Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:51

LOGOUT.hu


Ahoy szárazföldi patkány! Csak nem szűk lett az édes anyaföld neked, hogy a tengeren keresel menedéket? Legendás kalóz szeretnél lenni, de még a tengeri lábad sem nőtt ki. Hamarabb csókolod meg a tüzér lányát, mintsem, hogy megkapd a fekete foltot. Kerüld a bajt ha nem akarsz Dawey Jones ládájába kerülni és fogadd meg a tanácsainkat - akkor mindig lesz grog és elgendő arany, hogy örökké tengeri vándor maradhass.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) 22balu válasza tomee88 (#500) üzenetére


22balu
aktív tag

Köszi :) ez mit jelent hogy látszik ez a hajó a térképen?

(#502) tomee88 válasza 22balu (#501) üzenetére


tomee88
csendes tag

Ez azt jelenti, hogy az adott hajónak jelenleg guild 5-ös szintű zászlója van. Hasonló, mint a többi emissary de a guild zászló úgymond ez a te saját trading companyd. Nem gold hoarder, nem order of souls, nem merchant vagy a többi hanem guild. Annyi előnye van, hogy a sovereign sátornál tudsz minden (majdnem minden) lootot eladni bónusz arannyal.

(#503) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok,

Ps5-ön játszok. Tetszik a játék, így mivel április 30.-án jelenik meg ps-re elő is rendeltem.
Vannak itt olyanok akik PS-en fogják játszani?
Elképzelhető, hogy a ps-es játékosok külön szervereket kapnak vajon? Mert itt vélhetően sokan kezdők lesznek, hacsak más platformon nem játszottak eddig.
Nem tudom mennyire lehet ezt egyedül játszani, lehet szívesen csatlakoznék 25+-os korosztályból álló csapathoz/játékosokhoz.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#504) Döglött Róka válasza JoceeHunt (#503) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szinte biztos, hogy crossplay lesz. Eddig is az volt PC - Xbox között.

Lehet egyedül játszani.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#505) Benoe77 válasza Döglött Róka (#504) üzenetére


Benoe77
őstag

Ill. azt be lehet állítani, hogy csak kontrolleresekkel (konzolosokkal) akarsz játszani, vagy bill+egeresekkel (pc) is.

(#506) tomee88 válasza JoceeHunt (#503) üzenetére


tomee88
csendes tag

Szia

Három féle opció lesz. Csak Playstation játékosokkal való játék, csak konzolos (Xbox+PS viszont csak kontroller használható) és crossplay, ahol PC, Xbox, Playstation játékosokkal vagy ellen is játszhatsz (itt Xbox-on lehet billentyűzettel és egérrel is tolni, PS5-ön nem tudom lesz e támogatva).
Ha információim nem tévesek, alap beállításként mindenkinek a crossplay mód lesz beállítva.
Lehet egyedül játszani, de mint minden más multiplayer játék, hatványozottan jobban működik ha van kivel játszani, főleg aki rád tudja zúdítani az infó áradatot rögtön, és nem magadnak kell kitalálni mindent.

(#507) JoceeHunt válasza tomee88 (#506) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Szia,

Köszönöm az infót. Az egyedüli játék pont a tanulás miatt lenne számomra érdekes pár haverral úgymond.
Erre az Ubisoftos Skull and Bones-ra nagy reményekkel vártam, 136 óra után elég is lett belőle. Nincs kaland, monoton, unalmas, hogy csak az arany után rohanok körbe-körbe a gyárakba. Az első seasont kitoltam, de többet nem fogom szerintem elindítani.
Viszont ez a kalózos irány tetszene amúgy, néztem pár streamert akik SoT-ról közvetítettek, eddig a látottak alapján szimpatikus.
Csak azt nem szeretném hogy kis felfedezős, tanulgatós időszakomban állandóan alázzanak a régóta játszók :) a vizeken. Egyelőre ez a szövetségbe tartozás, valami szigetre hordom az anyagokat építkezni irány nem tiszta de majd csak alakul.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#508) Döglött Róka válasza JoceeHunt (#507) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Építkezni? Itt nem építesz semmit tudtommal.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#509) JoceeHunt válasza Döglött Róka (#508) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Egyik videóban láttam, hogy a lootot valami szigetre behordják, ott mondta a streamer, hogy klánban vannak és a klán tagjai közösen hordják be a lootot, amiből építik a szigetet. Lehet én értettem valamit félre.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#510) Döglött Róka válasza JoceeHunt (#509) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Volt egy ilyen event, de az community volt. Amúgy csak pénz jön a lootból amit kozmetikára költhetsz. Illetve jön commendation még, amiből még jöhet cosmetic unlock ill title.

A játékban nincs fejlődés egyáltalán. Csak játszol :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#511) JoceeHunt válasza Döglött Róka (#510) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Na akkor ez jól hangzik :)
Hajókat is külön meg kell venni? Ha ledarálnak akkor a hajó kuka vagy megmarad?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#512) Döglött Róka válasza JoceeHunt (#511) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Megmarad persze, de el kell erni egy bizonyos szintet hogy sajat hajod legyen.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#513) pzstm válasza JoceeHunt (#511) üzenetére


pzstm
titán

illetve vannak Guild-ek (klánok) amikhez lehet csatlakozni :)
És ott ship title-eket is unlockolni akár meg hajó kozmetikai elemeket.

Illetve kapitányi hajó kell a Sovereign-nél történő eladáshoz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.