozgat már, hogy game pass-ban benne lesz (megnézzük majd, de egyelőre ez a lufi kipukkadt számunkra).

[ Szerkesztve ]

(#6) Ideg


Ideg
aktív tag

Jelenleg csak egy "játékmód" van benne. Ez a kincskeresős. Elvileg 3 frakció van, ez az egyik akinek a ládákat adogattuk le. A VR-os srácok szerint lesz még egy kereskedős, vidd el A-ból B-be az árut, meg még valami amire nem emlékszem.

(#7) pzstm


pzstm
titán

Sea of Thieves is a true beta. This isn't a marketing demo. Yes there will be many other quest types, yes the full game will be bigger. Yes there will be more stuff to do. And yes, you will be able to customise your ship and pirate!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) DaveHutt válasza pzstm (#7) üzenetére


DaveHutt
őstag

Forrás?

(#9) pzstm válasza DaveHutt (#8) üzenetére


pzstm
titán

[link]

de mondhatom magamat is :B ;)

Teljes képre és a végjátékra kíváncsi leszek nagyon :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) l.skywalker


l.skywalker
félisten

:D :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11) DaveHutt válasza l.skywalker (#10) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ilyen amikor visszanyal a fagyi :D

(#12) pzstm válasza l.skywalker (#10) üzenetére


pzstm
titán

cikk is van már róla magyarázattal meg mindennel :DDD

Sea of Thieves PS4 Release Date: Is it Coming to PlayStation 4?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) DaveHutt válasza pzstm (#12) üzenetére


DaveHutt
őstag

De jó lenne még több ilyet látni. :)

(#14) pzstm


pzstm
titán

Ezt tudtátok?

Integetsz kalóztársadnak és feljön hogy barátnak hozááadod-e :K :C

Find a fellow pirate on the high seas you don’t mind sharing a grog or future adventure with?

Just emote “Make Friends” at them and it’ll auto pop out the add-a-friend feature! #SeaOfThieves

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15) insidious_ válasza pzstm (#14) üzenetére


insidious_
kezdő

Csodas,de eleg lett volna berakni egy forumba is...

(#16) l.skywalker válasza insidious_ (#15) üzenetére


l.skywalker
félisten

Éppen azt csinálta pzstm is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17) pzstm válasza l.skywalker (#16) üzenetére


pzstm
titán

az fáj neki ennyire, hogy Xbox One topikba is beraktam gondolom....és ez nagyon zavarta, hogy kétszer látta :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18) l.skywalker válasza pzstm (#17) üzenetére


l.skywalker
félisten

Te állat! ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19) pzstm


pzstm
titán

The #SeaOfThieves Closed Beta maintenance has been completed and servers are now back online. Please note that due to the volume of people trying to play you may experience temporary connection issues. Thanks for standing by!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) insidious_ válasza pzstm (#17) üzenetére


insidious_
kezdő

Pontosan ;)

(#21) Draken


Draken
őstag

Srácok! Aki ma ráér délután-este, az csatlakozhatna hozzánk egy 4es hajóra! Tegnap mókáztunk egyet a kishajóval, de sajnos mindent elvitt a 4es hajó legénysége!

(#22) l.skywalker válasza Draken (#21) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amúgy cross-platform a béta, szóval PC-sek is jöhetnek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23) Draken válasza l.skywalker (#22) üzenetére


Draken
őstag

lehet ezért tudtak gyorsan lekaszabolni, azt se tudtam merre vagyok kb mikor átjöttek ütközés közben :)

(#24) l.skywalker válasza Draken (#23) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én vettem sörétes mordályt, az egész hatásos :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25) Ideg


Ideg
aktív tag

Srácok! Ha a voice chatet push-to-talk -ra állítom, akkor melyik gombbal lehet beszélni? Controls-ban nem találtam hozzá billentyűt. PC ofc.

(#26) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

most nem teljesen jön át az egész kép.

jó lesz a game vagy nem érdemes várni rá?

(#27) l.skywalker válasza mrgregoryan (#26) üzenetére


l.skywalker
félisten

A technical alpha után azt mondtam volna nem éri meg, de most a béta alatt nagyon megtetszett. Xbox GamePass-be be fog kerülni nulladik napon, így Xboxon és PC-n havi 2500 forintért lehet majd játszani, szóval annyiért bőven megéri majd.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28) Draken válasza mrgregoryan (#26) üzenetére


Draken
őstag

engem megfogott a hangulata, átjött, ha nem is veszem meg 20ért, de game passra elő fogok fizetni

(#29) l.skywalker válasza Draken (#28) üzenetére


l.skywalker
félisten

Annyiért én sem, habár pár egzotikus országban mindig jobban megéri, most pl. Hong Kong-ban csak 13, de még annak az árából is 5 havi GamePass kijön :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30) Draken válasza l.skywalker (#29) üzenetére


Draken
őstag

ha bekerül addigra még valami jobb cím is, akkor azt mondom, hogy érdemes volt rá költeni, de önmagában csak a sea miatt nem jó hosszútávon a GP

(#31) Raysen623


Raysen623
addikt

Én ma néztem meg egy VR-os stream-et felvételről és nagyon elkapott a játék hangulata. Gamepass PC esetén is működik?

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#32) H1LTI


H1LTI
csendes tag

Üdv!
Bétára lehet még jelentkezni?
Ha csak előrendeléssel tudom kipróbálni hol vehetem meg a játékot?

(#33) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Microsoft Store.

(#34) H1LTI válasza DaveHutt (#33) üzenetére


H1LTI
csendes tag

Lehagytam hogy pc :)

(#35) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Itt lehet előrendelni most: [link] - ez az MS store, megvétel után Xboxon és Win10-es PC-n is játszható.

Ami a GamePass-ot illeti az már más kérdés, le kellene tesztelni. Nekem most épp nincs GP előfizetésem, de a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy:
1. Kell egy Xbox Live fiók
2. Kell egy Game Pass előfizetés
3. Kell egy Win10-es PC
4. Kell a Win10-es Microsoft Store App
5. Ha minden igaz, akkor a GP előfizetésben elérhető játékok közül amelyik Play Anyhwere az letölthető PC-re a Win10-es Store-ból.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36) Raysen623 válasza l.skywalker (#35) üzenetére


Raysen623
addikt

Kösz az infót, szerintem le fogom tesztelni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#37) l.skywalker válasza Raysen623 (#36) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én most a zárt Bétát az Insider program keretében játszom, így a Win10-es store-ban nem is biztos, hogy látnám: mondjuk a Win10-es gépem az olyan fosch, hogy azt öröm nézni - már rég Linuxot kellett volna ráraknom.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38) mrgregoryan válasza l.skywalker (#37) üzenetére


mrgregoryan
tag

és szubjektiv vélemény igy bétával játszva???
megéri megvenni majd?
jó lenne 4 es csapat és tolni ezerrel..

(#39) Ideg válasza mrgregoryan (#38) üzenetére


Ideg
aktív tag

Én beletoltam pár órát meg néztem streameket. Nekem pl nagyon bejön. Majd ha kiegészül a többi dologgal akkor nagyon jó kis game lehet belőle. Egyedül se rossz, de co-op-ban garantált a jókedv és szórakozás, meg persze néha akció is sztem. :) A 20k-s árat viszont kicsit sokallom érte.

(#40) l.skywalker válasza mrgregoryan (#38) üzenetére


l.skywalker
félisten

Megmagyarázni nem tudtam mi tetszett benne, de tetszett. Összességében a játszható tartalom még mindig kevés, ezt szinte biztos, hogy a végleges kiadásra emelni és fűszerezni fogják. De valamiért ennyiért is vissza-vissza akartam térni. Pár órája megint elindítottam a játékot, mert azt hittem este 8-ig van a Béta :O

Az biztos, hogy a térkép hatalmas. A szigetek felépítése többről árulkodik mint hogy csak ennyi legyen benne. És kétlem, hogy csak 4 fős legénységek lennének majd...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41) mrgregoryan válasza l.skywalker (#40) üzenetére


mrgregoryan
tag

sztem beszállok rá ha lesz coop partner, szal ha mentek, nehogy engem a szigeten hagyjatok :))

20k sok érte de sztem lesz ez még olcsóbb keyshop-on pl..

[ Szerkesztve ]

(#42) l.skywalker válasza mrgregoryan (#41) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha működik PC-re a GamePass akkor az jobb opció lehet

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43) oriic válasza l.skywalker (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs ha.

Volt hir rola, hogy PC-re is elerheto lesz a GamePass rendszere a Play Anywhere jatekoknal.

Live-Die-Respawn

(#44) l.skywalker válasza oriic (#43) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, csak közben ugye az ki lett külön emelve, hogy a GamePass nincs PC-re :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#45) oriic válasza l.skywalker (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ezert van kiemelve h Play Anywhere jatekokkal megy csak. Ott tok mindegy milyen rendszeren tolja az ember mert ugyanazt kapja PC-n mint XO-n.

Live-Die-Respawn

(#46) l.skywalker válasza oriic (#45) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is így gondoltam, csak van bennem egy kis félsz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47) mrgregoryan válasza l.skywalker (#46) üzenetére


mrgregoryan
tag

a " Félsz" az mindig jó..

csak hozzunk össze egy kis hajózást :)

sztem keyshopokban 30€ körül meg kell állnia majd.

(#49) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sea of Thieves Endgame információk: [link]

- Nem lesz XP
- Nem lesz stat alapú loot

A fejlődést a három kereskedelmi társaságnál elért jó hírnevünk (Reputation) fogja tükrözni. A három kereskedelmi társaság a:

- Order of Souls (Lelkek Rendje)
- Golden Hoarders (Arany Halmozók)

és a

- Merchant Alliance (Kereskedők Szövetsége)

lesznek. A jó hírnevünket a társaságoknak teljesített sikeres küldetésekkel tudjuk majd növelni és ahogy újabb szintre érünk a hírnév növelésében, úgy lesz lehetőségünk előléptetést VÁSÁROLNI az adott társaságnál, ahol elértük a szintlépéshez szükséges jó hírnév szintet (az előléptetés után megszerzett rangot a Gamertage alatt fel is tudjuk majd tüntetni). Minden egyes küldetés új hajóutakhoz és kozmetikai elemekhez ad hozzáférést, amelyek jobban tükrözik az új "munkakörünket"... és amikor eléred a legjobb hírnevünket, akkor jön az Endgame:

A végső cél a játékban, hogy legendás kalózzá váljunk. A játék során egy titokzatos NPC-k csoportjába kerülsz, akik /ha bizonyítod magad nekik/ még több titkot tárnak fel a világban. És ennek a végén, felfedezünk majd egy titkot, amely egy olyan küldetést ad, amely során egy bizonyos dolgot kell tennünk egy bizonyos helyen. És amikor legendás kalózokká váltunk egy kulcsot kapunk, amely egy rejtett helyet nyit a világban (ami benne volt a zárt bétában, de senki nem fedezte fel). Ez a hely nem érhető el a menüből, csak az első felfedezés után látogatható minden gond nélkül - mindaddig míg megvan a kulcs (ezek szerint azt akár el is veszíthetjük ill. elvehetik tőlünk?). Mindeddig ez a hely titokban maradt, a Rare reméli, hogy ez így is marad.

Ez a titkos kalóz rejtekhely kizárólag azoknak van fenntartva akik megszerezték a legendás kalóz rangot. Odabent található a Legendák Kocsmája, amely egy ősi hajóroncs maradványaiba épült. A rejtekhelyben egy vízesés és egy hajó vezet minket ki a játék világába.

A demo során legendás kalózok szellemei voltak a kocsmában, grogot iszogatva. Ezek a kalózok a 2016-os E3-on lévő megjelenésben voltak, most már a játék hallhatatlanjai. Ezektől a szellemektől fogunk tanácsot kapni arról, hogy mi vár ránk még a játékban, ők fognak nekünk új kereskedelmi társaságról suttogni... talán. És így kell elképzelni a rejtekhelyet:
[L:(gif)](gif. katt ha nem indul)[/L]

A rejtekhelyen belül, a kapitány kabinjában lesz a Pirate Lord, aki legendás küldetéseket árul. Ezek lesznek a legjobban jutalmazott, de a legnehezebb küldetések a játék folyamán. A Design Director ezeket a Sea of Thieves "Public Event"-jeinek nevezte, ill. a SoT Raid-jének.

Ami még jó ezekben a legendás küldetésekben, hogy elég ha a legénységből egynek megvannak, a többiek is tudják csinálni, elég ha a kapitány asztalán a legénységből 3 fő szavaz rá, rögtön az lesz a nyertes küldetés. És mindez igaz a titkos rejtekhelyre is. A legendás kalózok el tudják vinni a legénységüket és meg tudják mutatni nekik a rejtekhelyet.

...

A legendás kalózok ezen kívül még több és bonyolult ruhához férnek majd hozzá a játékban (gondoljunk a Barbossa karakterre a Karib-tenger kalózaiban). De az élet nem áll meg a legendás rangnál, a Rare tervezi, hogy a márciusi megjelenés után azt a Legendás Kapitánnyá válás célját adják a játékhoz. Amikor elértük ezt, a titkos rejtekhely a saját rejtekhelyünk lesz és onnantól kezdve a játékot ott kezdjük, nem a sima kocsmában. És az a hajó, ami a vízesésnél áll a saját hajónk lesz.

Szerk: (véletlen OK-ra nyomtam)
A játékban nem lesznek védelmi zónák és mindig más játékosok fognak körülvenni (atyaég, a hype-ból kiindulva milyen tömegmészárlás lesz ott az első hetekben??). Nem lesz Fast Travel sem. A Rare tervei szerint olyan 25-30 percenként fogunk más játékosokkal találkozni. Itt jön képbe a Skeleton Fort, a SoT raid-je vagy public event-je.

Az erődök szétszórva vannak a világban, lehetnek lakottak vagy lakatlanok. Akár mi is megszállhatunk egy erődöt és tüzelhetünk az arra járó hajókra. De amint egy erőd csontvázakkal lesz tele, egy nagy, koponya alakú felhő jelenik meg felette, jelezve, hogy egy kincstár vár ránk ott tele arannyal.

Az erődön belül csontvázak több hullámát kell túlélnünk és végül le kell győznünk a csontvázkapitányt - hogy megkapjuk a kincstár kulcsát. (Csak emlékeztetőül. Ebben a játékban mindent el tudnak majd venni tőlünk, akár ezt a kulcsot is). A kincstáron belül lesznek küldetések. Több mint amennyit egy legénység teljesíteni tud. Újra vissza-vissza kell térni, hogy mindegyiket sikeresen elvégezhessük, de amint kijöttünk az erődből, elképzelhető, hogy más játékosokkal fogunk szembenézni, akik csak arra várnak, hogy sikeresen megszerezzük a kulcsot... nekik. A koponya alakú felhő akár a sült bacon szaga, oda fogja vonzani a többi játékost.

továbbiak képekben és a cikkben:


Fejvadász küldetés


Olyan mint Customer Service nem igazán jellemző a játékban :)


Etesd a malacot banánnal, hogy életben maradjon


Malac eladva

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50) Ideg válasza l.skywalker (#49) üzenetére


Ideg
aktív tag

Énis pont tegnap olvastam ezt a cikket. Igazán bejövős. :D Csak még nem tudtam rávenni a spanokat, hogy vegyék meg ők is. Egyedül meg... Hááát...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.