Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-19 21:50:28

LOGOUT.hu

►►►ÖSSZEFOGLALÓ◄◄◄

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) harry válasza harry (#3850) üzenetére


harry
veterán

De ahogy nezem nem sokkal dragabb a Lexar sem, akkor mar talan inkabb az link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3852) Donki Hóte válasza harry (#3850) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Dashcam-ba inkább egy Endurance/HighEndurance minősítésű kártyát vennék. Az autós kamerák esetében sokkal fontosabb a sok írási ciklust elviselő kártya, mint a magas írási sebesség.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3853) harry válasza Donki Hóte (#3852) üzenetére


harry
veterán

Koszi, akkor inkabb azt nezek.
Kicsit ritkak mondjuk 256-os meretben, nem tudom 128GB-ra hany ora ferne ra... korbenezek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3854) -=RelakS=- válasza Donki Hóte (#3852) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A korábban tárgyalt Kingston nálam még bírja a strapát. Mondjuk annyit nem is használtam a HomeOffice-ok miatt :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3855) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Ebbe a drónba szeretnék SD kártyát vásárolni és kinéztem ezt. Szerintetek megéri az árát vagy válasszak mást? :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3856) Donki Hóte válasza syIex (#3855) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Drón nem csinál folyamatosan felülírt felvételt, abba pont nem kell Endurance kártya.

Abba teljesen elegendő egy jó gyors kártya, pl a Sandisk Extreme.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3857) syIex válasza Donki Hóte (#3856) üzenetére


syIex
veterán

Értem. Rendelkezem egy ilyen kártyával is, jelenleg ez van az autóban adat rögzítésre. Akkor lehet, hogy a Samsung jobb lenne az autóba és az abban lévő SanDisk pedig a drónba?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3858) Donki Hóte válasza syIex (#3857) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem igen :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3859) syIex válasza Donki Hóte (#3858) üzenetére


syIex
veterán

Attól tartok csak, hogy a SanDisk nem bírná a 4K@30FPS-t írni folyamatosan. Nagy nehezen találtam spect róla és elvileg csak 10 mb-al tud írni. :(( Vagy ettől nem kell tartani? :N
Megérni lassan selejtezni a régi SanDisk-et és venni egy ilyet a drónba?

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3860) Donki Hóte válasza syIex (#3859) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nagyon egyszerű a meglévő kártyád sebességének megmérése, berakod a Sandisk Ultra kártyádat egy USB3.0 kompatibilis kártyaolvasóba, az olvasót bedugod egy USB3.0 kompatibilis USB csatlakozóba a számítógépeden/notebookodon és elindítod a CrystalDiskMark programot.

Ez megméri a kártya valós írási és olvasási sebességét.

Ha mért írási sebesség eléri a 30-40 MB/s sebességet, akkor elég gyors a kártyád a drónba.

Ha nem éri el, akkor vedd meg az általad kinézett Sandisk Extreme kártyát.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3861) syIex válasza Donki Hóte (#3860) üzenetére


syIex
veterán

Köszönöm! :D
Notebookba közvetlen nem lehet mérni? Kártya olvasóm még kiszállítás alatt. :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3862) Donki Hóte válasza syIex (#3859) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Saját mérést hirtelen nem találtam a Sandisk Ultra kártya sebességéről, ezért más felhasználó által végzett mérést linkelek.

A mérés szerint a kártya tud 70 MB/s írási sebességet, tehát tökéletesen elegendő akár 4K/60FPS sebességű videó rögzítésére is :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3863) syIex válasza Donki Hóte (#3862) üzenetére


syIex
veterán

Megnézem majd, ha haza érek. Kíváncsi vagyok rá nagyon. :D
És feleslegesen meg nem dobnék ki 20 ezret az ablakon másik kártyára. :))
Közvetlen laptop slot és Crystal működő teszt lehet?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3864) Donki Hóte válasza syIex (#3863) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vannak rossz tapasztalataim a laptopokba épített microSD slotoknak a sebességével, ezért passzolom a kérdést.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3865) syIex válasza Donki Hóte (#3864) üzenetére


syIex
veterán

A két alsó eredményt nem igazán értem.
Most ez így rendben van? :F
Mert a felső kettő meg bőven megvan a 30, ami a minimum lenne a 4K@30FPS-hez.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3866) Donki Hóte válasza syIex (#3865) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A felső kettő a mérvadó az esetedben. A videójel írása az mindig szekvenciális írást jelent, az pedig a fenti két sorban lévő SEQ jelzésű írásmód.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3867) syIex válasza Donki Hóte (#3866) üzenetére


syIex
veterán

Köszönöm! :R
Akkor marad és megy a drónba a Samsung pedig az autóba.
Megtakarítottam 20 ezret hála neked. Köszi! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3868) Amilo02


Amilo02
aktív tag

Sziasztok!
[4K] kültéri kamerába szeretnék micro SD kártyát. Mozgásérzékelésre lesz beállítva a rögzítési mód. Jelenleg [ilyen] kártyám van itthon hozzá.
Az lenne a kérdésem, hogy ez a sebességi osztály elég lehet a kamerának?
Illetve, hogy bírni fogja-e a kamera felvételeinek a napi szintű rögzítését?
Ha nem, akkor van-e valamilyen SD kártya szabvány biztonsági kamerákhoz?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3869) MaxxDamage válasza Amilo02 (#3868) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia!

Ez az első amit figyelembe kell venni, mert eszköztől függ mi kell neki és a CL10 (FAT32) kártya ami jó neki, de lehet U1 és U3 is (U1 amit a gyártó oldalán lehet venni hozzá 128GB méretig pl.) tehát amid van az használható hozzá. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3870) gyulank


gyulank
addikt

Redmi 6A-n azt írja ki felvételnél, vagy képkészítésnél, hogy nem sikerült menteni. De előtte még sikerült. Ez mitől lehet, és mit lehet vele csinálni? Próbáltam újraindítani, törölni a program adatait, kivettem, visszatettem, de amúgy böngészni lehet. Amúgy Kingston 32GB C10 U1

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#3871) gyulank


gyulank
addikt

Mi az A1 vagy A2 az újabb kártyákon?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#3873) MaxxDamage válasza gyulank (#3871) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Van különbség, de minden feltételnek teljesülnie kell a használatához! :K
Kártya és eszköz, amibe használva van...ha egyik nem tudja, akkor nem is fogod tudni ki használni...hiába van A2 kártyád, ha az A1 sincs ki használva. :B

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3874) gyulank válasza MaxxDamage (#3873) üzenetére


gyulank
addikt

Jó, én megadtam az eszközt, de nem találok róla ilyen infót, de próbáltam SD videóval, meg ugye sima képnél is ezt írja, gondolom ez nem sebesség miatt van, és egy gyorsabb kártya nem oldja meg, és márpedig ha egyáltalán felvenni se tudok rá, akkor pláne felesleges újat venni. De fontos lenne a kártyára venni, mert a telefon egyből tele van.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#3875) gyulank válasza headhunter (#3872) üzenetére


gyulank
addikt

Annyit mondott, hogy az A2 jobb mint az A1. Ezt így magamtól is gondoltam. Hogy mi az, és miben jobb, és mennyivel, és miért, azt nem tudom.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#3876) MaxxDamage válasza gyulank (#3874) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Ott a videó amit a kolléga linkelt :)
Egy írás ami még: [link]

Amúgy azt mondom neked, hogy legyen egy mSD CL10, U3 és A1 , A2 vagy V30 (stb..) ami mind1, max. érősen felhasználás (és elvárás) függő dolgokhoz lényeges a külön EXTRA Spec. szerintit venni...

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3877) gyulank válasza MaxxDamage (#3876) üzenetére


gyulank
addikt

A videóban mondott annyit. De engem főképp még mindig az érdekel, hogy azt írja ki, hogy nem sikerült menteni. Úgy gondolom, hogy ez fontosabb.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#3878) MaxxDamage válasza gyulank (#3877) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Pont ennyi. :)
"hogy azt írja ki, hogy nem sikerült menteni"
Ott az eszköz/szoftver is nagy szerepet játszik, meg a mem.kártya (márka,fajta) is.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3879) gyulank válasza MaxxDamage (#3878) üzenetére


gyulank
addikt

Ezzel nem tudok mit kezdeni. Mi az, hogy pont ennyi? Mi mennyi? Egyrészt írtam, hogy előtte jó volt. Másrészt írtam, hogy SD videó, és kép esetén is ezt írja, és hogy akkor szerintem nem sebességprobléma. Erre se mondott senki semmit, hogy márpedig ha egy darab képnél ezt írja az miért sebességprobléma, és miért természetes, hogy C10-es kártyán nem mentődik el egy fénykép. Hol játszik nagy szerepet? Miért játszik nagy szerepet? Milyen szerepet játszik azon túl, hogy nagyot? A telefont leírtam Xiaomi 6A, a kártya Kingston. De nem gondolom, hogy más márkánál van egy beépített dolog, hogy valamikor ne lehessen rá felvenni. Szóval én most ezt az okot akarom megszüntetni, mert ha nem sebességprobléma márpedig nem, akkor kártyacserével nem oldódik meg. Én meg meg akarom oldani.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#3880) MaxxDamage válasza gyulank (#3879) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Kicsit túlmisztifikálod a dolgot... :U
Van egy eszköz ami tud 40-50MB/s (mSD) R/W speedet , te hiába teszel bele olyan kártyát ami tud 90-100MB/s (mSD) R/W speedet (nem használod ki!)... Ha a kártya "tönkre megy" abban az eszköz is (amibe használva van) nagyban érintett...esetedben "Xiaomi 6A" telefontól sokat ne várj...hallottam pár mSD gondot ezekkel a (gyártó/modell) telefonokkal kapcsolatban.
Nagyban közrejátszik a telefon rendszer/mSD fajlrendszer/kezelés is...

Érted akkor érted, ha nem akkor sajnálom...
Szép napot! :R

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3881) gyulank válasza MaxxDamage (#3880) üzenetére


gyulank
addikt

Én misztifikálom túl? Megmondtam, hogy előtte működött, megmondtam, hogy lehet rajta böngészni, tehát nincs tönkremenve, ha tönkre lenne menve, ki se választhatnám, hogy rá akarok menteni. Videót meg képet nem lehet rá rögzíteni, amiről szerintem még mindig nem a kártya sebessége tehet. Meg működik is ezen kívül, szóval tönkre sincs menve. Szóval a kérdés, hogy miért nem lehet rá rögzíteni?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#3882) MaxxDamage válasza gyulank (#3881) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Röviden:

Videót meg képet nem lehet rá rögzíteni, amiről szerintem még mindig nem a kártya sebessége tehet. ---> Ez egyértelmű.

Meg működik is ezen kívül, szóval tönkre sincs menve. ---> Akkor mi a gond?

Szóval a kérdés, hogy miért nem lehet rá rögzíteni? ---> Valszeg az eszköz nem kezeli megfelelően (amibe használva van), ezért nem is "ment" rá, így a hibát ott keresd ahol/ami elő idézi azt.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3883) gyulank válasza MaxxDamage (#3882) üzenetére


gyulank
addikt

De ugyanaz az eszköz az is amiben működik is ezen kívül.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#3884) Haas01


Haas01
tag

Sziasztok!

Kültéri Reolink 4K kamerába keresünk 256 Gb-os memóriakártyát.

Megkötések:
Please use the following chart to get the right Micro SD card for Reolink cameras.
Read and Write Speed: Class 10 or higher/ ≥26Mbps
Format: FAT32

Jó lenne 15 körül megállni per darab a keret tekintetében. Nagyon maximum 20k.

(#3885) MaxxDamage válasza Haas01 (#3884) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia!

Egyik legjobb ár/érték arány és 10 év gari van rá.
Samsung MicroSDXC 256GB EVO Plus + SD adapter ~ 12k HUF /db

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3886) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
A telefonom szerint tonkrement az SD kartya, ami benne volt, es azt mondtja, hogy irasvedette tette. Nem voltam rest, es mentettem rola az adatokat, ami elvileg sikrult is, problema nelkul. Lehetseges ezt a kartyat valahogy formazni, hogy ures legyen? Linuxom van, es a gparted nem tud mit kezdeni vele.
Illetve szeretnek a telefonba egy uj SD kartyat. Ezt neztem ki: [link]. Ez jo valasztas lehet? Vagy innen fizetni kell a sarcot? (Az oke, hogy fizetem az AFA-t, de ilyen vamkezelesi, meg mindenfele egyeb dijakat nem annyira szeretnek!) Meggondoltam magam, ez a Samsung olcsobb, es jobb valasztasnak tunik: [link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3887) Donki Hóte válasza tvamos (#3886) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lehetseges ezt a kartyat valahogy formazni, hogy ures legyen?

Kártyaolvasóval, telefonnal, számítógéppel nem, mikrosütőben tudod véglegesen törölni a kártya tartalmát.

Kártya vásárlás ügyében pedig az a helyzet, hogy most meglehetősen olcsók az ajánlott Samsung EvoPlus kártyák, szóval ilyet érdemes itthon venni :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3888) tvamos válasza Donki Hóte (#3887) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszonom, akkor ilyen Samsung Evo Plus-t fogok venni.

Hat.. a mikrosutot nem szeretnem bantani.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3889) Donki Hóte válasza tvamos (#3888) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem lesz baja a mikrosütőnek, ne aggódj :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3890) evitiguF válasza MaxxDamage (#3885) üzenetére


evitiguF
senior tag

7k-t ugrott az ára? ejj, pedig aktuális lenne. Vajon mi okozta ezt az emelést?

[ Szerkesztve ]

(#3891) Donki Hóte válasza evitiguF (#3890) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Gondolom, hogy ez csak költői kérdés :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3892) evitiguF válasza Donki Hóte (#3891) üzenetére


evitiguF
senior tag

Tényleg érdekelne, hogy 1-2héten belül van-e esély arra, hogy visszaáll 12k környékére, vagy most a mindenisdrágul miatt ez is...

(#3893) Donki Hóte válasza evitiguF (#3892) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Erre a kérdésre szerintem még a forgalmazó sem tudja a választ...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3894) feket663


feket663
tag

Sziasztok van most valami megbízható külföldi oldal, ahonnan érdemes rendelni? A sinc.....ty helyett úgy látom, hogy ful...netz nevű cég oldala jön be, onnan vásárolt már valaki, nekem nem tűnik annyira bizalomgerjesztőnek...

(#3895) -=RelakS=- válasza feket663 (#3894) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Fura. Így bejön az oldal, de .php nélkül valóban átirányít egy olyan oldalra, ahol még "about" sincs.
Viszont így a Sincerity oldal vajon még működik-e? Én legutóbb amúgy már simán az Aquától vettem MicroSD kártyát.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3896) Donki Hóte válasza -=RelakS=- (#3895) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Működik Sincerity boltja, csak az a probléma, hogy az új szabályoknak megfelelően már bruttó áron adja ő is a kártyákat, de a Magyar Posta újra felszámítja rá az ÁFÁ-t, szóval nem érdemes onnan rendelni a kétszeres ÁFA miatt.

[link]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3897) feket663 válasza Donki Hóte (#3896) üzenetére


feket663
tag

Köszönöm az infókat, így már tényleg nem éri meg a rendelés onnan...

(#3898) headhunter


headhunter
addikt

Kingston MobileLite G4 USB 3.0 Memory Card Reader FCR-MLG4

Windows 10 és Linux alatt is csak USB 2.0 módban hajlandó működni.

Létezik külön driver vagy rendszer beállítás, hogy kihasználja az USB 3.0 átvitelt?

Ez van a gépben: [link]
Külső SSD csatlakoztatva: 5000Mbit/s
Kingston Card Reader: 480Mbit/s , [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#3899) Donki Hóte válasza headhunter (#3898) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem értem a kérdést. Azt olvasom, hogy a Kingston G4 olvasóba rakott kártya 480 Mb/s sebességet mutat.

Ezt íráskor, íráskor, vagy olvasáskor produkálja?

Milyen kártyával próbáltad? UHS-I, vagy UHS-II kártyával?

Az 5000 mb/s sebességet milyen SSD produkálja? Ezt íráskor, vagy olvasáskor mutatja? Milyen csatolóval (SATA?) vagy csatolva az USB porthoz?

Egyébként próbáld ki a CrystalDiskMark programot a tesztelésre, itt annak az értékei alapján tudunk véleményt mondani az átviteli sebességről.

(Azt gondolom, hogy tudod, az SSD-k kvázi párhuzamos elérésen keresztül kapcsolódnak az USB porthoz, az SD szabványú memóriakártyák pedig kvázi soros elérésen keresztül, tehát az SSD-k kb ötször, tízszer gyorsabban küldik az adatot a számítógépre, mint az SD kártyák, tehát eleve nem vársz azonos sebességet egy SD kártyától, mint egy SSD-től :K )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3900) headhunter válasza Donki Hóte (#3899) üzenetére


headhunter
addikt

Ezt a MicroSD-t szeretném tesztelni:

Kingston Canvas Select Plus MicroSDHC memóriakártya, 64GB, Class10

G4-es olvasó USB 2.0-as csatlakozása (felismerése) miatt a tesztek eredménye:

Olvasás - 40MByte/sec
Írás - 20MByte/sec.

Ezzel az olvasóval teszteltek nagyobb sebességű kártyákat is, magyarán még a kártya behelyezése előtt USB 3.0 portba csatlakoztatott, USB 3.0-ás olvasónál is tudnia kellene az 5000Mbit-es "átvitelt" (eszköz felismerést). [link]

Olvasó vezérlése megadhatta magát és USB 3.0 helyett már csak USB 2.0-án működik? [link] , [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.