Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:51

LOGOUT.hu


Ahoy szárazföldi patkány! Csak nem szűk lett az édes anyaföld neked, hogy a tengeren keresel menedéket? Legendás kalóz szeretnél lenni, de még a tengeri lábad sem nőtt ki. Hamarabb csókolod meg a tüzér lányát, mintsem, hogy megkapd a fekete foltot. Kerüld a bajt ha nem akarsz Dawey Jones ládájába kerülni és fogadd meg a tanácsainkat - akkor mindig lesz grog és elgendő arany, hogy örökké tengeri vándor maradhass.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A feljebb említett [www.instant-gaming.com] oldalon 37,98 € x 320 = 12 150 Ft haladunk :)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#302) RootRulez válasza -=MrLF=- (#300) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem innen van, működik. :K

═════════════════════════════════════════

(#303) tomee88 válasza -=MrLF=- (#299) üzenetére


tomee88
csendes tag

Én várnék a vásárlással pár napot. Március 20-án lesz egy éves a játék, egészen biztos vagyok benne, hogy kapni fog egy 50%-os árcsökkentést pár napig. Az itthoni árazás szerint is 10k forint körül alakul.
Addig egy trial game pass-szel is ki tudod próbálni a játékot.

(#304) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Köszi az infókat.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#305) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ok. elolvastam, lehet game passban rálesek, ha adja, megveszem...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#306) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok...
kb 8-10 órám van a játékban, tegnap óta. xbox game pass keretén belül csak "tesztelem".. PC-én..
tetszik, kellően szórakoztat is, de.. ugye erősen PvP a buli, amit annyira már nem preferálok, de nem is ez a lényeg most..

a gondom az az, hogy X idő után ( X = 15p-5óra ) leesik az fps... a vga sem pörög már 98-100%-on, hanem csak lemegy 45-50-re.. ma is ezt produkálta 10p után, tegnap 5órán keresztül semmi baja nem volt, aztán csatt...
erre valami ötlet, tipp?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#307) eeXaa válasza - = Zk = - (#306) üzenetére


eeXaa
addikt

"ugye erősen PvP" nem, erősem co-op... bár van benne pvp elem is...

(#308) - = Zk = - válasza eeXaa (#307) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igazad van, bár mondjuk az "egy fecske nem csinál nyarat"...
tegnap 7 óra játékon keresztül csak 1x támadtak meg minket, azok is saját "alli" társak voltak... ökrök... de mákunk volt, mert a szellemhajó kinyiffantotta őket...

de igen.. co-op....
mondjuk én egyedül is élvezem, csak ugye úgy "nehezebb"... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#309) tomee88 válasza - = Zk = - (#306) üzenetére


tomee88
csendes tag

A PVP kulcsfontosságú a játékban. Nem is azért, hogy mindenáron csak erre menj rá (ami egyébként rendkívül szórakoztató ha jó vagy benne), hanem azért, hogy megtudd magad védeni vagy esetleg elkerülni a húzós szituációkat, ha úgy hozza a helyzet főleg ha soloban tolod.
Majd 1000 órám van a játékban, de a PVP még mindig pulzusemelkedést okoz :) Megunhatatlan.

(#310) Benoe77


Benoe77
őstag

Összefoglalóból: "az életed a hajód és a fegyvered a három legfontosabb dolog. Nem a ládák és nem a kincs"

Ezt hogy kell érteni? Pont ezt a hármat visszakapod, ha balul üt ki valami, a ládákat és a kincset viszont nem.

(#311) tomee88 válasza Benoe77 (#310) üzenetére


tomee88
csendes tag

Igen. viszont ahhoz, hogy meg tudd védeni adott esetben a lootot, nem árt ha ismered és tudod is használni a fegyvereket, és van elég "nyersanyag" a hajón.
Igazából teljesen mindegy, hogy mi történik, a lényeg, hogy a végén te tudd betörni a kincset, hogy azt milyen módon szerzed meg, az lényegében csak rajtad múlik.

(#312) Benoe77


Benoe77
őstag

Még több részlet a frissítésről: Everything new in the Sea of Thieves Anniversary Update

(#313) tomee88


tomee88
csendes tag

LINK

Tavaszi akció keretében kapott a játék egy 50%-os leárazást. Most érdemes rárepülni, főleg így az Anniversary update előtt pár nappal.

(#314) -=MrLF=- válasza tomee88 (#313) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Köszi, 9 950,00 HUF+ (50% kedvezmény • 10 nap maradt.) már jó ár :)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#315) Benoe77 válasza -=MrLF=- (#314) üzenetére


Benoe77
őstag

Vagy vesz az ember 3 hónap gamepass-t 300Ft-ért:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#316) tomee88 válasza Benoe77 (#315) üzenetére


tomee88
csendes tag

Persze. A game pass mindig opció marad. Sőt azt is el tudom képzelni, hogy ha van game pass előfizu és úgy veszi meg az ember, akkor még nagyobb az akció mértéke. Sajnos ezt nem tudom megerősíteni, mert előfizetésem is van, és a játék is megvan digitálisan, de ugye a game passben található játékok mindig 10-20%-os kedvezménnyel vásárolhatóak meg ha van aktív előfizetés.

(#317) Benoe77 válasza tomee88 (#316) üzenetére


Benoe77
őstag

Sajnos nem nagyobb, akkor is csak 50%. Viszont ezzel a GamePass megoldással könyebben be lehet csábítani társakat...

(#318) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Mixeren lehet cuccokat szerezni a játékhoz. Részletek ITT

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#319) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Hány óra fele jönn az update? Van már infó? Én nem nagyon találtam sehol..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#320) Benoe77 válasza BigBlue69 (#319) üzenetére


Benoe77
őstag

Úgy tudom itteni idő szerint holnap délután 5-től. A fenti mixer loot-ot is onnantól lehet nézni az új tartalommal.

[ Szerkesztve ]

(#321) eeXaa


eeXaa
addikt

Találkozott már vki nagyon hosszú töltőképernyővel pc-n? egy amd ryzen3 laptopon próbálkozok, de a set sail után csak tölt kb 10 percig aztán azt mondja hogy server host connection lost, try again....

(#322) Benoe77 válasza eeXaa (#321) üzenetére


Benoe77
őstag

Ez lehet, hogy a mostani frissítés miatt van, még nem álltak be teljesen a szerverek.

(#323) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok! Nagyon megtetszett a játék és a barátnőmmel játszanám.Ő abszolút kezdő még most talulja a gamepadot is. Kérdésem el lehet e kerülni valami beállítással a PvP- t mert semmi esélyünk nem lenne úgy! Csak kalandoznánk a térképen ha van ilyen free play mód!

Zoolee

(#324) eeXaa válasza Zoolee1976 (#323) üzenetére


eeXaa
addikt

...szerintem az új sztori módban ez a lehetőség megvan... de ha normál módban mentek sincsenek olyan sokan hogy erre keljen egyfojtában figyelni.... hamarabb lesz gondotok a koponya hajókkal, a kraken-el vagy más csapással, mint kimondottan a pvp-vel....ha meg belefuttok egy rosz lobbyba csak váltani kell oszt kész....

[ Szerkesztve ]

(#325) Zoolee1976 válasza eeXaa (#324) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Eexaa köszönöm a válaszod!Csak nem akarom hogy az asszony megtudja milyen idegesítő tud lenni egy PvP játék! 😁Szóval szórakozni szeretnénk vele nem agyvérzést kapni.

Zoolee

(#326) Xanax88 válasza eeXaa (#324) üzenetére


Xanax88
tag

Hiába rakták be az új PvP módot, a klasszik játékmódban is ugyanolyan szarrágók maradtak...

Napi szinten futunk bele asszonnyal mi is több órányi játék elcseszésébe, lenullázásába.
Persze ez ellen semmit nem tettek még a fejlesztők 1 év alatt...

Kraken, csontihajó, cápa, pár alkalom után rutinmeló 2 fővel is, de mikor galleonnal jönnek rád 8 éves pistikék és akkor sem hagynak nyugton, ha tudják jól, hogy semmid nincs a hajón, pusztán szórakozásból csesztetnek na az felbecsülhetetlen...

Ráadásul most bedobták végre ezeket a hosszabb sztori küldetéseket, amiket megjelenés óta vártam. Tökjó meg minden, de nem lehet félbehagyni, több órásak is lehetnek és szinte esélytelen, hogy közbe ne találjanak be.

Igazi élmény tud lenni... :))

Krisz

(#327) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Na lejött a játék de csak az egyik gamepadot ismeri fel, lehetséges hogy egy gépről nem tudunk ketten játszani a játékban!? 😂

Zoolee

(#328) bulikavagyok válasza Zoolee1976 (#327) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nincs benne local co-op,- ha erre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#329) Zoolee1976 válasza bulikavagyok (#328) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Köszi, pont erre gondoltam.Akkor lőttek a kétszemélyes játéknak, kár.

Zoolee

(#330) tomee88 válasza Xanax88 (#326) üzenetére


tomee88
csendes tag

Khm... Sea of THIEVES! :)

Mint már írtam korábban is, azért érdemes néha belemenni direkt PVP szituációba, hogy adott helyzetben el tudja ezeket kerülni, és legfőképp megelőzni az ember. Galleon elől a legkönnyebben sloopal tudsz menekülni. Ha erre kerül a sor, mindig tartsd a vitorlát középen, és hajózz széllel szemben. A sloop messze a leggyorsabb így.

Egy nyitott világú játékban különböző játékos érdekek ütköznek, senki nem fog tekintettel lenni a másik félre, vagy legalábbis csak nagyon ritka esetben lesz így (főként ha beszélsz).

Ha esetleg brigantine ellen kell küzdeni ami ugye a leggyorsabb hajó a játékban, használj egy kisebb szigetet "fedezéknek". A sloop fordul a legkönnyebben és leggyorsabban, így nagyon egyszerűen irányt tudsz váltani és tudod őket szórni ágyúgolyóval. Hidd el, meg fogja unni a támadó fél a folyamatos kudarc után.

Én soloban toltam végig első körben a "sztori módot", volt hogy megtámadtak, de mindig ki tudtam védeni, volt hogy egy 4 fős vérpistikés csapatot kellett lemászorolnom. 10 perc folyamatos elhalálozás után kiléptek a szerverről.

Persze van olyan szituáció, amikor feljutnak a hajódra többen is. Ez akkor a legkellemetlenem, amikor mind pc-n játszik, te pedig ott vagy egymagadban egy kontrollerrel. A sloopon 4 talán 5 spawnpont van, tehát ha mind a 4 játékos megfelelő helyre áll, nagy az esély hogy spawnolás előtt már újra meg is haltál, mivel a játék az árnyékot előbb tölti be mint a karaktert magát.

Pár apró dolog amire érdemes még odafigyelni:

- ha nem akarsz nem kívánt társaságot szerezni magadnak, mindig hajózz lekapcsolt lámpákkal
- ha tudod hogy többet időzől egy adott nagyobb szigeten, próbáld úgy helyezni a hajódat, hogy az a lehető legjobban takarva legyen a sziget által. Érdemes megnézni merre van a legközelebbi outpost, és pont a sziget ellenkező oldalán "horgonyozni"
- horgony csak a hajó gyors megállítására, pozíció tartásra való. Sose hagyd lent, mindig legyél indulásra, fordulásra kész. Ha látod hogy egy hajó feléd tart, azonnal tudsz fordulni, és már szórhatod is ágyúgolyóval őket. Az új hajó sérülési modellel elég könnyen nagy kárt lehet okozni bármelyik hajón
- érdemes csekkolni a horizontot 5-10 percenként szintén akkor ha több időt kell eltöltened egy nagyobb szigeten. Ha látsz egy hajót, érdemes pár percig szemmel tartani

Nincs ezen mit rendbe tenni. Ez a játék erről szól, különböző játékos érdekek "ütköztetéséről", elvégre mind kalózok vagyunk. Pont ez a kiszámíthatalanság adja a játék sava borsát, nincsen két egyforma session, pedig már több mint 1500 órám van a játékban.
Nincs annál jobb érzés a játékban, amikor egy nagyszájú, felnőtt enyémavilág játékos száját kened el, ő meg csak mentegetőzik utána hogy de így meg úgy :DD

Kedvenc aréna sztorim. Haverokkal játszunk, egy 20-on éves körüli srác folyamatosan anyázott minket, mert ő próbált feljutni a hajónkra, mi pedig azonnal bedaráltuk kolbásznak vagy 6 alkalommal egymás után. Ő pedig a saját csapatának azt mondogatta, hogy srácok gyertek kapjuk el őket nem olyan jók, majdnem megöltem őket mind :DDD Közelében sem volt. (Ugye miután meghal valaki az arénában, nem kerül át a szellemhajóra mint adventure módban, hanem nagyjából 10-15mp-ig a kamera felülnézetre váltva forog a respawnig, és látsz mindent körülötted, beszélni is tudsz.)
A meccset pedig fölényesen nyertük, 10k pont előnnyel, az ő hajóját pedig háromszor érte súlyos merülési veszteség 24 perces játék alatt. A válasz reakciója az volt a tavernában, hogy azért nyertünk mert a haverja új a játékban, holott mind a 4 pirate legend volt, csakúgy mint mi. Ezek azok a játékosok, akik csak akkor érnek valamit, ha kisebb hajó ellen mennek, egyenlő feltételek mellett esélyük nincsen maradandót alkotni.

Több mint 100 aréna meccs alatt a legrosszabb helyezésünk 2. volt. Azok is csak azért, mert a játék még sajnos mindig pofátlanul berak PC-s tryhard arcok közé, annak ellenére hogy elviekben már működik a periféria szerinti matchmaking... Ellenük nem tudsz mit csinálni. 10x gyorsabbak, tudnak ugrálni miközben darálnak, és 30-al több fps van az ő oldalukon (utóbbi annyira nem releváns, de a szemnek kellemesebb lekövetni az ellenfél játékos mozgását). Kontroller nem tudsz ugrani, fordulni és harcolni egyszerre, mert alapból ezek mind a jobb kezedre vannak kiosztva ugye.

Ha bármiben tudok segíteni, keressetek nyugodtan akár privátban is.

(#331) Xanax88 válasza tomee88 (#330) üzenetére


Xanax88
tag

Köszi a tippeket ;)
De béta óta nyomom :)

Azt, hogy a csesztetést megoldhatnák, arra értettem, hogy legalább valamivel kompenzálhata a játék, mert mikor 4 óra után lenulláznak és se xp-t se goldot nem kapsz... elég kiábrándító, hogy egy fél napot konkrétan a semmire csesztél el.

Krisz

(#332) tomee88 válasza Xanax88 (#331) üzenetére


tomee88
csendes tag

Voltak erre próbálkozások az insider verzióban, tragikus volt mind. Sajnos egyik sem működött a gyakorlatban, teljesen felborította a harc és ezzel a fair play szabályait is. Az egyik ahhoz volt hasonló (próbálom leírni anélkül hogy konkrétumokat írnék) mikor egy autós játékban letérsz az ideális ívről, a játék visszarak a helyes útra, és egy jó darabig még "szellemautózol"a többi játékos között . Fordítsd le SoT "nyelvre" :DD

4 óra játék alatt bőven van idő többször is eljutni a legközelebbi outposthoz betörni a a lootot, nem érdemes tartogatni órák hosszat. Gyakorlatilag ez a játékállás mentés a játékban. Ha belegondolsz, egyik más játékban sincs úgy, hogy nem mentesz 4 óra alatt egyszer sem.

Ha a béta óta nyomod, már biztosan el tudod kerülni az általad is említett szituációkat ;)

A játék jutalmaz XP-vel minden cselekedeted után, legyen az kiásott kincsesláda, lemészárolt csonti kapitány vagy csak megtett távolság adott küldetésen. Ezeket commendationnek hívják, és ha eléred a feloldásához szükséges feltételt, kapsz XP-t, független attól hogy betörted e az adott lootot vagy nem.

(#333) Xanax88 válasza tomee88 (#332) üzenetére


Xanax88
tag

Hogyne tudnám :)

De 10 ből egy még azért sikerrel jár... régi sebeket tép fel.

Főleg, hogy pont az a fajta vagyok aki még ha tudom, hogy túlerőben is vagyunk, mindenkit nagy ívben elkerülök, nehogy félreértse és védekezés képpen támadjon :)
Nekem valahogy ez a játék sosem a pvp ről szólt... nem is értem, hogy akinek igen, az miért ezzel jászik.
De ez még bele is férne, viszont nagyon sok helyzetben lehet érezni a játékosok stilusán, hogy pusztán a rosszindulat hajtja őket, na az olyan esetek tudnak igazán felb@szni :)

Természetesen nem feltétlen magamra gondoltam pár hsz.el fentebb, kaptam én is ilyenekből eleget, bosszant is, de ha valaki mostanában kezd bele a játékba, ez a fajta agressziv hozzáállás szvsz hamar elveheti a kedvét bárkinek.

Tavaly vagy fél évet én is kihagytam pont ilyenek miatt... de már elmúlt :)

Krisz

(#334) tomee88 válasza Xanax88 (#333) üzenetére


tomee88
csendes tag

"Nekem valahogy ez a játék sosem a pvp ről szólt... nem is értem, hogy akinek igen, az miért ezzel jászik."

Azért mert baromi szórakoztató :DD Tegnapi session folyamán 200k lootot fosztogattunk össze hű elsőtiszttemmel egy sloopon. Tettük ezt bármiféle rosszindulat nélkül. 5 elsüllyesztett galleon, 4 brig, és 5 sloop jött össze a végére. Az új hajó sérülési modell abszolút kedvez a legkisebb hajónak, főleg a nagyobbak ellen.

Nálunk alap szabály, hogy nem telepszünk rá új játékosra, főleg ha soloban játszik. Azt nem mondom hogy nem támadjuk mert sokan alap hajó skinnel csinálnak például athena küldetést. De ha látszik a játékos kinézetén is hogy új, semmi értelme rátelepedni, abból senki nem profitál.

Valahogy ebben a játékban teljesen más érzés a PvP mint más játékban. Egyszerűnek tűnik, alap esetben mindenki képes rá, de ha jobban belegondol az ember az egyszerűség mögött egész mély, sok lehetőséget kínáló harcrendszer rejlik csak tudni kell használni.

Ennek gyakorlására baromi jó módszer most már az Aréna, ahol gyakorlatilag anélkül lehet gyakorolni, hogy bármit is veszítene az ember. Mindenki nyer, bármelyik helyen is végez a kör végén. Igaz, hogy ehhez azért nem árt egy 4 fős csapat, idegenekkel elég nagy lutri.

(#335) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A tegnapi Inside Xbox szerintem legjobb bejelentése:

Aki június 16. 00:59-ig belép a Sea of Thieves-be és játszik a játékkal, Halo-val kapcsolatos cuccokat kap:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#336) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ebben a kotvadékban Slooppal van bármi esélyem soloban egy Brigg-gel szemben? A széllel szemben menetelen kívül? Tekintve sokkal gyorsabb és messze jobban fel fegyverzet? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#337) Damien.


Damien.
tag

Sziasztok! Kiváncsiságból, hátha! Eddig egyedül nyomtam a játékot, de jó lenne társaságban játszani. Van esetleg valaki aki így van vele? Pc n játszom. Az se baj ha 30+ vagy, én is! ;)

(#338) Benoe77 válasza Damien. (#337) üzenetére


Benoe77
őstag

Szia, az itteni nevem a gt-m is, vegyél fel.

(#339) Benoe77 válasza Micsurin (#336) üzenetére


Benoe77
őstag

Kettővel feletted a válasz. Egyedül is le lehet győzni, de kétfős legénységgel nagyobb esélyed van. De az is benne van a pakliban, hogy nem sikerül...

(#340) Damien. válasza Benoe77 (#338) üzenetére


Damien.
tag

Oké, szuper! Holnap felveszlek, ma nem vagyok otthon!! Ott az xbox app on kell majd ugye? Bocs a hülye kérdésért de eddig egyedül játszottam, nem vettem még fel senkit Sea of Thievesben.

(#341) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok! Xboxon játszom èn is, de egyedül kicsit unalmas. Fityusz6 a nevem aki akar vegyen fel.

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#342) l.skywalker válasza Fityusz (#341) üzenetére


l.skywalker
félisten

LFG nincsen?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#343) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok!Most megéri megvenni a játékot mivel eléggé levitték az árát.Viszont a PvP nem érdekelne,amit még játszottunk az asszonnyal térkép sziget kincs,az hamar unalomba fullad.A hajókázás nagyon jó lett,de csupán ezért nem venném meg.Kérdésem az hogy május óta fejlesztették a játékot? Köszönöm előre is a választ.

Zoolee

(#344) Benoe77 válasza Zoolee1976 (#343) üzenetére


Benoe77
őstag

Sokat változott, lett benne például egy kalandjáték-szerű küldetés-sorozat, a Tall Tales. Van még sok minden más küldetés is, ahol pl. gépi ellenfelekkel kell harcolni. Itt érdemes kitanulni a harcot.

Sajnos teljesen kizárni nem lehet a PvP-t így sem, hiszen a nyílt vizen bárkibe belebotolhat az ember, de nem mindenki harcias. (azért jobb az óvatosság ;) )

(#345) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok,

Pc-re venném lányomnak a játékot, nem világos számomra hogy kell-e hozzá battlepass, vagy hogy honnan is vegyem meg?

Pls help hétvégén virítanom kell a játékot.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#346) Benoe77 válasza SZKEBE75 (#345) üzenetére


Benoe77
őstag

Itt most akciós még egy napig:
[link]

A legegyszerűbb az lenne, ha egyből az Ő xbox live accountjára tudnád megvenni.
PC-n nem kell hozzá semmi más.

(#347) l.skywalker válasza SZKEBE75 (#345) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szia, itt tudod megvenni: [link]

Pass nincs hozzá, minden tartalom ingyenes a megvétel után.

Amit te láttál/láthattál az a GamePass for PC

Ez egy havi díjas előfizetői szolgáltatás, mint az Origin Access - csak MS által és ennek a könyvtárában a Sea of Thieves is elérhető.

És igen ahogy (#346) Benoe77 is írja, figyeld milyen fiókra veszed meg.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#348) SZKEBE75 válasza l.skywalker (#347) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Köszi a segítséget, szkebe75 néven vagyunk fent.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#349) Ulv


Ulv
tag

Sziasztok!
Nem nagyon tiszta ez az xbox dolog nálam.
Ha megveszem pc-re akkor gyakorlatilag tudok rendesen játszani vele?Nem kell semmi előfizetés mint xboxon?
[link]

(#350) l.skywalker válasza Ulv (#349) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szia,
nem kell hozzá semmi PC-n csak a játék és internetkapcsolat.

Csak tisztázásképpen egyébként, ezek kavarhatnak össze:
- a játék elérhető Xbox One konzolon és Win10-es PC-n a Play Anywhere Xbox szolgáltatás keretében. Azaz, ha megveszed az egyik platformon a másikon is megkapod és még a mentéseidet is fel tudod használni

- a játék része Xbox One konzolon a GamePass, Windows10 PC-n a GamePass PC ill. a kettő egyvelegeként a GamePass Ultimate havi előfizetéses szolgáltatás keretében, amikor is X havidíj ellenében a szolgáltatás könyvtárában szereplő játékokkal korlátlanul tudsz játszani, amíg él az előfizetésed

- Xbox One konzolon az online játékhoz még szükséges Xbox Live Gold vagy Xbox GamePass Ultiamte előfizetés is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sea of Thieves
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.